Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη πιστές μου φιλενάδες :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Εύχομαι να σημάνει και τη δική μου Ανάσταση...

Αύριο (Τετάρτη) κάνω την τελευταία χημειοθεραπεία!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιι!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Επιτέλους ΤΕΛΟΣ!!!! [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] Δεν το πιστεύω ότι πέρασαν 4 απίστευτα δύσκολοι μήνες και τώρα βρίσκομαι σε απόσταση αναπνοής απο το τέλος. Βέβαια έχω την ακτινοθεραπεία μπροστά μου και 5 χρόνια ορμονοθεραπείας, αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Αυτά είναι τα νέα μου. Πάω για ύπνο τώρα, γιατί αύριο πρωί-πρωί πρέπει να φύγω.

Σας φιλώ όλες, μια-μια ξεχωριστά και σας στέλνω την αγάπη μου :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι ΠΑΝΤΑ γερή!!!!!! ...το χειρότερο πέρασε!!!!!!........

θα το ξεπεράσεις και......τα καλύτερα έρχονται!!!! ;)

μία μεγάλη αγκαλιά και από μένα! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοπέλα μου!Χριστός Ανέστη!Επίτελους,τελειώνεις!Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!Εύχομαι απο'δω και στο εξής όλα να πάνε κατ'ευχήν! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη πιστές μου φιλενάδες :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Εύχομαι να σημάνει και τη δική μου Ανάσταση...

Αύριο (Τετάρτη) κάνω την τελευταία χημειοθεραπεία!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιι!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Επιτέλους ΤΕΛΟΣ!!!! [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] Δεν το πιστεύω ότι πέρασαν 4 απίστευτα δύσκολοι μήνες και τώρα βρίσκομαι σε απόσταση αναπνοής απο το τέλος. Βέβαια έχω την ακτινοθεραπεία μπροστά μου και 5 χρόνια ορμονοθεραπείας, αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Αυτά είναι τα νέα μου. Πάω για ύπνο τώρα, γιατί αύριο πρωί-πρωί πρέπει να φύγω.

Σας φιλώ όλες, μια-μια ξεχωριστά και σας στέλνω την αγάπη μου :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*

Μαρικάκι γεια σου!

χρόνια πολλά και καλά!!!!!

Να είσα πάντα γερή και δυνατή!

Πέρασε το δύσκολο διάστημα και τώρα μπορείς να κοιτάς σιγά σιγά μπροστά!

Για που φεύγεις? Έρχεσαι Ελλάδα?

φιλια πολλα πολλα!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, Samantha μου, δεν έρχομαι Ελλάδα... Μακάρι να μπορούσα...

Φεύγω για το νοσοκομείο. Την χημειοθεραπεία εννούσα.

Ελπίζω να μπορέσω να κατέβω Ελλάδα το φθινόπωρο, ή το χειμώνα.

Εξαρτάται απο το πόσο καλά θα ανακάμψω μέσα στο καλοκαίρι, γιατί οι δυνάμεις μου είναι πολύ πεσμένες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι να σε φροντισεις πολυ να τρως καλα και υγιεινα για να μπορεσεις να βοηθησεις τον οργανισμο σου..περναει ζορικα με τις θεραπειες..σου ευχομαι τα καλυτερα..μην το βαλεις κατω..ειμαστε εδω μαζι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου γλυκό και δυνατό!!! Τόσο καιρό είχα μαύρα μεσάνυχτα..Τόσα πολλά κ μπερδεμένα τα συναισθήματα μου όσο διάβαζα αυτό το δύσκολο ταξίδι που΄έκανες αυτούς τους 4 μήνες..με έκανες κ έκλαψα αλλα στο τέλος μου έμεινε ένα γλυκό χαμόγελο! δν πολυέμπαινα κ σήμερα διάβασα πρώτη φορά αυτά που πέρασες κ βγήκες νικήτρια!!!!ναι ναι νικήτρια!!!!! Θέλω απλά να ξέρεις πως πιστεύω πολύ σε σένα κ σ'αγαπώ πολύ κ ας μη γνωριζόμαστε απο κοντά..σε νιώθω απόλυτα..ότι έζησες το έζησα σα να ήμουν εκεί..πρίν 4 χρόνια διαγνώστηκε καρκίνος στο δεξιό μαστό στη μαμά μου,έκανε ολική μαστεκτομή,πέρασε τη φάση χημειοθεραπειών κ ακτινοθεραπειών κ τώρα ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ! ΟΠΩΣ ΕΣΥ!!! Πάει πέρασε φιλενάδα! Λυπάμαι που δεν το έμαθα νωρίτερα να σου πώ δυο κουβέντεςνα σε στηρίξω..Αλλα απ'ότι είδα τα κοριτσάκια μας δν σε άφησαν μόνη!! Μπράβο!!! Ένα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε σένα που έχεις πείσμα μέσα σου κ δεν "χαμπαριάζεις"!!! Άντε μάζευε δυνάμεις τώρα να κατέβεις Ελλάδα να το κάψουμε!!! :D:D Θα μπαίνω να τα λέμε!! Μάκια κουκλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Elenakos :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Τι όμορφος που είναι ο μονάκριβός σου!!! :x:x:x:x:x Σου μοιάζει, ή κάνω λάθος;;;; Και απ'ότι βλέπω είσαι πάλι έγκυος!!! Τέλεια!!!! Και όσο θυμάμαι πόσο πολύ σε είχαν αποθαρρύνει οι γιατροί.... Ευτυχώς όμως, τέλος καλό, όλα καλά :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Με το καλό να φέρεις στον κόσμο και το δεύτερο παιδάκι σου, που θα γεννηθεί κοντά στα δικά μου γενέθλια!!!!

