Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

Ελένη μου και πάλι να σας ζήσει ο μπεμπούλης και γρήγορα στο σπιτάκι σας!!!! Σ' ευχαριστούμε και για τις πληροφορίες....άντε περιμένουμε να μας περιγράψεις και την δική σου εμπειρία!!!

Μιμή μου απίστευτη εμπειρία ε? πολύ συγκινήθηκα, να 'ναι καλά η ζουζούνα σας και πάντα να σας χαρίζει μόνο δάκρυα χαράς.....χαζομπαμπάς τελείως ο καλός σου ε? εμ έτσι είναι αυτά τα κοριτσάκια έχουν αδυναμία στους μπαμπάδες ;)

Σοφούλι τελικά όλες θα έχουμε ένα μωρό παραπάνω στα σπίτια μας ....τους αντρες μας.... χειρότερα από μωρά κάνουν όταν αρρωσταίνουν....θυμάσαι που το συζητάγαμε? αχ υπομονή με τον γκρινιάρη σου :lol:

Εβάκι μου σ' ευχαριστούμε..... έτσι έτσι φτύσε μας :lol::lol: και έλα να με φτύσεις και σε λίγες εβδομάδες που έχω γίνει μπαλόνι :lol::lol: βρε δεν μπορώ να κουνηθώ σήμερα, είναι και πολύ ζωηρά τα ζουζούνια, πω πω δεν σταματάνε τα χτυπήματα......αχ και τώρα με έπιασε μια πείνα πάλι....τι να κάνω θέλω να φάω :roll::roll:

Πάω να τσιμπίσω κάτι κορίτσια δεν αντέχω άλλο αρκετά κρατήθηκα.......

Μάκια πολλά... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalnmera kalnmera omorfes ola kala pws koimn8mkame snmera???egw eixa ena 3upvnma stis 6 alla meta apo mia wra 3upvnsa 3ana eeeeee ap't ka8olou nani mia xara tnv evgala!!!!!!!!!sofaki mondelo m eisai bravo ...kala oxi oti oi alles pate pisw apla exei kai mokrn koilitsa n sofn!!!!!

kiki help 8elw an mporeis mia lista ti 8a xreiastoume gia t maieutnrio kai dikn mas kai gia ninakia....prwta o 8eos gt lew na paw gia pswnia kai vrnka mia s'ena vivlio alla d exw kai 100% empistosuvn d 3erw an mporei isws k mia deuteromanoula na me von8nsei......

kalnmeroudia loipon ta leme argoteraaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα εγκυουλες και μανουλιτσες!!!!!!

τι κανετε??? εγω κοιμηθηκα με μια μικρη ανησυχια! εχθες στις 22.00 ειχα μια εντονη συσπαση και μετα αρχισε...ειχα και 22,10 και22,20 22,30 ωχ λεω λες..... 22,40 και μετα μου το χαλασε το σερι και εγινε στις 23,00 και σταματησανε! ολο το βραδυ ειχα τον νου μου... ειχα παρει χαρτι και στυλο στο κομοδινο για να τις γραψω αν μου ξαναερχοντουσαν! :lol::lol:

σοφακι και εμενα ποναει η λεκανη μου τα βραδια οταν κοιμαμαι... και ειδικα οταν παω να αλλαξω πλευρο! οσο για τους αντρες...οπως τα λες... σαν μωρα! και εγω θελω το μικρακι μουουουουου....!

ροζε πολυ ομορφη η περιγραφη σου... παντα χαρες να εχετε...!

