Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

ela ρε χαρα..τετοια μπιτσ;;;

εμνεις καλα!!!

δημιουργω..τρομαρα μου..με τη ζζ εχουμε γινει κολητες..της εχω κανει το κεφαλι καζανι..αχαχ...

αληθεια μαρκερ δε κοιμαστε;;;αδιανοητο!!

και πως την παλευεις;;

κανε γουβαρλακια με τετοιο κρυο!!

εμεις πηγαμε αντωνια!!

ολα καλα!!

αυριο ομελετα για μας..γιουβαρλακια απο αντωνια!!

φροσω αποκλειστηκες,ε;;

1 χαρα!!τι να σχολαισω για το χαλι στο σπιτι..

τι να πω!!πρεπει να εχεις μεγαλη υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα ρε χαρα

οχι ρε συ τι να υπογραψεις ; χαζη εισαι;

τελος το συμβολαιο υπαρχει - οτι υπογραψατε υπογραψατε

και δεν καταλαβα

σου λεει να υπογραψεις οτι δεν θα νοικιασεις αλλο σπιτι;

Γιωργια

μετα ασχολουμε ολη την ωρα μαζι τους

με το ζορι προλαβαινω να κανω φαγητο

το σπιτι το καθαριζω μονο ενα σαββατο και εαν προλαβω καλα καλα

οσο βλεπει η πεθερα

ε δεν θα κατσω να σκασω

σημερα φτιαξαμε

ζυμαρι ειδικο που κοκαλωνει και καναμε σταμπες με τα χερακια για κορνιζουλα

θα σας βαλω φωτο οταν παγωσει

ασχοληθηκαμε αρκετη ωρα

τους εδωσα και κουπατ να φτιαξουν σχεδιακια και οταν ειδα οτι αρχισαν τις βλακειες - το μαδουσαν δλδ το μαζεψα

μετα ζωγραφισαμε -προσπαθω να τους μαθω να ζωγραφιζουν μεσα σε συγκεκριμενα ορια

μετα κοψαμε χαρτακαι με ψαλιδακι και προσπαθησαμε να τα κολλησουμε

και μετα τσακωθηκαν για το ψαλιδι το πορτοκαλι

ενδιαμεσα μαγειρευα

και μπανιο

γαλα και νανι

μια χαρα περασε σημερα η μερα

εχω να βγαλω θεματα γρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε τι δικηγορο ; εελεος

μεακομισε και χεστη

σωσω υπαρχουν - δεν κοβουν χερακια

ειναι πλαστικα και πολυ βολικα

της crayola ειναι εαν το γραφω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαμπο πουλανε ας πουμε;;καλα αληθεια προσπαθεις να τους μαθεις να ζωγραφιζουν σε πλαισιο;;

εμενα ακομα κυκλους κανει και κεινους.....με το τροπο της!!χαχαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χαρά καλά σου λένε τα κορίτσια.

Άλλο πάλι και αυτό...θες να φύγεις και φεύγεις.

Μην υπογράψεις ΤΙΠΟΤΑ. Μην της ανοίγεις και την πόρτα. Δεν έχει δικαίωμα να μπει μέσα όσο είσαι εκεί.

Μάρκερ έκλεισε το σχολείο γιατί οι δρόμοι είχαν πολύ χιόνι, ήταν πρωί και γλύστραγε (μου έφυγε και μένα το αμάξι σε ένα στοπ ευτυχώς λίγο) και το προαύλιο και η είσοδος του σχολείου ήταν γεμάτα πάγο.

Οπότε από το να έσπαγαν μερικά πόδια καλύτερα που έκλεισε.

Ωραίες οι ιδέες σου. Γέλασα με το ψαλίδι γιατί όσο διάβαζα σκεφτόμουν, καλά μόνο το δικά μου τσακώνονται :lol: .

