Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Λιλάκι μου ξέρω ότι δεν είναι εύκολο να τρυπιέσαι κάθε μερα αλλά πραγματικά ο σκοπός είναι ο πιο ιερός που υπάρχει! Άλλωστε είμαστε φτιαγμένες για τα δύσκολα απ'ότι φαίνεται... Να σκέφτεσαι πόσο τυχεροί ειστε που το μωράκι σας είναι στην κοιλίτσα σου με την πρώτη προσπάθεια! Είναι ευλογία!!!

Υπομονή και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία στην αυχενική αύριο!!! Θα δείτε ένα ολοκληρωμένο πλασματάκι να κουνάει ποδαράκια και χεράκια παρότι είναι τοσοδούλι!!! Κι αυτό το πλασματάκι είναι το μωράκι σας!!!! Το δικό σας μωράκι!!! Θα σας δώσει δύναμη και θα συνεχίσεις με πιο πολύ πείσμα μετά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μελι μου εχεις δικιο και σιγουρα ειναι ευλογια που ηρθε το μωρακι,και θα ερθει και σε εσας θα δεις!!!!

Περιμενω αυριο να το δουμε ,για να παρω δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipicto μου καλά κάνεις και τα βγάζεις από μέσα σου, δεν χρειάζεται να μας ζητάς συγγνώμη. Γι' αυτό είμαστε εδώ για να στηρίζει και να βοηθά η μία την άλλη. Κράτα με να σε κρατώ, ν' ανεβούμε το βουνό! Όταν το ανεβούμε όμως η χαρά μας θα είναι τόοοοοσο μεγάλη που θα τα ξεχάσουμε όλα τις αγωνίες μας, τα άγχη μας, τα κλάμματα και τις απογοητεύσεις μας. Μέσα σε όλο αυτό τον αγώνα δυστυχώς εσύ έχεις να αγωνιάς για κάτι ακόμα που είναι πολύ σημαντικό και αφορά τη δική σου υγεία. Η δύναμή σου είναι μοναδική και η θέλησή σου ακόμα μεγαλύτερη και πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις κι εσύ όπως όλες μας. Να είσαι αισιόδοξη και να έχεις ελπίδα. Ο Θεός δεν θα σε αφήσει με άδεια αγκαλιά. Εύχομαι ολόψυχα το 2012 να σου χαρίσει μόνο χαρές σε όλα τα επίπεδα και κάθε αποτέλεσμα που να παίρνεις να σε κάνει να χαμογελάς. Για το μωρό δεν το συζητάμε... εννοείται ότι θα έρθει φέτος!!! :D:D

Lilaki σε ευχαριστώ καλή μου για τις ευχές. Μακάρι να τα καταφέρουμε κι εμείς και να έρθει το μωράκι μας με την πρώτη! :ympray: Εσύ ετοιμάσου για αύριο να δείτε το μωράκι σας και να πάρεις δύναμη για να συνεχίσεις τις ενεσούλες σου. Υπομονή και σε λίγους μήνες θα το έχεις στην αγκαλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά !

Ευτυχισμένο το νεο ετος 2012 γεμάτο παιδικά χαμόγελα υγεία και μόνο θετικές χοριακες!

Καλή επιτυχία στα κοριτσια που θα κάνουν ποδαρικό τον Ιανουαριο και σε μας τις υπόλοιπες τέλος του χρόνου αν δεν εχουμε ήδη γεννήσει να ειμαστε εγκυούλες.

