Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

ιξγ5555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555

ψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ

ψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ

ψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ

ψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχζζζζζζζ

ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν βρήκα το μπρελόκ που ήθελα :evil::evil::evil:

εγώ φροντίζω και παίρνω ίσης αξίας δώρα, π.χ. για την Ρ. που μεγαλώνει δεν παίρνω ακριβά γιατί τα φοράει για μία χρονιά, δλδ θα πάρω ΖΑΡΑ, ΗΜ και μπένετον, εσπρι και κάτι άλλα που έχει εδώ....στην βαφτη΄στήρα μου επειδή δεν της παίρνω και κάθε μέρα θα της πάρω κάτι καλύτερο, αλλά επειδή της αρέσουν τα μπένετον της αγοράζω από εκεί και από το εσπρι.......όμως δεν βάζω το βαφτηστήρι πάνω από το παιδί μου!!! :!: συμφωνώ και με την Αναστ. :!:

πάμε να πάρουμε την Ρ. :roll: 15 λεπτά πριν ήρθαμε σπίτι!! :o:o:o:o

μου άρεσε ο σύνδεσμος που έβαλε η Βένη για τα σχολεία στην Φιλανδία, έτη μπροστά οι άνθρωποι και στην Ελλάδα δεν πρόκειτε να γίνει ποτέ αυτό!!! :evil::evil::evil::(:(

Αφρο γιατί ξεχείλωσες το πόστ??? :evil::evil:

φτιάξτο γρήγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγειρευω-καθαριζω...πφφφφ!Η καλη νοικοκυρα....Γι'αυτο τα βραδια μεταμορφωνομαι! :lol::lol::lol::lol:

Βενετια φυσικα και εμεις χασαμε που δεν ηρθαμε! ;):D Αλλα χρωστας καφε!!!!

Παναγιωτακι μου δεν φανταζομαι να φανταστηκες οτι στ'αληθεια σου εχω νευρα...Απλα αθελα σου με εκανες να ταυτιστω εν μερει με την κουμπαρα!Δλδ ειδες εγω που δεν επεμεινα τοσο για το ονομα πως δεν με εκτιμησε κ κανενας τους.Τρομαρα μου,του ελεγα πως κ 3 να κανουμε ας τα βγαλει οπως νομιζει γτ εγω εχω αδερφια! :o Τεσπα...απλα οσο πιο σκυλα εισδαι καμια φορα τοσο πιο πολυ σε υπολογιζουν!Εγω εγω το ονομα!!

Για τα δωρα συμφωνω πως ειναι ακομψο να το κανει αυτο μια νονα αλλα ειναι δικαιωμα της.Το λεω απολυως απλα χωρις υπονοουμενα!Ειναι δικαιωμα του καθενος να ξοδευει οπου κ οπως θελει τα λεφτα του!Κ για να κανω κ το δικηγορο του διαβολου...ειναι επισης ακομψο να παρατηρεις κατι τετοιο κ να εχεις "απαιτησεις"..Εστω κ επιθυμιες!!!!ΜΑΝΑ ειναι μονο μια!Νονα μπορει σημερα να ειναι μια αλλα αυριο καμια!Η σχεση εξαρταται απο τις 2 οικογενιες!πιστευετε πως αυριο(που θα χωρισω) θα εχω σχεση με τη 2η βαφτιστ.????Δεν νομιζω! ;) Με την εδω ομως θα εχω γτ η μανα της(προς το παρον) θελει να εχουμε καλη σχεση!Η μαμα κ η νονα κρατανε τη σχεση τελικα!