Δεν σας είπα και το άλλο. Ο Χριστ. ήταν χεσμένος το μεσημέρι :shock: που έχει κόψει τα κακά στην πάνα από το Μάιο και ο Φίλ. μόλις με είδε :shock: άρχισε να κλάιει και να με τραβάει, μαμά κακάαααα.

Τον έβαλα στην τουαλέτα και τα έκανε. Τί να πω; Έκλαιγαν τα καημένα μάλλον για κακά και δεν τα έβαζε στην τουαλέτα, ο ένας τα κράτησε ο άλλος τα έκανε πάνω του.

Μόλις του το είπα του Αντ. φυσικά δικαιολόγησε τη μάνα του και είπε πώς το έκαναν τα παιδιά επίτηδες :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βαριεμαι να την ντυσω1!!!

ισως την περσυνη στολη που ισως μας κανει!!μπερτα στυλ!!

δε ξερω!!λες να ζητησει τιποτα;;θα τρελαθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Φροσο εννοειτε

αυτο λεω να κλεισουν τα σχολεια γιατι υπαρχει κινδυνος να πω ενταξει

αλλα ερχονται κατι μαθητες απο μαρουσι και τρελαινομαι ρε γμτ μου

2 χιλιοστα χιονι και θελουν να χασουν μαθημα

ενι γουει - πολλες φορες σκεφτομαι γιατι και που πανε σχολειο παρακολουθουν

Φροσω μου

αυτο με τα κακα ειναι θεμα

και εμενα τα ειχαν κοψει εαν θυμαστε

απο τοτε που τα κρατησε η πεθερα μου μιλαμε δεν τα εκαναν ουτε μια στο γιογιο

δεν τα πηγαινε - της πηραν τον αερα δεν ξερω

σε εμενα τις περισοοτερες φορες τα κανουν στο γιογιο -οχι ομως ολες πλεον

δεν μπορεις να κανεις κατι

εαν τα κραταει αλλος δυστηχως δεν μπορεις να εχεις πολλες απαιτησεις

εγω αυτο καταλαβα - γιατι αλλιως θα καταληξετε σαν εμας που τσακονομασταν ολη την ωρα

τελικα το πηρα αποφαση και ηρεμησαμε

οσο για τον τσακωμο - ενα θα σου πω

εαν δεν τους κοψω συριζα τα νυχια θα βρω τα κομματια τους στο πατωμα :lol:

το ιδιο πραμγα να τους παρω - ο ενας του αλλου θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ναι με την ζωγραφικη τα πανε πολυ καλα

δεν το πετυχαινουν φυσικα

αλλα το προσπαθουν παρα πολυ

με το διαβασμα δεν τα παμε καλα

μιλαμε βαριουνται τρελλα να κατσουν να διαβασουμε

και οταν λεω να διαβασουμε εννοω τα βιβλια με τις ζωγραφιες που εχουν μια προταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ο Φίλ δεν τα έκανε πάνω του. Με περίμενε ο ταλαίπωρος.

Οι δικοί μου τσακώνονται τόσο πολύ και με μίσος ώρες ώρες απορώ πώς είναι αδέλφια.

Αλλά αυτός που δεν παλεύεται με τίποτα είναι ο δον.

Τα χτυπαει συνέχεια στο κεφάλι. όπου και όποτε τα βρει.

Έχω φτάσει σε σημείο να του χτυπάω κι εγώ τα χέρια. Δεν μου αρέσει που το λέω και πόσο μάλλον που το κάνω αλλά δεν αντέχω κάποιες φορές. Τους σπρώχνει τα κεφάλια με δύναμη ή στον τοίχο ή στο πάτωμα ή τους πιάνει και τους σφίγγει το λαιμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα εγω τα ψαλιδια τα αγορασα απο πρεναταλ

- αλλα τα εχει το τζαμπο νομιζω

ελα ρε μαρακι αληθεια θα ντυθειτε οικογειακως;

θα ειναι πολυ ωραια!!!