Μελι μου ευχομαι απο καρδιας να σου πανε όλα καλα και να ειναι η καλήτερη χρονια της ζωής σου, πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipicto όλα καλά θα πάνε!!! το 2012 θα είναι για όλες μας τυχερό...όντως κ γω όταν σχεδιάζω πράγματα και δε γίνονται απογοητεύομαι και ξανά απ την αρχή...αλλά ξέρεις τι λέω στον εαυτό μου όταν θέλω να υπολογίσω ημερομηνίες???? ένα κομμάτι του εαυτού μοε λέει μη κάνεις σχέδια....γιατί μια παροιμία λέει όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει .....αλλά το υπόλοιπο κομμάτι του εαυτού μου λεεί ότι έχω εγώ δικαίωμα στο όνειρο...και υπερισχύει παντα αυτό!!!! για βλαστοκύστες που ρωτάς νομίζω δε κοστίζει παραπάνω για την εμβρυομεταφορά δεν ξέρω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή χρονιά!Ευύχομαι σε όλες μας να είναι τυχερό το 2012 και να τα καταφέρουμε όλες.Έχω πολλές μέρες να μπω και δεν διάβασα όλα τα posts.Μελιπικτο μου μην ανυσηχείς όλα θα γίνουν.Ξέρω πως νιώθεις κι εγώ έχω το πρόβλημα του χρονικού περιθώριου πρώτα πρώτα γιατί δεν ξέρω πόσο χρόνο έχω μπροστά μου ακόμα για να έχω καλά ωάρια και μετά έχω μπει σε προγραμματισμό για τα φάρμακα μου που έχω μειώσει πολύ και δεν ξέρω πως θα είμαι και πως θα πάνε τα πράγματα στην εγκυμοσύνη μετά.Όσο περισσότερο καιρό παίρνω λίγα φάρμακα τόσο χειρότερα θα είναι οταν μείνω έγκυος.Βλέπεις οι ορμόνες πυροδοτούν το πρόβλημα μου :( .

Για το κόστος που ρώτησες της εμβρυομεταφοράς απο κατάψυξη στο κέντρο που είμαι εγώ είναι 1100.Το είχαμε ρωτήσει γιατί κι εμείς θα κάνουμε σίγουρα κάποια στιγμή τα έμβρυα που αφήσαμε της πρώτης διέγερσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι μου εχεις δικιο και σιγουρα ειναι ευλογια που ηρθε το μωρακι,και θα ερθει και σε εσας θα δεις!!!!

Περιμενω αυριο να το δουμε ,για να παρω δυναμη!

Lil έφτασε κιόλας η ώρα να κάνεις αυχενική;;Καλή επιτυχία!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε???

λιλ καλη επιτυχια !!!!θα τρελαθεις απο την χαρα σου!!!!!!

μελι μου ο θεος ειναι μεγαλος,ολα αυτα που περναμε ειναι δοκιμασιες.....και παντα καποια στιγμη ερχετε το θαυμα!!!!!!!!καλο κανει να ξεσπας....ολες εχουμε ξεσπασει πολλες φορες!!!εδω η μια νιωθει την αλλη!!ολες εχουμε τον ιδιο στοχο ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ .... ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ!!!!!!στο μητερα που ειχα παει η εμβρυομεταφορα απο καταψυξη μαζι με την αμοιβη του γιατρου ηταν 800ε!!η βλαστοκυστη ειναι ποιο ακριβη αλλα δεν θυμαμε τιμη....(νομιζω οτι οι τιμες διαφερουν ανολα με την αμοιβη τους)!!!!σας ευχομαι καλη επιτυχια και πολυ πολυ δυναμη!!!!!φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια τι κανετε??

Εχω καιρο να μπω....λόγω εορτών και υπόχρεώσεων.....

Ευχομαι το 2012 να φερει πολλα γερά μωράκια!!!

Τha gino manoula καλή αρχή ...και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα γλυκες μου!

Λιακι,littledancer,diaz και μελι σας ευχαριστω πολυ, πολυ για τις ευχες!

Λιακι ολοι ετσι μας λενε, το περιμενω με λαχταρα!!!

Εσυ πως πας?

