Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

καλα ειμαι μαρακι!!ευχαριστω που με θυμηθηκες!!! :lol::lol:

εχετε παθει πλακα με το μικρο,ε???τελεια!!!

κοριτσια, αφηστε,ειχα παει στους γονεις μου αυτες τις μερες και σημερα το πρωι ηρθα στο αλλο σπιτι τους που μενουμε τωρα με τον αντρα μου. μολις μπαινω στην πολυκατοικια βλεπω παντου ανακοινωσεις προσοχη σε ποιυς ανοιγετε γιατι εγινε αποπειρα κλοπης ςτην πολυκατοικια!!!τα ειδα ολα!!! ελεος πια!!!ουτε μεσα στο σπιτι σου δεν αισθανεσαι ασφαλης!!!κι ενω ελεγα να μεινω εδω σημερα, θα τα μαζεψω παλι!!!αυτο ειναι που με κουραζει, μαζευε ρουχα, πιστολακια, παπουτσια, καλλυντικα κτλ....

τι να κανω ομως, δε γινεται αλλιως!!!εσεις τι κανετε κουκλιτσες μου???πολλους υπνους βλεπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βανεσάκι άστα, θα δεις και εσύ όταν με το καλό θα έχεις την μπεμπούλα σου στο σπίτι θα φοβάσαι ένα παραπάνω....

Αυτό σκεφτομουν και εγώ τώρα με τον μπέμπη, να μπει και κανένας ..... με το παιδί μου στο σπίτι, κλειδώνουμε, βάζουμε συναγερμούς, τι να πεις.....εγκλωβισμένοι μέσα στα ίδια μας τα σπίτια!!

Πολύ κουραστικό όντως να πρέπει να μαζεύεις συνέχεια τα πράγματά σου, αλλά τι να κάνεις;;;

Μου έχει μείνει στο μυαλό το δωματιάκι της μπεμπούλας σου, θα κάνει υπέροχους ύπνους εκεί μέσα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydia koritsaressssssssss........... maraki moy ti kaneis vlepw koimate to mwraki eeeeeeeee???????mia xar sas exei trelanei e????????? fysiko einai to kalo moy..........

kalhmera vanesaki pwpwpw re sy ase kai emeis milame pantoy kleidwnoyme ti einai ayto to pragma.........

egw trww to prwino moy frygianies me tyraki kai pinw xamomilaki..........

tha fame sthn mama moy kai egw lew na kanw ena keik vanilia sokolata miam miam........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιάκι καλημεραααα!!!!!!!

Μας έχει τρελάνει δε λές τίποτα!!!! Του φιλάω συνέχεια τα πατουσάκια του!!!! την κοιλίτσα του, το κεφαλάκι του, του μιλάω και με κοιτάει στα μάτια το αγοράκι μου!!!!!!

Όσο για τον ύπνο φιλενάδα.....όπως μου έλεγαν και εμένα κοιμήσου τώρα όσο μπορείς βέβαια, γιατί εγώ δε μπορούσα, και όποτε βρίσκεις ευκαιρία για ύπνο να την εκμεταλλεύεσαι...!!! ;)

Εγώ τις πρώτες 2 ημέρες ειδικά δυσκολεύτηκα πάρα πολύ γιατί δε κοιμόμουνα και στην εγκυμοσύνη αλλά και όλες τις ημέρες του μαιευτηρίου!!!!!!! Ήρθα σπίτι κουρασμένη χωρίς δυνάμεις....και εσύ που θα έχεις δυο!!!!!!!!!!!!! Θα είναι δύσκολα δε στο κρύβω όσο ήσυχα να είναι τα μαναράκια μου!!!!!!!

ΥΓΕΙΑ να έχουν και εσύ βέβαια πάνω από όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε?? Εμείς είμαστε καλά κορίτσια και τα πονάκια εδώ και δυο μέρες σαν να μειώθηκαν...αντε να δούμε πως θα πάμε και σήμερα!!!

Μαράκι μου λογικό είναι να τρελαθείτε με το νινί δεν υπάρχει πιο τέλειο πράγμα...από το να είσαι μανούλα :) Το αγοράκι σου είναι καλό παιδάκι??? Τα βράδια πως τα πάτε???

Νιάκι μου τι κάνετε?? τα ζουζουνάκια σου??? μμμ πολύ ωραίο ακούγεται το κέικ σου...εμείς εχθές φτιάξαμε κέικ σοκολάτα :D

Vanessaki τι κάνεις?? άσε και εμάς εδώ έχουν γίνει πολλά κρούσματα κλόπής και είμαστε λίγο με τον φόβο :o

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxx maraki moy eimai etoimh gia ola xaxaxxaxaxa.........pantos den mporw na koimhthw me tipota pia thn tetarth exw giatro na doyme syspaseis kai elpizw na moy pei kai ti tha kanoyme me thn genna to pote dld.................

kalhmera nansy moy........filakia sta paidakia soy......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου καλημέρα σε σένα και το όμορφό σου κοριτσάκι!!!!!

