Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Καλε διώξτε με!!!

Και που θα πας;;;;

Που θα βρεις καλύτερα βρε;;;;

:lol::lol::lol:

Γεια σας γεια σας!!!

Περιμένω πως και πως την αυριανή μέρα για να φάω μπακαλιάρο σκορδαλιά τίγκα στο λάδι!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Από πέρυσι το περιμένω!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Τώρα θα φτιάξω 2 σκολραδαλιές για αύριο! Μια με ψωμι-καρύδι και μια με πατάτα και μπολικό σκόρδο!

Ααααααααααχ μου τρέχουν τα σάλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!

καλε μη με ψαχνετε, αν γεννησω θα το μαθετε απο τη θου η απο τη βενι σιγουρα!

απο χτες το απογευμα ολο ψευτοποναω, κ ενω τελικα ειπαμε να παμε στην ορκομωσια δαποφασισαμε να αφησουμε τον μικρο στους δικους μου για να παει αυτος μαζι τους. ολο το βραδυ δε μπορουσα να κοιμηθω, ειχα τυψεις που τον αφησαμε κ ειχα κ πονακια. τελικα με πηρε η μανα μου τηλ να παω απο εκει το πρωι γιατι ειχε ξυπνησει απο τις 6 κ ουρλιαζε :shock::shock::shock: κ δεν πηγαμε γιατι ψιλοφοβηθηκα, ακομα εχω πονακια αλλα φεεεεεεεεεεεεεεετα ειναι νωρις ακομα!

θου ρε τι ζωγραφια ειναι αυτη??? μπραβο στο θοδωρακο!!!!!! πραγματικα εντυπωσιαστηκα!!!!

αναστασι εχεις τα χιλια δικια για το καθισματακι..

καλα δεν το συζηταμε για μεγαλες αποστασεις.. εκει κ αν επιβαλλεται το καθισματακι!!!!

αλλα εχει τυχει λιγες φορες που ο μικρος ηταν στη μαμα μου κ δε μπορουσαμε να παμε να τον παρουμε κ μας τον εφεραν αυτοι, στην αγκαλια της μαμας μου κ η μαμα μου φοραει ζωνη

εγω παντως κ στο λεωφορειο που εχω μπει με τον ανασταση 2 φορες ολες κ ολες θεωρω οτι ηταν πολυ πιο επικινδυνο , οπως λεει κ το τρελο φοιτητονι!

συμπεθερααααααααα επεσε πολυ δουλεια ε?? κουραγιο κοριτσαρα!! η μικρη πως τα παει? η ιωαννα καλα?

αφρο συγχαρητηρια για το βαθμο!!

νατασα τελεια ειναι η φωτο!!

σισσιω αν θες να ασχοληθεις με κατι εχω μπολικα! ρουχα για σιδερωμα, πιατα απλυτα κ για τη θου ενα αυμμαζευτο παιδικο!! που το εχει κ βιτσιο! :lol::lol:

παναγιωτα περαστικα μωρε.. γιορταζει κ αυριο κιολας

ιουλια περαστικα κ σε εσας.. παντως τελικα αποτι εχω παρατηρησει ολα τα παιδια αρρωσταινουν οταν πανε παιδικο, θηλαζουν δε θηλαζουν.. κουραγιο του χρονου θα ειναι σαφως καλυτερα

νατασουλα νασ ου πω την αληθεια εγ δε θα αγχωνουμουν, νομιζω οτι ετσι ειναι το σκαρι της

αλλα για να εισαι κ εσυ ησυχη κ να σου φυγει καθε δευτερη σκεψη καλο θα ηταν να κανετε τις εξετασεις για το θυροειδη

μεθαυριο εχω γιατρο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολες κοιμαστε?

ξεχασα Θουλητι τεεια φωτο ειναι αυτη?

καλε εχει ταλεντο...κανε κατι...!

Νατασα μπακαλιαρο...μμμμ αλμυρο αρκετα ομως....τηγανητο μονο με αλευρι =p~

Σισσιω...μα ποσο ιδιοι μπορει να ειναι?

και ο Π. αιζει αλλα και αυτος μικρα ποσα...που να βρει τα μεγαλα... ;):(

Λενα ακομα αντεχεις?

περιμενε να φτασει ν 19 ο μηνας να βγι αιγωκαιρος...τα καλυτερα παιδια!

