Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

Άρχισα πάλι δουλειά σήμερα!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιι

Πρέπει να είμαι η μόνη καθηγήτρια που χαιρόταν :lol: .

Πωπω ξελαμπήκαρα λίγο. Μετά το μάθημα πήγα και χτενίστηκα κιόλας.

Τα παιιδά μόλις μπήκα σπίτι έπεσαν τανάσκελα και έκλαιγαν, επειδή τους άφησα.

Καλά χθες στο δωμάτιο του δον είχαν μουσική και έκαναν λέει πάρτυ :shock: και κατάφεραν να ξηλώσουν και το φωτιστικό :shock: . Μου το έφεραν στα χέρια.

Πριν καιρό ε'ιχαν κρεμαστεί στην κουρτίνα και την έβγαλαν μαζί με το κουρτινόξυλο και τα 3 τεράστια ούπα που την συγκρατούσαν στον τοίχο και άνοιξε μια τρύπα νααααα μετά συγχωρήσεως...

Τα ξαναβάλαμε και τα ξαναξηλώσανε. Αυτή είναι η τρίτη και η φαρμακερή!

Τζουλ πολύ καλή η φωτό! Ασχολείσαι με το χόμπυ γιατί όλες σου οι φωτό είναι πολύ καλές!

Αθηνά αγνόησε τα κακεντρεχή σχόλια. Εσύ το παιδί σου το ξέρεις καλύτερα από τον καθένα.

Μάρκερ ο Φίλ. την πιπίλα την έκοψε με τη μία πριν τα 2 χρόνια. Του είπαμε ότι την πήρε η γάτα

για τα μωρά της αφού για μερικές μέρες του την δίναμε κομμένη μπροστά. Το δέχτηκε μια χαρά.

Σωσώ η Κρήτη γενικά έχει τέλεια φαγητά και ταβέρνες! μιαμ μιαμ

Μαρίαζζζ δυστυχώς δεν φοράω φουλάρια αλλα θα παραγγείλω κάτι άλλο. Θα σου γράψω πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα

και εγω δουλεια σημερα

αν και εκνευρησε η μλκο η μανα που μπαινει στο μαθημα -σας εχω πει για αυτη

κατα τα αλλα μια χαρα

τα παιδια μας ειχαν συνηθισει τοσο καιρο - μου ειπε ο κωσ -οτι μεινανε στον τοπο απο το κλαμα - που να πανε και παιδικο -τι να πω -

συμπεθερα -ναι η πιπιλα με τη μια - απλα δεν τους την δωσαμε και δεν την ζητησαν -βεβαια ξυπνησαν 2 φορες το βραδυ αλλα δεν την ζητησαν.αυτο ηταν τελος -τις πεταξα και εχω κρατησει κρυμενες 2.

το βιντεακι ειναι θειικο - δειτε το -εγω γελαγα με χαχανητα σας λεω.

και εμεις ξεστολισαμε

μια χαρα το πηραν-μια φορα ρωτησαν που ειναι το δεντρο και τους ειπαμε του χρονου παλι -δεν νομιζω οτι καταλαβαν αλλα δεν ξαναρωτησαν :lol:

παω να φτιαξω ψαρσουπα και επενρχομαι να σχολιασ τα υπολοιπα.

ααα στεγντηριο δεν εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα

σας διαβαζω αλλα βαριεμαι ακομη και να γραψω! χαχαχα

εφυγαν οι γονεις μου σημερα και εχω ξενερωσει..... τεσπα σε λα βυ!

σοφη η φωτο τα σπαει! χεχε

ΝΑνα το εχω παθει και γω αυτο και μαλιστα στη γιορτη του μικρου της κοθμπαρας μου..... ειχε ξυπνησει αποτομα του την επεσαν εκει ολοι απο πανω ηταν και ευαιρεθιστος λογω του προβληματος που δε το ξεραμε ακομη και δεν ετρωγε κιολας. Οτι να ναι ακουσα. και μαλιστα ο γιατρος μας συμπεθερος τους. Η αδελφη της κουμπαρας μου ειναι παντρεμενη με τον γιο του. Τους εκοψα τον βηχα αλλα κοβεται ο ρημαδης? Αν ειναι ο αλλος κωλοβλαχος.....