Είναι ήσυχος κοιμάται περίπου 3 ώρες ξυπνάει τρώει, κάθεται και λιγο, παραπονιέται και κοιμαται...για την ώρα έτσι είναι!!!!!

Νιάκι την άντε με το καλό την Τετάρτη να δεις και τα μωράκια σου!

Φαντάζομαι την αγωνία σου ! Όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπνάει τώρα.......κοιμάται από τις 8.30!

Πάω να τον αλλάξω και να τον ταϊσω και φυσικάαααααααα...................ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στο πιο όμορφο και γλυκό παρεάκι του φόρουμ....;)

Κοριτσάκια μου αγαπημένα, σας ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σας σχετικά με τα γενέθλια του ανρούλη μου...περάσαμε πολύ ωραία....;)....αντεύχομαι σε κάθε μια χωριστά ότι πιο όμορφο να συνοδεύει την ζωή της και τα αγγελούδια σας να είναι πάντα καλότυχα και γερά....;).......για όσες τα κρατάνε ήδη αγκαλίτσα και όσες τα αναμένουμε με τόση μεγάλη λαχτάρα και προσμονή...:)

Μαράκι μου......ειλικρινά μόλις διάβασα την ιστορία σου.......με συγκίνησες τόσο πολύ.....να είναι πάντα γερός και καλότυχος ο έρωτας σου και να είσαστε πάντοτε ευτυχισμένοι όπως ΄τωρα και οι τρεις σας...;)....σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου...;)

πολλά φιλάκια σε όλες...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια!!!!!!!!!

Μαράκι12 όπως βλέπεις ακολουθώ πιστά τα βήματά σου.....σε λίγο θα αρχίσει να με "δουλεύει" κι εμένα η Άννα Μαρία :lol: Για να δούμε μήπως γεννήσω σήμερα.....έχω αρκετά υγρά, είναι σημάδι αυτό???? Αυτά τα υγρά τα είχα συνήθως όταν άλλαζα μήνα...τώρα δεν ξέρω!!!!!!!!!!! Μεγάλος έρωτας ο γιός ε?????? Και που είσαι ακόμα.......τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!!!!!!!!!! Γερό να είναι το πουλάκι μου, δώστου μια μικρή δαγκωνιά στα μπουτάκια κι από μένα!!!!!!

Νία μου όλα καλά την Τετάρτη....κοντεύεις κι εσύ ε????? Αρχές Νοέμβρη γεννάς????

Βανεσσάκι μου περιπλανώμενος Ιουδαίος κατάντησες......αλλά καλύτερα να μην μείνεις μόνη στο σπίτι αφού υπήρξε τέτοιο κρούσμα!!!!!!!!!! Να κλειδαμπαρώσεις καλά το σπίτι σου και να πάς στην μανούλα σου........αηδία κατάντησε πιά, ούτε στο σπίτι μας δεν αισθανόμαστε ασφαλείς, αλλά αν πάρουμε τον νόμο στα χέρια μας θα μας κλείσουν και μέσα...........

Μίκι μου πώς πας???? Το μπεμπεδάκι??????? Φιλάκια στην κοιλουμπίτσα!!!!!!!

Σε λίγο θα πάω στην μαμά μου για φαγητό....παστίτσιο σήμερα!!!!!!!!!!!!! Έχω έτοιμα και τα πράγματά μου (τα έχουμε φορτώσει καλού κακού στο αμάξι) σε περίπτωση που γίνει κάτι (λέμε τώρα) να φύγουμε κατευθείαν για την κλινική....τουλάχιστον να προλάβω να ευχαριστηθώ το παστίτσιο :lol:

Αν δεν γεννήσω σήμερα θα τα πούμε το βραδάκι....... ;)

Καλή Κυριακή σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μου...;)......σε κάνει ναζάκια η μπεμπούλα σου εε?>...... :P:P:P ........με το καλό να πάτε στην μανούλα σου, απόλαυσε το παστίτσιο σου και πού ξέρεις...μπορεί να σου κάνει την έκπληξη μέχρι το βράδυ η μικρούλα σου.....:)...σε φιλώ γλυκά..;)

βρε κορίτσια.....έχω αρκετά υγρά.......είναι φυσιλογικό ή να αρχίσω να ανησυχώ..... :roll::roll::roll: .......εσείς έχετε?.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιουλα,αντε ισως το παστιτσιο κανει δουλεια και γεννησεις ως το βραδυ!!!!