Μαρη Αφρο τι εκανες στη σελιδα?δε βρισκω το υποβολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα....Τι μου κάνετε;;;;;; :D:D:D

Πήγα και πήρα δώρο στη δασκάλα της Ιωάννας και θα της το δώσει σήμερα το απόγευμα το Ιωαννάκι μου που θα πάμε να δούμε τη γιορτούλα.... :D:D:D:D Της πήρα ένα καταοληκτικό σπιτάκι χριστουγεννιάτικο-μπισκοτιέρα και μια κούπα χριστουγεννιάτικη να πίνει τον καφέ της και να θυμάται την Ιωαννίτσα μου..Και μια καρτούλα που της έγραφα διάφορα συγκινητικά με υπογραφή της Ιωάννας... :x:x:x:x:x:x Ελπίζω να της αρέσει.... :roll::roll::roll:

Λέτε για τα δώρα ε;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Βασικά εν μέρει συμφωνώ και με την Παναγιώτα, αλλά και με την Αναστασία.... :?:?:?:?:? Με την Παναγιώτα συμφωνώ ότι είναι άκομψο να ντύνεις τα παιδιά σου ΜΟΝΟ με φίρμες και το βασφτιστήρι 2 φορές το χρόνο που του πας δώρο να του πας κάτι φθηνιάρικο....Εγώ σας είπα....Στο βαφτιστήρι το μικρό-ανηψάκι θα πάρω 2 σετάκια από h&m....Βεβαίως του έχω πάρει καλά δώρα, του έχουμε δώσει λεφτά αρκετές φορές(στη μαμά) αν είχαμε πάει και δεν είχαμε πάρει δώρο, αλλά δεν μπορώ να του πηγαίνω μονίμως "καλά"...Δε μου περισσεύουν...Στην Ιω ψωνίζω συνέχεια H&M και Zara και σπάνια θα της αγοράσω μάρκα... :roll::roll: Ε, όχι επειδή αυτές τις 3-4 φορές που θα της αγοράσω μάρκα, θα πρέπει να αγοράσω και για το βαφτιστήρι...Αν πάρω ακριβό στο βαφτιστήρι, δε θα έχω να πάρω στο παιδί μου... :roll::roll::roll: Αλλά ούτως ή άλλως τα παπούτσια που θα πάρεις στο βαφτιστήρι το Πάσχα θα είναι ακριβά... :?:?Εγώ από Μούγερ παίρνω.... :roll::roll::roll:

Στη βαφτιστήρα μου, όταν έπαιρνα, ξηλωνόμουν κανονικά.... :?:? Και δεν τα πλήρωνα εγώ, γιατί πήγαινα σχολείο, αλλά οι γονείς μου...Αλλά αμα δείτε τη βαφτιστήρα μου είναι 15 χρονών και φοράει ως επί των πλείστων αρμάνι, μπέρμπερι και παπούστια Gucci... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ε, όχι...Δεν μπορώ να πάρω τόσο ακριβό δώρο...Επειδή είναι ψώνιο η κουμπάρα μου, δεν μπορώ να ανταπεξέλθω..Και έτσι της δίνω κάθε Πάσχα μόνο 100 ευρώ... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Τόσα μπορώ τόσα δίνω.... :roll::roll::roll::roll:

Αλλά συμφωνώ με τη Στάσα ότι δεν πρέπει να τους κοιτάμε σαν πορτοφόλι... :roll::roll::roll: Ό,τι μπορούν ας φέρουν στα παιδιά μου... :roll::roll: Δεν ξέρω αν μιλάω εκ του ασφαλούς, επειδή πάντα οι νονοί της Ιως, της φέρνουν καλά δώρα... :roll::roll: Αλλά εγώ αισθάνομαι άσχημα, γιατί πλέον είναι δύσκολες οι εποχές και αφού κάνουν ακριβά δώρα, θα πρέπει να ανταποδώσω... :?:?:?:?:?:?

Αλλά είμαστε φίλοι και με τους νονούς της Ιως και της μπέμπας...Πάνω απ'όλα φίλοι..Και τους αγαπάμε και μας αγαπάνε πολύ... :D:D:D:D Οι κουμπάροι που μας πάντρεψαν ήταν μια αποτυχία...Πολλοί μεγάλοι σε ηλικία, κανένα κοινό, αλλά ντραπήκαμε να αρνηθούμε... :?:?:?:?

