Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

εμενα ποναει η μεση μου απο χθες.....ηθελα να φαω σπανακοπιτα...και φτιαξαμε με την μαμα μου....ανοιξα το φυλο για δυο ταψια και με πεθανε η μεση μου...νιωθω πολυ αχρηστη κατι τετοιες ωρες...οτι κανω βαρυγκομω...γιατι ρε γαμωτο στις αλλες 2 εγκυμοσυνες δεν ημουν ετσι...δεν καταλαβαινα τιποτα...τωρα ειμαι χειροτερα απο μια γιαγια 90 χρονων....

:lol::lol::lol: Αχ βρε BOURIQUE μου κι εγω ετσι νοιώθω, πραγματικά!!!! Σφίγγω τα δόντια και προχωρώ... να δω μέχρι πότε!!!!

μαρια στην δικια σου περιπτωση το μονο που βολευει ειναι η αλλαξερια μπανακι εφοσον εχεις ντουζιερα...

Μπορείς να βρεις και τέτοιο μπανάκι που εχει λάστιχο από κάτω και το πας δίπλα στο νιπτήρα βαζεις το λάστιχο μέσα και αδειάζεις εκει τα νερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα κοιλιτσες!!!

Τι κανετε?Βλεπω για πονους στη μεση...και εγω εχω αυτον τον καιρο!Αφηστε χθες τελειωσαν οι μπαταριες στο διακοπτη που ρυθμιζουμε την ενταση του καλοριφερ και το βραδυ ενω το ειχα χαμηλωσει αυτο αυξανοταν και εφτασε καποια στιγμη στους 28...αφου ξυπνησαμε με τον αντρα μου και βαλαμε καλοκαιρινες πυζαμες,και το καημενουλη το μωρο πρεπει να ειχε φουντωσει γιατι μου εριξε κατι κλωτσιες μετα,μεχρι και λοξυγγας το επιασε! :lol: Χθες παρελαβα αυτα που ειχα παραγγηλει απο το σιτε,ειναι ολα πολυ ομορφα!Αυριο θα παω να κλεισω και τα επιπλακια,μαλλον κοντα στις γιορτες θα μου τα φερουν! :D Αν καταφερα να βαλω τη φωτο...για πειτε μου πως σας φαινεται?

post-13556-13873937958999_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Elinoulini τι ωραία που είναι. καλορίζικα και να τα χαρείτε αγκαλιά με την μπεμπουλα σας. Ζήλεψα τώρα το Γενάρη θα πάω κι εγώ να πάρω ροζ πάντα γιατί κούνια έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan καλα αποτελεσματα στην καμπυλη....

ellinoulini πολυ ομορφο το δωματιο...τελειο...ροζουλι...τι ωραια.....

εχω και τα μικρα και τσακονονται πιο παιδικο θα δουνε...ο μεγαλος θελει το τομας το τρενακι και ο μικρος το scooby doo....αχ!!!!πουθενα δεν μπορεις να τα βρεις..χαμος λεμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα χέστα και κατούρα τα.. κι εγώ σαν ανάπηρη είμαι σε αυτή την εγκυμοσύνη.. τίποτα δεν κάνω και αγκομαχάω σα να όργωσα χωράφι!!

ναν αντε καλη τύχη με την καμπύλη.

Ελίνα πολύ γλυκόοοοοο

Πάω να δω τις μπριζόλες μη τις κάψωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλήμερα!

Ελινουλίνι τέλειο το δωματιο παραμυθένιο θα ελεγα, καλορίζικά.

Οταν εχεις ντουσιέρα το μόνο που βολευει μεχρι το παιδί να περπατησει και να ναι σταθερό το βήμα του ειναι το μπανάκι μεσα στο δωματιο δεν υπάρχει άλλη λυση απλά αγορασε ενα καλό. Η κουνιάδα μου ειχε αγοράσει μπανάκι αλαξιέρα ραφιέρα γιατι ειχε κρύο σπιτι και την ειχε βολεψει πολύ. Ανοιγε το αερόθερμο στο δωμάτιο του μωρου και το έκανε εκει μπανιο.