λυδιακι κι εγω το ειχα παρατηρησει να εχω υγρα στην αλλαγη μηνα, αλλα δυστυχως την τελευταια φορα που ειχα πολλα, κατοπιν εξετασης ουρων ανακαλυψαμε οτι ειχα λιγα πυοσφαιρια.βεβαια δεν πηρα ουτε αντιβιωση ουτε τιποτα.απλα μου συνεστησε ο γιατρος να πινω πολλα υγρα και ετσι υποχωρησαν.ποτε ειναι να κανεις εξεταση ουρων εσυ???ετσι θα δεις αν τρεχει τιποτα, ειδαλλως ειναι φυσιολογικο!!!

α, ρε νιακι με τα κεικ σου!!ποσο ζηλευω.εγω τον τελευταιο καιρο τρωω συνεχεια γλυκα και εχω καμια εβδομαδα να ανεβω στη ζυγαρια!!!εξαλλου ποσο θα φαω ακομη???το πολυ 20 μερες και μετα αρχιζει αυστηρη διαιτα!!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μου έκανα εξετάσεις ούρων και ήταν καθαρές..... :roll::roll::roll: ....απλά με ανησυχεί το γεγονός γιατί δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό.......και δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι υγρα κολπικά ή τίποτα άλλο.... :roll::roll::roll: ....αχχχ...δεν ξέρω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Κι εγώ έχω αρκετά υγρά αυτές τις μέρες, αλλά φαντάζομαι είναι από τις μολύνσεις... Είχαν σταματήσει τώρα για καιρό, γιατί πήρα την αντιβίωση, και μετά συνέχισα να μην έχω για σχεδόν μια βδομάδα ακόμα. Από χτες έχω αρκετά. Κι εμένα οι αναλύσεις ούρων είναι καθαρές, γιατί δεν έχω ουρολοίμωξη. Οι καλλιέργειες κολπικού υγρού έδειξαν το ουρεόπλασμα και τον στρεπτόκοκκο.

Βανεσσάκι, εγώ έχω πάει στα +10. Φαντάζομαι με την κατακράτηση κι όλα αυτά, μέχρι το τέλος θα έχω φτάσει γύρω στα +12 το πολύ. Πάντως, αν θέλεις να θηλάσεις, μην περιμένεις ότι θα κάνεις αυστηρή δίαιτα. Ο θηλασμός θέλει να τρως και να πίνεις πολλά υγρά. Οι περισσότερες γυναίκες πέφτουν σ' αυτό το τρυπάκι της δίαιτας και τελικά δεν τα καταφέρνουν με το θηλασμό. Όχι ότι είναι απόλυτο, αλλά είναι ένας παράγοντας.

Όσο για τις κλοπές, τι να πω...

Νάνσι και Νία, κέικ ακούω! Εμείς έχουμε ακόμα μπλακ φόρεστ!

Νάσια, καινούρια πατέντα: παστίτσιο για επίσπευση του τοκετού!!!

Μαρία (12), βλέπω τρελαθήκατε με τον μικρό!!! Πάλι καλά που είναι ησυχούλης!

Εμείς σήμερα θα πάμε στη μάνα μου (κλασικά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες, καλη Κυριακη.....κυλανε οι ημερες και χαμπαρι δεν παιρνουμε!!!

Συμπεθερα :lol::lol: ετσι θα τους πω την αλλη φορα,οτι μου αρεσει το ξε.....σκι και με αυτο θα κανω και μια κορακλα νααααααααααα με το συμπαθειο!!Το τσακισες το τοτστακι εεε?Ειδες ποτε το ελεγες και να το εφαγες...ετσι κι εγω θα γραφω σε λιγο για την τουρτα που θα ριμαξω!!!

Μικι μου κι εγω ειχα υγρα και τελικα εχω ουρολιμωξη και παιρνω αντιβιωση.Απλα εμενα αλλαξαν λιγο χρωματακι προς το κιτρινωπο!Τωρα με την αντιβιωση διορθωθηκαν!!Οταν πας για εξεταση δεν σου μετραει το αμνιακο υγρο?Τωρα ειμαστε στη φαση που ειναι στα ανωτερα του ορια!

Παλι για γλυκα και κεικ καλε γραφετε?ουφ !!!! :mrgreen:

Νασια μου μετα το παστιτσιο ετοιμασου για μια βολτουλα στην κλινικη να βγει η ταλιμπανα σου!!!

Χθες το βραδυ η φραουλιτσα ηταν ανυσηχη, ενω κοιμομουν με ξυπνησε και χοροπηδουσε κατα τις 4.30 μεχρι τις 5.00.....και μου αρεσε και ανυσηχησα για την πολυ κινητικοτητα της ...τελικα δεν ξερω τι θελω....τωρα εχει λοξυγγα,ψηλωνει η σκατουλα!!!

