Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Καλημέρα, καλή χρονιά με υγεία!!

Εύχομαι το 2012 να είναι συντροφικό, μαχητικό και ανατρεπτικό, με αλληλεγγύη κι επαναστατικότητα!!!

Και πάντα χαρές και τρυφερές στιγμές με τα ζουζούνια μας!

Εμείς πήγαμε σε συγγενείς για την αλλαγή του χρόνου, ο Άρης πανευτυχής άλλαζε αγκαλιές και χαμογέλαγε σε όλους και μετά πήγαμε σε πάρτυ μέχρι τις 5 το πρωί όπου ο μικρός κοιμόταν ήρεμος στο sling, με τη μουσική στο τέρμα! Μέχρι χορό έριξα χωρίς να τον βγάλω από πάνω μου, χορεύαμε αγκαλιασμένοι με τον άντρα μου με τον Αρούλη στη μέση, ήταν υπέροχα τρυφερό!!

Και την Παρασκευή είχε η μητέρα μου κόσμο από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ, 60 άτομα περάσανε, έχουμε χορτάσει κόσμο αυτές τις μέρες αλλά και πολλή κούραση!!! Τώρα είμαστε καλεσμένοι στη θεία μου που γιορτάζει και το βράδυ ελπίζω να χαλαρώσουμε.

Ηλιόλουστη η Πρωτοχρονιά εδώ στην Αθήνα, να περάσετε όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Xαρούμενη,αισιόδοξη αλλά κ ανατροπικη,να μας φερει ότι εχουμε στερηθεί κ να μας διατηρησει όλα οσα εχουμε!

Να απολαμβανουμε τα παιδακια μας σε κάθε τους στιγμή κ να τα καμαρωνουμε γερα κ δυνατα...

Η μεγαλύτερη ευτυχία ειναι που γίναμε μητέρες κ ευχαριστω τον Θεό που ειναι υγιεστατα.

Αλλαξαμε τον χρόνο αγκαλίτσα οι 3μας στο κρεββάτι γτ κοιμόταν...η πιο όμορφη αλλαγή του χρόνου...!!!!Ειμαστε μια πολυ ευτυχισμένη οικογένεια κ δεν θέλω τιποτα άλλο στον κόσμο.

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!Χαρούμενο το 2012!!!Γεμάτο υγεία, απεριόστη αγάπη, ευτυχία κ αισιοδοξία για όλα!!! Να χαιρόμαστε τα υπέροχα μωράκια μας...με το καλό να ξαναγεμίσουν οι κοιλίτσες μας σποράκια...κ να είμαστε αγαπημένοι!! Τα καλύτερα εύχομαι σε όλους..αυτή η χρονιά να είναι η πιο όμοφη απ'όλες!

Εμείς στο σπίτι με το αντράκι μου το μεγάλο κ το μικρό μιάς κ ήταν ακόμα ξύπνιο πρώτη φορά :shock: λές κ ήξερε οτι πρέπει να αλλάξουμε το χρόνο όλοι μαζί κ μετά να κοιμηθεί ήρεμος ανάμεσα μας για το καλό!! Ελπίζω να περάσατε υπέροχα..κ έτσι να συνεχιστούν οι υπόλοιπες μέρες του χρόνου! Τα φιλιά μου στα ζουζούνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια!!!!

Εμεις αλλαξαμε τον χρονο ολοι μαζι μια αγκαλια!!!! Ξυπνησα τον Διονυση 20 λεπτα πριν αλλα τον επαιρνε ο υπνος, η κακουργα, μετα ομως που αλλαξαμε τον χρονο ηθελε παιχνιδια. Κατα τις 00.30 τον πηγα για υπνο και ολα καλα!!!!

Δαφνη μου τι τρελοκομειο εισαι!!!!!! Μπραβο σου που αντεχεις!!

Γωγω που πηγατε μετα;

Ελενα χαθηκες απο την παρεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!δαφνη, δεν παιζεσαι!!!πολυ χαιρομαι τις μανουλες που παιρνουν παντου τα παιδακια τους και δεν τα εχουν κλεισμενα στο σπιτι να ακολουθουν προγραμμα!!μπραβο!!