Παναγιωτα...περαστικα σας

Λουκια...λες να δωσει παλι αντιβιωση?

τοτε ομοιοπαθητκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι ναι!! Ευτυχώς που μου το θύμισες Βίκυ! Να το προωθήσεις ρε το παιδί! Φαίνεται να έχει ταλέντο.

Η Χ ζωγραφίζει μόνο μουτζούρες. Τις κάνεις πολύ ωραίες όμως! Τις έχουμε κρατήσει όλες!!! :lol::lol::lol::lol::oops::oops::mrgreen:

Την κάνω, έχω μάθημα αύριο!

Καλο βράδυ κούκλες!

Έρηηηη σε φιλώ!!! :x:x:x:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

Εμεις είμαστε καλά, όλη μέρα μαγειρεύουμε χεχε! Ο μικρός φοράει ενα παλιό του κουβερτάκι για μπέρτα μεσα στο σπίτι και τριγυρνάει φωνάζοντας "Super Bunnyyy!!" :lol::lol::lol::lol:

Θου εγώ νόμιζα στη φωτο ειναι ο Ρουβάς στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή τηε Θεσσαλονίκης! :lol::lol: Τέλεια η ζωγραφιά του μικρου! Μπράβο στο παιδι!

Λένα λες να γεννήσεις Δευτέρα να έχουν γεννέθλια ίδια μέρα με τον Κώστα?

Συμπεθέρα τι κάνεις βρε συ, σ'εχασα! :(

Νατάσα εγώ είμαι της σκορδαλιάς με καρύδι και ψωμί yum!!!

Βικυ πως πας εσυ? Με την δουλειά ήρεμα?

Σισσάκι τι κάνεις κοπελάρα μου? Η κούκλα μου?

Αφρο μεγια το δέντρο!

Παναγιώτα, Ιουλία περαστικά στα μικρά!

Ημασταν και εμεις λίγο αρρωστοι, κρυώσαμε μάλλον αλλά δεν κάναμε πυρετό. Μονο καταρροή και λίγο βηχάκι..

Αχ παιδιά όσο πλησιάζουν οι γιορτινές μέρες αισθάνομαι... κάπως.. άβολα.. δεν ξέρω πως να το περιγράψω θα ήθεα να ήμασταν Ελλάδα..

Παρτε απο ένα πιτσάκι μαφινάκι

pizza_muffins.jpg[/attachment:2danpjqz]

Φιλάκια

post-4408-13873938304047_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Συμπεθέρα Καναδή τι ωραία πιτσάκια :D

και ο μπακαλιάρος με τον παραδοσιακό τρόπο μου αρέσει πολύ :D

Αφροοοοοοοο :ymapplause::ymapplause::ymapplause: μπράβο για το ακατάστατο δεντράκι σας :lol::lol::D

Μαρία εγώ θα πήγαινα στην θέση σου, δλδ θα έκανα όπως σου πρότεινε ο άντρας σου.....ρε σπιτόγατος είσαι?!!! :roll::roll::roll: εμένα δώσε μου δρόμους και είμαι μέσα!!! :D

Θούληηηηη διαιωνίζεις την σφαλιάρα, το βλέπεις και εσύ άλλωστε....τουλάχιστον έχει ρεπό ο Παντελάκος :lol::lol::lol: δεν παίρνεις την Μαρθούλα μαζί στην Θεσ.? :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα περαστικά στον Νικολιό :x και

Χρόνια του Πολλά, να τον χαίρεσαι, να σας κάνει πάντα και μόνο υπερήφανους με την πρόοδό του και τις επιτυχίες του :D:x:x:x πολλά φιλάκια να του δώσεις :x:x

εδώ πάντως στα λεοφωρεία δεν είναι επικύνδυνα γιατί απλά όλοι κρατούν τό όριο ταχύτητας στην πόλη μάξιμουμ 50 χλμ!!! :) , οπότε δύσκολα να γίνει κάποιο ατύχημα.....και μην ξεχνάτε ότι τα όλα τα κρας τεστς γίνονται με όριο ταχύτητας 50 χλμ!!!!

σας αφήνω :roll::roll::roll:

σήμερα έρχεται ο Αγ. Νικόλαος και θα δώσει σοκολάτες στα καλά παιδάκια :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα......... :D:D:D

Σημερα γιορταζει το αστερακι μου!!!! :x:x:x

Ευχαριστω Αργυρουλα μου για τις ευχες!!!! :):)

Πω πω μετα απο ενα απιστευτο κουραστικο ΣΚ περιμενα την Δευτερα να ηρεμησω :roll::roll: ...αρρωστησε ο Νικολας και ειμαι με 2 ωρες ύπνο...Καλα κουραγια!!!