Τζενη με ανχωνεις με την μετακόμιση με το μαλακό. Στην τελική ζητήστε εργατες να σας βοηθήσουν τις 2-3 τελευταίες μερες, εσυ ξερεις βεβαια τις αντοχές σου αλλά εγω σε αυτη την εγκυμοσύνη τα ειδα ολα διαφορετικά απο την άλλη. Τι φουσκώματα, τι η μέση μου, τι ο πλακουντας χαμηλός, τι οι μικροσυσπασούλες αν κουραστω. Βγήκαν τα αποτελεσματα του ζαχάρου που ειναι στα ανωτατα φυσιολογικά όρια και μου ειπε η γυναικολόγος μου για να μην ξεφύγει το ζάχαρο πήγε και σε ενα ειδικό παθολόγο ή ενδοκρινολόγο να πάρεις και μια διαιτούλα οπότε οπως καταλαβαίνετε τα μελομακάρονα θα τα δω με τα κυάλια για φέτος. τεσπα.

Τζενη απο την Πάτρα μην στενοχωριεσαι σου μιλάω εγω που με πιανουν τα κλάματα καθε τρεις και λίγο και λεω να αρχίσω κανα Prozac μπας και σωθω απο την κατάθλιψη. Ολα κυκλους κανουν στην ζωη όλα αλλάζουν ειναι ταραγμενες οι στιγμες που περναμε αλλα όλα τελικά θα ισσοροπίσουν.

Μια βολτα, ενας καφες, μια εξοδος το τριήμερο βοηθάνε την ψυχολογία!

Madi καλό αυτό με την ΠΗΚ και καλό που το εχεις παρει με θετικό μάτι

Αυτά και απο εμενα καλό μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan καλο ειναι να πας σε ενα ενδοκρινολογο....θα σου δωσει διατροφη να κανεις και φυσικα μετρησεις για να δει που βρισκεσαι....αμαν αυτο το ζαχαρω,....δεν καταλαβαινω γιατι εμφανιζεται τοσο πολυ στις μερες μας...ευχομαι ολα να πανε καλα και να μην χρειαστεις τιποτα αλλο περα απο την διατροφη...

μαρακι που εισαι βρε;;;πως τα πας;;;;τι λενε οι γιατροι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!! γραψατε πολλλα δεν σας προλαβαινω ;)

ανθρωπακι ευχαριστουμε για τη συνταγη, θα τη δοκιμασω το σαββατοκυριακο..

ελινουλινι πολυ ωραιο το δωματιο.... :)

ναν καλη τυχη με το ζαχαρο, τι να πω ελπιζω να φτιαχνεται ευκολα με διατροφη ή καποια αγωγη... νομιζω υπαρχει ενα ειδικο ποστ για αυτο το θεμα στο μαμμυ, παρε καμια γνωμη!

Οσο για το μπανακι κι εμενα με εχει προβληματισει, ολες λετε οτι δεν βολευει βεβαια.. Φλωριανα εσυ αυτο που στηριζεται στην μπανιερα θυμασαι απο που το πηρες? Οσο για αυτα με τη βαση, εχω δει αυτο που σας στελνω το οποιο εχει και λαστιχο που φευγουν τα νερα για πιο ευκολια.. δεν ξερω κι εγω, μαλλον ο νιπτηρας βολευει πιο πολυ στην αρχη, ελα ομως που εχομε και χαμηλη μπαταρια... μηπως να την αλλαξω με μια πιο ψιλοκρεμαστη? :? θελει ψαξιμο...

εγω σημερα ετρεχα να πληρωσω τελη, ταμεια κλπ με πηρε απο κατω.. αγχωθηκα με ολη την κατασταση, αυτος ο μηνας ειδικα ηταν τοσο τσουχτερος... Ηρθε και το τελος ακινητου μας εχουν πεθανει!! τελοσπαντων, ας ειμαστε ψυχραιμες κι ας ελπιζουμε για το καλυτερο.. Σς αφηνω γιατι προεκυψε λιγη δουλιτσα. θα τα πουμε αργοτερα!

μπουρικ κουραγιο εμ τους ταλιμπαν!

