Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!


ΣΤΕΛΛΙ

Recommended Posts

καλησπερα σας! ειμαι νεα στο φορουμ! θα ηθελα την αποψη σας για κατι που δε μου εχει ξανατυχει...ειχα ΤΕΡ στισ 5-10.....5-11 δεν αδιαθετω και κανω στισ 11-11 χοριακη που βγαινει αρνητικη ( <1).....εχω ομως ακομα καθυστερηση και πολλα υγρα....εν τω μεταξυ ο κυκλοσ μου ειχε ρυθμιστει το τελευταιο εξαμηνο με τα glucofree( χαπια που ρυθμιζουν το σακχαρο...να μην κανω υπερινσουλιναιμια, η οποια ευθυνεται κ για πολυκυστικες)...αρα μαλλον δεν εχω κυστεσ!! θα παω κ στον γιατρο αμα συνεχιστει αυτο αλλα θα ηθελα την γνωμη σας γιατι εχω τρελαθει απο το αγχοσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΡ : τελευταια εμμηνος ρυση....και εν τω μεταξυ ειχα ωορρηξια γιατι ειχα αυτα τα διαφανη υγρα....τι να πω???με βλεπω στον γιατρο....δεν ξερω τι να υποθεσω πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλύτερα πάρε τον γιατρό σου την Δευτέρα, απλά καμιά φορά τυχαίνει να έχουμε καθυστέρηση για διάφορους λόγους. Προσπαθείς για παιδάκι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ...ΛΕΜΕ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΟ....ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΠΙΤΟΜΗ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ!!!!ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΦΟΥΛ....ΑΣ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΟ....ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΥΤΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γλυκοφαζ σε καμια περιπτωση δεν σε εξασφαλιζει απο κυστες.Το ξερω γτ ειμαι ζωντανο παραδειγμα,μετα απο 3 μηνες γλυκοφαζ κι ομως εκανα μια μικρη κυστουλα.Λοιπον το ενα ενδεχομενο ειναι να εχεις κυστουλα,το αλλο ειναι να καθυστερησει απλα ο κυκλος σου και να μην ειχες ωορηξια οταν νομιζες και το τριτο ειναι να εισαι εγκυουλα με καθυστερημενη ωορηξια κι ετσι να βγηκε αρνητικη η χοριακη!Τωρα ειτε περιμενεις καμια βδομαδουλα ακομα ειτε κανεις μια επισκεψη στο γιατρο σημερα-αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.Στελλι το ιδιο επαθα και εγω πριν μερικες μερες.ειχα 11 μερες καθυστεριση σε σταθερο κυκλο. εκανα τεστ αρνητικο εκανα χοριακη αρνητικο εκανα τεστ ουρων τπτ. ειχα πολα διαφανα υγρα και ενα μικρο πονο δεξια. πηγα στο λητω και μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι καποια κυστη η οποια μου ανεβασε μια ορμονη και καθυστερισε την περιοδο μου, αλλα τελικα μου ηρθε περιοδος εχθες. ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος αλλα τελικα αντι για μπεμπε ηταν μια παλιοκυστη :(:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...