Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!!!!!

μακάρι χαρούλα μου να μεταφερθούμε όλες στο ποστάκι με τα καλοκαιρινά μωράκια του 2012 και αυτό να μείνει άδειο!!!!!!!!!!!!

εύχομαι τεράστιες χοριακές για όλες τις κοπέλες που προσπαθούμε για μωράκι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ από εμένα και την ζουζούνα μου σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!! Εύχομαι το καλοκαιράκι να έχετε όλες αγκαλίτσα τα υγιαίστατα μωράκια σας! Keep walking!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ!!! ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙΚΟ Ο ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ! %%-%%-%%-%%-

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΟΟΟΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΙΜΑΙ 34 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 18/11! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari makari na einai toso gouriko egw koritsia moy exw 3 meres kathisterisi twra trexw toyaleta na sigoyreutw oti den hrthe h periodos, alla einai poly nwris na kanw test. Kalh epityxia se oles, na gemisoyn oi koilitses me sporakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάκι μου πολύ νωρίς δεν είναι καθόλου! 3 μέρες είναι μιά χαρά, εδώ δείχνουν και 1 και 2 και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση! κάνε ένα να σου φύγει η αγωνία βρε κορίτσι μου... αυτό με την τουαλέττα είναι μαρτύριο... εγώ το ξεκινούσα 2 μέρες πριν την περιμένω και κοιτούσα το χαρτί καλά καλά μην και δω κανένα ίχνος, δεν συζητάω για την μέρα που "δεν" περίμενα (αλλά ερχόταν η ρ***άνα)... αν μπορούσα να μείνω όλη μέρα στην τουαλέτα θα έμενα....

μακάρι να είσαι γλυκιά μου!!!! ανακοίνωση εγκυμοσύνης στην πρώτη σελίδα του ποστ δεν ξέρω αν ξαναείχαμε!!!! εύχομαι να το εγκαινιάσεις με καλά νέα!!!!! α, και για το φιλισίν που διάβασα σε άλλο ποστ, κι εμένα μου το ξεκίνησε τρεις μήνες πριν ξεκινησουμε να προσπαθούμε για μωράκι! μου είπε ότι σε 3 μήνες μαζεύεται στον οργανισμό η μεγαλύτερη ποσότητα φυλλικού οξέως που μπορέι να μαζέψει ο οργανισμός μας (μετά απλώς την συντηρούμε!!!) και είναι πανέτοιμος για το μωράκι! βοηθάει και στην προληψη για δισχιδή ράχη και άλλες τέτοιες ανωμαλίες!!! εγώ το ξεκίνησα αμέσως και το παίρνω εδώ και 2 χρόνια.... έχω φουλ αποθήκες φυλλικού οξέως λοιπόν και μου λείπει μόνο το μωράκι, αλλά το νιώθω ότι είναι στον δρόμο και έρχεται.... :ympray::ympray::ympray:

Σοκολατίνα καλώς ήρθες κορίτσι μου! εύχομαι να μην έρθει η απρόσκλητη και να χαρίσεις ένα υπέροχο καλοκαιρινό μωράκι στο παιδάκι σου!!!!!!!

Εγκυούλες ευχαριστούμε για το καλωσόρισμα και τα φυσηματάκια αλλά και το γούρι που μας στέλνετε με τις ευχούλες σας!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες και καλό Σ/Κ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Παρακολουθώ πολύ καιρό το forum και αποφάσισα να συμμετέχω και εγώ στην παρέα σας!Είμαι 33 ετών και προσπαθώ απο το καλοκαίρι....Δεν θέλω να περιμένω στις 9 Νοεμβρίου ;) ....για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα nyxterida καλωορισες. και εγω ειμαι 27 και προσπαθω εδω και ενα χρονο. τωρα εχω 5μερες καθυστερηση. αλλα θα κανω τεστ την τριτη, γιατι λογο ορμονολογικων ανωμαλιων δεν εχω σταθερο κυκλο, σου ευχομαι να σου ερθει περιοδος μετα απο 9 μηνες ξανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα nyxterida καλωορισες. και εγω ειμαι 27 και προσπαθω εδω και ενα χρονο. τωρα εχω 5μερες καθυστερηση. αλλα θα κανω τεστ την τριτη, γιατι λογο ορμονολογικων ανωμαλιων δεν εχω σταθερο κυκλο, σου ευχομαι να σου ερθει περιοδος μετα απο 9 μηνες ξανα!!!