Κατά τ'άλλα..

Μωρή Τόνιααααααααααααα τι κοιλίτσα ήταν αυτή;;;;;; :o:o:o:o Έτσι ήσουν ετοιμόγεννη;;;;; :shock::shock::shock: Εγώ έτσι ήμουν 4 μηνών.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, σου έχω ξαναπεί ότι λατρεύω το μπάνιο σου..... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Τι γούστο..... :-bd:-bd:-bd:-bd Να έρθω μια φορά να χέσω εκεί;;;;;; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):))8-}8-}8-} Αλλά να μου δώσεις και κανά περιοδικό να διαβάζω για να το ευχαριστηθώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Μπεμπούλης χάρηκα που σε "διάβασα"... :D:D:D Φιλάκια στο Σπυράκο.... :x:x Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.... ;););)

Τι άλλο ήθελα να πω;;;Δε θυμάμαι.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ευχηθώ από τώρα

Καλές Γιορτές

Καλά Χριστούγεννα.....να περάσετε πολύ όμορφα, οικογενειακά ή με φίλους, αλλά κυρίως με υγεία, χαμόγελο, αισιοδοξία και αγάπη :):x:x:x:x:x:x

Χρύσα Χρόνια Πολλά για την γιορτή σου....πραγματικά ό,τι εσύ επιθυμείς :x

μάλλον μέχρι τα Χριστούγεννα δεν θα ξαναγράψω γιατί απλά δεν είμαι και πολύ στα πάνω μου, περισσότερο στα κάτω θα έλεγα :? ξέρω ότι εμείς δεν θα περάσουμε καλά, αλλά με μιζέρια και γκρίνια, οπότε δεν έχω και το δικαίωμα να χαλάω την εορταστική ατμόσφαιρα......θα μπαίνω να διαβάζω τα νέα σας βέβαια ;)

σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αργυρούλα μου γιατί;;;;;; :(:(:( Εσύ είσαι από τις λίγες που δεν παραπονιέσαι και δεν γκρινιάζεις... :roll::roll::roll::D:D:D Έλααααα..Μείνε μαζί μας.... :x:x:x

Αν πάλι, δε θα ξαναμπεις στις γιορτές...

Καλά Χριστούγεννα....Με υγεία, αγάπη, ευτυχία.... :x:x:x Να χαίρεσαι τα υπέροχα παιδάκια σου.... :x:x:x Και με όσο το δυνατόν λιγότερη γκρίνια... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο μου καλα χριστουγεννα κοριτσακι μου ,ανεβα!!!

θα μου ληψεις πολυ !!!

ερχετε ο Μ και μου λεει "μαμα α β ξ " και οτι αλλο γραμμα θυματε ...λεω και εγω οκ κατι κανει οτι διαβαζει ....τωρα καταλαβα :lol::lol::lol::lol::lol:

ειχα δουλειες και τον ειχα αφησει στο τραπεζακι του σαλονιου ...

ο Κ εχει 20 μερες αδεια !!!θα μου τα πριξει στο σπιτι :twisted::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ επιτέλους χαλάρωσα λίγο, ελπίζω τουλάχιστον.......

Σήμερα το πρωϊ η Έλενα με έφτασε στα όρια μου και της φώναξα αρκετά :oops::oops::oops: όλα την ενοχλούσαν, δεν ήθελε να φάει, δεν ήθελε να κατουρήσει, δεν ήθελε να ντυθεί και πολλά άλλα........ στην αρχή την πήρα με το καλό και για κανένα 20λεπτο της μιλούσα ήρεμα και της εξηγούσα αλλά μετά με πήρε η κάτω βόλτα..... βιαζόμουν να έρθω και στο γραφείο γιατί είχα πολύ δουλειά και άρχισα να φωνάζω :oops::oops::oops: Στεναχωρέθηκα πιο πολύ γιατί όλα γίνονται γαι την δουλειά αν δεν είχα το άγχος να φτάσω πιο νωρίς και ήμουν κι εγώ πιο ήρεμη μπορεί και τίποτα απόλα αυτά να μην είχε γίνει :roll::roll:

Στεναχωρέθηκα γιατί είχαμε και ενημέρωση στο σχολείο του Μιχάλη σήμερα και δεν μπόρεσα να πάω

:(:(:(:(:( πήγε ο μπαμπάκας μου κι ευτυχώς η δασκάλα του είπε τα καλύτερα για το καμάρι μου. :D:D:D:D:D:D:D

Στην Βένη περάσαμε τέλεια και έσκασα στο φαγητό, έφαγα και για σας που δεν ήρθατε :@):@):@)

Η Βένη είχε κάνει μπουφέ για να ταϊσει ολόκληρο λόχο και είχε μια φοβερή πίτσα μμμμμμμμμ όνειρο :D

Γιώτα θα έρθετε τελικά, πολύ χάρηκα :D:D:D

Για τα βαπτιστήρια εγώ δεν ξοδεύω πάντα το ίδιο ποσό ανάλογα με τα οικονομικά μου την συγκεκριμένη στιγμή. Έχω δώσει και 100 για δώρο αλλά έχω δώσει και 30. Ευτυχώς και με τις 2 μου κουμπάρες έχουμε πολύ καλές σχέσεις και ξέρω ότι εκτιμάνε ότι κι αν πάω άσχετα με το πόσο κάνει.

Ιουλία δεν ξέρω τι θα έκανα με τον παιδικό, πραγματικά δύσκολη απόφαση, δεν θα ήμουν όμως απόλυτη στο να συνεχίσει εφόσον υπάρχουν κι άλλες εναλλακτικές. Ίσως να έβαζα ένα όριο πχ αν μέσα στον επόμενο μήνα δεν ξανααρρωστήσει θα τον συνεχίσω αλλιώς θα τον σταματήσω.

Τόνια πλάκα μας κάνεις?, είναι κοιλιά αυτή για ετοιμόγεννη???????? εγώ στον 4ο είχα μεγαλύτερη, ιδίως στην Έλενα στον Μιχάλη ήταν λίγο πιο μικρή.

Βίκυ κούκλα η Μ-Ι και η κοιλιτσα σου επίσης :D:D σίγουρα όμως θα γίνει πιο μεγάλη απο της Μ-Ι

Αργυρώ γιατί έτσι νταουν κι εσύ???????? Εσύ που μας ανεβάζεις πάντα ;)

Καλά Χριστούγεννα και σε εσένα και φυσικά στην οικογένειά σου, εύχομαι να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται :D:D

Χρύσα πολύ ωραίο το προσκλητήριο :D:D

Μητσάκι με τις στερεές υπομονή, δεν είναι όλα τα παιδιά έτοιμα από το 6ο μήνα, δώστης χρόνο.

Η Λένα που έβαλε φωτο από το νινι?

Γωγώ μπάβο γαι την Ιω που τα πάει τόσο καλά, πολύ χάρηκα

Αχ δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα :oops::oops: σας στέλνω όμως όλες την αγάπη μου και τα φιλιά μου :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

καλα ρε αφρο εχει αδεια κ γκρινιαζεις? :twisted::twisted::twisted: δε θα σε μονη..βασικο..

αργυ :(:(:( ελα..δε το δεχομαι..θα ξανα γραψεις..δε σου ευχομαι :D:D

αναστασια ποτε θα τα πουμε?να κερασω αυριο καφε????????/πρωι?ε χρυσααααααα

επισης..οτι θυμαμαι χαιρομαι

ρε παναγιωτα λες πολλες φορες οτι κανεις μπανιο το μεσιμερι τα μωρα..παντα μεσιμερι τα κανεις? :roll::roll:

αναστασια καθησε στο σινεμα :o εγω αν το παω πιστευω θα φαει φρικη ο θοδωρης..εχει θεμα με το σκοταδι..σα εμενα..θα ουρλιαζει

επισης πληρωσε η αννυ?