σκιουρακι και παλι να σου ζησει και να το χαιρεστε το μωρακι σας... συντομα να το παρετε και σπιτακι σας...! περιμενουμε και την δικη σου περιγραφη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

Ευακι μου, αν γεννας στο Ρεα, υπαρχει μέσα στο site του μαιευτηριου το τι ακριβως πρεπει να εχει η βαλιτσα για το μαιευτηριο (θα πας στη ΔΙΑΜΟΝΗ και εκει θα βρεις ενα αρχειο pdf που ονομάζεται ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

Καλά κοριτσάκια μου, σήμερα εχω ενα καρο δουλειες :( και τον τελευταίο καιρό με πιάνει και δυσποινα!!! Λίγο να σταθώ όρθια και νομίζω ότι θα καταρεύσω, λες και δεν υπαρχει οξυγόνο να αναπνέυσω :shock::? . Και είναι και χαμηλά η κοιλιά μου. Που να ήταν ψηλότερα!!!! Κάθε μέρα η μύτη μπουκωμένη και όταν τη φυσαω βγάζει αίμα :shock::shock: . Αντε να γεννησουμε να ησυχασουμε... λέμε τωρα...

ΜαριαΠαππα αντε ερχεται το μπουμπουκι... δινει το παρον!!! Όλα καλά θα πάνε και μην αγχωνεσαι, οταν ειναι να ερθει πραγματικα θα το καταλαβεις ;););)

Κάποια κοπέλα ανέφερε τις επιπεδες θηλές. Επιδή έχω ένα θεματακι με αυτό, ήθελα να ρωτησω ποια συμβουλος θηλασμου ήταν αυτη που σε βοηθησε;; και που την βρίκες;; ήταν επι πληρωμη;; Πολλές ερωτήσεις εε;; Ειμαι λιγο άσχετη η μάνα και βασικά αυτός ηταν ο λόγος που δεν θηλασα τον γιο μου και δεν θα ηθελα να παθω τα ίδια με την μπεμπα... βεβαια σε αυτη την εγκυμοσυνη η αληθεια ειναι οτι οταν το στηθος μου ερχεται σε επαφή με τον αερα ή ερεθιστουν λιγάκι (με οποιοδηποτε τροπο) γίνονται εξερχουσες, οχι παρα πολύ βεβαια παντως δεν ειναι επιπεδες.

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thx floriana m t vrnka ok liga pragmatakia 8elei!!!!mia xara!!!!pantws koutsounes m ki egw d mporw aLLO egkuos 8elw na er8ei n wra na ta gevvnsw kai na ta parw agkalitsa auto mono me trelainei t twra ok alla d exw trela8ei me ta osa niw8w mono me tis klwtsies tous oi opoies me pe8ainoun ston pono.....

mariapapa erxetai n wra eee twra 8a ta exeis auta mnv agxwnesai

stnv idia katastasn floriana m eimai k egw k as eimai se mikrotern evdomada kai n mutn mpoukwma kai aima kai duspnoia asta kai d antexw kai tnv polu zestn me tpt sto super market upoferwwwwwwwwwwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορινα μου στο ΤΣΜΕΔΕ αναφερομαι το ταμειο των Μηχανικων.Μια φιλη μου που γεννησε το καλοκαιρι μου ειπε οτι τοσα πηρε πισω.Δεν ξερω τωρα τι γινετε πλεον.ΝΟμιζα οτι ολα τα ταμεια τα ιδια διναμε πισω

Κι εγώ στο ΤΣΜΕΔΕ είμαι και απ' ότι ξέρω δίνουν 2500€. Για εμάς δεν ισχύουν οι συμβάσεις με τις κλινικές γιατί δεν ανήκουμε στον ΕΟΠΥ. Προς το παρόν ισχύει ότι και πριν, πληρώνουμε κανονικά και παίρνουμε το επίδομα.