ελενακι, χαθηκες, και θελω να σε μαλωσω, αλλα δεν το κανω, γιατι φανταζομαι οτι εχεις τους λογους σου, εμεις εδω δεν κρινουμε, απλα κανουμε γκρουπ θεραπυ :lol::lol::lol: μας ελειψες, ομως, γι'αυτο να μπαινεις να μας λες τι κανει το ζοζεδακι σου :)

η μικρη μου κοιμαται, με λιγη γκρινια πριν κοιμηθει ( εχει τρεις μερες το απογευμα που γκρινιαζει πριν κοιμηθει.... :( ) και περιμενω να ξυπνησει να παμε επισκεψη στη θεια βασω που γιορταζει... σημερα πολυ χαλαρα, ημουν για φαγητο στη γιαγια μου ( μαγειρεψε η μαμα μου πριν φυγει :( ) και το αθηνακι μου περασε τελεια , απο αγκαλια σε αγκαλια!!!

επισης, απο χτες της βαζω μια κουταλια ρυζαλευρο βιολογικης αλεσης στη χορτοσουπα και την τρωει οοοολη!!!αλληλουια!!!

νομιζω ηρθε η πεθερα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια γεματη αγαπη,υγεια,τρυφερρς αγκαλιες,παιδικες φωνουλες κ δημιουργικοτητα!!!εμεις αλλαξαμε χρονο οικογενειακα με τους δικους μου,ανταλλαξαμε δωρα ενω η μυρτω μας,το καλυτερο κ πολυτιμοτερο δωρο της χρονιας κοιμοταν.το πρωι ανοιξε καποια απο τα δωρα της.τα υπολοιπα θα τα μαζεψω κ θα της τα δινω λιγα λιγα.ο κωστας ετυχε το φλουρι!.κ εμεις καθε μερα εχουμε επισκεψεις κ εχω λιγο κουραστει.θελω να χαλαρωσω λιγο.ολοι ξετρελαινονται με τη μυρτω κ αυτη κανει χαρες κ τσαχπινιες.σας φιλω γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου,χρονια σπυ πολλα κ καλα!να χαιτρσαι τα παιδακια σου κ αυτα ρσενα!κ τον αντρα σου!μην λενε οτι τους ξεχναμεε...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου πολύ χαίρομαι για την Γεωργία,να την χαίρεσαι την τυχερούλα μας η αλλιώς η μικρή γουρίτσα :D

Στο σπίτι μας πέτυχε σε εμένα,στην πεθερά μου έπεσε στον Χρήστο κ στην νονά της Χριστίνας που έβαλε την οικογενειά μας έπεσε σε εμένα πάλι...

Δεν έχετε ιδέα πόσο πολύ την περίμενα αυτην την χρονιά να έρθει,να αρχίζουμε να ανθίζουμε σαν τα λουλούδια κ εμείς,μαυρίσαμε πολύ το 2011,μόνο η Χριστίνα έδωσε ένα χρώμα στο καταραμενο χρόνο...ηρθε σαν νεραιδούλα κ με το ραβδάκι της μας έκανε ευτυχισμένους.

Το 2012 σίγουρα θα είναι καλύτερος,το δικαιούμαστε...

Α ...κ μια συμβουλη για την χρονιά που μας έρχεται...ότι δεν σας αρέσει,αλλάξτε ΤΟ ...είτε διακόσμηση,είτε αυτοκίνητο,είτε πόλη,είτε ανθρώπους στην ζωή σας....όχι συμβιβασμούς,μόνο αγάπη κ επικοινωνία αληθινή κ ξεκάθαρη με τους ανθρώπους που μας περιβαλλουν,γτ το 2011 έιχε κ κάτι κουφές συναντήσεις κ γνωριμίες με ανώριμους ανθρώπους,πολύ λυπάμαι γι αυτό...όλα είναι εμπειρίες όμως,οπότε χρειάζονται κιόλας.

Μια μινι ανασκόπηση εκανα.