Σας φιλω προς το παρόν..Παω να κανω τπτ ψιλοδουλειες..εχω και τα 2 εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα

Παναγιωτα να χαιρεσαι τον Νικόλα σου!!!

πολυχρονος ηρεμος με υγεια!!!!

καλε πεσε λινκ για το τι εχει στον Ευοσμο...ψηνομαι!!!!!

Εχω κλεισει 4 μανικιουρ με 12 ευρω στη μενεμενη..κοντα στο σπιτι μου...

Δεν ειμαι και πολυ καλα σημερα...

το βραδυ σηκωθηκα και ξερασα και δεν ξερω γιατι αλλα θυμηθηκα τις εγλυμοσυνες μου και φρικαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Παναγιώτα Χρόνια Πολλά στον Νικόλα, να είναι πάντα γερός δυνατός και να σας δίνει μόνο χαρές.

‘Εχουμε κανένα άλλο Νίκο ή Νίκη?

Σήμερα το πρωϊ η Έλενα με τρέλανε, επειδή έχει λίγο βήχα κάθε πρωϊ της δίνω ένα κουταλάκι μέλι, το οποίο σήμερα ξέχασα να της δώσω, ε το θυμήθηκε στο δρόμο που την πήγαινα στο σχολικό και σκοτώθηκε στο κλάμα, πάμε πίσω στο σπίτι, θέλω μέλι τώρα…………..να κρατάει εντωμεταξύ τις ζώνες από το καρεκλάκι και να μην μπορώ να την κατεβάσω. Ευτυχώς της είπε η κοπέλα στο σχολικό ότι έχουν μέλι στο σχολείο και θα της δώσει εκεί και ηρέμησε λίγο. Ευτυχώς κρατήθηκα και δεν φώναξα.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας , σήμερα νιώθω λίγο καλύτερα, θα το συζητήσω όμως διεξοδικά με την παιδίατρο την άλλη εβδομάδα.

Ιουλία περαστικά, να τον πάς ρε εσύ ομοιοπαθητική δεν έχεις να χάσεις κάτι.

Έρη με κόλασες πρωϊ πρωϊ.

Αργυρώ στο σχολείο θα τους μοιράσουν σοκολάτες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πότε η Ρ. θα αρχίσει κανονικά, σήμερα θα πάω να την πάρω το αργότερο 10.00!!! :?

μου φαίνεται νωρις ότι είναι, αλλά δεν πειράζει, σήμερα είναι η 4η της μέρα......συνήθως πάω, αφού έχει φάει και αυτό που φοβάμαι είναι μήπως νομίσει ότι θα την παίρνω κάθε φορά μετά το πρωινό της εκεί!!! :?

σήμερα κυριλέ, πήρα το αυτοκίνητο γιατί της φόρεσα φορεματάκι και σκήφτηκα ότι θα κρυώνει.....την έντυσα ωραία μήπως και βγει φωτό με τον Αγ. Νικόλαο, αλλά μου είπε η δασκάλα ότι τα παιδιά δεν θα τον δουν :o:o:o:o:o ......το έκαναν παλιά και επειδή κάποια παιδάκια τον φοβούνται το σταμάτησαν :? η αλήθεια είναι ότι δεν το πολυπιστεύω :? ....ο άντρας μου, μου είπε να μην είμαι καχύποπτη!!! :? .......αλλά την Παρ, μου είπε η μία δασκάλα ότι σήμερα θ αφάνε όλοι μαζί πρωινό και μετά θα έρθει ο Αγ. Νικ. να τους δώσεις τις τσάντες με τις σοκολάτες.....ε πώς τώρα μου λέει ότι θα έρθει πολύ αργότερα και δεν θα τον δουν? :?::?::?::?:

δεν πειράζει όμως έχει χρόνια μπροστά της για αυτό, απλά της είπα ότι θα τον δει..... :?

