Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

Καλημερα και ευτυχισμενο το 2012 με υγεια και δημιουργικοτητα.Το βραδακι εμεις το περασαμε οικογενειακα και ησυχα με τον μικρο μου να καθεται εως και το νεο ετος και να ειναι μεσα στην χαρα,που ο Αγιος Βασιλης θα του φερει το δωρο του.

Σημερα μας εχει φαγητο η πεθερα μου :cry: και το απογευμα εχουμε καποιες γιορτουλες να παμε.

jTBrp2.png

o4S4p2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαζευω το καταλογο των ικεα μιας και δεν εχουμε εδω αλλα δεν εχει τιποτα να με ενθουσιαζει. μολις σηκωθηκε και ο συζυγος αντε σιγα σιγα να ετοιμαστουμε να παμε στο κοκοπικουλινι μου!!!

βετα μου καλημερα και χρονια πολλα!!! εμενα δε χαλαει το υπνο της για τιποτα η σκατουλα αλλα ειναι και μικρουλα μωρε γιαυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia, xronia polla kai kali xronia!!

Emeis eimastan spiti mexri tin allagi, meta mas eixan kalesei kati filoi alla pou na paw egw...me tosi upnilia den ti paleua, afisa ton antra mou kai pige monos tou!

Aleka exeis dikio auto to skeftika kai egw, alla mou ta dinei auta epeidi leei einai kalitera gia opoia einai suskilia kai egw exw megalo problima diskiliotitas. Pantws tha ton rwtisw mpas kai uparxei kati allo.

Posa balitsakia exeis paraggeilei ews twra? Egw 2. Exei kai allou? Den exw brei alla, ta alla mono gia kouponia lene!

Kai emeis simera tha pame boltoula gia kanena kafedaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia vrika k auta parakatw gia kouponia ama endiaferetai kamia k kapoia apo ta site tous...

NUTRICIA: 800 11 68800

ΝΟΥΝΟΥ: 800 11 669 669

NESTLE: 800 11 68068

PAMPERS: 800 11 40222

ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΡΕΜΕΣ ΜΩΡΟΥ: 800 11 668668

ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΕΠΥΘΗΜΙΕΣ: 210 9287550 (κουπόνια ariel, pantene, οδοντόκρεμες, οικιακά είδη)

MILUPA: 800 11 68500

PRODERM: 210 6601080

JONHSON: 800 11 22888

http://www.epithimies.gr/

http://www.milupa.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules!!!!!xronia polla kali xronia me ygeia agapi k eythxia!!!!me to kalo na erthoun ta morakia tou 2012!!!!maksim pira til kai tha mou steiloun apo babylino,pampers kai periodiko epithumies.tha mou ta steiloun se kana 2mino..k emeis perasame oraia!!paramoni stin pethera k tin idia mera k to apogeuma pigame stin aderfi mou pou giortaze xtes..mexri tis 1 to vrady..gia na po tin alitheia ta eftusa xtes.eixe 15 paidia k 30 megalous..xamos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!! μολις καταφερα να "ξεφυγω" απο τη σαντυ (την εβαλα για νανι). καλη χρονια σε ολες σας!!!

χθες το βραδυ ειχα ενα τρομερο πονοκεφαλο και χτυπησα ενα ντεπονακι,ξαπλωσα και τσουπ το κολοκυθακι μου ξεκινησε τις "διαδρομες" μεσα στη κοιλιτσα!!! κοριτσια επι 10λεπτα δεν ειχε σταματημο αφου και ο αντρας μου επαθε πλακα και οσο πιο πολυ πιεζε ο αντρας μου τη κοιλια δως του να χοροπηδαει το κολοκυθακι μου!!!! ηταν τελεια! τωρα περιμενω να ξαπλωσω να το ξανακουσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairete!!!!!ax aleka teleia aisthisi einai!!!k emena simera to proi me to pou efaga psomi,elia turi trelathike na kouniete..to mesimeri stamatise k tara me ton usiko xumo ksanarxise!!!mipos katalevainei to ksino?xumo-elia..mes tin treli xara eimai!!!epitelous niotho pia kanonika ta xtupumata...exoume moraki!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!! Ax ti wraia Aleka kai Delphine...egw den exw katalabei kati akoma re koritsia. Mallon nwris einai e?