Οπου η κουμπαρα ξηγιεται πολυ σκατα και θα ακουσει κανενα ξεχεσιδι και οξω απο δω.... Σας εχω ξαναπει για αυτη. Ουτε για καλοη χρονια δε πηρε το ουφο..... Εγω και χριστουγεννα και μετα παλι και δωστου να παω στη γιορτη του μικρου της και αυτη ουτε στην γιορτουλα του δεν ηρθε..... Και ξερει τι εχουμε περασει το βοδι! Αλλα εδω φαινονται οι ανθρωποι... που οταν εμεινα εγκυος τη 2η φορα ο μλκς ο αντρας της λεει αααα τωρα παει δηλαδη δε θα ξαναδουλεψεις! :shock:

Και τους εχω παντρεψει ετσι? Σε κοιτανε στα χσερια τι θα του πας δωρο..... Ξενερωμενη σας λεω ειμαι φουλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα - καλα εκανες ρε συ και λιγα ειπες -εγω ντρεπομαι να απαντησω - σκεφτομαι απο μεσα μου - χεστον τον μλκ -ειδικα εαν ειμαι σε ξενο χωρο δεν θελω να κανω φασαρια γιατι εαν το ανοιξω το ρημαδι -μετα δεν το κλεινω με καμια δυναμη και νγαινω και φτεχτρα

δεν μου εχει τυχει ακομα να μου την πουν για τα παιδια - μονο οτι ειναι ζωηρα

μαρακι- ελα ρε και κουμπαρα - ναι θυμαμαι αυτη που δεν πηρε στον μικρο -δεν φανταζομαι να θες να τους βαφτισεις κανα παιδι :lol:

τζουλια -καλλιτεχνης ο δικος σου ρε συ :lol::lol::lol::lol: εγω θα ειχα γινει μπουρλωτο μιλαμε

δεν καταλαβα βρε σωσω τι δανειο θελετε να παρετε;εξαρταται για τι επιχειρημα ειναι.

ζζζζ ελα ρε συ δεν το ηξερα δεν εχει δουλεια και ο αντρας σου.

τι δουλεια κανει αληθεια;εαν θες να πεις φυσικα

τι αλλο καλα η τουρτα ασχολιαστη.να πω την μαυρη αληθεια τωρα την ειδα-ολο διαβαζα για την τουρτα και τουρτα δεν εβλεπα-το πηρα με την οπιστεν

θα βαλω και εγω την βασιλοπιτα -καλα μην περιμενετε τετοιο αριστουργημα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!

Καλη χρονια να εχετε με υγεια στα παιδακια σας.

Εχω χασει πολλα επεισοδια αλλα διαβασα την περιπετεια της Μαριας και του Διονυσακη.

Ολα καλα ειναι και μην ακους κανεναν!Το ενστικτο της μανας ειναι αλανθαστο!

Εμεις εδω ειχαμε τρεχαματα με την υγεια των αγοριων και γιαυτο αργησα τοοοσο να μπω.

Ο μπεμπης γαστρεντεριτιδα με εμετους, αφυδατωση=>Αττικο, οροι, τρυπηματα.

Εκει να δεις εμπειρια!Να μπαινεις να βλεπεις τον πονο να βλεπεις τη δυναμη στις μαναδες να κρατανε αγκαλια παιδια μεγαλα και περα δωθε το διαδρομο ολη νυχτα!

Μολις ξεμπερδεψαμε με αυτο, κατι τσιμπησε εκει μεσα φυσικα, παρε μπεμπουλη ενα 39,7 να χεις.

Μολις ξεμπερδεψαμε με αυτον, παρε Βασιλακη ενα 40,5 να χεις!!!!

Εκει εμεινα καγκελο για να μαι ειλικρινης!Να βλεπω το παιδι μου να εχει παραισθησεις και να παραληρει απο τον πυρετο!Ηταν ορθιος ουρλιαζε οπως δεν τον εχω ξανακουσει εβλεπε την πορτα του δωματιου του και παγωνε απο το φοβο του και φωναζε ΄΄Μαμουνια μαμουνια!΄΄

Κι ο πουστης ο πυρετος να ανεβαινει μετα απο μιαμιση ωρα απο το αντιπυρετικο!

