Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Ανδρια,εύχομαι να έχετε μια ήσυχη νύχτα!η Μυρτώ κοιμάται ήδη από τις 8,ήταν κουρασμένη!μην απογοητεύεσαι με τη δουλειά!καλό βράδυ!οι υπόλοιπες που έχετε χαθεί απόψε?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koimi8ike edw k kanena misawro, piga 2 fores tin 2i fora eklaige paaaara poli mou klwtsouse ta sentonia, xtipiotan k mou eftine tin pipila eimoun sto tsak na tin parw agkalia alla krati8ika giati 8a me parei eidisi k 8a xasw to paixnidi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!!Συνεχεια κλαιει κ φωνάζει πχ επειδή δεν της δίνω να φαει το λαπτοπ η να γκρεμισει την βιβλιοθηκη!

Εχω χασει την υπομονη μου κ σκοτωθηκα κ με τον αντρα μου...

Ειλικρινά εχω πολλα νευρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας μανουλες!!!!Πως ειστε???Εμεις ολα καλα,χτες πηγαμε παιδιατρο για εμβολιο...Οαλεξης ειναι 8150 και 71 εκ υψος...ειμαστε κοντουληδες :lol::lol::lol::lol: .....

Σημερα το πρωι βγηκα βολτα στο πειραια που ειχε μια καταπληκτικη ημερα,ευτυχως βρηκα να παρκαρω αμεσως,πηγα ηπια το φρεντακι μου,μετα περπατησα τη σωτηρος και πηγα στα ζικ ζακ να παρω ενα φορεμα που αγορασα κ τους το ειχα αφησει για να μου προσθεσουν τιραντες,και τελευταια σταση χοντος...Ειμαι απιστευτη οταν βγαινω για ψωνια....παλια δεν ημουν ετσι με κακομαθε ο νικος κ τωρα εχω γινει απληστη :lol::lol::lol::lol::lol: ....Ο αλεξης απολυσε τη βολτιτσα,εφαγε,κοιμηθηκε....

Μετα εδω σπιτι δουλειες,τη παρασκευη ερχεται ο νικος κ θα ερθει κ η μαμα μου να με βοηθησει να φτιαξουμε τα γλυκα,κουραμπιεδες κ μελομακαρονα....

αναστασουλα να ειστε παντα γεροι κ αγαπημενοι,να χαιρεστε τη γεωργια σας κ με το καλο το 2ο παιδακι

σαμανθα πως τα λες βρε αγαπη ετσι???πολυ χαριτωμενα.....ααααααααααχ θα με παρεις κι εμενα μαζι σου στο εξωτερικο????θελω κι εγω ταξιδακι...

πλ φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία να ζήσετε, πάντα αγαπημένοι!

Γωγώ ψυχραιμίαααα!!!

Δανάη η Μυρτώ είναι φάτσα!!

Έλενα μη συγχύζεσαι! Αν και σε καταλαβαίνω, έτσι κάνω κι εγώ!

Κορίτσια συγγνώμη, δε θα γράψω πολλά, είμαστε όλοι καλά, ήμουν όλη μέρα στη μητέρα μου, της οποίας η ψυχολογία είναι κάπως, ανησυχούν και για τα οικονομικά, έχουν φύγει πολλά λεφτά στις θεραπείες και έπεται συνέχεια... Το απόγευμα έμαθα και πως η μεγάλη αδερφή μια φίλης μου έχει καρκίνο στο πάγκρεας κι έτρεχα να της δώσω πληροφορίες και στοιχεία γιατρών και τέλος πάντων ήταν μια περίεργη μέρα, είμαι πτώμα και πάω για ύπνο.

Σας φιλώ και θα τα πούμε αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ψυχραιμία δεν παίζει...δεν έρχεται κανείς,ολοι στα λόγια είναι,περιμενω, να κάνω μπάνιο, τον Χρήστο

κ αυτος κοιμαται γτ ειναι νυχτα...