δευτερον το αννυ το εκανες γτ δε τα πας καλα με πεθερα?η γτ δε σε αρεσει το αννα?

τριτον σιγα μωρε θα του δωσουμε κ τα 3 ονοματα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol:

με πηρε το στεφανι μου κ ειπε οτι το πηρα απ τη τουτοτα κ ειπαν μακαρι να ανοιξει η δουλεια κ να το ξανα παρουν :roll::roll: για αλλο λογο φυσικα το πηρα αλλα του ειπα κ αυτο :roll:

αυτα..αυριο ερχεται η αδερφουλα μουυυυ

αλλα παρασκευη παει εξωτερικο για μια βδομαδα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα δ εειναι πολυ ασχημο οταν φωναζεις? :cry: αλλα μερικες φορες δε μετανιωνω :evil:

η φωτο του μικρου της λενας ειναι στη ομαδα..κ στο φεις..ειναι γλυκαςςςςςς

κ ιδιος η λεναρααα

μαρη γωγω το νυχι της κυριας ειδε?μα δε αφηνεις να παει τιποτα κατω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sxolasa...

καλα εχω μεινει με την κοιλια της Τονιας...καλε ετσι πριν γεννησεις?

που ηταν το παιδι....?

το μπανιο ειναι οτι πρεπει για χεσ...μο...ολες θα το απολαυσουμε!

και μετα ζεστο μπανιο και χαλαρωση...

και πιο μετα....

εεε να μην τα κανουμε οαλ στο μπανιο σου?

ΚΟυμπαρουλα μου....τι καλη ψυχη που εχεις....!

πολυ σε παω!

συμφωνω και με Παναγιωτα και με Αναστασια...

οκ αν πας 2 φορες το χρονο στο βαφτηστιρι δεν πας απο την λαικη...ποσο μαλλον αν στην προσωπικη σου ζωη δεν εχεις πατησει ποτε στη λαικη!

αλλα απο την αλλη...δεν κανω καλυτερο το βαφτηστηρι απο το παιδι μου!

ενοειται οτι οι καιροι ειναι δυσκολοι...

και εγω δεν θα παω φετος και ρουχα και παπουτσια!

ενα απο τα 2 πηρα.

οσο για το δωρο προς το νονο της Μ-Ι δεν παει με την αξια των δωρων που θα φερει!

για εμενα ματρα οτι της τηλεφωνει η ερχεται απλα για ν ατη δει η να της μιλησει...ακομα και το γλυφιτζουρι που της φερνει για εκεινη μετρα...

αλλα για εμενα μετρα η σκεψη!

η κουμπαρα μου...ποτε ως τωρα δεν ανταποδιδει δωρο....οκ...ετσι νοιωθει ετσι κανει...σιγουρα με στεναχωρει που αλλαξε μετα το γαμο αλλα οκ...!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ... ελα ...θα ξαναγραψεις...θα μας λειπεις!

Αφρο....20 μερες και θα μεινετε εδω?

θα ριξετε απειρα ματσ....

αν και δεν σου το ευχομαι...

ευχομια ο Κ. να μην ειναι σαν τοΥς Π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!τι κάνετε?έχω μουσαφίρη,σας φιλώ!!συμφωνώ με Αναστασιά στο θέμα νονός,και εμας η κουμπάρα σαν πορτοφόλι μας έβλεπε και βλέπει πάντα!!!!!!!!!!για αυτό και εγώ τα εκοψα σιγα σιγα και αντε γεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, σου έχω ξαναπεί ότι λατρεύω το μπάνιο σου..... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Τι γούστο..... :-bd:-bd:-bd:-bd Να έρθω μια φορά να χέσω εκεί;;;;;; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):))8-}8-}8-} Αλλά να μου δώσεις και κανά περιοδικό να διαβάζω για να το ευχαριστηθώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μωρη τι σουργελο εσαι λεμεεεεεεε!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ελα εσυ και θα σου στρωσω και να κοιμηθεις στο μπανιο αμα θελεις!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειναι μεγαλη η μπανιερα θα χωρεσει και η Βικυ να κοιμηθειτε αγκαλιτσα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Για τα δωρα που πολυ το κουρασατε βλαμενα,εχω να πω οτι εχετε δικιο ολες και στην ουσια τα ιδια πραγματα νιωθετε περι του θεματος,αλλα δε καταλαβαινοσαστε!!!! :P