Η νεα χρονια με βρηκε να σιδερωνω και τον αντρα μου να κοιμαται.

Ειχε μαζευτει τοσο πραμα απο τους εμετους του μικρου και τις φανελες και τις πυτζαμες που αλλαζαμε καθε τρεις και λιγο του Βασιλη, που δε χωραγε αναβολη, την αλλη μερα φευγαμε για Λιμνη.

Τωρα εγω αρρωστησα στη Λιμνη, τωρα δεν εχω πυρετο, αλλα εχω πολλες μερες τον λαιμο μου και ποναω οταν καταπινω ακομα με το σαλιο μου.Ωρυλα λεει τιποτα δεν εχω, αρα μαλλον δοντι, θα δουμε!

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tis ευχεσ μου Ντομ !!!

πακετ περασες ε ???

μαρκερ μπομπα φαινεται η πίτα ! ρε το χω φιλοσοφίσει κ προσπα8ω να μην υστεριάζω... στο κατω κάτω οι τοίχοι μένουν ... τα παιδια μεγαλωνουν και κανουν την ζωη τουσ κ μετα παρακαλας να τα έχεις ... ααααχχχχχχχχχχ

φρόσω η φωτογραφια ειναι η μεγαλη μου πορωση , αν τυχει καμια μαζωξη 8α πάρω υλικό κ 8α φτιάξω ωραια κατασταση για τα νινιά όλα ! ;)

ασχετο κ όλο το ξεχναω , κατι μου πεταξε η πε8 , κα καλα για το τσοφλι του αυγου , μην τυχον κ φαει κ 8α χει προβλημα το πουλι μετα λέει :shock::shock::shock:

το χετε ακουσει εσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ντομ

σε ειχα στο μυαλο μου πραμγατικα ρε συ πολλες μερες τωρα

δεν κανεις καμια μασκουλα και εσυ

περαστικα να ειναι και να μην ξαναρθουν.ολα μαζι -ολες οι μλκ μαζι μγτ μου.απο του χρονου θα ειναι καλυτερα

καλα εγω εχω κατι νευρα δεν περιγραφεται γελαει και στριφογυρναει

μιλαμε μου ηρθε να το κοπανισω πραγματικα - εχε χαρη λεω -μπορει να μην νυσταζεις ακομα πολυ -αντε και λιγο η πιπιλα

ευτυχως αλλαξε βαρδια ο κωσ γιατι δεν ξερω ποσο θα αντεχα ακομα

ειμαι 1 ωρα με το ρολοι κοριτσια με το στελιο μεσα και δε λεει να κλεισει ματι -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

τελος οι διακοπες τα κεφαλια μεσα.....πολυ αδειο μου κανει το νησι...εμαθα την πολυκοσμια μαλλον.....

σχολειο σημερα κ η ρουτηνα ξεκινα.....

η Αγγελικη ολοι μερα φτερνιζετε κ η μυξα τρεχει....τα ματακια κατακκοκινα κ δακριζει μονιμος!!!!

αυριο παω γιατρο....κατι μου λεει οτι η τσιμπλα αυριο θα ειναι φουλ...δεν θα ανοιγει το ματακι....

την κουρεψα...ειναι σαν αγορι τωρα!!!! κοντα ...αλλο παιδι εγινε.... :lol:

η Μαρια ηρθε απο το σχολειο χωρις δοντακι...μερες τωρα κουνιοταν...

εχει πολυ πλακα ...η φατσουλα...που να βγουνε κ τα αλλα...θα ριξω πολυ γελιο :lol::lol:

να διαβασω η θα κανει κανεις περιληψη???

βλεπω ντομ λ τζουλ...δεν μπορει κατι θα εχω χασει.....

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε φιλενάδα!!!! Να ξερες πως σε νιώθω!!!!

Αύριο σε παίρνω τηλ!!!!!!!!!

