Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NTWS KORITSIA EXEI MEGALWSEI PAAAAAAAAAAARA POLY TO ASTERAKI MOU!!!mOU FENETE APISTEYTO DEN TON THYMAMAI SAN NOEGENHTO KATHOLOU...VRE PWS PERNAEI O KAIROS!!!!!!!!

GIWTAKI DEN MPOREIS NA PIEIS NERO PRIN PAS E?????????GIATI ETSI???????PWPW POLY SPASTIKO ALLA TI NA KANEIS YPOMONH OLA GIA THN MPOUMPOUKA MAS POU ERXETE!!!!!!!!

LYDIAKIIIIIIIIIIIIIIIIII H AKPLHKSOULA SOU DEN TA ARGHSEI NA FANEI SE KATALAVAINW APOLYTA GIA THN ANHPOMONESIA SOU!!!!!!!!!!!EINAI STON DROMO ME TON PELARGOOOOOOOOOO ERXETEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xixiix....κορίτσιαααααααααααα...;)......

Χριστινάκι μου γλυκό...πόσο πολύ σε ευχαριστώ....ασφαλώς και καταλαβαίνεται πώς ακριβώς νιώθουμε, από την στιγμή που το βιωσατε και εσείς τόσο έντονα...;)....ο γιόκας σου είναι αξιολάτρευτος...!!!!.....

Γιωτούλα μου....λές η εκπληξούλα μου να είναι αγοράκι και να συμπεθεριάσουμε και εμείς?....χιχιχιιχι.... :lol::lol: .....πάντως έως τώρα δεν είχαμε δεχτεί ανάλογη πρόταση οπότε αν είναι όντως αγόρι, έχει δέσει η κατάσταση.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιάκι πλησιάζεις καλή μου!!!Σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ έτσι ήμουν

λίγο πριν έρθει η μπεμπούλα μου!!!

Τα φιλιά μας σε μαμά και μπεμπάκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....σου ανταποδίδουμε τα φιλάκια....;)......πώς είσαστε?...από ότι είδα μπήκατε σε καλό ρυθμό εε?...άντε μπράβο.....μια χαρούλα...;)...........όσον αφορά την κατάσταση αναμονής, το μικράκι μου είναι αυτό που θα αποφασίσει πότε θα το δούμε...;)...;)....τί να κάνουμε...χιχιχιχι.....:)...είναι στο χέρι του βλέπεις...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει εδεσε το γλυκο....αρκει βεβαια να ειναι αγορακι....χαχαχα..........αχ!!!!!!τι ωραια...δεν εμεινε πολυ βρε ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτνακιιιιιιι καλεεεεεεεεεεε τι χαμογελακι αστερατο ειναι αυτο!!!!!!

τι τελειο αγορακι που εχετε!!! φτου φτου να το χαιροσαστε!!!!

δωρα φυσικα κ ειναι φυσιολογικο! μεγαλωνει η μικρη, εχει μαθει να ρουφαει πιο αποτελσματικα, το στηθος σου εχει προσαρμοστει στη ζητηση της μικρης κ ολα ειναι πια πολυ ποιοιο ανετα, ετσι δε νειναι???

λυδια κ εμενα μαρεσει παραπ ολυ το ονομα σου!

στο βαφτιστηρι της διπλα εμενα οταν ειχα πρωτοδιοριστει κ καναμε τις επιμορφωσεις! πολυ ομορφα ηταν!

κοριτσαρα ευχομαι ολα να ειναι τελεια κ να γεννησεις κ εσυ μεσα στο σκ!!

εγω αληθεια σας λεω δε βιαζομαι!!!

αν παρω ολη την παραταση (+2 εβδ) θα πιασω πρωτοχρονια!!! :lol::lol::lol:

μπουρεκακι μου αντε κοριτσαρα μου, κ με προκληση να πας τουλαχιστον θα εχετε τα παντα σε ετοιμοτητα για παν ενδεχομενο.. αν κ πραγματικα ειλικρινα υχομαι κ ελπιζω να μη χρειαστει τιποτα..