Δεν δίνουν όλα τα ταμία το ίδιο επίδομα. Το δημόσιο πχ δίνει 1000€ νομίζω. Το ΤΣΜΕΔΕ δίνει περισσότερα γιατί δεν σου καλύπτει τίποτα κατά τη διάρκεια της κύησης (ούτε εξετάσεις, ούτε επισκέψεις) οπότε έχει τη φιλοσοφία ότι μέσα στο επίδομα συμπεριλαμβάνονται και αυτά τα έξοδα. Σκέψου ότι για παράδειγμα, με τη νύφη μου που μείναμε μαζί έγκυες πηγαίνουμε στην ίδια γυναικολόγο. Εγώ πληρώνω για κάθε επίσκεψη 50€ και η νύφη μου που είναι στο δημόσιο δεν πληρώνει τίποτα, απλά της κόβει χαρτάκι από το βιβλιάριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου!!!! Έχει υπέροχη μέρα σήμερα και εγώ θα είμαι όλοι μέρα μόνοι :( τεσπα θα περάσει και αυτή η μέρα.....

Και εγώ από τις 7 και μετά ξύπνηγα ανα μία ώρα, και μούσκεμα στον ιδρώτα......ουφ αυτές οι ορμόνες :roll:

Εβάκι είχα μπει και εγώ στη σελίδα του ΡΕΑ και έχει λίστα όπως λέει και η Φλωριάννα τι θα χρειαστείς http://www.reamaternity.gr/files/Η%20ΒΑΛΙΤΣΑ%20ΓΙΑ%20ΤΟ%20ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.pdf

και εμένα με πονάνε Εβίτα πολλές φορές, τι να κάνουν μωρέ τα καημένα πόσο χώρο να έχουν και τα δύο..

Μαράκι άντε κοντευεις και εσύ σιγά σιγά.....

Αχ Φλωριάννα και εγώ το ίδιο με την μύτη χθες όλη μέρα έτσι όπως λες μπούκωμα και αίμα...... :( ήρεμα σήμερα με τις δουλειές ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου, υπομονη κοριτσάκι μου. Εχεις ακομα λιγο καιρο να γεννησεις. Σκέψου ότι οσο περισσοτερο μενουν στη κοιλιτσα σου, τόσο καλύτερα είναι γι'αυτα. Μετα θα εχεις μια ζωη ολοκληρη να τα κρατας αγκαλιτσα σου!!!! Θα σου λειπει η κοιλιτσα σου και οι κλοτσιτσες τους!!! Οσο για τη δυσπνοια που εχεις κι εσυ, σε καταλαβαινω απόλυτα, φανταζομαι τον εαυτό μου να είχα 2 μωρακια στην κοιλια μου :shock: με μασκα οξυγονου θα ήμουν :lol::lol:

Κορινα μου, τι να πω καλυτερα μου φαινεται που σας τα δινουν μετα τα χρηματα, γιατι σε εμας του ΙΚΑ και λιγοτερα δίνουν και οσον αφορα τις εξετασεις αστα να πανε... αν πας για εξετασεις στο ΙΚΑ οι απαντησεις θα βγουν αφου γεννήσεις :shock: . Ετσι ειχε συμβει πριν 4 χρονια που ειχα μια παλληνδρομη κυηση, πρωτα απεβαλα και μετα βγήκαν οι εξετάσεις :?:? . Γι'αυτο κι εγω και στον γιο μου και τωρα στη μπεμπα εκανα τις εξετασεις ιδιωτικα. Πληρωσα μεν τα μαλλια της κεφαλης μου, αλλα τουλαχιστον εκανα τις εξετασεις και οι απαντησεις εβγαιναν πολυ γρηγορα. Απο την αλλη, βοηθαει το να μην τρεχεις να παρεις τα χρηματα μετα το τοκετο,αλλα ουτως ή άλλως θα παμε για να παρουμε το επειδομα λοχειας. Τωρα οσον αφορα τα δωματια, ιδεα δεν εχω τι θα γινει με τα 4κληνα, εδω με το ζορι χωρανε 3 κρεβατια στα δωματια, οχι να στριμωξουν και τεταρτο :? . Χαμος θα γίνεται... και με το rooming in τι θα γίνει; που θα χωρανε και μαμαδες και μωρά;; Εχω μπερδευτει τελειως πραγματικα!!!!