Η μάνα μου παει στην αδερφή μου γτ έχει μπουχτησει λεει απο τα παιδιά,εχει κανει 5 δεν εχει ορεξη για πολλα αλλα τα αγαπάει κ μεχρι εκει,είναι κουρασμένη απο την δουλειά,δεν μπορεί να ανέβει τα σκαλιά κ στην αδερφή μου βλέπει λιγο το μωρό της που καθεται στο πάρκο κ μετά κάθονται στην κουζίνα της να καπνιζουν κ να πινουν καφέ.

Ενώ σε μένα ,πρεπει να βγεις μπαλκόνι κ η μικρή δεν κάθεται!!!

Στο μαιευτηριο την περιμεναμε για να καθησει μαζί μου,ο Χρηστος επρεπε να φυγει κ αυτη είχε βγει στα μπουζουκια κ ειχε ξενυχτησει...1η ημερα εγχειρησης εγώ.

Τυχερες όσες εχετε μανες που σας στεκονται,η δικιά μου ειναι απο αλλο πλανήτη.

Εχτες την πηρα τηλ να της πω τον πονο μου κ αυτη μου έλεγε τα δικά της οικογενειακά κτλ.

Στα 40 του πατερα μου οταν κατεβηκαμε στο χωριο αυτη βγήκε πάλι στα μπουζούκια,σεβασμος 0.

Ειμαι πολύ απογοητευμένη δυστυχώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γωγω μου τι να πω;;; 1ο καπνιζουν με το μωρο μες στο σπιτι; 2ο η μαμα σου δεν νομιζω να ηθελε και τοσα παιδια απλα μαλλον τα εκανε! Η γνωμη μου μετα απο αυτα που γραφεις, γτ εαν ηθελε και τα αγαπουσε τοτσο θα ερχοταν πιο συχνα να παιζει με την Χριστινα.

Εχθες τι ειπε ο παιδιατρος; Εγω παω την αλλη εβδομαδα και περιμενω πως και πως!!!

Εμεις ειμαστε καλα. Εχουμε ηρεμησει με τον ανδρα μου ευτυχως. Αλλα δεν νομιζω να τα καταφερουμε να παμε καπου γτ δεν θα πληρωθει στο αμεσο μελλον!!!!!! Ελεος με τον μαλακα!!!

Εχθες ηρθε ο Αγ. Βασιλης σε μενα!!!! Ειχα γραψει γραμμα (μη γελατε) να μου φερει ενα πληντυριο πιατων. και πηγαμε και το διαλεξα και την Τριτη θα το παρουμε. Ειμαι πολυ χαρουμενη γτ δεν αντεχα αλλο χωρις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη μου με γεια τα φορεματάκια!! καλοφόρετα!!! :D:D:D Πολύ καλά κάνεις που απολαμβάνεις τις βόλτες σου και τα ψώνια!! Θέλεις ταξιδάκι στο εξωτερικό? Πρόσεχε τι εύχεσαι γιατι εσείς από ότι ξέρω πάτε συχνά πυκνά ταξιδάκια :lol::lol::lol:

Το επόμενο είναι τον Σεπτέμβριο που μας έρχεται. 10 μέρες Βαρκελώνη & Βαλένθια (αν και θα προτιμούσα Γρανάδα) ....Να είμαστε καλά βέβαια μέχρι τότε....Να δω και πώς θα τα καταφέρει η μαμά μου με 2 παιδιά αν την αφήσω...Αρχικά σκεφτόμασταν να πάρουμε και την μπέμπα....αλλά ξέρω και εγώ...ίσως ταλαιπωρηθεί το μπεμπάκι!