Σας φιλώ κ σας περιμένω όλες να τα λέμε.....φιλια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα χρονια πολλα σε οσες δεν τα ειπαμε...υγεια σε σας και τις οικογενειες σας...Περασαν και αυτες οι γιορτες,τωρα ο καθενας μας αναμενει και για κατι αλλο...Σε 17 ημερες επιστρεφω στη δουλεια...Εχω μια ανυπομονια απ την μια,απ την αλλη ενα φοβο που θα αφησω το μωρο μονο του,η ζωη μας παλι θα αλλαξει,θα πρεπει να βρουμε νεους ρυθμους....δεν μπορω τις αλλαγες καθολου....με αναστατωνουν βρε κοριτσια με τσακιζουν....εχω κ ενα προβλημα προσαρμοστικοτητας σαν ατομο...αφηστε τα να πανε.....τελοσπαντων!!!

Κατι αλλο τωρα....Τελευταια περιοδος 12 δεκεμβριου,στις 6 δεκεμβρη ειχαμε ενα ατυχημα εσπασε το προφυλακτικο κ πηρα το χαπι της επομενης ημερας...απο τα μεσα του μηνα εχω ολο ροζ-καφε υγρα...πηρα το γυναικολογο τηλ κ μου ειπε ειναι φυσιολογικο ολο αυτο κ το δημιουργει το χαπι...διαρκει 5-6 ημερες...περασαν οι 6 ημερες κ μου σταματησαν τα υγρα....χτες ηρθαμε σε επαφη με το νικο κ το πρωι παλι τα ιδια...πηρα παλι το γιατρο κ με καθησυχασε....χαλασε ο κυκλος μου με το κολοχαπι αλλα τι να εκανα δεν θελω τωρα να μεινω εγκυος..Σας εχει τυχει κατι παρομοιο??Μετα εδω στο σπιτι ολα ηρεμα και καλα.Καθε μερα που περναει παρατηρουμε τον αλεξη μας με τις νεες του κατακτησεις...Ανησυχω λιγο που ακομη δεν μπουσουλαει ουτε στεκεται μονος του αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι..

Στις 8 του μηνος κλεινουμε τον 9ο και αρχισαμε τη προηγουμενη βδομαδα γιαουρτι,εχουμε αρχισει εδω και πολυ καιρο μπισκοτοκρεμα,και για μεσημεριανο προσθεσα ντοματα,κρεμμυδι μαζι με τα βασικα λαχανικα...θελω σιγα σιγα να αρχισω να του δινω απο ολα τα φαγητα...επισης πινουμε και χυμουλη,του αρεσει πολυ...που κ που του δινω οτι τρωμε εμεις ετσι για να παρει τη γευση....να δειτε πως κανει...Εσεις τι αλλα?

στεισι εσυ ποτε επιστρεφεις για δουλεια?κοντευεις?

Κοριτσια σας φιλω γλυκα θα τα πουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ξεχασα να σας πω για οσες ενδιαφερεστε...

Στις 20-21-22-23 Ιανουαριου 2012 εχει εκθεση ΓΑΜΟΣ-ΒΑΦΤΙΣΗ 2012 στο εκθεσιακο κεντρο EXPO ATHENS στην ανθουσα(εξοδος 14 αττικη οδος) και στις

3-4-5-6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ εχει επισης εκθεση ΓΑΜΟΣ-ΒΑΦΤΙΣΗ 2012 στο εκθεσιακο κεντρο Περιστεριου....

Σας το λεω γιατι εγω οποτε εχει εκθεση πηγαινω οπωσδηποτε....Ολα τα επιπλα του σπιτιου τα πηραμε απο εκθεση και τα πηρα σε πολυ καλες τιμες...Επειδη μεσα στο 2012 θα βαφτισουμε τα μικρα μας να πατε κ να τα κλεισετε ολα σε τιμες εκθεσης....Συμφερει!!!!

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Γιουλη δεν μου εχει τυχει ποτε αυτο που εγινε με το χαπι. Φοβαμαι πολυ τα χαπια για να πω την αληθεια. Αλλα εχω ακουσει οτι χαλαει τον κυκλο πολυ, αρα μαλλον ειναι φυσιολογικο.