Κικη μου, προσπαθω να κανω όσα λιγότερα μπορω αλλα η αληθεια είναι πως Πεμπτη και Παρασκευη πιζω λιγακι στις δουλειες γιατι δεν θελω να κανω τιποτα το ΣΚ, μονο να κατσω με τον αντρα μου και το παιδακι μου να παιξουμε, να παμε καμια βολτουλα και τετοια.

Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,

Σ ευχαριστω Εβακι μου :D αν και οπως εχουμε πει θα προτιμουσα να ημουν με μια φισιολογικη τουρλα κοιλουμπα τελος παντον.Ας βγει ο ατιμος και θα τον μπουκωσω στο φαι να μεγαλωσει το σαμιαμιδακι.Εγω που εφτιαξα βαλιτσουλα την εχω τιγκαρει τι να πω λες να χω παρει πολλα?κατσε να δω τι προτινει το ρεα.....

Κκιτσα κι εγω μοναχουλα σημερα :cry: ,να ηρεμησει το κεφαλακι μου απο τον γκρινιαρη τουλαχιστον, αν και με εχει πιασει βαρεμαρα ηδη, θα ερχομουν βολτα για καφε αλλα ο μικρος εχθες εκανε ολη μερα και ολη νυχτα τουμπες με πεθανε, οποτε λεω να μην οδηγησω αλλο αυτη την εβδομαδα και να το παω λιγο χαλαρα.....(ασε που νιωθω αρωστουλα μη σε κολλησω κιολας)

Μαρακι ετσι ε με τις συσπασεις?εισαι ηδη σε ετοιμοτητα, ε τωρα εισαι στην τελικη ευθεια ετοιμο και το μπεμπε οποτε ειναι να ρθει με το καλο ας ερθει.....η λεκανη αστα μεγαλο βασανο , σημερα προσπαθησα να κοιμηθω ανασκελα και με πεθανε η μεση και η πλατη αφου σηκωθηκα να περπατησω,ασε λεω καλυτερα η λεκανη παρα αυτο που τραβηξα σημερα ουφ.

παιδια ντρεπομαι αλλα θα το πω ολη νυχτα εκανα σεξ με εναν μαυρο χαχαχαχαχα ''να με το συμπαθειο'' ακου τωρα στερηση η δικια σου μηπως γι αυτο με επιασε η μεση μου :lol::lol::lol::lol::lol:

ψιλοεφτιαξα και τη βαλιτσουλα κατι λιγα μενουν, να ρωτησω θα παρετε κανονικες σερβιετες μαζι σας?εγω που εχω πολυ μεγαλη ροη συνηθως μηπως να παρω αυτες τις τενα που λενε?οι δευτερομανουλες τι λετε?

Φλωριανα για το ικα εχεις απολυτο δικιο κι εγω μονο στο ιδιωτικο κανω εξετασεις γιατι αλλιως σωθηκαμε....για τα δωματια θα γινει μπαχαλο η κατασταση εχω την εντυπωση

Αυτα προς το παρον παω αν φτιαξω φασολακια

τα λεμε αργοτερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofaki eisai trelnnnnnnnnnnnnnnnnnn xaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaax kai sternmevn polyyyyyyyyyyyyy =)) ok 8a mporoyse na'tan kai xeirotera xaxax 2 mayroi p.x xaxax

servietes vasika d grafei n lista ee as exoume 1 paketaki mazi d einai tpt alla s dinoun ekei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω γρήγορα να σας ενημερώσω και εδώ (έχω γράψει και στην ομάδα του facebook).....

Έχω υπέροχα νέα από Κωνσταντινάκι!!!!!

Γέννησε την Δευτέρα το μεσημέρι στις 15:04 φυσιολογικά, είχε μπει από τις 7:00.

Η μπεμπούλα είναι 3400γρ. και έχουν ξετρελαθεί!!!! Θα μας γράψει σύντομα.....