Δάφνη εύχομαι ολόψυχα περαστικά στην μαμά σου. Να το παλέψετε (όπως και κάνετε άλλωστε) δυνατοί και ενωμένοι. Από την στιγμή που υπάρχουν περιθώρια για περαιτέρω παρεμβάσεις και επεμβάσεις τότε τίποτα δεν χάνεται...Σου το λέω γιατί έχω δει περίπτωση στο πολύ στενό οικογενειακό μου περιβάλλον που ΔΕΝ μπορούσε να γίνει τίποτα...

Το οικονομικό θέμα είναι πάντα δύσκολο... Ας προσπαθήσει να μη το σκέφτεται η μαμά σου (μια κουβέντα είναι αυτή) και να επικεντρωθεί στην ψυχολογία της....Παλεύει καιρό με την ασθένεια? Τι ηλικία έχει αν επιτρέπεται? Εύχομαι να βγει γερή και δυνατή και να χαρεί το/τα εγγονάκι/α της!!!!!!! Οι γιατροί τι λένε?

Γωγώ μου δυστυχώς το ότι κάποιοι άνθρωποι είναι γονείς δεν σημαίνει ότι είναι τέλειοι και ότι δεν κάνουν λάθη...Έχω δει πολλές μ@λ@κιες (σορρυ κιολας για το θάρρος) από ενήλικες και υποτιθέμενους 'ώριμους΄ανθρώπους....άλλωστε τον κόσμο & την κοινωνία αυτή που παραλάβαμε, εκείνοι την έκαναν τόσο σκ@τ@....(Πω πω ένα στόμα που έχω σήμερα :lol::lol::lol:)

Το ότι κάποιος είναι γονιός ή πχ 50-60-70 ετών δεν σημαίνει ότι έχει και σοφία μέσα του...Η γενιά των γονιών μας ήταν αρκετά εγωιστική γενιά...Η γενιά πχ της γιαγιάς μου από την άλλη δεν ήταν καθόλου. Γιατί είχαν ζήσει πολλές δυσκολίες...Και για αυτό και πολλές φορές έχουν και μεγαλύτερη σοφία...

Κάνε υπομονή και προσπάθησε να ξεκουράζεσαι...Τα περισσότερα νεύρα & καυγάδες τα δημιουργεί η κούραση!!!

Δανάηηηηηηηηηηηηηηη είμαι ΚΡΙΟΣ!!!!!! Όπως και η μπέμπα μου και τα περισσότερα μωράκια από εδώ (έτσι δεν είναι??) Και το τωρινό μωράκι θα είναι Ταύρος ή Δίδυμος....Δεν ξέρω πολλά από ζώδια...Καλό είναι αυτό ε???

Εσείς που γεννήσατε τον Μάιο, πώς ήσασταν μέχρι το καλοκαίρι? Πάντως οι 2 αγαπημένοι μου μήνες είναι Μάρτιος & Μάιος!!! Και παίζει να γεννήσω 21 Μαιου, δηλαδή στην γιορτή μου :lol::lol::lol::lol:

Η μπέμπα μου είναι 26 Μαρτίου, 1 μέρα μετά τα γενέθλιά μου!! τα νερά όμως έσπασαν στις 25 :lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κορίτσια μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται μπορεί να κλείσω μια δουλειά που την χρειάζομαι πολύ πολύ!!!! Μακάρι να γίνει αυτό για να 'ρεφάρω' πριν κλείσει το 2011....Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

δώστε μου θετική ενέργεια καλε!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γωγω μου τι να πω;;; 1ο καπνιζουν με το μωρο μες στο σπιτι; 2ο η μαμα σου δεν νομιζω να ηθελε και τοσα παιδια απλα μαλλον τα εκανε! Η γνωμη μου μετα απο αυτα που γραφεις, γτ εαν ηθελε και τα αγαπουσε τοτσο θα ερχοταν πιο συχνα να παιζει με την Χριστινα.

Εχθες τι ειπε ο παιδιατρος; Εγω παω την αλλη εβδομαδα και περιμενω πως και πως!!!