Σημερα κοκκινιστο με ρυζακι για τον αντρα και φιλετακι για μενα στη σχαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mou!!!!!!!!!!!!!

exthes perasame poly omorfA eixa anevei kai sthn konsola kai epaza mousikh......h kalyterh mouuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!

xixixixiixix

anna maria mouu eyxaristw gia thn voiteia gia ta onomata..............axaxaxxaxaxaxaxa

skeftomai poly sovara to aggelos!!!!!!!mou aresei para poly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kai to iasonas mou aresei alla den tou polytairiazei nomizw!!!!!!!!!!!!to aggelos tou paei ganti :P:P:P

emeis psinoume shmera kreatika na fame..........giammmmmmmmmmmmm :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία μου σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!!!

Ανταποδίδουμε και εμείς!!!!

Να είστε καλά και με το καλό το μωρό σας!!!!!

Νάσια αυτό βλέπω……….εμπρός στο δρόμο που χάραξε η Μαρία12!!!!!!!!

Όσο για τα υγρά που λες τι να σου πω;;; Ειδικά εγώ……..που δεν είχα και τίποτα!!!!!

Θα τον δαγκώσω……..φιλάκια στην ταλιμπανίτσα σου!!!!!

Άννα Μαρία πήγες τελικά σε οφθαλμίατρο για να σου πει για τα μάτια σου ή είναι κανονισμένη τελικά για καισαρική;;; Πάντως εμένα , βέβαια μου έτυχαν όλα αυτά, αλλά πιστεύω ότι αν είχα θέμα με τα μάτια μου τώρα ίσως να είχα και πρόβλημα!!!!!

Σε φιλώ , μου έλειψαν οι ατάκες σου!!!!!!!

Γειά σου συμπεθέρα μου με τα …………….σκι σου!!!!!!!!!!!

Έρχεται η ώρα που θα απολαύσεις την τούρτα αλλά πάνω από όλα την ΚΟΡΑΚΛΑ σου!!!!!!!! Δε θα υπάρχει κάτι πιο γλυκό για σένα!!!!!!!!

Χριστινάκι dj διαβάζω!!!!!!!

Να σε έχουμε υπόψη μας για την βάφτιση!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw etsi lew...molis deis thn koroula sou tha ksexaseis kai tourtes ths ta ksexaseis olaaaaaaaaa mexri kai to onoma sou!!!!!!!!!!!

marakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pws einai oi prwtes meres me ton mpempi spiti????einai hsyxos????

kale den eimai dj aplws evaza apo youtube wraia tragoudakia.....an kai to'xw den mporw na pw...xaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε 10 χρονια να μην φαω γλυκο,μονο να την εχω αγκαλιτσα!!!

Καλη η ιδεα σου συμπεθερα να την παρουμε στα βαφτησια,να μας κανει τρελο προγραμμα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAA TWRA POU TO THYMITHIKAAAAAAA AGGELIKH MOU TO RELAX SAS EINAI TEEEEEEEEEEEEEEEELEIOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!POLY MOU ARESE!!!!!!EXEI KAI MP3 POLY PRWTOTYPO!!!!!POSO EIXAI ALITHEIA??????

THA TO APOLAYSEI POLY O MIKROS SOU!!!!!!!!!!!!

FANTASTHTE TO MWRO NA KOUNIETE KA NA AKOUGETE APO TO MP3 MPHKAN TA GIDIA STO MANTRIIIIIIII.....WPAAAAAAA WPAAAAAAAAA.XAXAXAXAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol::lol:

GIA PES MAS AGGELIKOULA PWS DOULEVEI AYTO ME TO MP3 OTAN TO DIKIMASATE EIMAI POLY PERIERGH!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΕΤΣΙ Κ ΕΤΣΙ ΠΟΝΑΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΛΟΓΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΕΣ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΟΥ ΤΙΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ?Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΗΡΘΕ?

ΝΑΣΙΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ Ε?Κ ΓΩ ΘΕΛΩ.......ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΠΑΤΕΤΕΣ Κ ΣΑΛΑΤΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΜΙΚΙ ΛΕΝΑ ΓΚΕΡΛ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΝΑΝΣΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιριαμακι μου πονακια εεε?πλησιαζεις ανα πασα στιγμη θα ερθει ο πριγκιπας σου!!!

Ναι η συρταριερα ηρθε, επλυνα ,τακτοποιησα,ολα ετοιμα.Το κρεβατακι θα ερθει κι αυτο στον επομενο μηνα και ειμαι ετοιμη νομιζω...πρακτικα τουλαχιστον γιατι ψυχολογικα νομιζω δεν ειμαστε ποτε!!!Ολα καλα θα πανε για ολες μας!!!

Πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...