ολα να πανε τελεια κοριτσακι ;)

αναστασακο κ βανεσσακι πολλα φιλακια στα μωρακια σας! κ μη στεναχωριεστε

πω πω ακομα δεν εχω τελειωσει.. ειπα στη μαμα μου να μου φερει τον μικρο το απογευματακι, εχω αλλες 3 ωρες, ελπιζω να προλαβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, με ξετίναξε σήμερα ο μικρός. Ξύπνησε οκτώ και κάτι, τον άλλαξε ο άντρας μου και άρχισα να τον θηλάζω. Κοιμόταν, ξυπνούσε, κι εγώ το ίδιο, μέχρι τις έντεκα παρά τελειώσαμε με το φαΐ. Δώδεκα παρά τον σηκώσαμε να τον αλλάξουμε για να τον πάμε στον παιδίατρο. Εκεί χάλασε τον κόσμο, έβαζε όλη την ώρα τα χέρια στο στόμα, ότι και καλά πεινάει, κοιμήθηκε στο αμάξι, ξύπνησε μετά από λίγο και ζητούσε πάλι φαΐ. Από τη μία μέχρι τις τέσσερις, θήλαζε με διαλείμματα. Τέσσερις η ώρα κατάφερα να φάω... Δεν το πιστεύω. Πάλι κλαίει!!! Πήγε ο άντρας μου, όμως, γιατί δε γίνεται...

Γιώτα, κι εμένα αν θυμάσαι μου είχε πει να πάω 23/11 κατά τις οκτώ, νηστική και διψασμένη, κι αν είχα διαστολή θα προχωρούσαμε με πρόκληση. Εμένα το πρόβλημά μου δεν ήταν το νηστική και διψασμένη, αλλά το οκτώ το πρωί. Τελικά το προλάβαμε, πήγα μεν νηστική και διψασμένη, αλλά στις εντεκάμιση! Καφέ κι εγώ έπινα, μόνο την τελευταία εβδομάδα τους έκοψα, γιατί είπα μην πάω να γεννήσω απρόοπτα και του πω ότι ήπια καφέ και πάθει κανένα εγκεφαλικό και μείνω χωρίς γιατρό.

Τι άλλο είπατε; Ουφ, δε θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre anna maria exei grinitsa o mikros shmera e??????logiko einai einai akoma poly mikraki kai ton enoxloun ola...siga siga tha tous vreite tous rythmous sas tha to deis kathe mera kai kalytera!!!!!!!!!

gia pes mas ti eipe o paidiatros??????/pws ton vrhke????posa kila phre?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, πάλι ξύπνησε, πήγε ο άντρας μου να τον αλλάξει, κατουρήθηκε, έχεσε και λίγο το σελτεδάκι και μου φώναζε να πάω να τον αλλάξουμε ρούχα, ενώ εγώ ήμουν στην τουαλέτα και πάλευα να βάλω τις γάζες πάνω στην τομή, και γκρίνιαζε κιόλας "άντε" και "άντε". Τώρα μου τον έφερε εδώ, γιατί λέει βάζει πάλι τα χέρια στο στόμα. Καλά, πόσο θα φάει σήμερα αυτό το παιδί;

Ο παιδίατρος τον βρήκε μια χαρά, πήρε μόνο 40 γραμμάρια από τη μέρα της γέννησης, αλλά μας είπε ότι αυτό είναι φυσιολογικό, από την ερχόμενη εβδομάδα θα αρχίσει να παίρνει βάρος και να συνεχίσω τον θηλασμό. Ευτυχώς την ώρα που ήμασταν εκεί έπεσε ο αφαλός! Ο άντρας μου τον πήρε και τον έβαλε σε ένα βαζάκι... Ίου!

