Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΩΜΑ 1 ΜΩΡΑΚΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ?


Recommended Posts

ΠΟΤΕ ΘΑΡΘΕΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ? ΠΟΣΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?Κ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ? ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k ego etsi eimai sxedon 4 xronia an k eimai molis 24 alla ti na po kouragio mipos prepei na to xexaseis teleios gia na erthei ennow oxi apogoiteysh anxos piesei k ego prospatho na to katapolemiso alla de mporo k thelo ena paidi tora giati oi kairoi duskoleyoun eidi eimaste polu dyskola min erthoun xeirotera prospathise na xalaroseis o giatros ti leei;ti ilikia exeis; an thes les

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θελεις στειλε με προσωπικο μηνυμα το τηλ σου να επικυνωνισουμε μπορει να σου πω κατι κ να σε ενδιαφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολγα καλημερα. μην απογοητευεσαι και μην το βαζεις κατω. δεν ξερω πια ακριβως ειναι η κατασταση σου και πιο ακριβως ειναι το προβλημα , αλλα κοριτσι μου , ετσι δεν βοηθας. το αγχος , η απαισιοδοξια ειναι κακη ιωνοι , αρνητικη ενεργεια. παρε τα πανω σου προσπαθησε λιγο ν αλλαξεις διαθεση , νανεβεις και να μην το χεις συνεχεια στο μυαλο σου , ισως να μην σε βοηθαει αυτο.δεν ξερω τι αλλο να σου πω , απλα στεναχωριεμαι οταν ακουω κοπελες να το βαζουν κατω. η ιδια δεν εχω ζησει κατι παρομοιο αλλα εχω φιλη στην κατασταση σου και καταλαβαινω .καποια στιγμη την πηρε τοσο πολυ απο κατω που κοντεψαμε να την χασουμε. μην κανεις στον εαυτο σου τετοιο πραγμα. ευχομαι τα καλυτερα και συντομα ολα να ερθουν οπως τα θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k ego etsi eimai sxedon 4 xronia an k eimai molis 24 alla ti na po kouragio mipos prepei na to xexaseis teleios gia na erthei ennow oxi apogoiteysh anxos piesei k ego prospatho na to katapolemiso alla de mporo k thelo ena paidi tora giati oi kairoi duskoleyoun eidi eimaste polu dyskola min erthoun xeirotera prospathise na xalaroseis o giatros ti leei;ti ilikia exeis; an thes les

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΑΜΠΑΛΟΥ!!!

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΟΛΓΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 28 ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΛΕΩ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΙ ΚΑΝΩ?ΤΙΠΟΤΑ. Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΠΙΤΙΟΥ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΧΑΛΙΑ Κ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ? ΛΙΓΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑΛΟ Κ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ.ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΑΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΕΣΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΣΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ Κ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΕΓΩ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ Η Κ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΣΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσι μου. Δεν ξέρω αν έχεις κάνει κάποιες εξετάσεις αλλά αν έχεις κάνει και δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα τότε σίγουρα ευθύνεται το άγχος σου και τίποτε άλλο. Μην σε παίρνει από κάτω, άλλωστε είσαι μικρή ακόμα... προσπάθησε να χαλαρώσεις, οι καιροί είναι για όλους δύσκολοι, για να καταλάβεις εγώ είμαι άνεργη και τα οικονομικά μας έχουν πάρει την κάτω βόλτα :(:(:( κάποια φίλη μου μου είχε πει ''το μωρό δεν θα έρθει όταν το θες εσύ, θα έρθει τη στιγμή που θέλει αυτό'' και έτσι είναι. Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!υπομονη και 8α ερ8ει αυτο που πο8ουμε!και εγω μια απο τα ιδια 2 χρονια προσπα8ουμε και τιποτα ακομα.......αυτον ον μηνα εκανα και την πρωτη σπερματεγχυση και ειμαι στο περιμενε!καποια στιγμη θα ερ8ει σε ολες μας πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες!τα λεω για να τα ακουω και εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΣΕΣ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ

ΜΗΠΩΣ Κ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Η ΔΙΑΘΕΣΗ.Κ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΛΕΩΝ (ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ) ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ

ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ ΝΑ ΜΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολγάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή,

να χαλαρώσουμε και να περιμένουμε να γίνει το θαύμα.

Εξάλλου μην ξεχνάς πως η επιστήμη έχει προχωρήσει πάρα πολύ

και οποιοδήποτε πρόβλημα και αν αντιμετωπίζει η κάθε μια μας ξεχωριστά υπάρχει λύση

αντιμετωπίσεις.