Μας στέλνει πολλά φιλάκια και της έχουμε λείψει λέει....αααα και λέει να σας πω "ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ"

Κωνσταντινάκι να σας ζήσει, να 'ναι γερή και καλότυχη, και να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!! Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες!!

Κωνσταντίνα μου να σας ζήσει η μπουπού πάντα γερή και δυνατή!!!

Σοφία σεξοπορνοδιαστρεμμένηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εγώ και στα δύο παιδιά φορούσα ΤΕΝΑ ελαφράς ακράτειας που τις λενε για καναδυο μερες... μετα τις κανονικες σερβιετες απλά ηταν super για μεγάλη ροή..και τώρα τα ίδια πήρα μαζί μου.

Ουφ... άντε θα γεννήσει καμιά σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάννα έχεις δίκιο με το ΙΚΑ είναι απαράδεκτο με τις εξετάσεις και εγώ όλα έξω τα κάνω και μετά τις αποδείξεις τις βάζω στην φορολογική μας δήλωσει και παίρνω από εκεί επιστροφή, έτσι έκανα και με τις εξωσωματικές...... έχεις δίκιο μωρέ ένα ΣΚ σας μένει και θέλεις να είναι χαλαρό....και εγώ θα κάνω λίγες δουλίτσες σήμερα τακτοποίηση πιο πολύ, και ευτυχώς παίρνει ο καλός μου την άλλη εβδομάδα άδεια να τελειώσουμε τελευταίες εγκρεμότητες, να είμαι ήρεμη.......

Εβάκι μίλησα με την κουμπέρα του αδερφού μου πριν από λίγο και μου είπε αυτή είχε γεννήση πρόωρα στην 32η εβδομάδα, γι'αυτό χαλαρά από 'δω και πέρα να τα κρατήσουμε όσο πιο πολύ γίνεται τα ζουζουνάκια μας, έχει δίκιο η Φλωριάννα είναι για το καλό τους.... εγώ πάντως παίρνω δύναμη όταν σκέφτομαι μια φίλη μου που ήταν 7 μήνες ξάπλα ακίνητη και επιτρεπόταν μόνο στο δεξί πλευρό να κάτσει γιατί είχε πάθει αποκόλληση και η μήτρα της είχε περίεργη κλήση και η καημένη είχε και εμετούς και είχε πάει 3 φορές ο γιατρός στο σπίτι να της βάλει ορό, μόνη της γιατί δούλευε ο άντρας της 2 δουλειές και η μάμα μακρυά ερχόταν για λίγο και έφευγε πάλι γιατί δούλευε και αυτή....την σκέφτομαι πραγματικά και παίρνω κουράγιο!!!!!

Αχ βρε Σοφάκι τι καλά θα 'ταν να ερχόσουν, αλλά ναι κάτσε να ξεκουραστείς να γίνεις και καλά και έχουμε ακόμα καιρό .....εγώ είμαι συνέχεια έτσι μόνη όταν δουλευει απόγευμα, οπότε θα το κανονίσουμε σύντομα!!!! Να σου πω εσένα σου χρειάζεται η πεθερά μου....θα σας κάνει τσακ μπαμ σούμο [smilie=naka.gif]:lol::lol::lol: καλέ τι όνειρα είναι αυτά? πολύ γέλασα =))=))=)) άσε εγώ μια μέρα είδα ότι έκανα τρίο :oops::oops: πωπω τι κάνει η στέρηση :lol::lol: είναι να μην σε πιάσει η μέση, με τέτοια χαρίσματα που έχουν οι μαύροι :shock::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι μου κάνετε? Μπαίνω διαβάζω νέα σας αλλά βρε κορίτσια καποιες φορες δεν εχω υπομονη ουτε να γράψω.