τζενη να ξεκουραζεσαι λιγακι ε? χαιρομαι που το νεο μαιευτηριο ειναι σουπερ!!!

φιλια σε ολες...

http://www.toys-shop.gr/product_info.ph ... s_id=17711

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Δημιούργησα μια ομάδα με το ποστάκι μας για να βάζουμε και φώτο ή να λέμε κάτι πιο προσωπικό βρε παιδί μου χωρίς να μας βλέπουν άλλοι... Μπείτε ;)

Nan πολλές έχουν ζάχαρο εγκυμοσύνης αν και νομίζω ότι εσένα δεν είναι ακριβώς ζάχαρο αφού είναι στα ανώτατα φυσιολογικά... Με την διατροφή θα είσαι μια χαρά ;)

Antropaki ευχαριστώ :oops::oops: Θα κάνω σήμερα την αλευρόπιτα. Βέβαια αν συνεχίσω έτσι θα φτάσω 300 κιλά γιατί τρώω το καταπέτασμα από φαγητά και γλυκά αλλά δεν βαριέσαι, θα τα χάσουμε μετά...

Μαρίαπαππα περαστικά και υπομονή με την μέση ;)

Τζενούλα προσοχή με τις δουλίτσες.

bourique κι εγώ κοτόπουλο είχα για σήμερα...

elinoulini πολύ ωραίο το δωμάτιο :)

Εγώ είμαι κάπως καλύτερα αλλά αυτό που λέτε κι εσείς είναι αλήθεια, δεν έχω πολλές αντοχές... Χθες έκανα μπάνιο τον μικρό και ένιωθα ότι θα πέσω κάτω... Τον παίρνω και πολλές αγκαλιές και ενώ ξέρω ότι δεν κάνει, δεν μου πάει η καρδιά...

Αύριο έχω γιατρό να δούμε το νινάκι μας και σίγουρα θα μου πει για καμπύλη και το σκέφτομαι πολύ :cry::cry::cry:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TWIGGY το μπανάκι το είχα πάρει από τα ΛΗΤΩ. Πες τους να σου δόσουν και τις βασεις για την μπανιέρα.

ΝΙΝΑΚΙ πως σε καταλαβαίνω με το μικρό :cry::cry: . Και εγω ακριβως ετσι είμαι πολλές φορές με πιάνει δύσπνοια και μια τάση λιποθυμίας αλλα δεν μπορώ να μην κάνω αυτά που έκανα... δεν μπορώ να τον κάνω να νοιώθει ότι λόγω της εγκυμοσύνης στερείται πράγματα και φυσικά τίποτα από την αγάπη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy αν έχεις μπανιέρα στο μπάνιο τότε νομίζω τα μπανάκια με μπάρες που σου είπαν τα κορίτσια είναι ότι καλύτερο. Και εγώ τέτοιο σκοπεύω να πάρω γιατί ο νιπτήρας μου είναι πολύ ρηχός και η μπαταρία πολύ χαμηλά οπότε εκεί μόνο κάτω από τη μέση για τα κακάκια ίσως να μπορώ να την πλένω. Εγώ θα πάρω αυτό γιατί ξαπλώνεις και το μωρό και έχεις ελεύθερα τα χέρια σου:

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=5455

product_detailed_image_3163_2542.jpg

Αν πάλι έχεις ντουζιέρα είναι καλύτερο αυτό που βρήκες με το λάστιχο και αν δε σε βολέψει στο μπάνιο μπορείς να το βάλεις και στο δωμάτιο.

Elinoulini τι όμορφα επιπλάκια διάκεξες! Θα ναι μια πριγκίπισα η μικρή σου!