τι να σου βρε φροσω εγω δεν θα ντρεπομουν να το πω

καλα εκανες

ενταξυ δεν τον σαπισες στο ξυλο

αλλα εαν καποιες φορες δεν καταλαβαινουν με τιποτα -πρεπει να παρεις πιο δραστικα μετρα

ειπαμε μην σκοτωθουν κιολας

εαν ειναι να παθουν ζημια ας φανε και καμια να τσουξει ο κωλαρακος

της κουμπαρας μου τι κανει στο μικρο τους

η μεγαλη 4 ων -ο μικρος 1,5 και οπου βρει κατι σε σκοινι -κορδονι-λαστικο -μπας περιπτωση κατι μακρυ του το περναει στο λαιμο και το σφυγγει με μανια

μιλαμε για δευτερολεπτα

ης εριξε ενα ξυλο την τελαυταια φορα- νομιζω θα το θυμαται (ημουν μπροστα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι στιγμές που νιώθω ότι με το δον κάτι δεν κάνω σωστά.

Πολύ αποτυχημένη σαν μάνα.

Τελευταία μου λέει πώς όταν μεγαλώσει θα με παντρευτεί και του λέω σε πρόλαβε άλλος :lol:

και απαντά ότι θα τον διώξουμε τον μπαμπά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν διαβάζουν ??? :shock: , καλέ μαρκερ μηπως βιάζεσαι λίγο ?

αχ είδα μια στολή για αγοράκι ''Νονος'' , κουστουμι με ριγα , ασπρο μαντηλι στο πέτο... κατουρη8ηκα στα γέλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν βλέπω να τον ντυνω

χαρα μη ψαρωνεις με την ηλί8ια την γκόμενα ... έλεος ! πάρε στο συνηγορο του πολίτη και ρώτα στην τελική !

σωσω καιγομαι να βρω επεισοδια απο ''τα στοιχεια της blue'' (nickelodeon)

Ξεκινησα ταινια χτες με το αγορι που μαρεσει (Στα8αμ) και με τον Ντε νιρο (killer elite λεγεται) , περιπέτεια με δράση !!! τελικα το Hanna στο τελευταιο τέταρτο με ξενερωσε αν και μαρεσε πολύ το σενάριο γενικά ...

Σωσω και εμενα απο ζωγραφικη γραμμες και κατι σαν γραμματα μαλλον ιερογλυφικα :lol::lol: αλλα επειδη εβαλέ τον μαρκαδορο 3 φορες στο στομα τους εξαφανισα... :roll:

φιλιά στα υπολοιπα ομορφα κοριτσάκια που δεν μίλησα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρρρρ έγραφα πριν και με πέταξε!

Εγραφα τα εξης....Χαρουλα μη μασάς! Εχεις πέσει στη περιπτωση! Έπαθα και γω το ίδιο. Με έναν βλάκα ιδιοκτήτη. Ηθελε ξαφνικά να με διώξει γιατι λεει η κορη του θα ερχόταν στο νησί με τον αρραβώνιαστικο της και χρειαζόταν το Σπιτι ο κοντες παπαρας. Λεω δύσκολο που να φύγω τωρα. Θα ψάξω ομως αλλα δε σου εγγυωμαι τίποτα. Ψάχνω οντως βρίσκω και μετα απο 20 μέρες του τηλ και του λεω τα νεα. Μου λεει δε το θέλω τωρα. Του λεω χάρισμα σου φεύγω. Μου λεει αν φύγεις θα πληρώνεις εώς ώσπου να λήξει το συμβόλαιο, το οποίο έληγε μετα απο 2 χρονια χαχαχα χαχαχαχαχα καλη που..... και γω παω σε δικηγόρο. Μου λεει Καλα δε μπορει να σου κανει τίποτα αν και καλύπτει και αυτον το συμβόλαιο. Αλλα σιγά μου λεει μη κανει έξοδα με δικηγόρους μπλα μπλα δεν τον συμφέρει. ΑΛΛΑ μου λεει ειχε ελαττώματα το σπιτι; Του λεω ναι η μια ντουλάπα αν και καινούριο το Σπιτι έβγαλε μούχλα και μαλιστα μου κατέστρεψε τα πράγματα μου! Μου λεει οταν εχει το Σπιτι υγρασιες μουχλες κλπ τοτε δε μπορει να κανει κιχ γιατι σε καλύπτει ο νόμος.