Υπνος σ τα ιδιως να για αλλάξω πλευρό βογκάω. Λεκάνη σ τα και απο εκει, ευτυχώς μονο η μέση μου δεν με εχει πιάσει ακόμα. Καούρες κάθε βράδυ σ τα και απο εκει με 3 μαξιλάρια με παίρνει ο υπνος.

Αυτά απο παραπονα. Κατά τα αλλά Μιμι να σου ζήσει η κορούλα σου μαγικές στιγμές ετσι? δεν συγκρίνονται τελικά με τίποτα άλλο!

Κωνσταντίνα να σου ζήσει και εσένα η μπεμπούλα περιμένουμε νεακια σου.

Σημερα πηγα στην γιατρό μου μεγαλώνει το μπουχεσάκι ειναι το λιγοτερο 3050 το περισσότερο 3300 αλλά ειναι ψηλά ακόμα και διαστολή γιοκ οπότε περιμενουμε περπάτημα απο εδω και πέρα όσο μπορω και μετα την 38 εβδομάδα αν αντέχω μπορει να κανουμε και λιγο σεξ. Το ειπα στον αντρα μου στο τηλ και έβαλε τα γελια γιατί το ειπα τύπου θα κάνεις κανα ψυχικο? Που φτάσαμε!

Φλωριαννα σε θαυμάζω είσαι θηρίο! μπορεις και ασχολεισαι με το σπιτι εγω με το ζόρι μαγειρευω και κανω ενα ψευτοσυμάζεμα, σε αυτή την εγκυμοσύνη ειμαι πτώμα! τι στο καλο!

Μαρίαπαππα κάτι μου λεει ότι θα γεννησεις πριν απο εμενα αντε αντε!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa......ρε σοφακι με μαυρο????? χαχαχαχαχα...... ο νυστικος καρβελια ονειρευεται... :lol::lol::lol:

οσο για το ανασκελα εγω δεν μπορω γιατι μου κοβει την ανασα ο μπεμπης!

σερβιετες εχω παρει της νυχτος μαζι μου αλλα και τις λιγο πιο μικρες! δεν ξερω εχει σχεση η ροη που ειχαμε στην περιοδο με τα λοχεια????? τι λετε δευτερομανουλες???

τις εξετασεις τοσο καιρο σε ιδιωτικο μικροβιολογο τις κανω και της παω ενα χαρτι του ικα και δεν εχω πληρωσει τιποτα!

ωωωωχχχχ.... απο δουλειες αλλο τιποτα..... ποσο θα ηθελα μια υπηρετρια....χαχαχαχα :lol::lol::lol:

κωνσταντινα να σας ζησει η μπεμπουλα σας!!!!! παντα υγεια να εχει!!!!! περιμενουμε περιγραφη!!!

ναν μια χαρα τα κιλακια..... αλλα αν δεν σου κατσει ο αντρουλης σου ζητα να σου δανεισει η σοφια τον μαυρο της.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σεξοκοιλουμπιτσες!!! :lol::lol::lol:

Τι κανετε?Βλεπω απο ονειρα καλα παμε...γιατι στην πραξη...εχω και εγω διαφορα τετοια ονειρα καθε βδομαδα με διαφορετικα σεναρια =))=))

Απο σερβιετες εμενα μου ειπε η μαια οτι σου δινει το μαιευτηριο αλλα ειναι πολυ μεγαλες και δε μπορεις ουτε τα ποδια σου να κλεισεις :lol: αλλα χρειαζονται για τις πρωτες 2 μερες που η ροη ειναι μεγαλη,μετα βαζεις τις δικες σου για πιο ανετα που χρησιμοποιουσαμε στην περιοδο!

Με εχει τρελλανει η μικρη στις κλωτσιτσες απο το βραδυ...πρεπει να εχει στριμωχτει μωρεεεε!

Εγω λεω οταν μπω με το καλο στο μηνα μου να φωναξω μια γυναικα να μου κανει μια γενικη τα παντα γιατι εγω με τιποτα...τον λυπαμαι και τον αντρουλη μου να τα κανει εκεινος!