Αλέκα μου καλωςηλθες παλι στα λημέρια!!!! Φαφουτινι η μικρη;;;;; Χεχε χεχε

Γραφω στα γρηγορα γιατι ακούω κάτι καψουρικα στο YouTube .... Χαχαχαχαχα ειμαι μονη ο α κοιμαται το μωρό επίσης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ Ντομ!!!! περαστηκα !!!

να κατι τετοια διαβαζω ή βλεπω στην τβ και μαλωνω με τον αντρα μου που επιδη ειχαν την ιωση με τα κλασσικα συμπτωματα ολο θρηνουσε.... τα καημενα, τα καημενα.... ποιος μκλ μας κολησε.... ποιος μας καταραστηκε και αλλα τετοια αρχαια δραματα... τα ιδια λεει και η μανα του βεβαια... και του λεω, για κανε βολτα σε κανενα νοσοκομειο να δεις εκει παιδακια που ταλαιπωρουνται και μερικα δυστυχως δε θα γυρισουν σπιτια τους και τοτε να πεις τα καημενα τα παιδακια! ε, μα !!!!! μου γυρναει το μυαλο οποτε το λεει!

Νανα και εγω προσπαθω οταν μου τη λενε ασχετοι δημοσιως για κατι, να τους την πω αστεια-ειρωνικα και να το ακουσουν και οι γυρω να γινουν ρεζιλι.

Τζουλια αυτο πανω στο οποιο δημιουργουσε ο γιος σου ειναι ο τοιχος;;;;!!!!!

Φροσω θερινο το δωματιο;;;;!!!!!!

απανωτα τα εγκεφαλικα!!!!!

εγω εχω κολησει στα κιλα που πηρα.... δε μπορω να το χωνεψω.... και σε 2 βδομαδες εχουμε να παμε στο γαμο και το γλεντι συναδελφου που τυχαια ειμασταν συμμαθητες σε ολο το δημοτικο! να δω σε ποιο ρουχο θα μπαινω!!!!! ουτε με λαστεξ δε βλεπω φως.....

φακ και παλι φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai απο μενξα...δουλεια..αν και κοιμηθηκα λιγο αλλα νυσταζω..για δανειο σπιτιου λεω..δε ξερω βεβαια καν αν δινουν τωρα!!

ασχετο\!!

και αν ξανα κατερβσουν τισ κουρτιενς τι θα κανετε φροσω;;

βαγκ..ποσο δικιο εχεις που λες αυτο με τα νοσοκομεια!!

και εγω λεω να την παρω ωρλ αλλα δε νεχω κλεισιε ακομα ραντεβου.σε νεο γιατρο,μολις βγηκε απο το νοσοκ..ξερω οτι ειναι καλος..και με πολυ ορεξη για δουλεια!!

καιτι μου λεει οτι δε α περασω καλα στη δουλεια..μπορει να ειναι και ιδεα μου!!

αγορε το παιδι αλεκα;;

πολυ κοντα δλδ;;

χειμωνας ειναι καλε..γιατι τα εκοψες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

ακομα κοιμαται......περιεργο :?

πινω καφε ,θα βαλω φακες....βρεχει ολοι νυχτα....

σωσω πιο αγορε δεν γινετε!!!

τα εκοψα γιατι ηταν σαν τρελος επιστημονας :lol: κ ηταν σαν καμενα στην ακρη...επρεπε να καθαριστη το μαλλι,μηπως κ δυναμοση κ βγει κανονικο κ οχι πεντε τριχες μια εδω κ μια εκει....εφυγαν κ τα μπουκλακια :( ετσι ειχε κανει η μαμα μου την αδερφη μου κ μετα εκανε ενα μαλλι!!!!!!! :lol::lol:

παω να δω ,μηπως εχει πυρετο κ κοιμαται ακομα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες!!!χτες εγραφα ...εγραφα απο τις 9 η ωρα και τελικα στις 5 ανακαλυψα οτι δεν ειχε περασει στο site!!!! επειδη σημερα ομως δεν εχω χρονο με κυνηγανε δυστηχως θα σας πω καλη μερα και χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν και περαστικα στα αρρωστακια!!!!σας φιλω και ελπιζω να ταπουμε συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

σαν να μαζευτηκαμε παλι σιγα σιγα....