Εμεις ειμαστε καλα. Εχουμε ηρεμησει με τον ανδρα μου ευτυχως. Αλλα δεν νομιζω να τα καταφερουμε να παμε καπου γτ δεν θα πληρωθει στο αμεσο μελλον!!!!!! Ελεος με τον μαλακα!!!

Εχθες ηρθε ο Αγ. Βασιλης σε μενα!!!! Ειχα γραψει γραμμα (μη γελατε) να μου φερει ενα πληντυριο πιατων. και πηγαμε και το διαλεξα και την Τριτη θα το παρουμε. Ειμαι πολυ χαρουμενη γτ δεν αντεχα αλλο χωρις!!!!!!!

γεια σου Γεωργιάννα!!!!! Μη μασας!! Τώρα που σε θυμήθηκε και ο Άγιος Βασίλης!!! Ποιος την χάρη σου !! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι κορίτσια,η μάνα μου τα βλέπει πάντα απο δική της οπτικη μεριά,εκανε 2 γαμους κ εχει πολλά αποθυμενα,όλο σε αυτο παταει....αλλα δεν εχει καμιά σχεση ,ειναι ανωριμη ,παει στα 53 κ το μονο που σκεφτεται ειναι πως θα διασκεδαζει...κ αλλα πολλά.Εχω πολλα παραπονα,δεν βρισκω το δικιο μου με τιποτα.

Ας πουμε τα δικά μας τωρα...

Ο γιατρός ηρθε...είναι 7.120 γρ κ 73.5 υψος.

τωρα θα τρωει ολα τα οσπρια,,μελιτζανα προστεθουμε επισης κ αυγο 9 μηνων πολυ σταδιακα,γιαουρτακι 2-3 φορες advance...αλλα το αποφευγουμε,το δινουν περισσοτερο οταν μειωθει η ποσοτητα καταναλωσης απο το γαλα.

Τοτε δινουν κ σιδηρο...στην Αμερικη λεει οι γιατροι το δινουν ανεξαιρετως.

Εμενα πηρε 400 γρ οποτε αναπτυσεται μια χαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη και Δάφνη ευχαριστούμε για τις ευχές!

Χτες το "γιορτάσαμε" στο village, καθήσαμε για καφεδάκι και γλυκό, μπήκαμε στη "σοκολατένια πολιτεία" που παρόλο είναι για μεγαλύτερα παιδάκια, το διασκεδάσαμε! Βγάλαμε φωτογραφία με τον αη-βασίλη (σου τη δίνουν δωρεάν- ντόινγκ!), μας'δωσαν σοκολάτα, ένα μπαλόνι-σκυλάκι, και η Γεωργία είχε χαζέψει με τις κοπέλες που ήταν ντυμένες ξωτικά!

Μετά, ήρθαν στο σπίτι η πεθερά μου με τους κουνιάδους μου και εκεί το "ξαναγιορτάσαμε" με σουβλάκια και κρασί!!! Πολύ κρεπάλη λέμε!!! Χα,χα,χα!

Γεωργιάννα, μια χαρά ο αη-βασίλης φέτος! Μα πως το σήκωσε το πλυντήριο πιάτων???

Έλενα, εγώ που γέννησα 14 μαίου, το ζόρι ήταν μέχρι μέσα ιουλίου. Τον αύγουστο που πήγαμε διακοπές ήμουν μια χαρά! Δε μου είχε μείνει κιλό και ήμουν καλά ψυχολογικά γιατί οι ορμόνες είχαν καταλαγιάσει.

Γωγώ, μάλλον στο ύψος πρέπει να μπερδεύτηκες! Μήπως εννοείς 73,5 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε οδοντιατρο. Ελενα εγω που γεννησα τελη απριλιου το καλοκαιρι ημουνα μια χαρα. αναστασια κουκλα η γεωργια στην πολυθρονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!!!