Bre Aleka apo toso nwris to katalabaineis? Egw nomiza oti thelw kanena mina akoma!!!

Kathomai kai egw kai ksaplwnw mpas kai katalabw tipota alla den!

Anipomonw na to niwsw kai gw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia... egw shmera to prwi otan ksupnousa eniwsa ena dunato xtupima alla den kserw ama einai to zouzounaki mou h kamia enteriki diataraxh den katalava.... na kanw mia erwthsh k esas sas allakse tin emfanish tou forum i mono emena?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια, σας εχω ευχαριστα νεα το μωρακι μας ειναι πολυ καλα και ειναι ΑΓΟΡΑΡΟΣ,τρελαθηκαμε απο την χαρα μας με τον αντρα μου να τηλεφωνει σε φιλους και γνωστους για τα νεα,μιας και ολοι (το 90%) μας λεγαν οτι μαλλον κοριτσι θα ειναι.

Το β επιπεδου θα γινει 4-6 φεβρουαριου θα σας ενημερωσω για συγκεκριμενη ημ/νια.

Τον μικρουλη μου εχει μερικες μερες που τον αισθανομαι και κυριως οταν ξαπλωνω και ειμαι ηρεμη,αυτο που αισθανομαι δεν περιγραφεται με λογια.

jTBrp2.png

o4S4p2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτο το μαμμυ θα μας τρελανει... πολυ χαζο ειναι ετσι...

βετα μου πολυ σωβρακο τελικα θα πλενιες δικιο ειχες!!!! μαμηστρωνα θα στο κανουνε οι γιοι το σπιτι! μπραβο σας μπραβο σας με το καλο βετακι μου περιμενουμε νεα σου! συγνωμη που δεν σε εβαλα με χρωματα στη λιστα αλλα δεν μπαινουν στη κατασταση που ειναι το μαμμυ

μαξιμ μου τα τηλ που εδωσες δεν ισχυουν ολα και φυσικα αφου δεν εχετε ακομα παιδια δεν σας στελνουν κουπονια για τις κρεμες

ελενα μου μη αγχωνεσαι οταν με το καλο θα το νιωσεις δεν θα σταματησεις να χαμογελας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to eftiaksan twra einai entaksei... sunxaritiria veta na sou zhsei to agoraki..... elena mono emeis meiname pws k pws perimenw na perasoun oi meres.... den ta koitaksa katholou shmera tha parw til na ta dw apla ta anevasa ama endiafereste...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!!!!veta sygxaritiria!!!me to kalo to agoraki sou!!!!ax ti oraia otan mathenoume oraia nea!!k ego anupomono mexri tin triti pou erxete.stios 10 tou minos 12para exoume rantevou.koritsia stin 16 bdomada peripou tha to niothete sunexeia..an k ekeini tin vdomada den to akouga kathe mera polu,isa isa pou to prolavaina..tora exo mia vdomada kathara pou to niotho tin kathe ora..ite eimai orthia,ite ksaplomeni!!xtes piga odontiatro...ap'to fovo mou trelathike na kouniete!!pira til ton giatro mou gia na rotiso an kanei odontiatro..kai mou eipe oti mporei na mou kanei sxedon ta panta arkei i enesi na min exei adrenalini..stamataei tin kukloforia tou aimatos..etsi akrivos mou eipe k o odontiatros..mou ekane enesxi xoris adrenalini k dustixos xreiazotan to donti aponeyrosi..tha pao alles 2 fores..i aderfi mou,mou eipe oti 3is giatroi tin eipan oxi den kanei na ta kaneis otan eisai egkuos..rotiste an thelete tous giatrous sas,na doume ti tha pei i pleiopsifia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα! Χρόνια πολλά και να έχουμε μια τέλεια χρονιά.

Κανονικά είμαι μαμά Αυγούστου μιας και ο γιατρός μου έδωσε ΠΗΤ 5 Αυγούστου αλλά είπα να έρθω και από εσάς μια βόλτα μιας και μπορεί να είμαι και μαμά Ιουλίου...

Το όνομά μου είναι Αφροδίτη, έχω ακόμα ένα μικρούλι (τον Απόλλωνα) που είναι τώρα 19 μηνών. Αύριο θα πάω στο γιατρό μου για δεύτερη φορά...ελπίζω όλα να είναι καλά...

