Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ-ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ..ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ.....?


Recommended Posts

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙΡΟ-ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ.ΟΜΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΗΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΜΩΡΟ? ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΠΑΘΗΣΑΜΕ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΜΩΣ....?ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΠΟΛΥΚΗΣΤΗΚΕΣ ΕΙΧΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΒΑΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΕΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ.ΠΡΩΣΠΑΘΗΣΑ ΟΜΩΣ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΣΥΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ.ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΕΠΕΦΤΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΛΙ ΑΑΝΤΙΣΥΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΝΤΟΥΦΑΣΤΟΝ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΠΑΛΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΥΣΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΡΕΓΚΝΥΛ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΠΑΛΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΔΕΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΗΡΑ ΚΙΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΤΩΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΩΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΧΑΡΑΣ,Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ? ΠΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΒΙΩΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΜΕΝΑ? ΝΑ ΜΕΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ Κ ΙΣΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Όλγα. Απ' όσο καταλαβαίνω προσπαθείς περίπου πέντε χρόνια, αλλά με διαλείμματα λόγω αντισυλληπτικών. Εγώ δεν έχω παρόμοια εμπειρία, αλλά μια φίλη μου έχει τα ίδια προβλήματα με σένα, πολυκυστικές και πάρα πολύ άστατο κύκλο, σε σημείο που πρέπει να παίρνει χάπια για να της έρθει η περίοδος. Παρ' όλα αυτά, έμεινε έγκυος μετά από ενάμιση χρόνο προσπαθειών περίπου στο πρώτο της παιδί, και στο δεύτερο έμεινε έγκυος αμέσως.

Μια άλλη κοπέλα, είχε πολύ πιο σοβαρά προβλήματα υγείας, όχι μόνο γυναικολογικά, προσπαθούσε αρκετά χρόνια, αλλά έμεινε έγκυος μόλις το έβγαλε τελείως απ' το μυαλό της!

Σου εύχομαι γρήγορα να μείνεις κι εσύ εγκυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΚΟΜΗ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΟΛΥΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΝΟΥΜΕΡΑ.ΟΧΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως εγώ έμεινα δύο φορές έγκυος (την πρώτη το έχασα), και τις δύο σε φάσεις που ήταν το τελευταίο πράγμα που σκεφτόμουν. Ειδικά τη δεύτερη φορά, δεν το περίμενα με τίποτα, αφού σε λίγο γεννάω και δεν το έχω πιστέψει ακόμα!!! :P :P :P

Κι εγώ έχω άστατο κύκλο και έπαιρνα αντισυλληπτικά για κάποια χρόνια. Ασχολήσου με άλλα πράγματα και πρόσεξε μη σου γίνει έμμονη ιδέα, και θα δεις πόσο γρήγορα θα μείνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΝΑ ΚΡΑΤΙΣΕΙΣ ΤΟ ΘΥΣΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΤΩΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ Κ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΣΤΑΚΤΟ ΚΥΚΛΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ? Η ΕΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακολούθησα την κλασική μέθοδο: έκανα σεξ!

Ποτέ μου δε μέτρησα μέρες, ή θερμοκρασία, ή έκανα τεστ ωορρηξίας. Μόνο λίγο στην αρχή που είπαμε να προσπαθούμε ελεύθερα, και φυσικά δεν κατάφερα να μείνω έγκυος έτσι.

Οπότε, κάναμε σεξ όποτε να 'ναι, και το κορυφαίο είναι ότι προσέχαμε κιόλας!!!!!!!! Μάλλον, όμως, με ξεγέλασε σε κάποια φάση και έτσι έμεινα έγκυος! Και μάλιστα, σε μια περίοδο με πολύ άγχος λόγω φόρτου εργασίας και υπευθυνοτήτων στη δουλειά.

Αγοράκι περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΑΣΗ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ? ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕΞ.ΤΟΝ Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΤΡΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, κι εμείς μη φανταστείς ότι το κάνουμε και συχνά. Σε μια βδομάδα κλείνουμε δεκατρία χρόνια σχέσης, οπότε, όσο να 'ναι, η φλόγα του έρωτα δεν είναι όπως στην αρχή! :P

Για να καταλάβεις, όταν έμεινα έγκυος τη δεύτερη φορά, εκείνο το μήνα το είχαμε κάνει μόνο δύο φορές!!! Είναι καθαρά θέμα τύχης, ή χημείας, ή θελήματος Θεού, όπως θες πες το!