Simera olo talaipwries..Pira tin mikri gia emvolio alla ekanan apergia k den to i3era, adika piga :twisted: , otan pigame na figoume den 3ekinouse to autokinito emeine apo mpataria pira til tin 3aderfi mou-nona tis Victorias pou menei konta k esteile ton arravwniastiko tis me polous k mou to 3ekinise k meta piga ap'ekei gia kafe, meta afisa tin Victorella stin mama mou k piga spiti k ekana tis douleies mou..

E4es i mikri apo tis 1 mexri k tis 2 eklaige den 3erw k egw poses fores sikwstika gia na tin iremisw k meta eixa tin faeini idea na ele3w to pani tis telika eixe [smilie=pottytrain5.gif] to kaimeno mou k egw i akardi mana i8ela na tin koimisw :lol: tin alla3a k eutixws koimi8ike..

Twra perimenw to george na pame jumbo na paroume tis mikris strata eixa diavasei kati a8ra k tromokrati8ika alla to sizitisa k me tin paidiatro k apofasisa na tis parw giati egw 8a i8ela na tis parw allo paixnidi san strata alla xwris rodes mono stekete k girw-girw paixnidia alla einai apo to early learning center 110 evro :o parko skeftomaste giati den exoume xwro :(..Ennoeitai i strata 8elei na exeis 10000 matia k apisteuti prosoxi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες μου?ολα καλα?εγω τρεχω(κλασικα πραγματα)πριν λιγο τελειωσα το σιδερο.τα μικρα κοιμουνται και εκει που λεω παω να κοιμηθω για κανενα 10λεπτο υπναει ο μπεμπης. :cry::cry: .προχθες πηγαμε παιδιατρο.9650 και 75 ποντους(δεν ψηλωσαμε αυτο τον μηνα).ο μπεμπης μια χαρα σε ολα.η αλλαγη στην διατροφη οταν μπει στον 8μηνα ειναι απογευμα φαριν λακτε .στο μεσημεριανο μεσα στη σουπα προσθετω ζυμαρικα(αστρακι,κριθαρακι κ.τ.λ) και μας προσθεσε και το αυγο.μονο τον κροκο.ασπραδι πολυ αργοτερα.και μονο στην λεξη αυγο μου ρχετε να τα βγαλω.πως θα του το δωσω??? :o .πριν την φρουτοκρεμα πρεπει να του το δινω.σε περιπτωση που δεν το τρωει μεσα στην φρουτοκρεμα.καλε εγω πρεπει να ειμαι ολη μερα να φτιαχνω και να ταιζω τα μικρα μου....δαναη ρωτησα κ για το κρεας πως το ζυγιζουμε κ μου ειπε αβραστο..σημερα πηγα καρφουρ ειχε 40% στα παιχνιδια.ο κακος χαμος γινοτανε.πηρα 2 παιχνιδια για τα μικρα μου και 1 δωρακι για το μωρο της κουμπαρας μου.παω να διαβασω τα νεα σας

και αν με αφησουν τα μικρα μου θα επανελθω συντομα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια κ αγοράκι ;) !σήμερα ήμαστα φευγάτοι!το πρωί πήγα για ψώνια jumbo,carrefour,lidl k sprider's stores κ ο κώστας με τη μικρή πήγαν στην πεθερά μου κ παίξανε,ξετρελάθηκε η γιαγιά!η μικρή παρέδωσε εδώ κ μιση ώρα...Ο οφαλός της σήμερα ήταν λίγο ροζ κ η παιδίατρος μου είπε να βαλω betadine,μάλλον κάποιος ερεθισμός είναι,να το παρακολουθήσω.

Δάφνη, μου καλή δύναμη θα σου ξαναευχηθώ!

