Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diaz μου καλή εμβρυομεταφορά!!

lil περαστικά...ολα θα ειναι καλά αυριο μην ανυσηχεις......

Lia μου...ολα καλά με το μωρακι σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto ευχαριστώ που με πρόσθεσες στη λίστα... συγκινήθηκα που με είδα.

babelicious συλλυπητήρια για τη μανούλα σου.

Κλωσσούλες καλή συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα!

απλά, για να μην ξεχνιόμαστε....

tha_gino_manoula , vango --> 13/2

anji, annou --> 15/2

gioulaki --> 17/2

melipikto --> 18/2

diaz --> θα μάθουμε σήμερα την ημερομηνία

littledancer--> περιμένουμε ενημέρωση για την ημερομηνία

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααα,

σημερα γυρισα και εγω στο γραφειο αλλα δε με απασχολει τίποτα... θέλω μόνο την άλλη βδομάδα να χουμε όλες τεράστιες χοριακες!!!!!!!!!!

πολύ αγωνιααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκουλες μου σας ευχαριστω και παλι :x:x:x:x

Σημερα το απογευμα θα παμε στο γιατρο και αν ολα πανε καλα, μπορει να δουμε και το φυλλο :)

Μινα θα κοντευεις και εσυ τωρα για την αυχενικη, ε?

lagonisi μου εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίστυ μου σε είχα βάλει από όταν πρωτοέγραψες εδώ! Οι ευχούλες διπλα είναι μέσα από την καρδιά μου για όλες σας!!! <3

Αννού μου καλή αρχή στην δουλίτσα και ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Θα περάσουν οι μέρες, στο χέρι τους είναι;!;!;!

Τα λέω για να τα ακούω κι εγώ, που η αγωνία μου χτυπάει ταβάνι!!!

Άντζι μου καλά κάνεις και το θυμίζεις!!!! Βάζε δίπλα και 5+σήμερα κλπ για να βλέπουμε ότι περνούν οι μέρες και να ανακουφιζόμαστε!!!!!!!! ;)

Ντιαζάκι μου η σκέψη μας είναι μαζί σου!!!

Little dancer (θα σου βρούμε ένα μικρό υποκοριστικό που να γράφετε εύκολα στα ελληνικά γιατί το λιτλ ντάνσερ μου φαίνεται άγριο με ελληνικούς χαρακτήρες ενώ με αγγλικούς είναι τόσο ρομαντικό και ονειρεμένο!!! Πώς είσαι σήμερα; Σε πήραν από το κέντρο;

Αγγέλα μου όλα καλά; Υποθέτω δεν μπόρεσες να μπεις να μας γράψεις νεάκια... Ανυπομονώ!!! ;)

Γιουλάκι μου πώς πάει το κλώσσημα; Θα γίνω μανούλα; Βάνγκο; Όλες καλά ή να βάλω τις φωνές;

Με την ντιάζ γινόμαστε 7 κλωσσούλες!!!! Πολύ μου αρέσει το 7!!!!!

Αν σας πώ τί έφαγα για πρωινό θα αηδιάσετε!!! Ξύπνησα πολύ νωρίς για βάλω το ουτροτζεστάν και λέω δεν πάιρνω και το χάπι του θυρεοειδή μαζί να μπορώ να φάω κανά τοστάκι όταν ξαναξυπνήσω;;; Μόνο που υλικά για τοστάκι δεν είχαμε και είχα να επιλέξω ανάμεσα σε κοτόσουπα και ντολμαδάκια γιαλατζί και έφαγα ντολμαδάκια, η γουρούνα!!! Τώρα βέβαια είναι σαν πέτρες στο στομάχι μου και θα ξαναφάω το βράδυ!!!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι τοστ με ντολμαδακια γιαλατζι για πρωινο? :shock:

Δεν σε πιστευω φιλεναδα!

Εγω 2,3 μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειχα κατι λιγουρες απιστευτες!

Εστειλα τον αντρα μου και μου πηρε κουτσομουρες! Εφαγα μισο κιλο για μεσημερι!!!