φιλάκια πολλά και σύντομα μανούλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολγάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή,

να χαλαρώσουμε και να περιμένουμε να γίνει το θαύμα.

Εξάλλου μην ξεχνάς πως η επιστήμη έχει προχωρήσει πάρα πολύ

και οποιοδήποτε πρόβλημα και αν αντιμετωπίζει η κάθε μια μας ξεχωριστά υπάρχει λύση

αντιμετωπίσεις.

φιλάκια πολλά και σύντομα μανούλα !!!

ευχαριστω πολυ μερεντα.Μακαρι να τα καταφερω κ εγω καποια στιγμη προσπαθω χρονια να γινω μανουλα αλλα οπως ειπα οταν περνουν κ τα χρονια ειναι διαφορετικα αλλιωσ ειναι να προσπαθεις 1 με 2 χρονια που εισαι ακομη στην αρχη κ εχεις αντοχες κ απιστευτη δυναμη κ αλλιως 5 χρονια κ να πηγαινεις για τα 6.θελω πολυ να κρατησω στην αγκαλια μου συντομα το μωρο μου.Αρα θαρθει κ για μενα? ΣΟΥ ευχομαι ολοψυχα πολυ συντομα να γινεις μανουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε!!! Θέλω και εγώ... Να έρθω μαζί σου;;; 🤣🤣🤣🤣 Έχω 10 μέρες ακόμα για υπέρηχο..😰  Ρε συ μαζί είμαστε;! Νόμιζα είσαι πιο μπροστά από μένα.. πότε έχεις Πητ;! Στην αυχενική εμένα μου έδωσαν για 2/1..  Όντως περνάνε πιο εύκολα οι μέρες.. είναι που έχει μειωθεί το άγχος και δεν το σκεφτόμαστε συνέχεια πιστεύω.. έχεις ακόμα ναυτίες/αναγουλες βρε παιδί μου.....;! Σου έχει δώσει τίποτα ο γιατρός ή θεωρεί ότι δεν χρειάζεται..; Είναι έντονες; Με το θέμα της ούρησης; Ξεπεράστηκε..; Δεν σε είχα ρωτήσει πως είσαι με αυτό.. Αααα!!! Που θα πάτε;! Με το καλό να περάσετε όμορφα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Αχχχχχ τι ωραία και εσύ!!! Τυχερή!!!! 😍😍😍😍 Έτσι και εμένα μια φορά το μήνα πλέον και δεν παλεύεται... Από 16η ε;! Άντε μια βδομαδουλα και εγώ ακόμα υπομονή μήπως και...!! 🤞🤞🤞🤞🤞 Στη πρώτη εγκυμοσύνη στην 22η... Πωωω θα τα είχα "παίξει" από το φόβο μου ότι κάτι δεν πάει καλά...
    • Κορίτσια μου καλησπέρα🌸  ξανά εκανα τεστ σήμερα και ήταν αρνητικό όποτε ήταν ελαττωματικό εκείνο που είχα κανει προχθές.. 
    • Καλησπέρα!! Καλή βδομάδα με υγεία! Ωω κατάλαβα.. οπότε είστε στο πατρικό σε κάποιο χωριό και σας ήρθαν "βόλτα" το διήμερο..! Εντάξει τι να κάνεις; Μέσ' το πρόγραμμα είναι και αυτά..! Τουλάχιστον τα παιδιά το απολαμβάνουν!! 😍😍😍 Έλα ρε!!! Έφτασες τόσο;! Περνάει ο καιρός!!!! 😍😍😍😍 Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! Έλα μωρέ το μωράκι!!! Αχχχχχ τι ωραία!!! Πόσο χάρηκα!!!!! Από πότε περίπου άρχισες να το νοιώθεις;;; Να ξέρω και εγώ η τρελή που το ψάχνω και από τώρα και μόνο κάτι τραβήγματα και ποναλακια νοιωθω..!! 😂😂😂  Πως έχεις αντέξει ρε φίλε τόσο καιρό;;; Εγώ δεν την παλεύω με τίποτα...! Αύριο εντέλει θα έρθει το doppleraki και είμαι να σκάσω!!! 😫😫😫 Άσχετο.. η  vbac γιατί προϋποθέτει να γεννήσεις αργότερα; Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος; Sorry δεν γνωρίζω καθόλου..
    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...