Καταλαβαινω τι εννοει η Παναγιωτα και δεν εχει οικονομικο υποβαθρο...Χεστηκε για τα λεφτα που κανει το δωρο,βαθυτερο ειναι το θεμα..Τα δωρα πρεπει να ειναι διαλεγμενα με αγαπη κι ας κανουν 5 ευρω! Αν η νονα ομως στη συγκεκριμενη περιπτωση ειναι ψωναρα και ψωνιζει μονο πανακριβα για κεινη και τα παιδια της και στο βαφτιστηρι της φερνει οτι να ναι,ειναι σα να λεει χεσμενο σε εχω και σου παιρνω κατι γιατι ετσι πρεπει...Δηλαδη βαση της νοοτροποιας της(ψωναρα) δειχνει οτι ενω εχουν μεγαλη σημασια για κεινη τα ακριβα και οι φιρμες,στο βαφτιστηρι της(πνευματικο της παιδι) δε δειχνει τον ιδιο ζηλο...σα να το υποτιμαει ενα πραμα...

Αναστασι εννοειται οτι επειδη θα παρεις και κατι ακριβο στην Αννυ δε σημαινει οτι θα δινεις και στα βαφτιστηρια τα μαλλοκεφαλα σου! ;) αλλο αυτο κι αλλο αυτο που εννοει η Παναγιωτα...

Και για το ονομα σε αλλη βαση μιλουσε η Παναγιωτα...κι εγω το ιδιο σκυλα με σενα ειμαι αλλωστε και τα πεθερικα φαγανε μεγαλη ταπα με τα ονοματα! :ymdevil::ymdevil:

ωχ μου τη πεσανε...ελπιζω πιο βραδυ να γραψω κι αλλα!

Αργυ εισαι στα νταουν σου;;;; :(:(:( εμεις παντως σε θελουμε και νταουνιασμενη και να μας γκρινιαζεις γιατι σε γουσταρουμε καργα!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Τι κανετε?

Απο χθες σας διαβαζω αλλα δεν εχω πολυ ορεξη να γραψω. :oops: .ολο το πρωι ζαλιζομουν και ενιωθα χαλια...Χθες εκανα κουλουρακια βουτυρου και γινανε τελεια! Λιωνουνε στο στομα.

Για τα δωρα που λετε θα συμφωνησω και με Αναστασι και με Παναγιωτα! Το ιδιο εννοειτα αλλα δεν το καταλαβατε! :mrgreen: Δεν ειμαι νονα αλλα αν ημουν και δεν επερνα συχνα δωρο στο παιδι φυσικα και θα του επερνα κατι καλο, αλλα για μενα μετραει πιο πολυ η κινηση. Το να σκεφτεις να κανεις δηλαδη δωρο οτι και να ειναι αυτο. Δυστυχως στις μερες μας οι πιο πολλοι βλεπουν τους νονους ως πορτοφολι και αυτο δεν μου αρεσει.

Συμπεθερακι τι τελεια φωτο με τα μικρα!!! Για φαγωμα ειναι και τα δυο! Τα αγαπω! Ειδες μηχαναρα? :D Εμ πως θα πηγαινουμε βολτα την γυναικαρα μας! :D Δωρο των πεθερικων για τα Χριστουγεννα. Ιδια κοιλια με σενα ειχα στην Ε.! Δεν πιστευανε οι μαιες οτι πηγαινα νε γεννησω! :lol: Θα βαλω φωτο μετα να δεις.