Ακομα εχουμε να το λεμε! :lol:

Ελεος λεω τι εφαγα η γυναικα...Και τωρα ενω τρελαινομουνα για τα ψαρια κατι με εχει πιασει και τα τρωω πιο αραια και αυτο γιατι πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντολμαδάκια για πρωινό???χιχιχιχι...έγραψες μελι.... ωραία φαίνεται η λιστούλα anji!!! μακάρι να γελάμε όλες από βδομάδα!!!εγώ κοιμήθηκα ένα 12ωρο!!! προτιμώ να κοιμάμαι να μη σκέφτομαι!!!!! οι υπόλοιπες τι κάνετε??? εγώ απο συμπτώματα τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια από την ώρα που διάβασα για τα ντολμαδάκια πεινάω απίστευτα και κρατιέμαι να περάσει λίγο η ώρα....που δεν το βλέπω.........Έχω πολλές επιλογές για σήμερα, φοβάμαι μην πλακώσω σε όλα..........

Σήμερα πάντως έχω πολύ πονοκέφαλο...και λίγη νευρικότητα.... [smilie=help.gif][smilie=help.gif] ...

tha_gini_manoula, καλό γιατρικό ο ύπνος. Λέω να φάω και να κοιμηθώ. [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Annou καλή δουλίτσα...προσπάθησε να ξεχνιέσαι....με τις σκάλες οκ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντολμαδάκια ναι!!! Και τώρα αν σας πω ότι ξαναέτρωγα κάτι τί θα μου πέιτε!!!

Έχω βάλει το ουτρο από τις 12 και λέω στον εαυτό μου ότι αν σηκωθώ θα πέσει για να μην πάω στην κουζίνα και πλακώσω και την σούπα!!!! Ίσως σε καμιά ώρα φάω κανά μήλο μπας και μου περάσει!!!!

Θα γίνω μανούλα τέλειο γιατρικό ο ύπνος! Εγώ δυστυχώς αν κοιμηθώ έστω και 15 λεπτά μέσα στην μέρα (που λόγω ξάπλας νυστάζω ασταμάτητα) το βράδυ βρικολακιάζω!!! Κοιμάμαι που κοιμάμαι στις 2 και στις 3 και ξυπνάω 10, θα κοιμάμαι 6 και θα ξυπνάω 3 το μεσημέρι!!!!

Λιλάκι σήμερα θα δείτε το μπισκοτάκι σας!!!! Δεν κάνουν τα ψάρια στην εγκυμοσύνη;;;

Άντζι Αννού φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz καλη εμβρυομεταφορα!!!!!!!!!!!!!!

Ντολμαδακια?????????? Ωχ με πεινασες πολυ πολυ. Απο τις ορμονες και το σταματημα του τσιγαρου ολο πειναω αλλα οταν τρωω ζηλευει η μικρη οποτε δεν μπορω.Οχι οτι εχω κ τιποτα στο σπιτι.Εχω πεθανει της πεινας.Την προηγουμενη φορα ειχα βαλει αρκετα κιλα εν αναμονη της χοριακης τωρα εχασα κ ενα.

Υπνος ε?????????αχ ολη μερα θελω να κοιμαμαι χθες ειχα τη μικρη κ επαιζε μπροστα μου κ εκλεισα τα ματια μου κ κοιμηθηκα 5-10 λεπτα.Ευτυχως δεν επαθε τιποτα το παιδι.Το βραδυ ομως βρε κοριτσια πολυ αναστατωμενο υπνο κανω.Βλεπω κ περιεργα ονειρα εσεις?

Αννου καλη δουλεια και μη ζοριζεσαι πολυ πολυ!

Στην εγκυμοσυνη δεν κανει να τρως μεγαλα ψαρια γιατι εχουν βαρεα μεταλλα, αλλα οι σαρδελες κανουν πολυ καλο.

Αντε κ φευγει αυτη η εβδομαδα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω απο πείνα αλλο τίποτα!!!!! αυτο λέω μακαρι να πιάσω τουλαχιστον να μη φαινεται ότι έχω παχύνει. με τα σκαλιά έκανα κανα μισάωρο να κατέβω αλλα οκ. στη δουλειά με έχουν πιάσει τα νεύρα μου και πάω ολη την ώρα τουαλέτα μη δω αίμα και φρικάρω τελείως. φανταστείτε το ξέρει το αφεντικό και είναι πολυ οκ αλλα οι υπόλοιποι με έχουν πρίξει. τους εχω πει για μέση αλλα τα νεύρα μουου. ευτυχως σε λιγο φεύγω και παω και κλωσσιμα και κανα λιχουδάκι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα πολύ μεγάλα ψάρια δεν κάνει: Ξιφίες, Τόνους κλπ. Γιατί στα νερά που κολυμπάνε ενδέχεται να έχουν μαζέψει μόλυβδο. Ο ίδιος περιορισμός ισχύει για τα μωρά.