Η μάνα μου, μια που ρωτούσατε, είναι καλύτερα, σταμάτησαν οι αρρυθμίες, αλλά είναι στο κρεβάτι και ξεκουράζεται. Καιρός ήταν, γιατί δεν πρόσεχε καθόλου. Δεν κοιμόταν καθόλου τα βράδια, είχε αϋπνίες, έκανε πάρα πολλές δουλειές, νήστευε, και είχε και γρίππη αυτές τις μέρες, οπότε λογικό να έχει και επιπτώσεις.

Λυδία, αν ήμουν στη θέση σου, θα είχα σκάσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας........

λενακι πολλες δουλειεςβλεπω...τι εγινε σε επιασε στο συνδρομο του φωλιασματος;;;;

ανναμαρια τι σας ειπε παιδιατρος;;;

εγω εχω πονακια,αρκετα πιο δυνατα απο τις αλλες φορες.....αλλα φανταζομαι οτι σε λιγο θα σταματησουν...

το πολυ σε μιση ωρα θα ερθει και ο αντρουλης μου :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ.....;)......όντως η περιοχή γύρω από το βαπτιστήρι είναι καταπληκτική...:)....και χαίρομαι πάρα πολύ που με βάπτισαν εκεί οι γονείς μου και μου έδωσαν αυτό το ονομα...;)....σε φιλώ γλυκά..;)

Άννα Μαρία μου....μια χαρά ο Αντρίκος...;).....άσε το παιδί να φάει...΄:).....χιχιχι.....προσωπικά δεν έχω σκάσει τόσο με το θέμα του φύλου, αντιθέτως μάλιστα...πιο πολύ με τρελαίνει αυτή η αναμονή της γέννας...;)....αλλά είπαμε....αυτά ξέρουν καλύτερα από μας πότε θα βγούνε..;)

Γιωτάκι μου πονάκια εεε?.....άντε να δούμε....σήμερα λες να κάνει την εμφάνιση της η μικρή σας?....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna maria mou xairomai pou ton vrhke mia xara o giatroulis...siga siga tha rxisei na pernei ta panw tou me ton thilasmo........!!!!!!!!pote sas eipe na pate pali???????

ax aytoi oi antres wres wrs den katalavainoun...........grrrrrrrrrrrrrrrr

giati kale iouuu o omfalios loros?????kai egw ton exw kratisei mazi me to mantalaki tou mesa se ena mikro mpimpero almiron apo to nosokomeio!!!!!einai poly glykeia anmnhsh...afou apo ekei trefotan to mwraki sou kai megalwse vre :D:D:D:D

giwtaaaaaaaaa ponakia e???????makari na sas prolavei h mikrh mexri ayrioooooooo!!!!!!!!ante na doume mas exei faei h agwnia!!!!!!!

lydiaki pw pw exthes syzhtousa me ton antra mou oti den tha antexa na mhn mathw to fyllo alla apo thn alli einai yperoxooooooooooooo na mhn ksereis ti einai kai na kanei thn ekplhksoula sto telos....alitheia esy pws to niwtheis???tha einai koritsaki h agoraki????egw exw pei koritsiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου να σου πω στην αρχή έλεγα ότι είναι αγόρι........μέχρι 6-7 μηνών έτσι πίστευα και το είπα και στον γιατρό όταν μας ρώτησε τί πιστεύουμε ότι είναι.......τώρα τελευταία νιώθω ότι είναι κοριτσάκι....:).......μιλάμε....για πολύ μπέρδεμα.....χιχι....:)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Δεν ειχαμε κατι απροοπτο απο οτι βλεπω!

Αννα μαρια γκρινιουλες κανει ο αντρικος?ναζακια κανει το μωρακι σας καλε!

Λυδιακι μου κοντευεις να μαθεις τι εχει η εκπληξουλα σας!με το καλο κοριτσι μου!εγω πιστευω κοριτσακι θα ναι!

Γιωτουλα μου δεν εκανε την εμφανιση της η μπουμπου ε? Αντε αυριο τετοια ωρα θα την εχεις αγκαλια κοπελα μου!