Βρε κορίτσια για την κούραση που λέτε στην εγκυμοσύνη, εγώ όλα αυτά τα έχω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Δηλαδή στη δεύτερη θα είμαι χειρότερα; :shock: Το μεγάλο μου παράπανο είναι ότι δεν μπορω να περπατήσω πάνω από 10 λεπτά. Κουράζομαι λαχανιάζω και πρέπει να καθίσω έστω για λίγο. Κυκλοφορώ μόνο σε δρόμους που έχουν παγκάκια, ξεφτύλα! Καλά για δουλειές στο σπίτι μόνο μαγείρεμα με πολλά διαλείματα, πλυντήριο και λίγα πιάτα μόνο καταφέρνω να κάνω. Σκούπισμα, σφουγγάρισμα και μπάνια τα κάνει ο άντρας μου αναγκαστικά. Ας κανουμε λίγο ακόμη υπομονή και αφού ξεφουσκώσουμε με το καλό θα μπούμε σε πρόγραμμα.

ΦΛΩΡΙΑΝΑ να σας ζήσει ο μιικρός Δημητράκης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ... ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ , ΑΝΤΕ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ... ;)

Elinoulini ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΗ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ...

bourique1983 ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Ε??? ΒΑΛΕ Κ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΘΕΜΑΤΑ... ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ

ΤΖΕΝΑΚΗ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΕΣΥ Ε?? ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΟΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΟΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ...

nan ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΠΕΖΜΕΝΗ ΣΕ ΝΙΩΘΩ... ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...??? ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...

twiggy ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ Ε??? ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ , Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΥΒΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ... , ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΝΙΟ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!!!

ninaki2 ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ??? ΑΝΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ Κ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ... ;)

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΤΙ ΨΗΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΚΟ ΜΠΑΜΠΑς ΤΟΥ ΕΝΑ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟ (ΛΟΥΤΡΙΝΟ) ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!! ΤΗ ΔΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΠΡΟΙΚΑ ,ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ Κ ΜΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΕΖΜΕΝΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μισό λεπτό να το δω γιατί ωραία έκανα την ομάδα αλλά δεν ξέρω πως να γίνεται κι εσείς μέλη :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol: Δώστε μου λίγο χρόνο, θα το βρωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πηγαίνετε στην κοινότητα και δεξιά έχει τις ομάδες. Διαλέγετε την δική μας και μόλις μπείτε εκεί πάλι δεξιά έχει συμμετοχή. Το πατάτε και γίνεστε μέλη!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάννα μου Χρόνια Πολλά κ Υπέροχα για τον μκρούλη σου!!! Τώρα το ειδα, ελπίζω να περασετε σουπερ!!!

Νινάκι2, εκανα αιτηση συμμετοχης στην ομαδούλα μας, ειμαι σε αναμονη εγκρισης, οπότε πιάσε δουλειά εσυ τώρα :lol: . Οταν φιλοτιμηθει ο καλός μου κ περάσει καμια φωτο στο pC μου, θα ανεβάσω καμία.

Ελινακι πολυ ομορφα τα επιπλάκια!!! Μεγειες!!!

Ναν διατροφούλα κ θα περάσει ο καιρός. Κριμα που δεν θα μπορεις να φας μπολικα γλυκάκια αλλα 1 μελομακαρονάκι θα το χτυπήσει! Και εγω εχω να κάνω την καμπύλη κ εχω αγχος για το αποτελεσμα. Στην Νεφελίτσα ειχε βγει καλη, αλλα τωρα δεν ξέρω. Αν ειναι θα κανουμε μαζι διατροφούλα.

Δεν προλαβαινω να γράψω αλλο με φωνάζει η μικρή μαιμουχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω πολυ κοριτσακια για τα καλα σας λογια!!!Αντε να αρχισουμε να βαζουμε φωτογραφιες να χαζευουμε ομορφα δωματιακια και πραγματακια... :x Και εγω θα κανω την καμπυλη σε κανα μηνα και ουτε να την σκεφτομαι δε θελω!Μπλιαχχχχ! Πο πο εφτιαξα το μεσημερι πενες με μανιταρια αλα κρεμ και μου επεσαν καπως βαρια στο στομαχι,με τοστακι γαλοπουλα με βλεπω το βραδυ... :lol:

Φλωριαννα χρονια πολλα στο μικρουλη σου,παντα υγεια και ευτυχια!Για μπανακι που λετε σιγουρα θα παρω το flexibath,που εχω δει και μου αρεσει, αλλα για τις πρωτες μερες δε νομιζω να με βολευει οποτε δε ξερω μηπως παρω και κανενα με καθισματακι...