Αργυ μου οχι μωρε... :( να ξαναμπεις και να μας πρηζεις οσο θελεις!! Χωρις εσενα το τρενακι ειναι αδειο! Και εγω δεν σου ευχομαι, θα ξαναμπεις! :D Μην προδικαζεις οτι δεν θα περασετε καλα! Στο χερι σου ειναι να το αλλαξεις αυτο! ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ! :YMHUG::x

Βικυ τι ταιραστια κοιλια!! Και εγω στο Γ. ειχα κανει πολυ μεγαλη! Καλη επιτυχια στους κουραμπιεδες!! Εγω δεν κανω, δεν μου αρεσουν.

Αφρο εχω πετυχει εγω την Ε. απειρες φορες με το δαχτυλο ετοιμο να πατησει υποβολη! :D Φοβερος ο Μ.!! Μια χαρα που θα κατσει ο Κ. τοσες μερες ρε συ! Α! με γεια τα ρουχα και το δοντακι σας!!!

Γιωτακι οπως θες λεγε με βρε! Και αυτο ισχυει για ολες σας βεβαια! Δεν επεβαλα σε καμια το Ελενα ειπαμε! ;)

Ξυπνησε ο Γ. Τα λεμε μετα αν μπορεσω! Φιλια πολλαααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κατι ακομα στα γρηγορα τωρα πο πηγε μεσα να παιξει! :D

Γνωρίζατε ότι κάθε 30 ημέρες, είναι απαραίτητο να καθαρίσετε την οθόνη του υπολογιστή από το εσωτερικό;

Πολλοί άνθρωποι αγνοούν αυτό το γεγονός και δεν ξέρουν πώς.Οι κατασκευαστές εκμεταλλεύονται αυτή η άγνοια για την αύξηση των πωλήσεων.

Για να καθαρίσετε την οθόνη από μέσα, απλά κάντε κλικ στο σύνδεσμο:

http://www.horness.com/tools/screenclean.swf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 xaxxaxxa

εφτιαξα τους κουραμπιεδες!

εκανα της Μπαρμπαριγου...ωραιοι εγιναν...

http://argiro.gr/recipes/%CE%BA%CE%BF%C ... E%B5%CF%82

βεβαια εγω εβγαλα λιγοτερους...μαλλον τους εκανα λιγο λαρτζ

το 1/3 εχει εξαφανισετι ηδη απο τα ανηψια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

εμεις καλα ειμαστε βρεχει εδω και εχουμε αραξει

φιλακια πολλα σε οοοοοολεςςςςςςς :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,ξύππνησα προ ολίγου...εφτιαξα κρυα σαντουιτς με τυροκαυτερη ,κεφαλοτυρι τριμμενο ,κοτοπουλο βραστο και ζαμπον καπνιστό ,επίσης τορτελίνια,ορίστε να φάμε!!!

εγώ κορίτσια εχω ασχημη αποψη πλεον γ την κουμπαρα που της βάπτισα...τον Σεπτέμβρη μιλησαμε κ με ειπε οτι θα στειλει τη μικρή παιδικό,τη ρωτησα τη αρεσει στη μικρή και της πήρα μια τσάντα..περασανε 15 μερεςαπο τοτε που την παρελαβε κ δεν με πηρε ενα τηλ να πει ενα ευχαριστώ και οτι την ΄πήρε στην τελική,και ας το απρακολουθούσα ονλαιν.. τις προάλλες με εκανε αναπαντητη .... αυτό συμβαίνει χρόνια ,ο μακακας έχει σύνδεση οποτε πρέπει να τους παιρνει όλους τηλ...θα το συνεχίσω άλλη φορά ,πάω να φάω,Βίκυ στ είλε κουραμπιεδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φίλη έχει αυτό το πρόβλημα τι μπορεί να ειναι?

