Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φαρμακα εξωσωματικης


Recommended Posts

Κοριτσια, αυτή τη φορά το ταμειο δε θα μας καλυψει τα φαρμακα της εξωσωματικουλας μας γι αυτο αν καποια κοπελα εχει την προθεση να μου τα χαρίσει η να μου τα αφησει σε καλη τιμη,θα μου κανει μεγαλη χάρη.

Χρειάζομαι ΓΚΟΝΑΛ (εννοειται να την εχει φυλαγμενη στο ψυγειο και να ληγει το 2012)και

ΝΤΑΡΟΝΤΑ.

Σας ευχαριστω φιλεναδιτσες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά γιατί δεν καλύπτει τα φάρμακα το ταμείο? Έχει αλλάξει κάτι? Γιατί αν είναι να πληρώνουμε και όλο το κόστος των φαρμάκων, ζήτω που καήκαμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε ειδικη περιπτωση κοριτσακι!Δουλεψε ο αντρας μου στο εξωτερικο για τους τελευταιους 8 μηνες και θα μπουμε ξανα στο ταμειο σε 4 μηνες.Επισης ξερω πως καλυπτει μεχρι 3 προσπαθειες το χρονο.Ενταξει αμα δε βρεθει καποια κοπελα θα αναγκαστουμε να τα αγορασουμε αλλα να ξερετε πως οτι μου περισεψει θα το χαρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου χαθηκες κοριτσακι μου!!!τ κανεις??? δυστυχως με τα φαρμακα δεν μπορω να σε βοηθησω ,μακαρι να βρεθει καποια κοπελα που δεν τα χρειαζεται για να σε εξυπηρετησει.να σου ευχηθω καλη επιτυχια γλυκια μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
tha sou proteina na grapseis kai se alla forum antistoixa na zitiseis..opos to parents..mia fili pou tis epsaxna vrike kai ekei polla!I idia ta mazepse ta dika tis!epsaxne puregon!sou euxomai na ta mazepseis ki esi!

Σ'ευχαριστώ!Θα ρωτήσω κι εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...