Οσο για τα φαγητα καλο ειναι να μην του βαζεις αλλατι, αλλα να του φτιαχνεις περιπου αυτο που τρως εσυ χωρις αλατι ή κνορ. Χυμο φρεσκο του δινεις; Τον βαζεις να καθετε στο πατωμα να εξοικιωθει κατω; εμεις του πηραμε την περπατουρα της Πλαισκουλ και του αρεσει να καθετε. Δεν μπουσουλαει ουτε ο δικος μου.

Εμες μας αρεσει πολυ βρωμη με φρουτο μεσα, ειτε την φτιαχνω εγω ειτε την ετοιμη της Φρεζυδερμ.

Βγαλαμε 2 δοντακια χωρις γρινια!!!! ΥΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιανα μου ναι τον βαζω κατω σιγα σιγα,στο παρκο δεν καθεται κ δεν εχει χωρο να κινηθει εκει μεσα...Αλατι δεν του βαζω καθολου,περπατουρα μας ειπε η παιδιατρος δεν κανει...τι να κανω?να παρω να τον βαλω?ειναι λιγο τεμπελακος παντως ο δικος μου...Μας απαγορευσε η παιδιατρος να τον βαλουμε σε στρατα γιατι υπαρχει κινδυνος ατυχηματων καθως επισης δεν στηριζεται καλα η σπονδυλικη στυλη...Δεν ξερω τι να κανω?παντως δεν μ αρεσει που ειναι ετσι....τεμπελιαζει συνεχως και ολη μερα γκρινιαζει...κοιμαται ελαχιστα μεσα στην ημερα και μονο αν τον παρω αγκαλια κ τον κουνησω αλλιως οσο κ να νυσταζει,ακομη κ αν κλεινουν τα ματια του,θα εχει τρελη γκρινια...τον κακοεμαθα...ολα αυτα τα χουγια μου τα εβγαλε τον αυγουστο που παρουσιαστηκε το προβλημα με το στομαχι του....θυμαστε?

εκει που ηταν ενα αγιο παιδι ησυχο,κοιμοταν οπου να ναι χωρις κλαμματα,

μετα το προβληματακι με το στομαχι του εγινε αλλο παιδι...τι να κανω να ξε μαθει???συμβουλεψτε με....ειδικα για τον υπνο με ταλαιπωρει αφανταστα...κ τωρα που θα παω για δουλεια πρεπει να αλλαξει αυτο...επισης ξυπναει κ τα βραδια τωρα...2-3 φορες σιγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μου μην ανυσηχεις που δεν περπαταει, ετσι ειναι και ο δικος μου τεμπελακος. Ολα τα μωρα θελουν τον χρονο τους. Η περπατουρα δεν κανει κακο στα μικρα μας, αντιθετα τους δινει ωθηση να ξεκινησουνε. Ειναι μια ωραια περπατουρα που κοστιζει 30ευρω. Την πηρα απο τα Τζαμπο. Του αρεσει και καθετε και παιζει ειτε απανω της με εμας διπλα ειτε διπλα στο πατωμα. Ειναι της Playskool. Αξιζει παντως.