Καλο σας βραδυ,φιλακιααα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριανα να χαιρσεσαι τον μικρο σου!!! :)

μαντι πολυ μου αρεσε αυτη η μπανιεριτσα.. στα σοβαρα υπ ' οψιν !!οσο για την κουραση νομιζω ειναι φυσιολογικο! κι εγω περπαταω και κουραζομαι πολυ, μεγαλη αλλαγη για μενα, πριν επαιρνα τους δρομους και ποιος με μαζευε!! Στο πρωτο τριμηνο ηταν δραμα, τωρα λιγο καλυτερα αλλα εσυ που εισαι προς το τελος πως να μην κουραζεσαι βρε με τοσο βαρος?!! εχεις και την ψηλη τη γκομεναρα στην κοιλια, τι νομιζες!!!!

φιλια σε ολες, καλο βραδυ... εβιτακι με γεια τα πραγματακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας.....

φλωριανα χρονια πολλα πολλα και καλα στο αντρακι σου....να τα χιλιασει και να ειναι καλοτυχος....

ποσο ζαχαρω εχετε κοριτσια γενικα;;;;

αχ!!!!καλα διαβασα διαβασα και δεν θυμαμαι τιποτα......

μαντι στις προηγουμενες εγκυμοσυνες μεχρι και το τελος εκανα γενικη στο σπιτι μονη μου...πηγαινα τον γιωργο στον παιδοτοπο και εμπαινα και εγω μεσα μαζι του μεχρι 8 μιση μηνων και ημουν μια χαρα...τον πηγαινα βολτα με το καροτσι για κανα 2ωρο.....τωρα αστα.....ουτε μεχρι το περιπτερο στο διπλα τετραγωνο δεν μπορω να παω....

επανερχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!! Καλώς σας βρήκα....είμαι καινούργια στην υπέροχη παρέα του mammyland!!!! :)

Εγώ είμαι στην 19η εβδομάδα και έχω διδυμάκια!!! :P Υπάρχει άλλη Διδυμομανούλα στην παρέα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες ΚΙΚΙ!!! Είσαι η πρώτη διδυμομανούλα στο ποστάκι μας και πολύ χαιρόμαστε για αυτό! Εγώ έχω και δίδυμα ανηψάκια οπότε έχω μια ιδαίτερη αδυναμία στα διδυμάκια! Πότε έχεις ΠΗΤ; Αν θες πες μας και σε ποιο νοσοκομείο θα γεννήσεις να σε βάλουμε και στην λιστα μας. Θα είσαι η μικρούλα της παρέας μαζί με την twiggy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! καλε γραψατε 4 σελιδες απο εχθες το πρω!!!

πρωτα απολα καλως ηρθες κικη!!! διδυμακια ε??? τι τελειο? ξερεις το φυλλο τους?

εμενα συνεχιζει να με παθαινει η μεση μου... περπαταω με δυσκολια ουτε ορθια δεν μπορω να σταθω! λογω οσφυαλγιας το εχω ξαναπαθει αρκετες φορες στο παρελθον αλλα περναγε σε 3-4 μερες, τωρα ειμαι στην 4η αλλα δεν βλεπω καμια βελτιωση! ελπιζω να περασει γρηγορα!!!

φλωριαννα χρονια πολλα να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!!

μπουρικ τελευταια μετρηση πριν 10 μερες ζαχαρο ειχα 71.

ελινα πολυ ομορφο το κρεβατακι!

οσο για το μπανακι κοριτσια αν θα παρω αυτο που το εχεις στο δωματιο δεν θα βολευε να εχει ροδακια? αλλιως πως το αδειαζεις και ας εχει σωληνακι! με κουβασες? :shock:

να ρωτησω κατι αλλο? μαρσιπο θα παρετε? εγω θελω το ring sling αλλα ο ανρας μου λεει οτι το φοβαται γιατι μπορει να πεσει το παιδι αν δεν το βαλεις σωστα! αλλα και τα αλλα τα κλασικα εχω διαβασει οτι κανουν κακο στην πλατουλα του νεογεννητου! τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...