Οπότε Χαρα μου πες της να το βάλει στο ποπο της το σπιτακι. Μάθαμε τωραεκβιαζουμε τον κοσμο.......

Φροσω θα σου στείλω με πμ το τηλ!

Μια απο τα ιδια και μεις. Τη παλεύουμε με μαρκαδορους μπογιές...

Αχ Μαρ ήθελα τωρα πολυ καιρο να το κανουμε και μεις με το ζυμαρακι και το Αποτυπωμα!!!! Μαλιστα ήθελα να το κανω για να φτιάξω στολίδια αλλα που χρονος και όρεξη επισης!

Αλλα θέλω να κανω αποτυπώματα σε καδρακια με τη πατουσιτσα και τα χερακια με μπογιά. Τι μπογιά να χρησιμοποιήσουμε ; Έχετε καμια ιδέα; Κάνουν ολες;; Δε νομιζω.... Για πείτε!!!

Παντα ντυνομαστε κατεβαινουμε με γκρουπ. Τωρα κιολας με τον μικρο!!!!!οοουυυυ η καλύτερη μας! Η Ζάκυνθος εχει πολυ καλο και μεγάλο καρναβάλι με συμμετοχές πολλές γκρουπ παρτυ χαμός!

Το γκρουπ το κατεβάζει ο αντρας μου με τη παρέα του! Ξεκίνησαν λίγα άτομα και μετα αυξήθηκαν και μιλαμε κατεβαζουμε γκρουπ με 300 άτομα!

Κατα τ´αλλα θα τον ντύσω και βατραχακι απο πέρυσι και σίγουρα και κατι αλλο. Θα δω. Τη κυριακη πριν το καρναβάλι εδω εχουμε και το πικολο για τα μικρά!!!! Πολυ γέλιο σας λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

δε μου απαντήσατε... τι είναι αυτά τα στοιχεία της μπλου;

παιδικό;

μάρκερ, θέλω κι εγώ αυτή τη συνταγή για το αποτύπωμα!!!

εγώ ξεκίνησα την προγεστερώνη σε χάπι και είμαι χάλια!!!

νυστάζω πάρα πολύ και έχω αναγούλες!!!

την προγεστερώνη σε υπόθετο τη σταμάτησα γιατί έπαθα κολπίτιδα.

μου έδωσε και υπόθετα για την κολπίτιδα... όλα τα καλά...

και η δουλειά φουλ!!!

και όλα επείγοντα!!!

χθες έμεινε ως τις 6:30 στη γυναίκα.

δουλεύαμε και οι δύο...

όταν νύχτωσε, λέει στην κόρη... "νένη, να 'ρτει η μάμα μου;" (ελένη, θα έρθει η μαμά μου;)

το πουλάκι μου, ένιωθε ότι το παρατήσαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!

Ναι νανουκα μου παιδικό ειναι (nikelodeon)

Υπομονη , προγεστερόνη έπερνα 6 χαπια την ημέρα , οπότε φανταζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!!

εδω το εστρωσε!!!!!!που το κανει σπανια να ξερετε!!!τα σχολεια κλειστα τα φροντιστηρια ανοιχτα :lol::lol::lol:

ο μικρος με αντιβιωση ολη μερα χθες και σημερα... :(:(:( αυτη η εβδομαδα δεν ειναι η καλυτερη του..απιστευτη μυξα και βηχας..τον ακροαστηκε ο γιατρος ευτυχως καθαρα πνευμονια :?:?