Λενακι μου αντε κοριτσακι μου κοντεψες και συ να δεις τον μπουμπουκο σου!

κι εγω χθες το βραδυ ειχα πονακια και οταν ξαπλωσα μου περασε!για να δουμε.!

Φιλακια κοπελες μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου πλησιαζεις κοριτσι μου, ολα καλα θα πανε και θα παρεις αγκαλιτσα την μπεμπουλινα σας!! Θυμαμαι μια ημερα πριν σπασουν τα νερα ειχαν πριστει πολυ οι πατουσες μου και φαινοντουσαν κοκκινες φλεβες και μου εκανε εντυπωση!Ισως να ηταν και τυχαιο!

Λυδια ολοι αγωνιουμε να μαθουμε τι ειναι...κι εγω πιστευω κοριτσι ειναι!Γερο πανω απο ολα!

Αννα Μαρια και πολυ μαγκας ο Αντρικος,ωραιος!Περαστικα στη μαμα σου!

Γιωτουλη αυριο μαλλον δεν θα μπεις να μας γραψεις θα εχεις γεννησει! ;)

Λενακι μου σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, πόσο γεννήθηκε η φραουλίτσα; Σε εβδομάδες εγκυμοσύνης εννοώ. Γιατί σήμερα που πήγαμε στον παιδίατρο του είχαν πάρει ένα πρόωρο μωρό, φυσικά αυτό παραήταν πρόωρο, ήταν εφταμηνίτικο και τους έλεγε ότι τα πρόωρα μωρά τρώνε περισσότερο, είναι πιο ζωηρά και έχουν περισσότερους κολικούς. Η φραουλίτσα δεν ξέρω αν μπορεί να θεωρηθεί πρόωρο μωρό, αλλά σίγουρα γεννήθηκε πολύ μικρό μωράκι, και ίσως σ' αυτό να οφείλονται τα διάφορα "προβληματάκια" του στιλ κολικοί, έντονα κλάματα και φαΐ ό,τι να 'ναι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία γκρινίτσες ο μικρούλης;μην ανησυχείς καθόλου είναι πολύ φυσιολογικό!!!

σε λίγες μέρες θα βρείτε τους ρυθμούς σας με τα ταϊσματα και θα θα βρείτε τους

ρυθμούς σας!!

Λενάκι σε ευχαριστώ, πάντα με ενθαρρύνεις!!!Σαν να κουράστηκες πολύ σήμερα

φιλενάδα!!!Ξεκουράσου καλή μου λιγάκι!!!!!!!

Βάσω μου χαίρομαι πολύ κοριτσάκι που όλα πάνε καλά, κοντεύεις και εσύ!!!!!!!

Γιωτούλα μου με το καλό αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και και γιατί όχι και

νωρίτερα!!!!!!!!!

Λυδιάκι περιμένουμε την εκπληξούλα με κομμένη την ανάσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια η φραουλισα γεννηθηκε 36 και 2 ειναι δεν ειναι προωρο αφου μπηκα στο μηνα μου θεωριτικα.Οτι ειναι πολυ κινιτικη ειναι αληθεια και με το φαγητο γινεται πανικος....προσπαθω να της περασω το 3ωρο και σιγα σιγα λογικα οσο μεγαλωνει θα ανεβαινουν και οι ωρες!Κολικους ακομα δεν νομιζω να εχει,φτου μην την ματιαξω...απλα κατι κουφα ξεσπασματα!

Δωρακι μου πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, το ξέρω βρε, ελπίζω μέχρι τις σαράντα μέρες να στρώσει! Μ' αρέσει να τον θηλάζω και να τον έχω αγκαλιά, είναι πολύ γλύκας, αλλά έχουν ερεθιστεί οι θηλές μου όλη μέρα! Κουράστηκα η γυναίκα!