Νατασούλα αν τα παιδιά κολλήσουν σε κάτι......αυτό μου την δίνει....ευτυχώς το έσωσε η δασκάλα :lol::lol::lol:

τώρα πρέπει να ετοιμάσω τις μεγάλες κάλτσες (όχι αυτές που φοράμε :lol::lol::lol: , αλλά τις Χριστ. του Αη Βασ.) με σοκολάτες για τα παιδιά όταν έρθουν σπίτι :roll::roll::roll::roll:

Παναγιώτα, αχ σε καταλαβαίνω ειδικά όταν αρρωσταίνει ένα αγοράκι, με τις υγείες σας :roll::roll::roll:

και πάλι περαστικά του :x

Χρύσα μπας και είσαι έγκυος πάλι και μας το κρύβεις? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μου για να μινεις εγγυος πρεπει να κανεις κατι πολυ βασικο.....που εδω δεν...

για να εκφραστω ιντελεκτουουαλ....χαχαχαχα

νατασα και εγω του δινω μελι..

και ο Χριστοφορος σημερα ξυονησε μεσα στα νευρα και δεν ξερω γιατι..

βασικα ξυπνησε απο τις 5 οπου ζητουσε νερο και γενικα γκρινιαζε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Η Αννυ ανοιγει το ψυγειο και λεει "μαμα,νε μ'αφηνεις να παλω ολα τα χυμά?(χυμους)"!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρονια πολλα στο Νικολα!!!!!Ευτυχια κ υγεια!!!! :D Αντε και απειρο παιχνιδι κ πολλα γκομενακια αργοτερα!

Χθες ο Α ηθελε-και επεμενε- πολυ να παρει το αυτοκινητο μου(το απογευμα κ ενω εγω θα πηγαινα την Α στη μαμα μου κ μετα γυμναστηριο.)Του εκανα ολοκληρο θεμα για το πως θα παω το μωρο στη γιαγια...Κ εκεινος με κοιτουσε ειρωνικα κ ελεγε "ε δεστο με τη ζωνη μονο στη μεση,ουτε 200μ δεν ειναι η μανα σου"....Και αρχισαν τα λογια σας "κ εγω το εχω κανει" να γυρνανε στο μυαλο μου και η ωρα περνουσε κ ειχα αργησει και...ΤΗν πηγα ετσι! :o:o:o:((:((:((:((:((:((:((:((:(( ΓΙΑΤΙ?

Χαλαρωσα,καταλαβατε??Γι'αυτο θελω να ειμαι ΚΑΘΕΤΗ για να μη χαλαρωνω.Την 1η φορα λες "ελα μωρε" τη 2η "ε οκ δεν ειναι για πολυ" και παει λεγοντας.

ΦΤΟΥ ΜΟΥ!Ειμαι χαζη.Ειχα κααααατι νευρα.Σκοτωνα ανθρωπο με αυτο που εκανα.ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ :(:(:( Οκ 200 μ σε χωριο και δεν κινειται φυλλο...Εκαι????Γαμ*Τ*...Το βραδυ παρολο το βρεγμενο μαλλι,πηγα την εφερα με τα ποδια. :D

Χρυσα κ εγω εχω κλεισει 4 μανικιουρ με 19 ομως ευρω.Στο κεντρο.Εκανα το 1ο κ τωρα την πεμοτη θα παω για 2ο!Αλλα 15 μερες +ΠΚΣ ειναι εκτος προσφορας.Εσυ απο πιο σαιτ?Εγω γκρουπον.Για πειτε ποια τετοια εχετε δοκιμασει?

Σισσιω αι μαρη εσυ!!!!1000 φορες να με πρηζατε κ εσεις ετσι...Δε θα ειχα κανει το χθεσινο λαθος... :(:(:(:(

Μαγδουλι μου σκεφτομαι απο τωρα μπιτς παρτυ!!!!!Αχ τι καλα!!!!Μηπως πρπει να ψαχνομαστε απο τωρα???Να τα κλεισουμε,να τα πληρωσουμε και να μην μπορουμε να κανουμε πισω!!!! :lol::lol::lol: Στο καμπινκγ της Νατασας θα ερθεις??Σε καλω!!! :lol::lol::lol::lol: (κ εγω καλεσμενη θα ειμαι! :P:P )

Ιουλια μου κριμα το αγορι μας ρε συ...Μακαρι να ειναι καλυτερα τωρα...!Μου ελειψες παρα πολυ! :-*:-*

Λεναρα ακομη εδω?Τους εφαγες τους κουραμπιεδες,η ουρα τους εμεινε!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελενα εσυ???Κανα μαφινακι εμεινε???? :lol:

Μαρια εγω λεω να αφησεις τα μωρα στον Γ,να ερεθςι μονη σου το Σαββατο το βραδυ να κρεπαλιασουμε κ Κυριακη ερχονται κ οι αγαπημενοι σου!!!! :idea::idea::idea::idea::idea::lol::lol::lol::lol:

Δε θυμαμαι τα προηγουμενα...