Έλενα,καλή επιτυχία με τη δουλειά!ich druecke Dir den Daumen! (μετάφραση στα γερμανικά :lol: )κ εγώ που γέννησα 5.5 μια χαρά ήμουν το καλοκαίρι,μπορεί να μου είχαν μείνει μερικά κιλάκια αλλά κ τα μπανάκια μου τα έκανα Χαλκιδική κ μια χαρά!εσύ από ποια άποψη ρωτάς?γιατί δεν νομίζω να σε απασχολούν τα κιλά!! :lol:

Αναστασία,πλεξούδα θα κάνουμε στα μαλλάκια της Γεωργίας!!!φτου φτου φτου

βασιλική,κουράγιο!!!!ευχαριστώ για την απάντηση,τη ρωτησα κ εγώ κ μου είπε άβραστο!

Γωγώ,δεν εχεις βλεπω μια παραδοσιακή συνηθισμένη μαμά!η σχέση μάνας-κόρης είναι τόσο μοναδική κ ταυτόχρονα τόσο δύσκολη!προχθές άκουγα πάλι το αγαπημένο μου "γερνάω,μαμά" της Τσανακλίδου κ συγκινήθηκα...

Ο κώστας έχει βγει για ποτάκι (πάλι!όχι πείτε μου,δεν είμαι πολύ δημοκρατική?!?!) κ εγω πάω να χαλαρώσω με τα νέα επεισόδια του Πειρασμού!!!εδώ γίνονται Σόδομα κ Γόμορα! :lol:

σας φιλώ!!καλή ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία να χαίρεσαι τον Λευτεράκη και Δανάη τον αδελφούλη σου!

Βασιλική, κι εμάς ο γιατρός μας πρόσθεσε φαρίν λακτέ και ζυμαρικά στη σουπίτσα (κλείσαμε τον 7ο και μπήκαμε στον 8ο) . Αυγό δεν θα φάμε λόγω αλλεργιών (μετά το χρόνο).

Πήρα λοιπόν την κρέμα δημητιακών της humana και τη δοκιμάσαμε σήμερα. Πρώτη φορά κλαίει όταν την ταίζω.. :( .... είναι πολύ άνοστη. Αλλά εγώ φταίω, που δεν την ανάμιξα με το ρυζάλευρο εξ'αρχής. Και στις οδηγιές λέει ότι μπορώ να προσθέσω απ'το γάλα της το HA. Τίποτα από αυτά δεν έκανα. Πώς να τη φάει το παιδί. Μετά, έβαλα λίγο ρυζάλευρο-βανίλια και την έφαγε τελικά.

Καρφούρ, πήγαμε κι εμείς. Πήραμε ένα παιχιδάκι στη μπουμπού και 2 δωράκια. Πάλι καλά που είχε το 40% γιατί αλλιώς.....

Μα που είστε όλες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη ναι,δεν είμαι απο τις τυχερές που έχουν αυτή την υπεροχη σχεση μανας-κορης.

Πιο πολύ έδινε εμφαση στα προβλήματα απο τα άλλα αδελφια μου παρά σε μένα γτ ισχυρίζεται πως είμαι δυνατή κ μια χαρά τα καταφέρνω στην ζωή μου.Ποσο λάθος κάνει φυσικά....

Τελος πάντων...

Αντριά ακριβώς αυτή την στρατα χωρίς πόδια εχουμε εδώ κ 2 μήνες περίπου,με εχει βολεψει αλλά τελευταια δεν κάθεται,βαριεται κ φωνάζει...γενικά το κανει αυτο βεβαια.

Στο mothercare oytlet την εχει 70 ευρω τωρα αν θυμαμαι καλά,αλλά ξερω πως εισαι μακρυά.

Καλα η Γεωργία ειναι πανεμορφη,μια βασιλισσα στον θρονο καθισμένη....κ όταν μεγαλώσει θα την προσκυνούν οι αντρες οι βλαμενοι :lol:

Εεεε μην παρεξηγηθείτε αγορακια για αστειο το ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Piga jumbo den mou aresan ka8olou :cry: 8a paw avrio se ena katastima pou 4wnisa ola ta pragmata tis Victorias (karotsi,car seat,aposteirwti ktl)

Gwgw mou k emena 8a tis arese alla gia ligo alla me tin strata epeidi 8a kinite sto spiti k 8a allazei eikones pistevw 8a tis aresei perissotero, etsi pistevw..

