Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτελους ησυχιααααα!

Καλα οσο βλεπω πως ειχα γραψει το εσπρωχνε και το γραφεται πεθαινω στα γελια :lol::lol: μα τι κολλημα ειχα φαει εκεινη την ωρα και δεν ειχα και χρονο να το γκουγκλαρω! Παω να το διορθωσω μην με παρετε στο ψηλο :lol:

Αργυ τελικα μου ειπε τι εγινε... δεν ειχε λεει παιδακια εξω καθολου και εκεινη της εδειχνε το κοκκινο σπιτακι και ηθελε να παει εκει και η δασκαλα της ειπε οχι. Λογικο ειναι ετσι οπως μου το λεει. Τα σκεφτηκα και εγω αυτα που μου ειπες. Να την ντυσει εννοω να της βαλει τα αδιαβροχα της παντελονι-μπουφαν για να βγει εξω γιατι ψιλοεβρεχε σε καποια φαση. Απο οτι καταλαβα την αφησε να κανει την χειροτεχνια της και μετα τα μαζεψε σε αλλο δωματιο να μαθουν το τραγουδακι. Ολα οκ.

Τι ωραια να ταιζουν το ενα το αλλο!! Τσαπερδονα η Ρ.! Τι τραβαει ο καημενος ο Λ. :D Και εμενα ετσι μου λεει οταν της τραγουδαω :lol: Τι υποννοει αραγε? :lol:

Μαρακι πλακα μας κανεις? :shock: Ετσι της ειπε ο γιατρος της αδερφης σου? :twisted: Εννοειται αυριο καταγγελια! Και τι θα πει ΝΟΜΙΖΑΝ πως η γιαγια ετρωγε? :shock::twisted: Ε δεν πανε καλα ρε! Αυτοι θα την πεθανουν απο ασητια στο τελος! Ου μπλεξεις ειναι μαμησετα τα.

Ο Γ. σημερα εφαγε ενα μπολακι ψαρακι με λαχανικα και ρυζι και του αρεσε πολυ!! Μακαρι να μην τον πειραξει! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι ον λαιν αλλα μαγειρεψα εκανα κ πιτσα κ καααααααθησα :D

οχι δε τον προειδοποιησαν..αν γινοταν αυτο δε θα επερνε αποζημιωση..του δωσαν..παλι καλα..

εδω κ 2 χρονια οοοοολο κ διωχνουν..αμετρητα ατομα εχω διωξει..συνολο απο ολες τις τουοτα καμια 50 ατομα :cry::cry::cry: σημερα διωξαν 6..ενας απο αυτους κ ο αντρας μου

ΑΛΛΑΑΑΑ

ο αντωνης πριν κανουμε παιδα δουλευ 2 δουλειες..

πηγαινε σε συνεργειο..πηρε τηλ κ πηγε απογευμα κ δουλεψε εκει..

τον ειπε για ενσυμα κτλ αλλα ο αντωνης αρχικα δε θελει να πρνει κ ταμειο

δοξα το θεο βρηκε προσωρινα..αλλα

πρωτον ειναι απ τη αλλλλη μρια της πολης..

δευτερον ειναι σνεργειο κ εκει δε υπαρχει ωραριο...

δηλ παει πρωι κ φευγει ειτε 6-7-8-9 κτλ

δουλευε παλια σε αλλο κ το χαμε ζησει

που σημαινει ολη μερα θα μαι με τα παιδια..κ χειμωνιασε κ φρικη...

αυτα

το μεσιμερι ξεκινησα να σχολιασω αλλα μου κοπηκαν τα φτερα κ δεννν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι τελειο ειναι ρεεεεεεεεεε

αληθεια...

σημερα δυσκολη μερα...πολυυυυυυυυυυυυυυυ γκρινια λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

παιδια τα ειδα ολα..απελπιστηκα σε καποια φαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε μια χαρά είναι, πώς λέγεται το γκρουπ της? είναι αυτό το μαύρο ζωάκι?!....πόσα φαναράκια θ ακάνει ακόμη!!!! :roll::roll::roll:

ψαράκι δεν δίνουν μετά τον χρόνο? :?: ....αν δεν έχετε και ιστορικό αλλεργίας.....οκ....ας ελπίζουμε να μην τον πειράξει, αφού του άρεσε!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

και ο Λ. μου είπε ότι θα της δώσει και αύριο το γιαουρτάκι της!!! :lol::lol::lol::lol: σαν τους γέρους!!! :lol::lol::lol:

σήμερα ήταν μια καλή μέρα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και καλυνύχτα σας......

Διάβαζα με τόση χαρά και έπεσα στο νέα της Θου.