Αναστασία, σίγουρα, δεν είναι πρόωρη η φραουλίτσα, αλλά γεννήθηκε λίιιγο νωρίς! Τώρα πόσα κιλά είναι; Άντε, μακάρι να μην έχει κολικούς, και ο δικός μου το ίδιο!

Χριστίνα, ο αφαλός γενικώς με ανατρίχιαζε. Τον καθάριζα σχολαστικά, βέβαια, και παρ' όλα αυτά ήμουν σίγουρη ότι κάτι έκανα λάθος και είχε μολυνθεί. Ο άντρας μου πάλι, μου έλεγε "άντε, τελείωνε, δεν μπορώ να το βλέπω". Σήμερα που μας ρώτησε ο γιατρός αν τον θέλουμε εγώ είπα "όχι, όχι, άστο καλύτερα" κι ο άντρας μου είπε "και βέβαια", τον τύλιξε σ' ένα χαρτομάντηλο και τον έβαλε στην τσέπη του! Μπρρρ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες τι μου κάνετε?.? εμείς είμαστε καλ αλλα έχουμε πολυ τρέξιμο χαχαχαχα και δεν προλαβενω ούτε να φάω ( αυτο είναι το καλο της υπόθεσης χαχαχαχαχ) κατα τα αλλα μια χαρα μεγαλώνουν και τα δυο είναι πολυ υσυχια αλλα έχω και το Σπιτι οπότε που χρόνος ..εχθές πήραμε και την μισή ευχή ήρθε εδω ο Πάπας μια χαρα όλα......και σήμερα πήγα μια βόλτα στα μαγαζιά για διάφορα ψώνια και κάτι αλλαγές απο διάφορα που μου φέραμε για τα μωρα ....δεν έχω διαβάσει τίποτα δυο μέρες θα προσπαθήσω πιο μετα να μπω να διαβάσω σας φιλω ολες γλυκα και άντε περιμένουμε τα γεννητουρια απο της υπόλοιπες ;);););) .........φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • πωπω πάρα πολλές πληροφόριες πήρες! Μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι που πήγε καλά η αυχενική σου!! ❤️ να τα μας, κι άλλο κοριτσάκι στην παρέα!! πότε θα σου πουν για σίγουρα;;  εγώ περιμένω μήπως και μας πουν στην αυχενική αν κι ο γυναικολόγος που μας είδε τη Δευτέρα κάπως μας είπε να μην έχουμε και πολλές προσδοκίες. Από την 16η εβδ και μετά θα φανεί λέει 🤪 εκτ΄ός κι αν είναι αγοράκι όπου θα ε΄ιναι ένα τσικ πιο εμφανές  😝🤣🤣🤣🤣 Αν φοβάσαι τις κρέμες για ραγάδες, η κολλητή μου πρότεινε αμυγδαλέλαιο! ό,τι πιο φυτικό και ενυδατικό! εγώ προς το παρόν β΄αζω μόνο μια ενυδατική που είναι 98% φυσικά συστατικά αλλα΄ το έχω στο νου μου να πάρω αμυγδαλέλαιο προσεχώς. Όσον αφορά το που θα γεννήσω που ρώτησες κορίτσι μου, στην Ελλάδα δεν έχω καμία ασφάλιση και το ΑΜΚΑ μου είναι ανενεργό από τότε που δηλώθηκα ως κάτοικος εξωτερικού... Να φανταστείς μια φορά έτυχε να χρειαστώ να πάω για μια ακτινογραφία στο Παπαγεωργίου στη Θεσ/νικη και με πήραν με την ΕυρωπαΪκή Κάρτα υγείας από το εξωτερικό που έχω εκδόσει και το όνομά μου ήταν γραμμένο με λατινικούς χαρακτήρες... Η χώρα μου με αντιμετωπίζει σα τουρίστρια πλέον 🥲🥲🥲 Οπότε, όχι ότι το σκεφτόμουν