Α!Το δεντρο μου στη φωτο που εβγαλα δε φαινονται τα μικρα στολιδια κ τα φωτακια! :roll::roll::? Να το βγαλω φωτο νυχτα? 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!

Παναγιώτα Χρόνια Πολλά!! Να χαίρεσαι το Νικόλα σου! Περαστικά σας...

Χτες αφήσαμε τις μικρές στη μαμά και πήαγμε για ψώνια!!!

Πήραμε όλα τα χριστουγεννιάτικα δώρα για τα κορίτσια και για τα βαφτιστήρια μας :ymparty:

Πολύ το χαρήκαμε. Για τη Φ πήραμε τον Ελεφαντούλη. Πριν λίγο με πήρε τηλ ο Γ από τη δουλειά να με ρωτήσει αν θα αργήσω για να παίξουμε οι 2 μας με τον Ελεφαντούλη πριν δώσουμε το δώρο τα Χριστούγεννα :o)

Αγοράσαμε και ενα πάπλωμα Μπάρμπι και μια παπλωματοθήκη ίδια για τα κορίτσια να τους τα δώσουμε στα γενέθλια της Ι.

Ένιωσα τέτοια ικανοποίηση και χαρά με όσα ψωνίσαμε που ότι και να έπερνα για μένα δε νομίζω να χαιρόμουν τόσο :mrgreen:

Αργυρώ ναι είμαι τελείως σπιτόγατος...Μου αρέσει τόσο το σπίτι ειδικά τέτοιες μέρες με πυζαμούλες και τα φωτάκια στο δέντρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....Και αρχισαν τα λογια σας "κ εγω το εχω κανει" να γυρνανε στο μυαλο μου και η ωρα περνουσε κ ειχα αργησει και...ΤΗν πηγα ετσι! :o:o:o:((:((:((:((:((:((:((:((:(( ΓΙΑΤΙ?.....

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και εσύ τέκνον Βρούτε? :o:o:o:o:o:o

Δάσκαλε που δίδασκες και νόμους δεν εκράτεις!!!! :!::!::!::!::!::!:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βάλε μία φωτό ημέρας και μία νύχτας!!!! :roll::roll::roll::roll:

Μαρια εγω λεω να αφησεις τα μωρα στον Γ,να ερεθςι μονη σου το Σαββατο το βραδυ να κρεπαλιασουμε κ Κυριακη ερχονται κ οι αγαπημενοι σου!!!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea::lol: :lol: :lol: :lol:

συμφωνώ :-bd:-bd

φεύγω πάω να αγοράσω τις σοκολάτες και μετά το μπουμπουκάκι μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Παναγιωτα να χαιρεσαι τον Νικολα!! Και γρηγορα καλα!!! Να περασετε ομορφα!! Εμενα γιορταζει μπαμπας κ ανιψιος, θα παρω τηλεφωνα σε λιγο!!

Ηθελα να σχολιασω και χτες αλλα δεν προλαβα..Για το καθισματακι, συμφωνω αλλα θελω να σας μεταφερω λιγο κ τη δικη μου πραγματικοτητα..Λοιπον εδω δεν υπαρχουν καθισματακια..Φεραμε ενα κ το εχουμε στο αυτοκινητο μας..Το οποιο ομως δεν ειναι δικο μας αλλα ανηκει στον ΟΗΕ, που σημαινει πως δεν ειναι παντα διαθεσιμο κ εννοειται τα πρωινα δεν το εχω καθολου...Εχω πολλες δουλειες που πρεπει να κανω κ παιρνω κ τον Σεμπ μαζι.Οποτε χρησιμοποιω ταξι, οταν λεω ταξι μην φανταστειτε ταξι ελλαδας..Εδω οποιος εχει αυτοκινητο ειναι παραλληλα κ ταξι..Τα αυτοκινητα ειναι παλια, συχνα δεν εχουν ζωνες πισω οποτε δεν μπορεις να δεσεις καρεκλακι, οχι βεβαια οτι θα το εβαζαν αν το ζητουσα, απο τη στιγμη που ΔΕΝ εχουν ξαναδει τετοιο πραγμα ποτε...Επισης συγκοινωνια εδω δεν υπαρχει..Με τα ποδια οκ, δεν μπορεις να πας μακρια αλλα κ να παω, ΔΕΝ εχει πεζοδρομια, αναγκαστικα περπατας στο δρομο, διπλα σε ΠΑΡΑ πολλα αυτοκινητα που βγαζουν μαυρους καπνους, μηχανακια που υπαρχουν παντου, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ κοσμο που περπαταει πανω κατω,λασπη, λακουβες, ζητιανους, πωλητες με μπανανες κ οτι φανταστειτε παντου..Πως περπατας λοιπον με το μωρο?? τον εχω αγκαλια...Αναγκαστικα θα παρω συχνα ταξι κ χωρς καρεκλακι..Το θετικο ειναι λογω κινησης πανε με δεκα..