"Κορίτσια τα φώτα σας. Από το πρωί ξύπνησα με πόνο στη βάση του δεξί στήθους. Δεν είναι πρησμένο, ούτε έχει κάτι άλλο όρατο. Αισθάνομαι ένα τράβηγμα, κάψιμο. Πριν λίγο που θηλάζαμε με την μικρή από αυτήν την πλευρά αισθανόμουν τον ίδιο πόνο στο κάτω μέρος από την άλω... Καμιά υποψία?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα στελνω...!

ποσο μου τη δινει αυτο με τις αναπαντητες...!

η να σε καλουν απο αποκρυψη εσκεμενα!

τελικα νομιζω ολες ειστε πολυ καλες νονες...

εγω δεν εχω πλεον νονα...αν και οταν ζουσε δεν με θυμοταν και πολυ!

θελει καμια να γινει και δικη μου?

δεν θελω τιποτα...απλα μια λαμπαδα το πασχα...ειμαι οικονομικη..!

ο νονος της αδελφης μου... σε ηλικια 85 ετων ξεκινησε απο το χωριο να ερθει στο γαμο της και με μια συνταξη του ΟΓΑ το 99 της εκανε 100.000 δωρο!

μπορει να μην ειχαν τηλεφωνικη επικοινωνια...αλλα οταν την εβλεπε στο χωριο ηταν σα να μην εχει μεγαλωσει καθολου...το καλοκαιρι πριν φυγει απο τη ζωη...της ειπε ...τωρα θα δωσω μεγαλυτερο δωρο στα παιδια σου....θα ειμαι ο νονος και για εκεινα...εδωσε 50* 3 και στην αδελφη μου...20!

και να σκεφτειται οτι βαφτησε την αδελφη μου επειδη ειχα βαφτησει και παντρεψει τον πατερα μου!

το εθιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι γιατι ζαλιζεσαι πουλακι μου;;;; :? δε φανταζομαι να εχουμε εκπληξεις εεεε;;;;; :shock:

Φανταζομαι απο τη κουραση ειναι μωρε που σε ταλαιπωρει το γαμπρουδακι μου..πεστου να παει για κανενα καφε με τη μηχανη να σε αφησει λιγο στην ησυχια σου!!!! :lol::lol::lol:

Γιωτα μαρη με ξελιγωσες με τα σαντουιτς σου!!!! =p~=p~=p~

Γυφτια αυτο που κανει η κουμπαρα σου δε το συζητω!!!! :evil::evil:

Αναστασια-μπεμπουλη ολα καλα τωρα;;;; φιλια στο παλικαρακι σου!!!! :-*

Θουλακι ακομη σε παιρνω τηλ... :oops::roll: σε λιγο δε θα μου μιλαει ανθρωπος ετσι που δε προλαβαινω να παρω κανεναν! :roll:

Κατι ηθελα να σου πω και το ξεχναω εντελως ρε πουστη μου με τον αθλιο εγκεφαλο μου!!! :evil:

Ιουλιακι τι ποκαματε μωρε με το παιδικο;;;;; Α ρε συ τωτρα που το θυμηθηκα...1 ΜΕΤΡΟ Ο ΓΙΩΡΓΗΣ;;;;!!!!! :-bd:-bd \M/ \M/ Το σαμιαμιδι μου ειναι μολις 94εκ!!! :P

Γιωτα κι εγω ειχα παρομοιους πονους ποτε ποτε και τους απεδιδα στο θηλαστρο που με ειχε ξεκανει...παντως περνουσε μονο του.. :roll:

Να ειναι καμια καντιντα;;; αν ηταν αρχη μαστιτιδας υποθετω θα ειχε κοκκινισμα εξωτερικα και θα ειχε σκληρηνει σε καποιο σημειο,θα εκανε πυρετο και το καψιμο θα ηταν και εξωτερικο ε;;;;

Α να η Βικυ ξερει καλυτερα! ;)

Βικυ τι καλος ο νονος!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...