Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

Μπράβο βρε Μαρικάκι μου!!!!! Όλα τέλεια!!!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!!!!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι!!!!!!!!! Από δω κ πέρα θα κάνεις μόνο αισιόδοξα όνειρα!!!!!!! Ο Χριστός να είναι μαζί σου πάντα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ, Νάσια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου :x:x:x:x:x:x:x

Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω την αγάπη μου :-*:x:-*:x:-*:x:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιου χου!!!

εδώ είμαι κι εγώ!

Ωραία τα νέα σου...το καλύτερο δώρο!

Γερή και δυνατή σου εύχομαι και από εδώ και στο εξής μόνο χαρές και πανηγύρια!

Καλά να περνάς στο Aμέρικα αλλά και καλή επιστροφή στο Ελλάδα για τις διακοπές σου.

Να είσαι καλά Μαρικάκι υγιής και δυνατή και μη στεναχωριέσαι για τίποτα!

hugs and kisses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ!!!!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ Κ ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΙΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ......

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιορτάζεις;;;;;;

Πολύχρονη και γεμάτη υγείαααααααα!!!!!!!!!!

Μόνο όλα τα καλά μπορώ να σου ευχηθώ!!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-

Καθε σου επιθυμία ευχή μου! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια elina μου, muriam μου, maria12 σας ευχαριστώ πάρα-πάρα-πολύ για τις ευχές σας, να είσαστε καλά φιλενάδες μου και να χαίρεσται τις οικογένειές σας :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*

Έβγαλα εισητήριο για Ελλάδα [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Έρχομαι επιτέλους (Θεού θέλοντως και καιρού επιτρέποντως) μετά από 2 χρόνια απουσίας :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-} και θα δω συγγενείς και φίλους.

Όποια κοπέλα έχει χρόνο για ένα καφεδάκι και θέλει να γνωριστούμε από κοντά μπορεί να μου στείλει πμ και να ανταλλάξουμε τηλέφωνα.

Σας φιλώ όλες και θα τα ξαναπούμε πριν από τις γιορτές. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου σε φιλο γλυκα γλυκα...δεν σε ξεχνω...υπεροχα τα νεα σου...ευχομαι το ταξιδι στην Ελλαδιτσα να σε αννανεωσει και να σε γεμισει πραγματικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου έρχεσαι Ελλάδα????????? Τί καλά!!!!!!!! Καλά να περάσεις στα πάτρια κ Καλές Γιορτές σε σένα, στον αντρούλη σου, σε όλη την οικογένειά σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία και Νάσια μου σας ευχαριστώ πολύ, κορίτσια, για τις ευχές σας :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*

Σας εύχομαι Καλές Γιορτές, με υγεία και πολύ-πολύ αγάπη, αγκαλίτσες και ρουφιχτά φιλάκια στα ζουζουνάκια σας :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτες Μαρικάκι μου και ο Θεούλης μαζί με ΥΓΕΙΑ να σου φερει και οτι άλλο επιθυμεί η καρδούλα σου......σε φιλώ και σε σκέφτομαι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Christmas baby.jpg[/attachment:2ogdjhxn]Φιλενάδες μου, σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσται και μου γράφετε τόσο συχνά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σας στέλνω όλη μου την αγάπη για τα Χριστούγεννα και πολλές ευχές για την Πρωτοχρονιά από την παγωμένη Μασσαχουσέττη. Απόψε ίσως χιονίσουμε....

Πολλά, πολλά φιλάκια σε σας και στα αγγελούδια σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Θα τα ξαναπούμε από Αθήνα τώρα...

Και για να μην ξεχνάμε σε τι φόρουμ γράφουμε, σας αφιερώνω ένα υπέροχο Χριστουγεννιάτικο μωράκι :x:x:x:x:x:x:x:x με την ευχή να το αποκτήσουν όλες οι επικείμενες μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Γειά σας φιλενάδες μου :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG:

 

Επιτέλους, μετά από 1 χρόνο απουσίας, κατάφερα να ξανασυνδεθώ στο μάμμυ.

 

Δεν ξέρω πόσες από τις παλιές φίλες παραμένουν στο φόρουμ, αλλά με μεγάλη χαρά και συγκίνηση διάβασα ότι η rose25, και το morouli θα γίνουν επιτέλους μανούλες. Συγχαρητήρια φιλενάδες [smilie=sign4.gif]  Θα γίνεται υπέροχες μανούλες. Πολλές ευχές και σε σένα jannolino για το αγοράκι σου [smilie=love4.gif]

 

Εγώ έκλεισα 2 χρόνια χωρίς καρκίνο και μπήκα στον 3ο.

Αισθάνομαι δυνατή και αισιόδοξη για το μέλλον. Παίρνω το tamoxifen, γυμνάζομαι, προσέχω την διατροφή μου και ελπίζω σε πολλά ακόμα χρόνια χωρίς καρκίνο.

 

Σας φιλώ γλυκά και σας θυμάμαι πάντα με αγάπη [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Marikaki μου γλυκό, γλυκό χαίρομαι πάρα πολύ που είσαι καλά και τόσο καιρό μακρυά απο αυτην την ασθένεια. Εύχομαι μέσα απο τις δυο μου καρδιές ώρα ποια να μείνεις για όλη την υπόλοιπη ζωή σου μακρυά απο αυτό. Ναι τα κατάφερα και εγώ μετα απο τόσα χρόνια 3 πια επίσημα να μείνω έγκυος. Πάλεψα πολύ και πολύ δύσκολα με πολλές απογοητευσεις γιατί δεν έπερνα φάρμακα και πολύ δύσκολα να κατεβάσω ωάρια και οχι ποιοτικά. Αλλά ο Θεός μου το έστειλε με τον τρόπο του.  

Εσείς το κοιτάζετε το θεμα παιδιού?

Σου ευχομαι και σε σένα με όποιον τρόπο θελει ο Θεός να σας το φέρει.

 

Αχ πόσο χάρηκα που έγραψες. Σε σκεφτόμουν αρκετές φορές και μάλιστα ήθελα να σου γράψω αλλά απέφευγα.

 

Να είσαι καλά και ακομη ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...