Εμείς αρχίσαμε προσπάθειες τον Ιούνιο του 2009, μόλις σταμάτησα τα αντισυλληπτικά. Μετά είχα διάφορα ατυχήματα, μία τράκαρα με το αμάξι, μία έπεσα κι έσπασα το χέρι μου, οπότε οι προσπάθειες αναβάλλονταν! Τελικά έμεινα πρώτη φορά έγκυος τον Ιούνιο του 2010, και το έχασα σχεδόν αμέσως. Από τότε ήμουν πολύ αρνητική, και υποτίθεται προσέχαμε. Το Μάρτιο του 2011 ξαναέμεινα έγκυος, κι ενώ δεν είχαμε αρχίσει επίσημα προσπάθειες! Παρ' όλο που ήμουν αρνητική, επειδή κάπου με άγχωναν και τα χρόνια που περνάνε, είχα πει να αρχίσουμε προσπάθειες μετά το καλοκαίρι, αλλά ευτυχώς μας πρόλαβε ο μικρός!

Οι περισσότερες κοπέλες που ξέρω που δεν μπόρεσαν να μείνουν έγκυες αμέσως, έμειναν σε άσχετη φάση, όταν το είχαν βγάλει απ' το μυαλό τους και ασχολούνταν με άλλα.

Πάντως, κι εγώ ήμουν απολύτως σίγουρη ότι δεν πρόκειται να μείνω έγκυος ποτέ στη ζωή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛ ΓΕΝΑΣ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥ? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΘΑΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΣΑΣ.ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΤΟΣΟ ΔΑ.ΤΩΡΑ ΑΠΟΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ Η ΓΕΝΝΑ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΠΑΛΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.Κ ΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ΠΗΤ 24/11, οπότε από μέρα σε μέρα περιμένουμε...

Τα έχουμε ετοιμάσει όλα, και πραγματικά, δεν το έχω πιστέψει ακόμα!!!

Αν έχετε κάνει όλες τις εξετάσεις εσύ και ο άντρας σου, και δεν έχετε πρόβλημα, τότε το μόνο που έχω να σου πω είναι ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΕΝΑ ΕΛΕΓΧΟ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ1 ΥΠΕΡΥΧΟ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ Κ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.Η' ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ? ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΩ...Α ΠΕΣΜΟΥ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα-Μαρία με λένε!

Αφού είναι εντάξει οι εξετάσεις, βγάλ'το απ' το μυαλό σου, και απόλαυσε τον άντρα σου, και πού ξέρεις τι μπορεί να προκύψει; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ.ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΝΩΣΤΕΣ Κ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ 1 ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ.Κ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ.ΑΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΦΕ ΛΙΓΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΩΝΙΚΑ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΙΣΩ ΚΑΤΙ? ΕΣΥ ΕΠΕΡΝΕΣ ΑΝΤΙΣΥΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ? Κ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΕΣ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κύριος λόγος που έπαιρνα αντισυλληπτικά για δύο χρόνια και μερικούς μήνες ήταν επειδή έχω πάρα πολύ μεγάλη ποσότητα αίματος στην περίοδο, κάτι που σε συνδυασμό με την αναιμία που έχω, μου χαμήλωνε πάρα πολύ το σίδηρο. Τα αντισυλληπτικά όντως μου μείωσαν αρκετά το αίμα, και μου ευκόλυναν τη ζωή, αλλά όταν τα σταμάτησα κάπου επανήλθαν τα προβλήματα, και το πολύ αίμα και ο άστατος κύκλος. Έγκυος έμεινα την πρώτη φορά ένα χρόνο μετά που σταμάτησα τα αντισυλληπτικά. Πολλοί λένε ότι μένεις αμέσως μόλις τα σταματήσεις, αλλά κάτι τέτοιο δεν είναι αποδεδειγμένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΓΑΙΝΩ.ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΠΑΛΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Κ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ ΠΟΥ ΣΟΣΟ ΠΟΛΥ ΛΑΧΤΑΡΩ.ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ 1 ΜΩΡΟ ΛΙΩΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΓΑΙΝΩ.ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΠΑΛΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Κ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ ΠΟΥ ΣΟΣΟ ΠΟΛΥ ΛΑΧΤΑΡΩ.ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ 1 ΜΩΡΟ ΛΙΩΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...