Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια ευχομαι να ειμαστε τυχερες αυτον τον μηνα!!!! να μας πανεεε ολα καλα και να μην δουμε ξανα την ακατανομαστη για 9 μηνες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια....η ωορρηξια μου γινεται συνηθως 12η μερα...και η θερμοκρασια ανεβαινει σταδιακα καθε μερα..αυτο το μηνα...εμεινε σταθερη για 4 μερες και σημερα ανεβηκε κατα 0,3 βαθμους....λετε να υπαρχει προβλημα? 12η 36,0 /13η,14,15,16 ειχα 36,3 και σημερα 36,6...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είστε πουλάκια μου και έπεσε νέκρα στο ποστάκι του Νοέμβρίου? Εγώ δεν περιμένω 1-2 Δεκεμβρίου και για όσες δεν πέρασαν απο το άλλο ποστ οι ενδείξεις δείχνουν προς μπεμπε (ελπίζω εγώ η ζουρλή)... Λέτε να ξεκινήσει με χαρμόσυνα ο τελευταίος μήνας του 2011???? Και μιας και τα Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου γιορτή (το σπίτι βάζει τα γιορτινά του αρχές Δεκέμβριου και γδύνεται καλό Φλεβάρη) ελπίζω φέτος να γίνει ακόμα πιο αγαπημένη και από 2 να γίνουμε 3....

Πολλά +++++++++ σε όλες μαςςςςςςςς..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα.

Εγω δεν περιμενω γυρω στις 10/12. Ελπιζω να μην ερθει η κακιασμενη και να υποδεχτουμε το νεο ετος με ενα σπορακι καθ' οδον!!!!

Εγκυουλες στειλτε μας ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως κοριτσια..δεν βλέπω ++++++++ αυτον τον μηνα...μετα την ωορηξια ανεβηκε λιγοτερο η θερμοκρασια μου σε σχεση με προηγουμενους μηνες...ουτε το στηθος πρηστηκε το ιδιο...και περιμενω Δευτέρα :!: ελπιζω να ακουσω θετικα απο τις υπολοιπες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως κοριτσια..δεν βλέπω ++++++++ αυτον τον μηνα...μετα την ωορηξια ανεβηκε λιγοτερο η θερμοκρασια μου σε σχεση με προηγουμενους μηνες...ουτε το στηθος πρηστηκε το ιδιο...και περιμενω Δευτέρα :!: ελπιζω να ακουσω θετικα απο τις υπολοιπες ;)

Καλημερα νυχτεριδουλα μου.

Μην απογοητευεσαι..... ποτε δεν ξερεις τι σχεδια εχει η ζωη για σενα ;);););)

Ευχομαι να μην σου ερθει αυριο και μεχρι την ΠΑρασκευη να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.

Ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια και ο Αη Βασιλης φετος να μην προλαβαινει να μοιραζει μωρακια!!!!!

Αντε να κανει καποια την αρχη να παρουμε και οι υπολοιπες σειρα. Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΑΙ!ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ! ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ!

ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΟΥ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 22/12 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Kali ebdomada alla kai kalo Dekembrio! Sas euxomai o Agios Basilis na sas ferei to kalitero dwraki fetos! Pou einai ola ta koritsia apo to proigoumeno postaki??

Exete xathei! Egw mpainw pou kai pou na diabasw nea sas alla de sas blepw!

Diaz? Melipikto? Lil? Ourania? Katerinaki? Dimitroula?

Ola kala? Se esas kai ola ta alla koritsia pou den kserw pou eiste edw polla filia apo emena kai to sporaki mou kai sas euxomaste ta pio xaroumena nea kai ta pio xaroumena Xristougenna!

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα υποψηφιες μανουλιτσες και συναγωνιστριες!!!!!

Να ρωτησω κατι..... εγω περιμενω περιοδο στις 10 του μηνος, για την ακριβεια απο τις 10/12 και μετα. Ποτε θα δειξει με ακριβεια το τεστ θετικο?

Εκανα ενα σημερα ετσι για να δω αν δειξει τιποτα και εννοειται ηταν αρνητικο (θεωρητικα 10 μερες μετα την ωορρηξια, ειχαμε επαφη εκεινη τη μερα).

Ποσες μερες μετα τη συλληψη δειχνουν θετικα τα τεστ? Εχω αυτα της home test......

Φιλακια σε ολες σας.

Υ.Γ. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το τεστ αρχισε να δειχνει θετικο την 16η μερα μετα την ωορρηξια (σας το λεω με σιγουρια γιατι ειχαμε επαφες τοτε την ημερα της ωορρξιας μου και μετα καθολου επειδη ο αντρουλης μου ελειπε......)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν στα καλύτερα μου μετά την αποτυχία! Ο γιατρός είπε ότι έμεινα έγκυος αλλά για κάποιον λόγο η φύση αποφάσισε να το διώξει για δικούς της λόγους και έτσι με έπιασε αιμορραγία 10 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και το χάσαμε το μπεμπάκι... :( Αυξήσαμε την προγεστερόνη αλλά ήταν αργά...

Ξέρω ότι έγινε για καλό αλλά η αλήθεια έιναι ότι ήμουν απαρηγόρητη τις πρώτες μέρες και έριξα πολύ κλάμα... Τώρα είμαι καλά και περιμένω να έρθει η περίοδος για να πάμε για εμβρυομεταφορά όσο πιο σύντομα γίνεται.... έχουμε σκοπό να βάλουμε 2 εμβρυάκια αυτή την φορά για να αυξήσουμε λίγο τις πιθανόντητες αν και είναι λίγο ρίσκο αν υπάρξει δίδυμος κύηση!!! Μακάρι να υπάρξει γενικά κύηση και να είναι ομαλή και τελειόμηνη αυτή την φορά...