Εγώ άργησα να καταλάβω ότι ήμουν έγκυος μιας και δεν είχα σταθερό κύκλο, όταν πήγα πρώτη φορά ήδη ήμουν 7 εβδομάδων και κάτι.

Ελπίζω όλες να έχουμε μια καλή εγκυμοσύνη, χωρίς προβλήματα και απρόοπτα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες αφροδιτουλα στη παρεα μας!!! ειμαι η αλεξανδρα και εχω μια σουσου την κυρια κοκοπικου (για τους φιλους σαντυ περιπου 20μηνων) και περιμενω ενα κολοκυθακι που ελπιζω να ειναι αγορακι για να τα ζευγαρωσω!!!!

δεν πειραζει που γεννας αυγουστο εχουμε ευρυ φασμα γεννησεων ειμαστε καλοκαιρινα μωρακια... μη νομιζεις και εγω εχω ΠΗΤ τον ιουνιο αλλα οποτε θα μου πει ο γιατρος θα γεννησω αφου ειμαι προγραμματισμενη καισαρικη!!!

λοιπον μπαινεις και εσυ στη λιστουλα μας και περιμενουμε νεα σου ποτε κανεις αυχενικη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή χρονιά σε όλες κορίτσια! όλες να υποδεχτούμε τα μωρακια μας το 2012! χάθηκα λίγο γιατι έχει γυρίσει ο αδερφός μου από αγγλία και περνάμε αρκετές ώρες μαζί και από τη δευτέρα εχω και φιλοξενούμενους, οπότε τρέχω και δεν φτάνω! τελικά β επιπέδου θα κάνω 1 φεβρουαρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια κιεγω ειμαι μελλουσα μανουλα αυγουστου και ψαχνοντας να βρω ενα σχετικο Post βρηκα μονο αυτο..ελπιζω να μην σας πειραζει...καθοτι πρωτη φορα μανουλα ειμαι ψαρι με τα ολα του :D κιελπιζω να με ξεαγχωσετε κιεσεις που περνατε τα ιδια πανω κατω...μα τι φοβια ειναι αυτη απτον ενα υπερηχο στον αλλο οτι κατι μπορει να εχει συμβει...την αλλη βδομαδα παμε για τον δευτερο που θα ακουσουμε την καρδουλα του λογικα για να ηρεμισω λιγακι :) φιλια σε ολες και αγωνιστικους χερετισμους!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω και κατι ασχετο αυτα τα εικονιδια απο κατω πως τα βαζετε στο προφιλ σας???γιατι φτιαχνω το ticker αλλα δεν ξερω πως να το βαλω εδω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο εμενα

ειμαι καλα και διαβαζω τα νεα σας

φιλια

α!ηδη μου εστειλαν το τσαντακι απο τη libero-ωραιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalos irthate!!me to kalo ta morakia sas!! :D emena mallon ton allo mina tha ta steiloun ta valitsakia..kikitsa kalos ton dextikes!!!!kala na perasete!!k emena i aderfi mou irthe apo tin souidia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται οτι θέλουμε και τα μωρακια αυγουστου μαζί μας!η αλέκα μας θα φροντίσει να αλλάξει τον τίτλο!καλως΄ήρθατε!εγω από μωράκι δεν εχω καταλάβει ακόμη τιποτε! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi kai Tinaki kalws irthate!

Kai emena to prwto mou einai. Min agxwnese kai oti aporia exeis edw eimaste emeis...

eidika ta alla koritsia pou exoun kai allo paidi kai olo kai kati parapanw kseroun!

Oso gia to tikeraki, pigene katw se ena apo ta dika mas eikonidia kai katw deksia pou grafei make a pregnancy ticker, kane klick ekei kai bale tis plirofories sou kai tha sou to bgalei kai esena!!

Charoula mou an ksanadiabaseis se parakaloume allakse ton titlo mas gia na min kanoume kainourio postaki!! Legame na to onomasoume kapws pou na sumperilaboume kai ta koritsia tou Augoustou mesa!

Se proigoumeni selida kaname kapoies prwtaseis gia titlous ama exeis xrono des ta!!

Sti Libero esteila email giati to thl de douleuei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...