Οσο για τον υπνο εγω τον αφησα να κλαψει λιγακι και σιγα σιγα εμαθε να κοιματε μονος του. Την νυχτα που ξυπναει τι θελει; Εγω προσπαθω να του κοψω που μου ξυπναει στις 4.30. Δεν πιναει αλλα ετσι ξυπναει. Εχθες μου ξυπνησε στις 2.30 εκλαψε τον πηρα αγκαλιατον ηρεμησα και μετα τον αφησα. Εκλαψε λιγακι αλλα δεν του εδωσα σημασια και κοιμηθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιαννα με γεια τα δοντακια!ειναι τα δευτερα;γιουλη,μην αγχωνεσαι.ειναι νωρις για να περπατησει ο μικρος.το πρωτο βημα ειναι να καθεται μονος του κ να στηριζεται.το κανει;επισης βοηθαει το να καθεται κατω.η μυρτω την περισσοτερη ωρα της ημερας την περναει στον παιδοτοπο.μπορεις να του βαζεις καποιο παιχνιδι που θελει σε μικρη αποσταση ωστε να εχει κινητρο να κινηθει προς εκει.θα βρει τον τροπο.παντως δεν μπουσουλανε ολα τα μωρα κ καθε παιδι εχει τους ρυθμους του.σιγουρα βεβαια βοηθαει το να ασχολουμαστε μαζι τους κ να τους δινουμε ετεθισματα.εμεις σημερα πηγαμε βολτα στην παραλια.ειχε κρυο αλλα κ λιακαδα.κατσαμε εξω με σομπα κ η μικρη χαζευε.το μεσημερακι επισκεψη στο θειο μου κ σε λιγο μολις κοιμηθει η μυρτω θα παμε στον αδελφο μου για χαρτια.σας φιλω γλυκα!καληνυχτα κ καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Αφροδίτη μου χαίρομαι που σου έλειψα!Επίσης μου λείπετε. :) Δυστυχώς δν γράφω συχνά πλέον αλλα όχι απο επιλογή. Το έχω ξανα αναφέρει οτι δν έχω ιντερνετ απο τότε που μετακόμισα. Έμπαινα όταν πήγαινα στους γονείς μου αλλα αλλαξαν εταιρία κ για λίγες μέρες δν θα έχουν σύνδεση. Απλά δν το γράφω κάθε φορά για να μη γίνομαι κουραστική.. Πάντως θα ήθελα πολύ να σας διαβάζω καθημερινα,να τα λέμε γιατί κ μένα μου λείψατε κ έχω χάσει τόσα πολλά νέα που νιώθω κάπως ξέμπαργκη. Τεσπα,ελπίζω σύντομα να επιστρέψω δυναμικά! ;)Φιλιά στην όμορφη Αθηνούλα!

Γεωργιάννα σου έγραψα στο τσάτ χθές αλλα σήμερα δν μπορώ καθόλου να το ανοίξω.

Δάφνη είσαι σούπερ ντούπερ μαμά!!Σε χαίρομαι που είσαι πάντα κ παντού με τον Αρούλη!

Γιούλη υπομονή με τον Αλεξάκο κ θα στρώσει σιγά σιγά..

συμφωνώ για τις εκθέσεις γάμος-βάπτιση,σε αρκετά πράγματα-πακέτα βάπτισης έχει καλές προσφορές για τις νονές-ούς που θέλουν μια περιουσία. Η κουμπάρα μου ήθελε να κλείσει τα βαπτιστικά απο την έκθεση αλλα τελικα άκυρο γιατί περιμενε να πάρει το επίδομα τοκετού πριν 2 μήνες που γέννησε αλλα το κόψανε! Το γνωρίζετε?? Σε άνεργη πλέον μητέρα κ άνεργος σύζυγος ούτε αυτό δν τους δίνουν! Απο το κακό στο χειρότερο πάει αυτό το κράτος.Τεσπά,μη αρχίσουμε ακόμα δν μπήκε ο καινούριος χρόνος..

Εμας το φλουρί έπεσε ανάμεσα στον Χάρη κ τον Ζοζεδάκο μου! Τυχερά τα περισσότερα μωρά βλέπω!!!

ερώτηση: έχει κάποιο πρόβλημα το μάμμυ κ είναι μακρυές οι σελίδες χωρίς εικόνες?το κάνει εσάς; διαφορετικά κόλλησα ιό.

Φιλιά πολλά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ελενα διαβασα το μνμ μου το εχεις ξαναπει. Θελω απλα να σου φερω την θηκη.

Δαναη μου ευχαριστουμε!!! Μια χαρα περνατε βλεπω. Περιμενω εσενα να μου πεις πως ειναι να πας στην δουλεια, βεβαια να αργησει ακομη και σε σενα!!!

Εμεις πηγαμε για φαγητο εχθες το βραδυ με την νονα του Διονυση. Δεν ηθελε να κοιμηθει με τπτ, γυρισαμε κατα τις 23.30 γτ γρινιαζε απο την κουραση και κοιμηθηκε τελικα!! Ξυπνησε στις 9 , βεβαια στις 6 για γαλα.