Πασχαλάκι νομίζω ότι δείχνουν και καλά 8 μέρες από την ημερομηνία σύλληψης που μπορεί να γίνει όμως ακόμα και 3 μέρες μετά την επαφή!!!!

Ουρανία μας κρατάς σε αγωνία!!!!! τί έγινε καλέ;;;; το πιάσαμε το μπεμπέ αυτή την φορά;;;;

Δημητρούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!! καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!!!!

ΚΑλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και καλά αποτελέσματα!!!!

ΣΑς φιλώ όλες γλυκές μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου,τι κάνετε?

Εγώ έτσι κι έτσι...έχω αίμαου από 18 Νοέμβρη το ξέρω είναι πολλές οι μέρες αλλά φεύγουν τα υπολείμματα τ ενδομητρίου από την απόξεση.Το μόνο που κάνω είναι υπομονή...κι εγώ και ο αντρούλης μου αφού επαφή δεν έχουμε 2 μήνες++.Μελιπίκτο μου να μην στεναχωριέσαι και να μην κλαις!

Ο θεούλης θα μας δώσει μωράκια και σύντομα απλά εγώ είδα ότι το Σεπτέμβρη είχα λυσάξει να μείνω έγκυος και σαν να το πίεζα πολύ το πράγμα.το μωράκι θα έρθει και θα είναι γερό μόνο του!

Εμείς θα ξαναπροσπαθήσουμε μετά το Γενάρη.

Φιλιά σε όλες και εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός και να μην ταλαιπωρηθεί άλλη κοπέλα όπως εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κορίτσια ήρθε η περιοδος στην..ωρα της..και στη μερα της...Σημερα την περιμενα,σήμερα ηρθε :| ..Επομενως......δεν θέλω πλεον να ερθει στις 31/12/2011!!!!2 φορες σε ενα μηνα...πολυ ειναι :D Ας μην ερθει πλεον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Εγω εχω κατα βαση ευχαριστα νεα αλλα και δυσαρεστα.

Λοιπον..... Επαφη ειχαμε 25/11 μονο γιατι δεν "βολευε" τις αλλες μερες....! Τοτε εδειξε και το τεστ ωορρηξιας θετικο.

Περιοδο περιμενα απο τις 10/12 και μετα.

Απο χθες εχω συμπτωματα γαστρεντεριτιδας με πολυ ναυτια και διαρροια. Σημερα πηρα τον γιατρο και ειπε να παρω καποια φαρμακα για να ηρεμησω. Αλλα πρωτα εκανα μια χοριακη για να βεβαιωθω οτι δεν ειμαι εγκυος ωστε να τα παρω αφοβα.

11η μερα μετα την επαφη ...... ΧΟΡΙΑΚΗ 27 ΜΟΝΑΔΕΣ :shock::shock::shock::shock::shock:

Πηρα τον γυναικολογο και ειπε οτι η τιμη ειναι καλη με βαση την ημερα της επαφης και να την επαναλαβω την παρασκευη.

Απο τη μια ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα απο την αλλη ταλαιπωρουμαι με τους εμετους και τη διαρροια και φοβαμαι μην κολλησω τον μικρο μου.

Ευχομαι να γινω συντομα καλα και σε εννια μηνες να κραταω στην αγκαλια μου το μπεμπακι μου.

Αντε κοριτσια να γινει η αρχη και να παρετε ολες σειρα.

Σας φιλω γλυκα ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Εγώ ξεκίνησα τις προσπάθειες αυτό το μήνα για παιδάκι και ομολογώ οτι μου χει γίνει χωρίς να το θέλω έμμονη ιδέα.

Έχω πιθανότητες να έμεινα εγκυος με την πρωτη?Είχαμε καθημερινές επαφές για περίπου μια βδομάδα στην ωορηξία.

Περίμενω περίοδο 17 Δεκέμβρη.Έχω σταθερό κύκλο 28 μέρες και πιθανή καθυστέρηση για μένα θα σημαίνει εγκυμοσύνη.Νομίζω οτι δεν περνούν οι μέρες.Φοβάμαι μην απογοητευτώ.

Φιλιά και καλή τύχη σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zanin σου ευχομαι να είσαι τυχερή κ να πιάσεις με την πρώτη αλλά να ξέρεις η έμμονη ιδέα κ το άγχος δεν βοηθάνε καθόλου κ θα στο επιβεβαιώσουν πολλές κοπέλες εδω.

Εγώ είμαι στην 2η μερα με serpafar κ συνεχίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είστε πουλάκια μου και έπεσε νέκρα στο ποστάκι του Νοέμβρίου? Εγώ δεν περιμένω 1-2 Δεκεμβρίου

ουρανία πού είσαι????? Τί έγινε τελικά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... Τελικά ήρθε η χαμένη παρέα με ένα απαισιο κρυωμα που με έχει ξεβγάλει... πάμε δυναμικά για τον Δεκέμβριο (άμα ξεκουμπιστεί το κρύωμα)... Πάω να πάρω αγκαλιά το τσαγάκι μου και να κουκουλωθώ... Μάκια μουκιαααααααααααααααα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...