Μου κόπηκαν τα πόδια , μου δεθηκε κόμπος το στομάχι και εκνευρίστηκα.....

Θου κράτα γερά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη ας δουλέψει εκεί και μπορεί να ψάχνει ταυτόχρονα κάπου πιο κοντά? :?:

αυτό με την γκρίνια σε καταλαβαίνω.......εκεί κοντά δεν έχεις καμμιά γιαγιά ή κάποιον συγγενή να αφήσεις τα παιδιά για λίγο? (δεν θυμάμαι!) :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τη θεια μου..ε αν χρειαστει μια χαρα θα το κανω..βασικα αν το κανω θα το κανω για δουλεια..

αλλα ακομα ο μικρος με γαλα θρεφεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν 3 γκρουπ! Το κοκκινο, το μπλε και το κιτρινο. Η Ε. ειναι στο μπλε. Ψαρακι δινουνε τωρα απο 5 μηνων! Εχει αλλαξει το συστημα εισαγωγης τροφων στα μωρα. Αλλεγιες ευτυχως δεν εχει κανεις μας μεχρι τωρα. Ποσο γελασα με το γιαουρτι :D Μακαρι ολες σας οι μερες να ειναι ετσι καλες! Το ζωακι ειναι σκατζοχοιρος!

Θου εστω και εκει προσωρινα ειναι μια λυση απο το τιποτα. Ασε η γκρινια...σε νιωθω..τα ιδια σε λεω καθε μερα :lol:

Χιες ο Γ. ξυπνησε μια φορα στης 4 μονο και κοιμηθηκα σαν ανθρωπος! Τωρα που δεν ειναι εδω ο Π. θα πεσω νωρις μαλλον. Γμτ το μυαλο μου ολο στο φαγητο ειναι :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε φαεεε..αναγκη δε εχεις..εγω τσακισα πιτσα σπιτικη φυσικα...

εγω αν συνεχισω ετσι θα χασω αλλα 5 κιλα..δε με αφησαν να φω σημερα..ποια εγω να μη φαωωωωωω :o:o:o:o:o:o:o

καλο βραδυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμμιά φορά να το κάνεις και για να ξελαμπικάρεις λίγο, αν δεν έχει πρόβλημα η θεία σου!!! ;)

σκαντζόχοιρο ήθελα να πω αλλά δεν ήμουν σίγουρη....το γκρουπ της λέγεται σκαντζόχοιρος?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γμτ το μυαλο μου ολο στο φαγητο ειναι :twisted:

εσύ δεν έχεις και πρόβλημα....τι να πω και εγώ?....και έλεγα τώρα που λείπει ο άντρας μου να κάνω δίαιτα, αλλά πιο πολύ τρώω!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι ψαρι απο 5 μηνων?? πολυ νωρις δεν ειναι?

θουλαρα παλι καλα κοριτσακι μου που εχει μια εναλλακτικη

στεναχωρεθηκα τοσο πολυ οταν το διαβασα...

αργυρουλα σιγα καλε τι αναγκη εχεις εσυ μια χαρα εισαι

σας φιλωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρωω κατι κρακερακια, τα μικρα και καλα για την μικρη :lol:

Το γκρουπ της ειναι το Blaue gruppe και τα παιδακια ειναι τα Tigerkids! Καμια σχεση με τον σκατζοχοιρο αλλα τον βαλανε μαλλον επειδη ειναι φθινοπωρο. Και εσυ δεν εχεις αναγκη ρε συ. Μια χαρα σε βρισκω.

Θου σπιτικη ε? Ποτε δεν εκανα η αχαιρευτη :D Ο πατος βγαινει λεπτος η φουσκωτος? Εμενα μαρεσει φουκωτος. Αν ναι δωσε συνταγη. Καλα εγω εχει τυχει πολλες φορες να μην προλαβω να φαω ουτε μεσημεριανο και να κοιμηθω νηστικη. Φαντασου τωρα..

Λενα ναι απο 5 μηνων. Τι να πω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

σας διαβασα ,αλλα κλασικα δεν εχω κουραγιο να σχολιασω..ξυπναω στις 6..

ειμαστε καλα,παει κ η παλιοωτιτιδα,κανονικα πηγαινουμε παιδικο,φτου φτου,θα την παλεψουμε..

θου λυπηθηκα πολυ :(

ο γιωργος σταδιακα αποθηλασε,τα ελεγα ρε..εδω κ 1 μηνα περιπου ειχε κοψει κ βραδινο θηλασμο,πρωι στη χαση κ στη φεξη θηλαζε,αφου συνηθως ελειπα οταν ξυπνουσε..