Axxxx molis evala tin mikri na koimi8ei k 8a kanw kati ektakto na fame giati simera ekana geniki to spiti k den prolava :? k na kanw k tin soupa tis Victorias, variemaiiiii poli alla ti na kanw? :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • να σαι καλά κοπέλα μου 🙏 και εγώ σκεφτόμουν να μην πάρω αλλα παρήγγειλα τελικά γιατί δεν με αγχώνουν έτσι κι αλλιώς ούτε φτιάχνουμε τις επαφές με βάση τα τεστ..απλά θέλω να ξέρω ότι δουλεύει το σώμα μου.. πάμε με αισιοδοξία ❤️ 
    • Ναι καντε χαλαρά κ ισως έρθει το σποράκι σας!! Κ εμεις στο δεύτερο είπαμε ας κάνουμε ελεύθερα κ κατά το καλοκαίρι αρχίζουμε αλλά ήρθε με την πρώτη ενώ το πρώτο μας ταλαιπώρησε…όποτε κανεις δε ξέρει όποτε είναι να έρθουν θα έρθουν!!! 
    • Μπράβο ρε κορίτσι.. όλ καλά θα είναι!! Πότε πας για υπέρηχο? Εγώ ξεκίνησα παρακολούθηση του φυσικού μου κύκλου, (πήγα σε νέο γιατρό) με την προοπτική αν είναι καλός ο κύκλος να κάνουμε αυτό το μήνα την ΕΤ. Μου είπε θα προσέξουμε πολύ τις τιμές προγεστερόνης μετά την ΕΤ γιατί θεωρεί πως με μια τόσο καλή εικόνα που έχω, το ότι δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα ίσως έχει να κάνει με την υποστήριξη της μήτρας μετά την ΕΤ. Νιώθω πολύ καλά μαζί του , είμαι ήρεμη και κυρίως χωρίς άγχος, καθώς είχα σίγουρο ότι θα προχωρούσα σε ΕΤ από Σεπτέμβρη και το ότι υπάρχει περίπτωση να γίνει άμεσα ήταν έκπληξη για μένα. Φυσικά μετά από τόσες στραπάτσες κρατώ μικρό καλάθι αλλά είμαι πιο ήρεμη, έχω άλλη ψυχολογία. Οπότε παρακολούθηση τώρα. Πήγα και σήμερα, θα πάω και τη Δευτέρα και βλέπουμε αν μας κάνει τη χάρη ο κύκλος αυτός..
    • Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!! Ναι μου είπε και εμένα ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό.. αλλά δεν το έχω διαβάσει πουθενά να το αναφέρει κοπέλα και λέω τι φάση;! Είναι τρομακτικό πάντως... Αυτό σκέφτομαι.. αν είναι θα πάω... Δυστυχώς είμαι υπόλοιπο Αττικής.. και με τα οικονομικά μας μόνο για κανά δημόσιο με βλέπω..  Πάντως και λόγο των εξωσωματικών, ΗΚΓ μου κάνανε κάθε φορά πριν την όποια πράξη και ποτέ δεν είχα θέμα.. γύρω στους 60 χτύπους σε ηρεμία και 80 σε έντονη άσκηση.. χθες είχα 90 σε ηρεμία λόγο των ταχυκαρδιων και λέω κάτι γίνεται δεν είναι δυνατόν!! Ούτως ή άλλως οφείλει να στείλει για ιστολογική εξέταση ασχέτως πολύποδα... Σου είχα πει βέβαια και την γνώμη μου τότε για την αφαίρεση του με αποξεση αλλά στην ιστολογική