εγω παλι βηχα...πραγματικα ηταν να μη μας πιασει...

Χαρα μη μασας...μην υπογραψεις τιποτα περισσοτερο..αστην σκυλιασε που θα χασει το ενοικιο...

Σωσω εισαι πολυπραγμων !!!!μπραβο σοπυ ρε θηριο!!!

Νανα υπομονη και ολα θα γινουν!!!

Μαρακι τελειες οι αποκριες...επαιρνα συνεχως μερος προ αντρα εποχη...μετα το τιποτα...τον μικρο θελουν να τον παρεουν στο καρναβαλι τα παιδια της Β λυκειου ροζ πανθηρες..δεν τρελαθηκα τους λεω!!!!ειναι δυνατον????? :lol::lol::lol::lol: θα τους τον δωσω ομως σε κατι χορευτικα που μπορω να τον επιβλεπω απο κατω :lol::lol::lol:

Μαρια εμενα μολις ακουει την προταση "παμε γα ζωγραφικη" αφηνιαζει!!!ζητημα να καθεται ενα 10'..δεν του αρεσει..κανει τη μουτζουρα για να τελειωσει η υποχρεωση...

τα παραμυθια ομως τα φερνει μονος του...

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ...kalhmera basdika πρωτα!!!

εμεις καλα..πηγαμε τζαμπο και λιντλ!!

ολα καλα!!

για πρωτες προσπαθεις καλα ειναι νομιζω!!

τι παιδικο ειναι αυτο τζουλ;;

να στο ψαξει ο λευτ;;θελεις;;

και αυτο με τισ πατουσες;;

τεσπα!!

εδω κρυο..δε θελω να χιονισει..το παογ θα παω ζωγραφικη..και τη δευτ κοπτικη ραπτικη..να δω τι μαρεσει να το ξεκινησω..σε 1 πολιτιστικο συλλογο.20 ο μηνας 1 φορα τη βδομαδα..

φροσω μην αισθανεσαι τυψεις για το δον.νομιζω οτι καθε παιδια εχει το χαρακτηρα του!

μπορει να στρωσει.ειμαι σιγουρη οτι εχεις ακουσει για παιδια σκατοπαιδα που γινονται αρνακια και το αντιθετο!

μπορεις να ελπιζεις!

νανα καλυτερα αισθανεσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το θέμα που άνοιξα, μου έστειλε πμ μία κοπέλα που είχε ίδια περίπτωση!!!

γέννησε 37+, 2 κιλά το κάθε μωρό.

μου έστειλε και φωτό και συγκινήθηκα τόσο πολύ!!!

είναι 2 πανέμορφα και υγιέστατα μωράκια!!!

ααα, και ίδια!!!

χαχαχα!!!

πήρα πολλή δύναμη!!!

να' ναι καλά η κοπέλα!!!

σωσώ για το πλέξιμο έδωσα 45 ευρώ για όλο το χρόνο!

έχει πολύ καλά προγράμματα!

βέβαια και τα 20 δεν είναι πολλά...

σκέψου ότι αν θα πας κοπτική- ραπτική, θα πρέπει να αγοράσει και τον εξοπλισμό που κοστίζει πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι πα8ατε όλες ? 8α κοβετε και 8α ράβετε :lol::lol::lol:

Σωσω τα στοιχεια της blue ειναι το ιδιο με τις πατουσες ! μακαρι να μου το βρει ! η οτιδηποτε με γουινι αν δεν βρεί , την ταινια γουινι την εχω μά8ει απέξω !!! :lol::lol::lol:

γιουβαρλακια φτιαχνω , τον αντρα τον ειδοποιησανε απο την παλια δουλεια για να μιλησουν ! μακαρι Παναγία μου ... :roll:

ο Θανος εφαγε μισο σουτζουκακι απο χτες και κοιμη8ηκε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε καταλαβα για τισ σειρες!!!θα σε παρω τηλ να μου εξηγησεις!!!