Κωνσταντινα μου να σας ζησει το μωρουλινι σας,παντα γερη και καλοτυχη ευχομαι!!!

Αααα,αντε φτιαξτε καινουργιο ποστακι Νο4 Γενναμε,γιατι το εξαντλησαμε αυτο απ'οτι βλεπω... :lol:

Σημερα σνιτσελ κοτοπουλο με βραστα λαχανικα,προχθες εκανα κανελλονια και κουραστηκα πολυ,δεν ειναι για τετοια τωρα σε αυτη τη φαση!

Φιλακιαααααααα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! Τι να πρωτο γραψω..

Καταρχας Ροζε με πηραν τα ζουμια με την περιγραφη σου... Να την χαιρεστε και παλι τη μικρη σας και να δειτε οπως θελετε, αντε προλαβαινετε να την χορτασετε μεχρι να παντρευτει και να φυγει!!! :lol: :lol

Κωνσταντινα να σας ζησει!!! Περιμενουμε εμπειριες, καλη λοχεια σου ευχομαι..

Παππυ με το καλο και με κανενα πονο!

Τζενακι μαλλον κι εσυ καθ΄οδον εισαι ή μπορει κα να γεννας!!! Με το καλο.... :):)

Μαριαπαπα ακολουθεις σιγα σιγα.. λιγο εμεινε!!

Ναν ξεκουρασου και περπατα οσο μπορεις, αλλα κρατα δυναμεις για τρελο σεξ στο τελος ε? να μην ξεχνιομαστε!!

Α ρε Σοφακι τι ονειρα τρελα!! Αυτα ειναι... εγω εβλεπε πολλα παλιοτερα, τωρα τελευταια δεν εχει τυχει..Ειχα αγωνια με τα ψωνια και εβλεπα ηλιθια ονειρα, τωρα που ξεμπερδευω ελπιζω να αρχισουν παλι τα καλα!! ;)

Κικη ελπιζω να μην βαρεθηκες μονη. κι εγω ειμαι πολυ τελευταια, ο καλος μου εχει μπλεξει με διαφορα.. Κι εχει και τυψεις οτι παραμελει την κοιλιτσα μου λεει... Καλα να ειμαστε!

Παλι βγηκα για κατι ψωνια και τα ' παιξα αλλα εχω τελειωσει σχεδον!! Ενα ΙΚΕΑ μας εμεινε και κατι ψιλα.. ουφ αντε να ετοιμασουμε ρουχαλακια και βαλιτσα σιγα σιγα

Κορινα, εμενα στο ΤΣΜΕΔΕ τις επισκεψεις ΜΟΝΟ στη γυναικολογο ή και σε άλλους γιατρους της δεχονται, ολα τα αλλα οχι (υπερηχους κλπ) -ειναι μεσα στο επιδομα λεει..(κουλο?) Και τις εξετασεις αιματος κλπ τις πληρωνω σχεδον τσαμπα στη βιοιατρικη που ειναι συμβεβλημενη.. Βιταμινες κλπ μου τα γραφει στο συνταγολογιο και τα παιρνω δωρεαν...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελατε γελατε γιατι χανομαστε, απο στερηση δοξα το θεο,μιλαμε ξυπνησα με μια ευχαριστηση αλλο πραγμα,οποια θελει τον μαυρο μου τον δανιζω μιλαμε θα γεννησει στο τσακ μπαμ, τι ειδα η γυναικα !!!!

Κωνσταντινα μου τελεια !! να σας ζησει η μικρη μπουλουκα παντα ευτυχισμενη και γερη να ναι !!

Τζενουλα θα μας κανεις καρδιακες καλεεεεε γενναμε παλι η οχι?περιμενουμε νεα σου ολα καλα να πανε !!