Αυτη ειναι η δικη μου πραγματικοτητα..Αν εχετε λυση, ευχαριστως να την ακουσω..Κ φυσικα δεν γινεται να μην παρω το σεμπ μαζι, δεν τον παιρνω παντα αλλα συχνα δεν εχω που να τον αφησω οποτε αναγκαστικα θα τον παρω!!

Αχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!! Χιονιζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Ξεκινησε με παγωμενη βροχη και τωρα το γυρισε σε χιονακι!!!!!!! :D

Παναγιωτα να χαιρεσαι τον Νικολα σου!!!! Ευχομαι οσο το δυνατον λιγοτερες αρρωστιες απο εδω και περα. Γερος να ειναι και να σας γεμιζει μονο με χαρες! Περαστικα του! Μηπως να κοιταξεις λιγο το θεμα ανοσοποιητικο? :roll: Πολυ συχνα δεν αρρωσταινει?

Αναστασακι ΕΣΥ χωρις καθισματακι? :o Ειδες πως επηρεαζομαστε πολλες φορες? Να μην ξαναγινει! :) Μαφιν ενα εμεινα απο τα 16 που ειχα κανει για μενα :D

Αργυ πολυ μπερδεμενα στα λενε εκει στον σταθμο :? Ειναι λιγο οντως να κατσει μεχρι της 10:00 απο την στιγμη που τα παει τοσο καλα εκει. Γιατι δεν τους ρωτας στα ισα ποτε θα ξεκινησει κανονικα? Εμεις μολις ειδαμε οτι κλαιει και εχει προβλημα την αφηναμε καθε εβδομαδα και μια ωρα παραπανω και ετσι τωρα απο χθες την περνω κανονικα στης 14:00 και δεν εχει προβλημα. Εμας δεν μας ειπαν τιποτα για τον Νικολαους στον παιδικο και ετσι εγω την εντυσα με φορεματακι και την εστειλα μπας και βγουν καμια φωτο αλλα μπα...πηγαμε και απλα μεσα στο παντοφλακι τους ειχαν ενα σοκολατενιο μικρο αγιο Βασιλη. Δεν νομιζω να κανουνε τιποτα αλλο ομως.

Ιουλια περαστικα και σε εσας! Εγω λεω να τον πας απευθειας ομοιοπαθητικο.

Μαρακι σπιτογατα και εγω...ειδικα τετοιες μερες! Ο Ελεφαντουλης ποιο παιχνιδι ειναι? Το ακουω συνεχεια..βαριεμαι να το ψαξω :oops:

Χρυσα γιατι ετσι εμετο ξαφνικα?

Θου τι τελεια ζωγραφια ρε συ! Εχει ταλεντο το παιδι! Να τον πας ζωγραφικη.

Νατασουλα και εγω πιστευω πως ειναι το σκαρι της ετσι αλλα δεν ειναι κακο να το ψαξεις να ησυχασεις.

Σε λιγο θα παμε να παρουμε τα δωρα τον παιδιων. Στην Ε. θα παρουμε τελικα ενα σετ της Hello Kitty με τραπεζακι ξυλινο και 2 καρεκλιτσες για το δωματιο της και στον Γ. ενα αυτοκινητο-στρατα που γινεται και κουνια κτλ κτλ. Παω να ετοιμαστω και τα λεμε μετα. Φιλακιαααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μαλλων με πειραξε κατι που εφαγα...