Ντομ μου καλη χρονια!!!περαστικα να ειναι ολα!!!!

Βαγκ ετσι κανω και εγω σαν τον αντρα σου και με προσγειωνει ο δικος μου και εχετε δικιο...πώς θα καταλαβεις οτι εχεις παιδι αν δεν αρρωστήσει και λιγο...

Ναναολα τα παιδια με το που ξυπνανε εξω με κοσμο ετσι ειναι...η αδερφη του κουμπαρου μου ειχε κανει παραπλησιο σχολιο για ιδιοτροπια και η ηλιθια απλως χαμογελασα--ειμαι θρασυδειλη...αν απαντουσα θα ημουν καυστικη και τα τελευταια χρονια ειμαι μαζεμενη στις απαντησεις..

Σωσω δεν ειναι μονο το δανειο-ειναι ο φορος αγορας που θα πληρωσεις-τα ετακ και ολα τα τελη της δεη- τα αναδρομικα-τα συμβολαια καιολα τα συναφη...δε συμφερει να εχεις τιποτα πλεον!!!!!!στο λεω που δεν εχουμε δανειο αλλα πληρωνουμε τρελα λεφτα στην εφορια :evil::evil:

Αλεκα μεγεια το δοντακι μεγεια και το κουρεματακι!!!ετσι με ειχαν κουρεψει και οι δικοι μου στα 2 (βλεπω κατι φωτο) και εμτα εκανα πολυ πλουσιο μαλλι!!!!

Φροσω η δουλεια λειτουργει εντελως ψυχαναλυτικα!!!

Τζουλια και εγω στην αρχη τρελαινομουν αλλα πλεον το αλλαξα το τροπαρι...αστον να τα γκρεμισει ολα !!θα τα ξαναφτιαξουμε :lol::lol: καποιες γωνιες τοιχουν δεν υπαρχουν...κατασπασμενες απο κοπανηματα :lol::lol: οι τοιχοι δε ολο μαυριλες...και να φανταστειτε οτι εψαχνα σαν τρελη οταν βαψαμε και βαλαμε χρωματα benjamin moore :lol::lol::lol: αυτη τη σχεση αυγου και πουλιου δεν την εχω ξανακουσει :lol::lol::lol:

Σοφη πολυ καλη φωτο!!!!

Μαρια εμενα ολοκληρο δεντρο που εξαφανιστηκε δεν τον ενοιαξε...για τον ξυλινο αη βασιλη που ειχα βαλει σε ενα ραφι διπλα στο τζακι ομως νοιαστηκε :lol::lol::lol:

εμεις τα ιδια..εγω μειωνω σιγα σιγα την κορτιζονη, ο μικρος στον παιδικο ολα καλα αλλα δεν πολυτρωει..ερχεται σπιτι και τσακιζει ο,τι και να του βγαλεις..εκει σχεδον τιποτα..πρεπει να τον πιεσαν και δεν πολυθελει...δε βαριεσαι..ας τρωει καλα σπιτι!!παντως κουβαλαει τρελο αξεσουαρ απο τον παιδικο...μυξες :lol::lol::lol::lol:

ο αντρας ξεκινησε σχολειο και σαν τη Φροσω το κατευχαριστηθηκε!!!!

φιλια και μια καλη μερα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας!!!

Ντομινικάκι μου!!!

ταλαιπωρηθήκατε...

ευτυχώς όλα καλά!!!

σε πεθυμήσαμε!!!

τζουλ, είναι τέλεια η φωτό.

να σου πω... έχεις κανένα καλό σάιτ με πληροφορίες για καλές φωτογραφίες;

έχω καλή φωτογραφική αλλά δεν ξέρω να τη χειρίζομαι καλά...

μάρκερ φαίνεται πολύ καλή η βασιλόπιτα!

αλέκα, φαντάζομαι πόσο αστεία φατσούλα έχει το Μαράκι σου!!!

μ' αρέσουν πολύ τα φαφουτούλικα!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..καλημερα...χρυσουλα σε ευχαριστω!!ξερεις εσυ...χχαχαχ...