τί να σου πω..εμενα μου λεει οτι εχει λιγο γαλα..ε κατι θα υπαρχει..ξερω κ εγω.. :?:?

τωρα που θα αναρρωσει υποθετω θα το αφησει παλι το σπορ.. :roll::roll:

δε βολευει με αλλους να πηγαινω δουλεια..καποιες φορες το παιρνω το αυτοκινητο..αλλα ρε σεις δενμπορω καθε μερα,γινομαι ρακος..μα να κανω 160χλμ, καθε μερα;;θα βγαλω νοκ αουτ το αμαξι! :shock: κ εμενα μαζι..τουλ.στο λεωφορειο κοιμαμαι κιολας..αλλα αισθανομαι οτι παιρνω ολη τη μερα μου στους δρομους..κ οτι οταν κανω μαθημα ειναι ενα διαλειμμα απο τις διαδρομες με λεωφορεια.. :roll::roll: τεσπα!καλη καρδια!

περαστικα σε ολα τα παιδακια!παναγιωτα οχι σολντεσανιλ!εγω δεν εδωσα σε αναλογη περιπτωση..αλλα ειχα παρει μεγαλο ρισκο..τελικα ολα πηγα καλα..πανε κ σε αλλον γιατρο..

λενα ποσο μου μοιαζεις!κ εγω ετσι σκεφτομαι..αλλα ειμαστε λαθος ρε συ..

αναστασια πες για κοπερτι!

δεν αντεχω αλλο..παω να κοιμηθω!

νατασα τί θεματα εχεις με τον παιδικο της ελενας;

α!νεες μειωσεις!απο το τρομακτικο ποσο των 860ε,τον δεκεμβριο ο μισθος μου θα γινει 760ε! :shock::shock: τα μισα σχεδονα πο οσα επαιρνα..μα πολυ χρημα μιλαμε!θα επιζησουμε εννοειται..αλλα ειναι τοσο κριμα να προσπαθουν με καθε τροπο να σε κανουν να μισησεις ο,τι αγαπάς..ελπιζω να μη τα καταφερουν μονο..

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι κάνε της Έρης, είναι απλή, εύκολη και νόστιμη ...... εγώ αυτήν κάνω :D

σας καληνυχτώ.....αύριο πρέπει να είμαι μπροστά στην πόρτα του ALDI πριν ανοίξει :lol::lol::lol::lol: πουλάνε έλκυθρα σε καλή τιμή, μόνο 30ευρώ και θα γίνει Ο χαμός!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .....και φανταστείτε να μην χιονίσει φέτος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

έχουμε ένα αλλά χρειαζόμαστε και 2ο τώρα που μεγάλωσε κι άλλο η Ρ., το ένα δεν μας φτάνει!!! :roll::roll::roll:

Καληνύχτα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 ΜΗΝΩΝ ψαρι?

ααααα αλλαξαν τα πραγματα!

Θουλη παλι καλα που βρηκε κατι...

ειπεμε...τα παιδια στις υπολοιπες θεσσαλονικιες με ανταλαγμα βαφες και χτενισματα!

Μαρια.....δυστηχως ετσι ειναι τα νοσοκομεια....υπομονη με τη γιαγια...

βλεπω γκρεις ανατομυ...αλλη φαση....

καμια σχεση με εδω!

αυριο απεργια ολα...

σκεφτομαι να κοψω τα μαλλια μου!

αλλα δεν ξερω αν πραγματικα θελω και πως!

χαχχα υπνος χωρις φαγητο?

και το βραδυ δεν ονειρευεσαι φαγητα η γλυκα?

ΑΑΑΑ κι αλλες μειωσεις?

πολυ ωραια....

αυτοι θα κανουν οτι μας πλρωνουν και εμεις οτι δουλευουμε!

οντως δε λεει τοσα χιλ καθε μερα....πολλα τα λεφτα στη βενζινη...

αλλα και το μπας, πολλες οι ωρες....τουλαχιστον κοιμασαι...

οι ωρε σου πως ειναι?

σπαστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μιλούσα πριν με την αδελφή μου (νηπιαγωγός ) και μου έλεγε τα σχετικά. .... άστα βράστα....ένας νεοδιόριστος εκπκός θα παίρνει 500ευρώ!!!! :o:o:o:o:o

και έχουμε έναν συγγενή μας που δουλεύει στο υπουργ. οικ. και είπε ότι θέλουν οι πολίτες να μην έχουν απολύτως καμμιά αποταμίευση στην τράπεζα, να τους υποχρεώσουν όλους να τα χρησιμοποιήσουν όσα χρήματα έχουν....κ.λπ, κ.λπ!!!

