Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΣΕ Η ΠΙΕΣΗ????


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΞΑΦΝΙΚΗ ΖΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΑ ΘΟΛΑ........ΤΙ ΝΑ ΕΦΤΑΙΓΕ????ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΠΙΕΣΗ Η ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΘΥΜΙΑΤΟ????ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα το ειχα παθει κ εγω οταν ημουνα 3 με 3,5 μηνων εγκυος πηγαμε στη γιορτη του στην εκκλησια κ καθομουνα εγω απο τον γυναικων κ ο αντρας μου απεναντι..ξαφνικα πως ημουνα ορθια αεχισα να ζεσταινομοι κ ν βλεπω αστερακια το καταλαβα κ κοιτουσα τον αντρα μου να με δει μεχρι να μεκαταλαβει ολα ειχαν ασπρισε κ δεν εβλεπα μου ειπαν ειχα γινει ασπρη σαν το πανι μου εφεραν νερο και συνηλθα δεν ξερω που οφειλοταν αλλα δεν ειχα φαει πρωι ξανα δεν μου ετυχε στη εγκυμοσυνη παρολο που ειχα γενικα χαμηλη πιεση 6 μικρη να καταλαβεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ζαλιζόμουν και τα έβλεπα όλα θολά μέχρι τον τέταρτο μήνα της εγκυμοσύνης. Κάθε μέρα, όλη μέρα.

Αν δεν σου έχει ξανατύχει, ίσως να είναι αυτά που λες. Ο καπνός απ' το θυμίαμα, η ζέστη, αν δεν έφαγες το πρωί, αν δεν κοιμήθηκες καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως το ιδιο ειχα παθει κι εγω!Μιλαμε μου εριξε η μητερα μου νερο κρυο για να συνελθω και εκατσα καπου.Ημουν καπου 3 μηνων...μαλλον κι εγω επειδη δεν ειχα φαει...

Με το καλο καλη μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...