Λυπάμαι που η μητέρα σου πέρασε μέσα από αυτή τη δυσάρεστη εμπειρία... Εύχομαι να είναι πλέον γερή σαν βράχος, για να απολαύσει τα εγγονάκια της. Η νίκη της επι του καρκίνου μου δίνει φτερά. Ελπίζω να τον νικήσω και εγώ, και να ολοκληρωθούν όλες οι θεραπείες με επιτυχία.

Σε φιλώ γλυκά και να προσέχεις... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Pipitsazouzouna επιτέλους είδα τον γιόκα σου!!! Καλέ σου μοιάζει καταπληκτικά!!! Το μήλο κάτω από την μηλιά θα πέσει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Cuando μου, σε ευχαριστώ πολύ που άν και λεχώνα, με την μπεμπούλα φρεσκογεννημένη, μπήκες στο πόστ για να μου δώσεις συμβουλές. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Και εγώ το έχω κατά νού να τρώω υγιεινά και από τον Μάιο θα προσπαθήσω να αποτοξινωθώ όσο μπορώ, για να βοηθήσω το συκώτι μου, που σίγουρα έχει τραβήξει μεγάλο ζόρι όλους αυτούς τους μήνες...

Αναστασούλα μου, να είσαι καλά και φιλάκια στη μπέμπα :-*:-*:-*:-*:-*

Να είσαστε καλά όλες οι φιλενάδες του Μάμμυ, που για μήνες τώρα δεν με ξεχάσατε. Η συμπαράστασή σας ήταν για μένα χρυσός. Είσασταν το φως στο τούνελ. Τα σχόλιά σας, οι συμβουλές σας, η αγάπη σας, με στήριξαν και με στηρίζουν σε αυτές τις απίστευτα δύσκολες στιγμές της ζωής μου.

ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ

:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχχ βρε Μαρικάκι μου!!!!!!!

Τί όμορφα νέααααα καλέέέέ!!!!!!!

Μπράβοοοοοο!!!!!! Χίλια μπράβο σου αξίζουνε για τη δύναμη της ψυχής σου!!!!!!

Συνέχισε έτσι και μην κολλώνεις πουθενά!!!!!!!!

Όόόόόόλο το μάμμυ μαζί σου είναι!!!!!!!

Φιλιά πολλά κορίτσι μου!!!!!!

Facebook έχεις?????

Άσχετοοοοοο!!!!!

Υ.Σ.: Ευχαριστώ πολύ (στη φώτο αναφέρομαι)

Γεννήθηκε καρμπόν του άντρα μου αλλά τώρα πια όλο κι εμένα θυμίζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!

Πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και θα πάνε, το πιστεύω, ακόμα καλύτερα. Υπομονή και κουράγιο. Μόλις γύρισα από Θεσσαλονίκη όπου πήγα να δω τους γονείς μου. Η μητέρα μου τελειώνει και αυτή τον άλλο μήνα τον δεύτερο κύκλο χημειοθεραπειών (πριν δύο χρόνια σχεδόν χειρουργήθηκε στους πνεύμονες και πριν από πέντε μήνες διογκώθηκαν οι λεμφαδένες για αυτό και η δεύτερη φάση χημειοθεραπειών). Η μητέρα μου είναι μεγάλη σε ηλικία και όμως το παλεύει - όσο μπορεί - γιατί οι παρενέργειες δεν είναι και ό,τι καλύτερο.

Εύχομαι να σου έρθουν όλα κατ' ευχήν Θεού και να μην ξαναχρειαστεί να κάνεις χημειοθεραπεία. Πρόσεξε τη διατροφή σου - γιατί το στομάχι και τα νεφρά εύκολα επηρεάζονται - και όλα τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους.

Η σκέψη μου είναι μαζί σου.....

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μαρινακι μου εισαι ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ!!!!

Μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις τα φιλια μας και την μεγαλη αγκαλια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου..................να ηξερες πσοσ σε θαυμάζω για την δύναμη σου!!!

Χάρηκα πολυ με τα νέα σου................το δύσκολο κομάτι πέρασε!!

Γρήγορα θα ξαναβρείς τις δυνάμεισ σου........και όλα αυτά θα φαντάζουν σαν ενα κακό όνειρο.

Θα εκτιμήσεις περισότερο τουσ ανθρώπους που εχεις δίπλα σου........και την ίδια την ΖΩΗ!

Εμείς είμαστε μαζί σου............και πάλι μπράβο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ χαίρομαι που πάνε ολα καλά, είμαι σίγουρη οτι απο εδω κ στο εξης θα πάνε ολα τελεια για σένα..αντιμετωπισες τα δυσκολα με πολυ θάρρος..

πολλα φιλια απο εμενα κ τον μπέμπη...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφος που είναι ο μπέμπης σου Nikol μου!!! Μόλις πρόσεξα την φωτογραφία του... Να σου ζήσει :x

Άχ, βρε κορίτσια, τι ωραία που μου τα γράφετε... αλλά ο αγώνας, δυστυχώς ή ευτυχώς, συνεχίζεται.

Στις 16 Μαίου θα χειρουργηθώ για δεύτερη φορά στους λεμφαδένες. Συμφώνησα να γίνει συμπληρωματικό χειρουργείο, ώστε να αφαιρεθούν άλλοι 10 περίπου λεμφαδένες, για να ελεγχθούν. Οι ελπίδες είναι ότι μετά την χημειοθεραπεία δεν θα υπάρχει ίχνος καρκίνου σε άλλον αδένα. Και σε αυτή την περίπτωση δεν θα χρειαστεί να κάνουν ακτίνες στη μασχάλη μου, πάρα μόνο στο στήθος και στους αδένες του στέρνου.

Βέβαια υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να ξανα παγώσει ο δεξιός μου ώμος και να αντιμετωπίσω το οξύ και χρόνιο πρόβλημα του οιδήματος στο δεξιό χέρι (συσσώρευση υγρού και επομένως πρήξιμο από τα δάχτυλα έως τον ώμο και την ωμοπλάτη).

Τέλος πάντων, αυτά είναι τα νέα μου προς το παρόν.

Ο αγώνας συνεχίζεται και ο Θεός να βάλει το χέρι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου σε σκεφτομαι....ο θεος να ειναι μαζι σου.τα φιλια μου.ευχομαι να βγεις γερη απο το χειρουργειο.μια αγκαλια απο εμενα φιλεναδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλη μου θα περάσει κ αυτό..τουλάχιστον να είσαι σίγουρη οτι μετά απο αυτό δν θα υπάρχει τίποτα άλλο δύσκολο να αντιμετωπίσεις! ;) Καλή δύναμη κ γρήγορα σιδερένια!! :D θα περιμένουμε νεότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρικάκι μου τι κάνεις?

Έυχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και με αυτό το χειρουργείο για να φύγει τελείως όλο από μέσα σου και να μην έχεις καμία αμφοβολία!

Να αναρρώσεις γρήγορα και να το βάλεις πίσω σου σαν ένα κακό όνειρο...

Θα σε σκέφτομαι και θα περιμένω νέα σου!

σε φιλώ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...