απο το πρωι ειμαι με κοκα κολες και ψωμι σκετο..

απλα εχω και μια κουραση μια δυναμια καπως

Φρανι μου τα φιλια μου keep the good work.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!

παναγιωτα χρονια πολλα στον Νικολακαι απο εδω .

αναστασια :o:o:o:o:o:o:o:o ...δεν σχολιαζω :lol::lol::lol::lol:

σημερα ξυπνησα στις 9 (οχι οτι κοιμηθηκα ολλο το βραδυ) και αλλαξα το σαλονι ...ηταν το δεντρο μεσα στην τηλεωραση καιμου την εδεινε ετσι αλλαξα τους καναπεδες πλευρα και το βολεψα και το δεντρο .

παρελαβα το δεμα με τα βιβλια ...αχ τελεια ειναι!!!

Ελενα ζηλευω που χιονιζει .Ο ελεφαντουλης ειναι ενα παιχνιδι που πεταει πεταλουδες πανω και τις πιανεις με αποχη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,γιορτάζουμε σήμερα και δεν δουλεύουμε!!! Παναγιώτα να χαίρεσαι τον Νικόλα σου!!και τον πεθερό !!(φαντάζομαι οτι απο εκεί πήρε το όνομα του)!! τον Ελεφαντούλη τον πήραμε κ εμεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαυρογιωτινι πως και ετσι!!!!

νομιζα παλη υπηρεσια θα εισαι!!!!

Δεν παιδια το στομαχι μου ειναι χαλια...]

σκεφτομαι τι εφαγα χτες και τι με πειραξε...

αρακα εφτιαξα...

ειναι και ο Ο λιγακη καπως αλλα..

λεςτε να ειναι Ιωση;;;..και η μαμα μου χτες δεν ηταν πολυ καλα...

Αφρο τι χαρα να παιρνεις πακετο..πωπω..και εγω θελλω ψωνιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σήμερα γιορτάζει το Ναυτικό, ο σύζυξ είναι σπίτι?

Έλενα ελπίζω να ΜΗΝ έρθει το χιόνι σε μας φτου φτου!!! :!::!::!:

Φρανίτα εκεί σε τέτοιες χώρες, όπου δεν υπάρχει τίποτα, ο κόσμος δεν έχει καν αυτοκίνητα και έχουν να σκεφτούν περισσότερο πώς θα αποκτήσουν τρόφιμα για να επιβιώσουν, η ασφάλεια στους δρόμους μάλλον είναι και το λιγότερο που τους απασχολεί.....εσύ απλά κοιτάζεις να δεις πώς θα προστατεύσεις το παιδί σου καλύτερα,.......εδώ, όμως, στις αναπτυγμένες χώρες υπάρχουν τα μέσα για να προστατεύσεις τα παιδιά σου και σίγουρα οι δρόμοι εδώ είναι πολύ πιο έπικίνδυνοι από εκεί!!!!!......εδώ και καθίσματα έχουμε και αυτοκίνητα και πολλά ατυχήματα......δυστυχώς......!!!! :!:

Αύριο μου είπαν να πάω την πάρω στις 11.00, άντε να δούμε....τώρα κοιτά την μπεμπέ λίλη και την παρακολουθώ έχει τόοοοοσο ωραία μαγουλάκια :x:x:x

εμείς θα πάρουμε στον Λ. την μονόπολη junior και ένα πορτατίφ για το γραφείο :lol::lol: με τον μακουίν και για την Ρ. δεν ξέρω ακόμη..... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έπανήλθα.. Χρυσα μου δουλεύω πρωτοχρονια!!!

κοριτσια τρωω κατι φρυγανιες τις ελιτ ,φιτ εντ σουίτ με καστανη ζαχαρη και κανέλα ,μιλάμε είναι τέλειες!!!!

έφτιαξα κ τα δωράκια γ το προσωπικό του σταθμού ,κουλουράκια χριστουγεννιάτικα κ ενα στολίδι μεταλικό ,ειχα φτιάξει κ καρτουλες μα δεν τις βρίσκω,θα ευχηθώ προσωπικά ,την Πεμπτη εχουν γιορτη θα ντυθεί αστερακι ,αγορασαμε στολή!!! σκούπισα σφουγγαρισα μαγειρευω κοτοσουπα ,μια φορα να μην κοψει το αβγολεμονο πολλα ζητάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...