μπορεί να σου δείξει το ίδιο δηλαδή ότι στον ιστό που εξετάστηκε αν υπάρχουν και ίχνη του πολύποδα.. επειδή έχω αφαιρέσει αρκετές φορές γράφει συγκεκριμένα αυτό: "ενδομητρικά  τεμάχια αποτελούμενα από στρώμα και αδένια με μορφολογικούς χαρακτήρες ανώμαλου παραγωγικού  ενδομητρίου και πολυποειδόμορφα τα οποία αφορούν σε τμήματα ενδομητρικού πολύποδα." (Σου στέλνω copy paste τι έγραφαν στη δική μου ιστολογική) Δεν υπάρχει φόβος κακοήθειας είναι πολύ συνηθισμένα και συνήθως δημιουργούνται από ορμονολογικη διαταραχή σε συνδυασμό με μεγάλο όγκο αίματος στην περίοδο.. Όλα καλά είναι μην αγχώνεσαι τσάμπα!
    • Μπορείτε να χορέψετε φυσικά ❤️ μπορείτε να σηκώσετε βάρος που σηκώνατε πριν την κύηση συστηματικά γιατί η μήτρα είναι «μαθημένη» σε αυτό το βάρος . Εγώ σηκώνω το γιο μου 20 κιλά κ δν έχω θέμα γιατί τον σήκωνα κ πριν. Σε άλλη εγκυμοσύνη σήκωνα την κόρη μου τότε 11 κιλά  καποιες γυναίκες σηκώνουν βαράκια κ κάνουν κανονικά γυμναστική κτλ κτλ με ασκήσεις που επιτρέπονται    φυσικά εσείς δεν θα σηκώσετε 20 κιλά όπως εγώ εφόσον πιο πριν δν σηκωνατε συστηματικά αυτό το βαρος πχ μια σακούλα σούπερ Μάρκετ 3-4 κιλά σίγουρα μπορεί να την σηκώσετε  😊 Ωστόσο επειδή η καθεμία έχει το ιστορικό της εννοείται να ρωτάτε τον γιατρό για τα πάντα να μην ντρέπεστε  @ΛΕΥΚΗ όσον αφορά τον τοκετό εγώ είχα βρει εξαρχής ανεξάρτητη μαία που κάνει τοκετούς στο σπίτι κ έκανα μαθήματα αλλά κ ενημέρωση. Είναι λογικό να φοβάσαι γιατί δυστυχώς υπάρχει η τρομοκρατία από τους γιατρούς κ το μαιευτικό σύστημα γενικότερα. Όπως επίσης κ πολλή παραπληροφόρηση που βολεύει αυτό το ίδιο το σύστημα.    εγω ένιωσα δυνατή όταν ενημερώθηκα σωστά. 💪🏽 οπως κ μετέπειτα με τον θηλασμό. Εκεί να δεις παραφιλολογία.    μην το αφήσεις, να βρεις μαία ανεξάρτητη από τον γιατρό σου, να κανεις κ μαθήματα ανώδυνου τοκετού κ δωρεάν σεμινάρια θηλασμού από έγκυρους φορείς πχ Αλκυόνη (αν επιθυμείς να θηλάσεις φυσικά όχι αναγκαστικά) κ θα δεις ότι θα νιώσεις διαφορετικά.    Μπορώ να γράφω για ώρες για τις εμπειριες μου απλά το μόνο που θα πω είναι ότι αν δν ενημερωθείς από μόνη σου δυστυχώς δν μπορείς να ξέρεις από πριν αν όλα αυτά που θα σου πούνε θα είναι αλήθεια ή θα είναι προς βόλεψη του συστήματος.  ό,τι  λεπτομέρειες χρειαστείς μπορείς να με ρωτήσεις είτε για μαίες είτε για τον θηλασμό.    ολα με το καλό θα γίνουν ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...