Σε ευχαριστω πολυ!!!!Και σε εσένα το ιδιο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ.ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΛΥΟΥΛΑ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ..ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ολα τα νεα κοριτσια που ηρθαν στη παρεα μας στελνω ενα μεγαλο καλωσορισμα!!!

οποια θελει να τη συμπεριλαβω στη λιστα μας δεν εχει παρα να το γραψει οτι το επιθυμει.

Σε ολες σας σας ευχομαι καλημερα κ καλη εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia mou!!!!!!

Ti kanete? Hrtha na sas pw ena kalimera kai na exete enan kalo mina me polu polu xaroumena neakia!!!

Sta kainouria koritsia kalws irthate!!

Katerina perimenoume nea sou aurio!!

Melipikto nai Nikol auto to mina sas euxomai na min erthei epitelous h rimada!!! xixi

Diaz pou eisai?? Ola kala??

Egw eimai arketa kala...elpizw na sunexise na eimai...tin alli Triti tha pame na akousoume kardoula! Kai mallon tha doume kai kati parapanw apo mia koukida giati tha eimai idi 8 ebdomadwn!!! Elpizw ola na pane kala...anupomonw!!

Eimai sto allo postaki me ti Charoula alla tha eksakolouthw na mpainw kai na sas parakolouthw mexri na kataliksete oles epitelous sto allo postaki mazi mas!!!

Sas filw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια και καλή εβδομαδα να έχουμε...εγω την περιμενω απο 4 του μηνος να μου ερθει αλλα ακομα τιποτα...βεβαια δεν υπερενθουσιαζομαι καθως καθε τρεις και λιγο ειμαι τουαλετα και νομιζω οτι μου ερχεται...εχω και πονακια που και που οχι ομως τους σφαχτες που με πιανουνε...επισης το στηθος μου ποναει και αυτο ελαχιστα όμως όχι οπως οταν μου ερχεται..τεστ δεν κανω ακομη καθως πριν καμια δεκαρια μηνες μου ειχε ερθει στις 39 ημερες (δεν υπηρχε ομως περιπτωση εγκυμοσυνης) και τα τεστ γραφουν να λαμβανεις υποψη τον μεγαλυτερο σου κυκλο...ε?ε? ή μηπως λεω μα@κιες???

φιλια σε ολες σας και ευχομαιτα καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλή επιτυχία κι από μένα! Εύχομαι αυτό το ποστάκι να είναι γουρλίδικο για όλες μας που προσπαθούμε!

Iro μου μην κρατάς και τα άκρα (πχ 39 μέρες) αυτό σύμβαίνει μια φορά το χρόνο, κράτα το μέσο όρο καλύτερα! Αν τον έχεις ξεπεράσει τότε ένα τεστάκι δεν είναι κακή ιδέα! Εύχομαι πολλά +++++++

Ολγα μην το βάζεις κάτω! Έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά αλλά να ξέρεις ότι το μωράκι σου θα έρθει και μανούλες θα γίνουμε όλες!

Εμένα με βλέπω να αδιαθετώ νωρίτερα από κάθε άλλη φορά αυτό το μήνα 12-13 Νοεμβρίου, αλλά από την άλλη λέω καλύτερα να ξαμπερδεύω νωρίτερα με τις εξετάσεις μπας και ξεκινήσω μια ώρα αρχίτερα τις ενεσούλες μου! Μακάρι Παναγίτσα μου να μας έρθει το μωράκι μας με την πρώτη! :ympray::ympray::ympray:

Καλή επιτυχία σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c μου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι! Μακάρι να βρεθούμε σύντομα και στο άλλο ποστάκι που ξεκινήσατε με τη χαρούλα! Να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια είχα μέρες να μπώ εύχομαι να είστε καλά όλες εγκυούλες και μη.

εγώ δεν έχω τίποτα νεότερο απλά θα πάω σε άλλο γιατρό την επόμενη Δευτέρα.σήμερα είδα ελάχιστο ροζ αίμα. είναι 20 μέρες απο την απόξεση.μάλλον περίοδος θα είναι..έτσι κι αλλιώς δεν μπορώ να πω ότι δεν την περίμενα αφού επαφή απαγορεύεται να έχουμε.αναρωτιέμαι αν είναι λογικό να μου ήρθε τώρα όμως 20 μέρες δεν είναι αρκετά νωρίς??φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και καλη τυχη!! εμενα σημερα ειναι η 9μερα καθυστερισης. και ακομα δεν εχω κανει τπτ. γιατι φοβαμαι οτι ειναι απο πολυκυστικες ολη αυτη η καθυστεριση. ηταν να παω σημερα για χοριακη αλλα τελικα θα παω αυριο. εχω πονους χαμηλα και το στηθος μου ειναι πετρα. μπορει απο ωρα σε ωρα να ερθει η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!! Euxaristw polu koritsia pou me kathisixazetai, makari ola na pane kala!