ρε παιδια.στη κοπτικη ραπτικη τι μαθαινεις;;πατρον ας πουμε;;

γιατι κατε τετοιο δε θελω!!!

θελω να μαθω να περναω κανενα φερμουαρ,κανενα γαζι και τετοια...

πρακτικα πραγματα..νομιζω οτι αν κανουνε πατρον δε θα μαρεσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αααα μπερδεύτηκα με άλλη κοπέλα εντάξει τότε έχεις χρόνο εγω είμαι 30&1 σήμερα θα προλάβεις αν έχεις το θάρρος ξανά πες του για τα πράγματα 
    • Είχα κ μπάλα και σκάλες και ρεμποζο και μαία και μαθήματα και τα πάντα. Αλλά την εξάλειψη του τραχήλου και στις 2 γέννες μου τις πέτυχα με παρά πολύ περπάτημα. Πολύ περπάτημα όμως. 10 χλμ τουλάχιστον.  και φυσικά παίζει ρόλο κ ο γιατρός. Ο πρώτος μου στην Αθήνα ήταν επαγγελματίας με άφησε και μετά τις 40 εβδ χωρίς τρομοκρατία κτλ..  40+5 με πήρε στο πρώτο εν τελη.  ο δεύτερος επαρχία δεν ήταν καλός αλλά δν υπήρχε κανένας καλός. Ευτυχώς όμως έφτασα 40 εβδ κ στο δεύτερο  (ήθελε να με βάλει με πρόκληση από τις 38 λες και ήμουν καμία πρωτάρα και δν είχα ενημερωθεί😂).  Πάντως και τα δυο παιδάκια μου δεν βιάστηκαν να βγουνε.    ευχομαι κ σε σένα να είναι ένας τοκετός όμορφος και με σεβασμό. ❤️❤️❤️ πολύ σημαντικά τα μαθήματα κ ακόμα πιο σημαντική ειναι η μαία.
    • Εγώ πήρα απορρυπαντικό σκόνη αρκάδι, μου φάνηκε το πιο αγνό.. μαλακτικό δε θα βάλω μάλλον για αρχή, λίγο αργότερα!
    • Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι ένα Τσεκ απ στο σπερμα με ένα απλό σπερμοδιαγραμμα είναι τόσο σημαντικό.  ο άντρας μου στα 26 του είχε ενόχληση κατά την ούρηση. Πήγε σε ουρολόγο-ανδρολόγο του λέει θα είναι ουρολοίμωξη αλλά κάνε κ ένα σπερμοδιαγραμμα. Ήταν όντως ουρολοίμωξη αλλά το σπερμοδιαγραμμα  Βγήκε χαλια. Πολύ χαλια. Στο ραντεβού ψηλάφισε την περιοχή και βρήκε κιρσοκηλη που λόγω νεότητας και λόγω αποτελεσμάτων στις εξετάσεις έχριζε άμεσης εγχείρησης.  απο τότε ο άντρας μου σε όλους τους φίλους του προτείνει πάντα και τακτικά σπερμοδιαγραμμα γιατί κ ο ίδιος δεν είχε κάποιο σημάδι το βρήκε εντελώς τυχαία και σε παρά πολύ προχωρημένο στάδιο.   Καλό είναι να γίνονται λοιπόν εξετάσεις απλές που είναι τόσο απλές όσο να δώσεις αίμα.     χωρις άγχος, απλά διαγνωστικά όπως κάνουμε κ εμείς το τεστ παπ. 😊
    • Εδώ στη Λευκάδα είμαι λίγο καλύτερα είναι η αλήθεια. Αλλά σε 2 βδομάδες θα καατέβω Αθήνα μέχρι να γεννήσω. Εγώ έχω και την μπάλα για να βοηθήσω την εμπέδωση. Ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα βέβαια γιατί περιμένω να κάνω τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...