χαίρομαι που ο Γ. τα πάει πολύ καλά με τον παιδικό :x

καληνύχτα και πάλι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελκηθρα 30€ :shock: Ουιιιιιιι και εγω εκει θα ειμαι! :lol::lol:

Θα κανω της Ερης καλα λες!

Ιουλια τελεια που συνηλθε ο μικρος! Με τον παιδικο παει καλυτερα? Κουραγιο με τα δρομολογια...μανικι γμτ..

Παω και εγω για υπνο κλεινουν τα ματακια μου. Καληνυχτααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια.....δυστηχως ετσι ειναι τα νοσοκομεια....υπομονη με τη γιαγια...

μα γιατί είναι έτσι??οκ έχουμε το κωλοκράτος μας να μην βοηθά να λυθούν τα προβλήματα αλλά και το έμψυχο υλικό που διαθέτει το νοσοκομείο μας δεν το νοιάζει κιόλας και αντί να βοηθήσει οι ίδιοι κάνουν χειρότερ ατα πράγματα..γι 'αυτό βρίσκουν και τον υπόλοιπο κόσμο απέναντι τους! Γιατί είναι γαιδούρια και τους ενδιαφέρει η τσέπη τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ στη δουλειά έχω προβλήματα..

κι ο Γ πήρε 860 αυτό το μήνα αλλά δεν είπε "χέστηκα δε φτιάχνω ελικόπτερο ας πετάξουν κι ας πέσουν" αλλά συνεχίζει να κάνει τη δουλειά του αφού είναι υπέυθυνος γι'αυτή

όσο για την αγένεια και την ειρωνεία που διαθέτουν γιατροί και νοσηλευτές δεν τους φταίει το σύστημα αλλά μόνο ο εαυτός τους...και αμα δε τους αρέσει να σηκωθούν να φύγουν να έρθουν άλλοι και αμα δεν αρέσει και στους άλλους να φύγουν και αυτοί να τα κλείσουν τα μαγαζιά να πηγαίνουμε κατευθείαν σε ιδιωτικά θεραπευτήρια να πληρώνουμε και να μας φέρονται σαν άνθρωποι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ θέλουν να μας εξαθλιώσουν

να έρθουν εδώ Γερμανοί να κάνουν τις επενδύσεις τους εκμεταλλευόμενοι τον ήλιο, τα νησιά, τη γη, κλπ κλπ αλλά για να είναι συμφέρουσες και αποδοτικές οι επενδύσεις τους θα πρέπει οι μισθοί των εργαζομένων τους να φτάσουν στα 150 ευρώ. Αυτό προσπαθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως...γιατι τους ενδιαφερει η τσεπη τους.....

αλλα εμειςτους μαθαμε ετσι και συνεχιζουμε....

τους φα(σ)κελωνουμε και αντι να αντιδρσουμε λεμε και ευχαριστω...

κι ομως ..το εμψυχο υλικο...δεν ειναι οι γιατροι...

οσο για τους νοσηλευτες....χμμμ πολλοι ετυχε να κανουν αυτη τη δουλεια...αλλοι παλι ...το γουσταρουν....

κι ομως κ αυτοι τα ακουν ολα!

δεν ειναι ευκολη δουλεια....ποσο μαλλο αν εχεις και την αγενεια να αντιμετωπισεις...

οσο ια το συστημα....εεεε φταιει και αυτο λιγο....εως πολ....

επελεξαν να δουλευουν αλλα να αμοιβονται...

οκ ολοι φαγαμε τις μειωσεις...άλλα τουλαχιστον ας μα εδιναν τα δεδουλευεμενα μας....νυχτες ,αργιες κλπ...

ολο το παραπανω δεν σε κανει να μην φερεαι ανθρωπινα....

αλλωστε ελπιζω να ξεχωρισαν καποιοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι τα βράζω! Θα αρχίσω σιγά σιγά να χρησιμοποιώ τον ατμό. Δίνω δεκατιανό φρούτο κ μεσημέρι τα λαχανικά. Κρέας δεν έχουμε βάλει..σε 2 βδομαδες κοτόπουλο. Γενικά λόγω του ότι η μικρή μας έχει αλλεργίες, τρώει πολύ περιορισμένα μέχρι στιγμής 2 φρούτα κ 3 λαχανικά μόνο. Μοσχάρι δε θα φάει λόγω αλλεργίας…προς το έτος θα δοκιμάσουμε. Έχω ακούσει καλά λόγια για τα προϊόντα της hipp. Ίσως δοκιμάσω κ εγώ στο μέλλον! 
    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...