Επίσης δεν κάνει γαρίδες & οστρακοειδή, αλλά ούτε και σούσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες καλησπέρα!μόλις διάβασα τα νέα σας!από φαγητό άλλο τίποτα,τα γιαουρτάκια τα έχω μόνο για ομορφιά στο ψυγείο,άλλα τραβάνε την προσοχή μου,τοστάκια,μακαρονάκια,σουβλάκια,γαριδάκια,να πω και άλλα?και εγώ από συμπτώματα έχω από χθες που δεν νιώθω τίποτα,και η αγωνία και το άγχος χτυπάνε κόκκινο!!!!!!!!!!!!!αν δεν έχουμε κάνει πάλι τίποτα?τώρα φέυγω πάω σπίτι να βάλω ουτρο!!!!!!!πολλά φιλιά σε όλες τις κλώσσες και μη!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!(στις 3 το μεσημέρι :-p )

Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα χθες είχα πολύ χαμηλή πίεση το βράδυ και ένιωθα ατονία.Με πήραν απο το κέντρο τηλ πριν λίγο 3 γονιμοποιήθηκαν αλλά το 1 δεν ήταν καλό και δεν το κατέψυξαν το καημένο.Οπότε μας μένουν 2.Μακάρι να είναι καλά αυτά τουλάχιστον.Εμείς μάλλον μετά απο 2 μήνες περίπου θα ξεκινήσουμε σπερματεγχύσεις για 2-3 κύκλους και αν δεν πετύχουν θα βάλουμε τα εμβρυάκια μας.Πάντως αν και δεν είναι πολλά αυτά που έχουμε νιώθω να μου έχει φύγει το άγχος του χρόνου.Έτσι κι αλλιώς δεν πιστεύω να ξανακάνω διέγερση με φάρμακα(αφού δεν με πιάνουν μη τα φορτώνομαι άδικα) και τις σπερματεγχύσεις σε φυσικό κύκλο θα τις κάνουμε μάλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην ομορφη παρέα!

Βλεπω χαμός απο εμβρυομεταφορες μακάρι κορίτσια να ειναι ο τυχερος σας μήνας απο καρδιας ευχομαι να ακούω μόνο θετικές χοριακες.

Εγω χάθηκα εγιναν διάφορα και δεν προλαβαίνω ουτε να γραψω απο δουλεια τίποτα και με πέρνει λίγο απο κατω ευτυχως που εχω και την μικρη και ξεχνιέμαι.

Πολλα φιλια σε όλες με το καλο τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια....

πρεπει να βρουμε μια μεθοδο εξωσωματικης που να μαθαινεις το αποτελεσμα την ιδια ααααντε την επομενη μερα!!! θα βγαλουμε πολλαααααα λεφτααααα και θα κανουμε και οσες θελουμε τσαμπα αν και λογο μη αγχους αναμονης θα πιανουμε κατευθειαν!!!!!!!!!

ααχχχχχχ αλλες 6 μεινανε!!!!! ;)

ΥΓ ΜΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννού μου τα ίδια είχα πει κι εγώ στην πρώτη μας προσπάθεια!!!!

Δεν νομίζω να υπάρχει καμιά που να διαφωνεί!!!!!

Ποιά ρωτούσε για το φτέρνισμα;;; Έχω ξεσκιστεί να φτερνίζομαι! Από όταν ξεκίνησα τα ουτρο! Μιλάμε για πολύ φτέρνισμα!!!!

Λαμπρινούλα εύχομαι ολα να είναι περαστικά και σύντομα να φτιάξουν! Θετική σκέψη όσο μπορείς!!!

Little dancer ολόκληρο μικρό στρατό από μπαρμπασταθάκια έχετε!!!! Εύχομαι να πιάσουν οι σπερματεγχύσεις και να σας μείνουν για το μέλλον αυτά!!!!