διαφορετικά, θα παραμείνω εδώ μέχρι και το τέλος, με το καλό, της εγκυμοσυνης, που έχω την ιδιωτική μου ασφάλιση κτλ. Δε θα έρθω Ελλάδα ούτε για Χριστούγεννα για τους προφανείς λόγους... Με το καλό το μωράκι μας θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του '25 🙏🙏🙏 Και μετά μας περιμένει ο γολγοθάς της δήλωσης γεννήσεως κτλ.... Δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι 😅😅 Αχ τώρα που σας τα γράφω αυτά, μ έπιασε μια συγκίνηση που την επόμενη φορά που θα έρθω Ελλάδα θα έχω το μωράκι μου 😍😍😍 όταν έφυγα τον περασμένο μήνα δε το είχα συνειδητοποίησει ότι ήταν η τελευταία φορά που πηγαινοερχόμουν "μόνη" 🥲🥲🥲
    • Κρίμα βρε κορίτσι μου, πολύ δύσκολο αυτ΄ο που περιγράφεις, αλλά πιστεύω θα σταματήσει κάποια στιμγή, δε μπορεί! Πάντως είναι για καλό, αυτό να σκεφτεσαι όσο μπορείς ❤️ Εγώ έκανα όλο κι όλο 4 εμετούς μεταξύ 6η-9ης εβδ, μετά υποχώησαν αρκετά οι ναυτίες και επανήλθαν κάπου στην 11η εβδ με αποκορύφωμα χθες που ήμουν 12+1 έκανα εμετό μετά από τόσο καιρό και ήταν ο χειρότερος μέχρι στιγμής.... δλδ σα να έβγαλα και την ψυχή μου ένα πράγμα 😅 δε ξέρω τι φάση... και στο μεταξύ ενώ είχα ψιλοεπανέλθει και με την ενέργεια, από χθες είμαι ένα κουρέλι, σήμερα να φανταστείτε, κατά τις 4μμ λέω ας ξαπλώσω λίγο έτσι 30 λεπτά, μιας και δεν είχα άλλα μιτιγκς, και κορίτσια ξύπνησα στις 6+μμ!! πάλι καλά δε μ' έψαξε κανείς απ τη δουλειά 🤣🤣🤣  και χθες τα ίδια, είχα πάρα πολύ κακή διάθεση και τρομερή εξάντληση... πιστεύω όμως ότι σε 1-2 εβδ να είναι πάλι καλύτερα τα πράγματα. Τλχ τώρα που είδα το μωρό να χοροπηδάει σα βατράχι την περασμένη Δευτέρα, ξέρω γιατί επανήλθαν οι αναγούλες  🤣🤣🤣 
    • Όχι καλε τι μόνη είμαιστε πολλες εδώ 😂 Εεε και εγω λόγο παλινδρομήσεις είχα πολύ άγχος και με έβαζε κάθε εβδομάδα δεν μου πήρε σε όλες τις επισκέψεις λεφτά  εεε συνήθως οι αναγούλες μετά την 7-8 εβδ αρχίζουν αλλά μπορεί και να μην έχεις βέβαια 
    • Κορίτσι μου, μην μπαίνεις σε αυτη τη διαδικασία. Ακου τον γιατρό σου που έτσι κι αλλιώς τον εμπιστεύεσαι!! Μια χαρα ειναι τα νούμερα. Εγω δεν ρισκαρα αμνιο ουτε οταν είχα ζήσει αυτά που σας έγραφα χθες... Ολα καλα!
    • Ναι είναι! Εμείς πηγαίναμε για αποξεση κι με το που μπαίνω για υπέρηχο δεν μίλαγε ο Γιατρος και λέει καλε αυτό μεγάλωσε..και όχι μόνο μεγάλωσε αλλά ακούμε και καρδιά!!!! Λέω έλα παναγια μου!!!! Τι να πω! Μακάρι όλα να πάνε καλα! Σε καμία μας δεν αξίζει να χαιρόμαστε και μετά να μας παίρνουν τη χαρά!🫶🙏🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...