Diaz, opws to eipes, se perimenw suntoma sto allo postaki! Kai ola ta alla koritsia!

Nikol, eida ti listoula me to onoma kai auto pou egrapses! Euxaristoume....h alitheia einai oti den to exw suniditopoiisei akoma!

Katerinaki ti na sou pw??? TI NA SOU PW!!! KANE ENA TEST BRE! Afou twra sigoura oti sou diksei h xoriaki tha sou diksei kai to test!! Egw pou ksekinousa ta test meres prin tin kathisterisi, pote den to katalaba auto, pws mporei kapoia na perimenei toso polu na kanei ena test....giati kaneis ton eauto sou na talaipwritai xwris logo. Afou sigoura twra pia oti kai na diksei auto tha einai to swsto apotelesma. Me tosi kathisterisi an pragmati eisai egkuos tha diksei sigoura thetiko, kai an den eisai apla tha diksei arnitiko kai tha stamatiseis na perimeneis, na agwnias kai tha pas na deis ti egine me tin periodo gia na ksekinisei o epomenos kuklos!

Sou euxomai thetiko oti kai na kaneis kai na to kaneis suntoma!! Ante mas exei faei h agwnia kai se perimenoume kai sto allo postaki!

Filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaaa3 με 9 μέρες καθυστέρηση απορώ πως κρατιέσαι!!! Καλύτερα να ξέρεις τι σου γίνεται παρά να σε τρώει το άγχος που είναι κακός παράγοντας! Θα περιμένουμε νέα σου! Εύχομαι να είναι μωράκι και όχι... πολυκυστικές!

Elena_c μακάρι να τα καταφέρουμε και σύντομα να τα λέμε και στο άλλο ποστάκι! Δεν φαντάζεσαι πόσο το θέλω! Μακάρι να μας βοηθήσει η Παναγίτσα να μας αξιώσει να γίνουμε κι εμείς γονείς!

Φιλιά στο σποράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλή επιτυχία κι από μένα! Εύχομαι αυτό το ποστάκι να είναι γουρλίδικο για όλες μας που προσπαθούμε!

Iro μου μην κρατάς και τα άκρα (πχ 39 μέρες) αυτό σύμβαίνει μια φορά το χρόνο, κράτα το μέσο όρο καλύτερα! Αν τον έχεις ξεπεράσει τότε ένα τεστάκι δεν είναι κακή ιδέα! Εύχομαι πολλά +++++++

Ολγα μην το βάζεις κάτω! Έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά αλλά να ξέρεις ότι το μωράκι σου θα έρθει και μανούλες θα γίνουμε όλες!

Εμένα με βλέπω να αδιαθετώ νωρίτερα από κάθε άλλη φορά αυτό το μήνα 12-13 Νοεμβρίου, αλλά από την άλλη λέω καλύτερα να ξαμπερδεύω νωρίτερα με τις εξετάσεις μπας και ξεκινήσω μια ώρα αρχίτερα τις ενεσούλες μου! Μακάρι Παναγίτσα μου να μας έρθει το μωράκι μας με την πρώτη! :ympray::ympray::ympray:

Καλή επιτυχία σε όλες!

ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΤ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ.ΑΙΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΡΟΖ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΑΜΗΝΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΜΕ ΛΕΠΤΩΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ 1 ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ.ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΟΜΩΣ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΠΑΛΙ?ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΔΕΝ ΜΠΩΡΩ ΑΛΛΟ.ΚΑΝΕΣ ΕΡΧΩΝΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΑΔΙΑΘΕΤΩ? ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ....?ΟΜΩΣ ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.να'μαι κ γω.

Μακάρι να είναι γουρλιδικο το νέο ποστακι.

Καλωσορίζω στην παρεα μασ τις καινούριες κοπέλες!

κατερινα κανε τεστακι βρε κορίτσι μου.θα ηρεμησεις τουλάχιστον.

Εγώ είμαι σε φάση μετακόμισης κ έχω θεματακι με το ιντερνετ. Μόλις στρώσει η κατάσταση θα μπαίνω πιο συχνά.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...