Εσυ Κικιτσα γελας αλλα δεν πας πισω ατιμουλα τριο ακουωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol: α και ειπαμε να μεγαλωσουμε οχι να γινουμε αγγελαδακια οχιιιιιι δεν θα παρω ευχαριστω

Φροσυνα αντε αντε τελειωνεις κι εσυ με τα ψωνια, μεγεια τα πραγματακια εγω μονο πιτζαμες δεν βρισκω ελεος με τα χαζοχαρουμενα σχεδια!!!

Αυτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όσες δεν έχουν facebook το Τζενάκι μας έφυγε για μαιευτήριο, είχε λίγη διαρροή και μάλλον γεννάει....θα μας ενημερώσει!!!!!!

Και εγώ κορίτσια κανονικές σερβιέτες θα πάρω, της night με βολευουν καλύτερα και μου έφερε και η κουμπάρα μου λίγες μεγάλες που τις είχαν περισσέψει για τις πρώτες μέρες!!!!

Φροσύνα και εμένα έχει τύψεις και χθες γύρισε στις 1:30 το βράδυ και σήμερα έφυγε από τις 11:30...... τι να κάνουμε υπομονή.....η αλήθεια είναι ότι δεν είμαστε μόνες έχουμε τα μπεμπάκια μας, εγώ αρχίζω και τους μιλάω και τα χαϊδέυω!!!! Άντε σιγά σιγά τελειώνουν τα ψώνια ωραία!!! Α μου έστειλε μια φίλη μου που δουλευει στα ιατρεία της cosmote ένα άρθρο για το θηλασμό πολύ ωραίο, θα προσπαθήσω αν μπορώ να το επισυνάψω εδώ αλλιώς στο facebook, όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει το mail με πμ να το στεόιλω αν δεν μπορέσω να το βάλω εδώ.......

Ελινάκι μου δεν είμαστε για πολλά πολλά πλέον..... λίγες και εύκολες δουλειές.....εγώ τακτοποίησα για μισή ώρα τα καλλυντικά μου και αφρούς, λακ κλπ....στο μπάνιο και τα έπαιξα....απαπα τι χάλι και αυτό.....Μαράκι μια υπηρέτρια ε? τέλεια !!!! και μετά έναν αράπη να σου κάνει αέρα =))=))=)) άρε Σοφάκι έγραψες πάλι!!!!

ΝΑΝ που καταντήσαμε να παρακαλάμε ε? κάτσε και μετά την γέννα θα γυρίσει ο τροχός και θα μας παρακαλάνε οι άνδρες μας :lol::lol:;) ο μπεμπούλης μια χαρά ε? έχεις βαρύνει μωρέ τώρα κάνε λίγο υπομονή , άντε πλησιάζεις κορίτσι μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεννάει η Τζένη απο Θεσ/κη? το εγρ'αψε στο face? χάνω επεισόδια?

Οσο για το σεξ και εγω λέω να δανειστώ τον μαυρο της Σοφίας! χαχαχαααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα το τζενακι δεν γενναει! τους κανει κολπακια ο μικρος! γυρνανε σπιτι αρα περιμενουμε παραπανω νεα απο την ιδια σε λιγο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια έλεος με τους μαύρους, τώρα ξύπνησα απο τη μεσημεριανή μου σιεστα και τ´ι είδα στον ύπνο μου;; Σοφία τον δανείστηκα για λίγο, δεν σε πειράζει εε;; :lol: .

Για τις σερβιετες, τις δίνουν τα μαιευτήρια, μαζι με εσώρουχα μιας χρήσεως. Πιστέψτε με τις πρώτες δυο μερες οι κανονικές σερβιετες δεν κανουν τίποτα!!!!! Είναι βέβαια λίγο τεράστιες αυτές οι Τενα αλλα μετα απο μερικές ώρες τις ψιλοσυνηθιζεις. Τώρα για τις καισαρικες δεν ξ´ερω αν έχουν την ίδια αιμορραγία.

Φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...