Βάγκο μου κι εγώ σκέφτομαι αν ω μή γέννοιτο δεν έγινε πάλι τίποτα... Αλλά μετά με μαλώνω και λεπω μόνο θετικές σκέψεις!!!!

Θα σας πω αλλά μην με κοροϊδέψετε... Επειδή χαλαρώνω με κλασσική μουσική σκέφτηκα να ακουμπάω το mp3 στην κοιλιά μου κοντά εκεί που λογικά είναι η μήτρα με τα μπαρμπασταθάκια και τα σκέφτομαι να πολλαπλασιάζονται (σαν κύτταρα) και να μεγαλώνουν!!! Βέβαια όταν λείπει ο σύζυγος γιατί θα μου βάλει το γνωστό λευκό πουκάμισο που δένει από πίσω!!!!!!

Ευχαριστώ κορίτσια για τα ψάρια! Δεν είχα ιδέα! Μόνο για αυτά που τρώγονται ωμά ήξερα ότι απαγορεύονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε εχει δικαιο η Κριστι φαε τσιπουρα αφοβα.Τσιπούρα οχι τσίπουρα μη μπερδευεσαι :lol::lol::lol::lol::lol:

littledancer μια χαρα ειναι η καβατζα σας μην ανησυχεις καθολου!!!!!!!!!

Αχρειαστη να ειναι.

Ποσα ουτροτζεσταν βαζετε?Εγω 4 την ημερα κ 3 σικλακουρ τα ασπρα μονο.Μια ασπιρινη κ 1/2 φυλλικο οξυ.

ουφ ακομα 9 του μηνα εχουμε?Αντε καλε μου Φλεβαρη κανε λιγο πιο γρηγοραααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...σήμερα δεν χορταίνω με τίποτα....τρώω και είναι σαν να μην έχω φάει τίποτα..................

Οι μέρες πλησιάζουν κορίτσια!!!!!!!!!........

little dancer μια χαρά σε βρίσκω ...!!!!!!!.....σε περιμένουμε.......

Κορίτσια, ο γιατρός μου έδωσε κολπική αλοιφή(crinone) και όχι utrogestan. Στο internet που είδα είναι μάλλον το ίδιο πράγμα...

Utrogestan πήρα σε σπερματεγχύσεις , αλλά με ταλαιπωρούσαν πολύ οι εκκρίσεις και γκρίνιαζα στο γιατρό...ίσως για αυτό να μου το άλλαξε!....

Επίσης, 1 σαλοσπίρη την μέρα και 1 filicine .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ.... ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ...

ΚΑΛΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ....ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΣΑ... :):)

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ....ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝΕ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ...ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ....ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΡΙΣΗ!!

ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαγονησάκι να'σαι καλά μάτια μου!!! Εύχομαι κι εσύ τον Απρίλιο να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα και γιατί όχι ένα μικρό θαύμα να σας συμβεί μέχρι τότε!!! Όσο για τα οικονομικά νομίζω οι περισσότερες στο ίδιο καζάνι βράζουμε!!! Να'ναι καλά οι καλεσμένοι στον γάμο που αντί για βάζα και φοντανιέρες μας επφεραν χρήματα!!! Πού να φαντάζονταν πού τα χρησιμοποιούμε!!! Δώρο γάμου: εξωσωματική!!!!!

Όταν λέτε ουτροτζεστάν των πόσο παίρνετε;

Εγώ 1 ουτροτζεστάν των 200 κάθε εξάωρο κολπικά και 1 φιλισίν κάθε μέρα (το οποίο όμως παίρνω εδώ και σχεδόν 10 χρόνια λόγω αναιμίας!!!)

Στις συσπάσεις μου έδωσε επιλέον 1 ουτροζεστάν πάλι των 200 από το στόμα ανάμεσα στα κολπικά για μια μέρα!!!μου είπε αν βρω των 100 να βάζω 2 αν βρω των 200 να βάζω ένα ανά οχτάωρο αλλά μετά το κάναμε ανά εξάωρο!!!!

Μου είπε κορτιζόνες και ασπιρίνες ΟΧΙ αφού δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα και ο οργανισμός μου είναι ήδη φορτωμένος από φάρμακα λόγω του καρκίνου και δεν θέλουμε να επιβαρυνθεί!

Τα άλλα που παίρνετε τί είναι; Τις ασπιρίνες τις ξέρω ;-ρ τα άλλα ρωτάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...