Που εχουν χαθει τα αλλα κοριτσια; Αφρο που εισαι; Σουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Αναστασία σε όλες μας λογικά,φαίνεται η οθόνη διαφορετική.

Δεν πτοούμαστε όμως,συνεχίζουμε !

Γιούλη ευχαριστουμε για την ενημέρωση,στην έκθεση Περιστεριου έχω κανονισει μα την νονά να πάω,αξίζει.Ετσι κ εμείς αγοράσαμε το καναπέ μας σε καλή τιμή κ ειχα πάει στην εκθεση Παιανίας τότε στον γάμο μου.

Ειναι ωραία να ενημερώνεσαι,να πέρνεις ιδέες κ φυσικά να επενδύεις ανάλογα.

Εχτές περάσαμε φανταστικά,πήγαμε 2η φορά στον Αγιο Βασίλη στην σοκολατούπολη,η Χριστίνα πάλι έκλαψε,δεν ξεχνάει χαχα.

Μετά πήγαμε Βριλύσσια στην παρέα μας που αγαπάνε πολύ την Χριστίνα,επαιξε με τα παιδια,μπουσουλάγανε όλοι μαζί στο σπίτι κ εγώ επινα το ουισκάκι μου...τι ωραία κ ανέμελα ήταν!Το χάρηκε η μικρούλα μας,ειδικά όταν έσπασε κ ενα στολίδι απο το δέντρο τους! Μόλις κοιμησα την Χριστίνα συνεχίσαμε με ποκερ,κολλήσαμε με το παιχνίδι κ μάλλον τον χειμωνα ετοιμάζομαστε για τουρνουά...χιχι!!

Της πήρανε έναν υπνόσακο φορμάκι φανταστικό,αλλά έχει 3 κ μάλλον θα της το αλλάξω...

Σήμερα ξεκουραζόμαστε,ο μπαμπάς έχει ρεπό κ θα είμαστε πάλι παρεουλα Γιούπιιι!!!

Σημερα θα φάει κρεατόσουπα.

Αχ δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο ευτυχισμένους μας κάνει αυτό το μωρό!

Ειμαστε κ οι 2 εντελώς χαζογονεις!!

Την λατρεύω....κάπου διάβασα "η ευτυχία μου με αποκαλεί μαμά " πόσο συμφωνώ κ ανυπομονώ να το πεί κ να το εννοεί γτ το λέει συνέχεια κ τρελαίνομαι!!!

φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια οποια μπορει θελει την Πεμπτη να παμε για ενα καφε στο Ριβερ!!!!

Σπεσιαλ γκες η Γλεκερια!!!! Τωρα για την ωρα ακομη δεν εχουμε πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!εμεις παιζουμε στον παιδοτοπο.πηρα στη μικρη σημερα 4 βιβλια υπεροχα.τα 3πριγκιπισσες ξεχασμενρς με καταπληκτικη εικονογραφιση.ριναι γισ μεγαλυετρα παιδια αλλα θα τα διαβαζω εγω.θα παρω κ του τριβιζα που τρελαινομαι!εσεις εκει κατω να ζηλευετε γιατι θα γνωρισω επιτελους κ τη γεωργια της αναστασιας απο κοντα κ την αναστασισ βεβαια!!!σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα θα γνριστειτε;;;; Ζηλευω!!!!!

Και εγω του παιρνω παραμυθια για πιο μετα και τα διαβαζω εγω. Προχθες τους διαβασα 2 καταπληκτικα βιβλια, το 1 ηταν για Χριστουγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι! Θα βρεθούμε αύριο στη Θεσ/νίκη με την Δανάη και την Ειρήνη!

Τι ωραία! Θα γνωριστούνε και τα ζουζούνια μας!

Sorry που δε μπαίνω συχνά αλλά έχω και ένα ζόρι με ένα δόντι που με ταλαιπωρεί και είμαι λίγο down.

Σας σκέφτομαι όλες! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...