εμεις πηγαμε ειδαμε σπιτια και σημερτα,.,,,ειδαμε και 2 χθες..να δουμε τι παιζιε..

η κοπελα απο το μεσιτικο μας ειπε οτι εχει να δωσει δανειο 6 μηνες ,,....

αΛΛΑ αγορσζει λεει ο κοσμος ....αυτος που εχει χρηματα στιε τραπεζες...

βεβαια εδω παιζιε και πολυ παρανομο..τεσπα..ειδωμεν..

αν το γραφω καλα...

και με τη φωτογραφια θα ασχοληθεις νανα;;πως παει το πλεξιμο;;

πςριμενω να μεσημεριασει να κοιμηθω..

αλεκα ειχε πυρετο;;χαχαχ

και γω θελω να της τα κοψω γουλι αλλα δεμ ε αφηνουν οι υπολοιποι!!

ρεβυθια απο καταψυξη η μικρη και μεις μακαρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα έχω κάνει μαθήματα (κ κάνω ανα καιρούς...) και χρησιμοποιω και 2-3 προγραμματα αναλογα για επεξεργασια. (έχω πολύ μέλλον ακόμα)

καταρχήν διάβασε το βιβλιαράκι με τις οδηγιες χρήσης για να δεις τις ικανοτητες της μηχανής σου ! μετα αν 8ες να το δεις πιο ''στενά'' το 8έμα

μπες στο σάιτ της εταιρείας της μηχανης σου η ψαξε για φόρουμ στα οποια 8α βρείς ατομα να έχουν την ίδια μηχανή .

ενα τοστ εφαγα , εκανα του παιδιου γιουβετσι και του αντρα του ξεπαγωσα απο καταψυξη μουσακα που ειχα την περασμενη βδομαδα :mrgreen:

καλά δοκιμασε τα νέα advance συνδιαζω (γιαουρτια) μηλο-χαμομήλι και το τσάκισε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο

γκρινεσιονννννννν-πολυ κρινια μιλαμε

συμπεθερα εγω εχω 10ολοκληρα παραπανισια

δεν φευγουν με τιποτα

βρε ξουτ -βρε ξουτ εκει αυτα

να ναι καλα οι σοκολατινες βεβαια και οι πιτσουλες και τα τοστ και οι πιτες

χρυσουλα ειδες τι παρατηρουν;

εμας ολοκληρη πιπιλα εφυγε και δεν την παρατηρησαν - :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια η φωτογραφια -εχεις σκεφτει να πας στο τει να κανεις τα θεωρητικα μαθηματα;

στις θεωριες αφηνουν να πας παντως

παρακατω νομιζω για οσουν δεν την ειδαν οτι ειναι πραγματικα μια σπουδαια φωτο

post-8307-13873938439421_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγκινητική φώτο ! :cry:

δεν χρειαζονται εξετάσεις ??? 8α ρωτησω τον ξαδερφο του αντρα μου που είναι κα8ηγητης φωτογραφίας... αλλά δεν 8α μου το είχε προτείνει ??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

πολλή συγκινητική φωτογραφία...

δε φαντάζεστε με πόσα ρούχα ήρθα δουλειά...

τι να κάνω όμως;

τρέμω όλη μέρα από το κρύο.

από το πολύ σφύξιμο με πιάνει πονοκέφαλος.

μάρκερ, συμπάσχω μαζί σου!!!

τι γκρίνια είναι αυτή;

ξύπνησε από τις 5 και στις 6:30 ήθελε να κοιμηθεί γιατί νύσταζε...

κατουράω και είναι στην αγκαλιά μου, πλένω δόντια; αγκαλιά!!!

σας είπα ότι πονάει πολύ το στήθος και ότι έχει φουσκώσει η κοιλίτσα μου;

τελικά, μπορεί στα αλήθεια να είναι γουρλού η μάρκερ!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!! Τι μου κάνετε? Κάπου πήρε το μάτι μου την Ντομ?????? Περαστικούλιααααααα

Χαρά που είσαι?????????

Νανα πολύ κρύο κι εμείς εδώ μια απο τα ίδια!!! Φοράμε ο,τι έχουμε :?:?:?:?

Επανέρχομαι για να σας διαβάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...