Καλη επιτυχια στα κοριτσια που προσπαθουν, θα γινετε ολες μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!λιλ πραγματικα ειναι φανταστικη εμπειρια!!!!θα κοιτας και θα γελας σαν χαζη :lol::lol::lol::shock::shock::lol: !!!!!ειναι ενας ανθρωπος σε μικρογραφια!!!!εγω ειμαι καλα :D οσο ειμαι ξαπλωμενη :lol: συνεχιζω τα yutopar :( αλλα οταν βγαινω η σηκωνομαι για λιγο νιωθω την κοιλια μου να πετρωνει!!! :(:(:( και παω ξανα στην θεση μου :lol::lol::lol: !!!!!!! δεν παραπονιεμαι ομως :) τα μωρακια μας να ειναι καλα ;):lol: και μαζι τους ειμαστε και εμεις καλα!!!!!σε 7 μερες εχω ραντεβου με το γιατρο!!!περιμενουμε νεα σου!!!!!!!! φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλές φίλες και συμπαραστάτριες τι μου κάνετε?

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το 2012 να σας φέρει ότι μα, μα ότι επιθυμήτε στην ζωή σας! :D

ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΠΙΣΤΗ εύχομαι σε όλες γιατι μόνο έτσι θα γίνει το θαύμα και θα έρθουν τα μωράκια!!! :ympray:

Αν και οι περισσότερες ξέρετε την ιστορία μου θα την ξαναπώ!!! Προσπαθούμε με την αγάπη μου για ένα μωράκι εδω και 4 χρόνια. Πολλά προβλήματα και πολλά εμποδια βρέθηκαν στο δρόμο μας. 2 επεμβάσεις ενδωμητρίωσης, 1 επέμβαση κιρσοκύλης και ο δρόμος μονόδρομος, ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. Κάναμε μία απέτυχε. Προσπαθήσαμε για άλλες δύο φορές αλλά τίποτα, ποιοτικά χάλια τα ωάρια και το σπέρμα ελάχιστο, αλλά δεν το βάλαμε κάτω, πάντα πιστεύαμε ότι ο ΘΕΟς και Η Μεγαλόχαρη Παναγίτσα που όλους μας βλέπει θα έκαναν το θαύμα τους! Ημουν σίγουρη και κέθε μήνα πίστευα και ήλπιζα ακόμα και στην φυσιολόγική σύληψη. Πρίν ένα μήνα κάναμε ακόμα μια προσπάθεια με Τροποποιημένο φυσικό κύκλο αλλά δυστηχώς στις 1/12/2011 μου ήρθε περίοδος και το όνειρο σταμάτησε για άλλη μια φορά! Είπαμε θα ξαναπροσπαθήσουμε, πιστεύαμε. Ψάξαμε και για νέο κέντρο για μια δεύτερη γνώμη, βλέπετε η περίπτωση μας ήταν εξαιρετικα δύσκολη. Περιμένουμε λοιπόν να αδιαθετήσω για να πάμε στον γιατρό αλλά περίοδος πουθενα! Μάλλον, λέω ανομαλία μετα την εξωσωματικη. Λοιπόν, σήμερα 5/01/2012 κάνω ένα τέστ γιατι μου ήθελα να είμαι σίγουρη και είναι ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!!!!

Το φαντάζεστε εγώ ακόμα όχι! ΔΕΝ έμεινα εκεί φυσικά κάνω μια χοριακή και την 5η μέρα καθυστέρησης 2540 ΜΟΝΑΔΕΣ!!!!!

Κορίτσια αυτό είναι θαύμα, όσο και να μας βοήθησαν οι ορμόνες του προήγούμενου κύκλου όσο και να ανέβηκε το σπέρμα ειναι ένα θαύμα και το χρωστάμε στο ΘΕΟ και στην ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ και στη μαμά της ΑΝΝΑ! Ακόμα είμαστε σαν χαζοί! Νομίζω ακόμα οτι γράφω και μιλάω για κάποια άλλη!

Και σας λέω πως όλες τις γιορτέ, έπινα κάθε μέρα έτρωγα όλο βλακείες και τρελό ξενύχτι!!

Τελικά αν είναι να έρθει θα έρθει ο κόσμος να χαλάσει!

Κορίτσια μου να πιστεύετε και θα έρθει σε όλες!

Τώρα προσοχή και την Δευτέρα πάμε για τον 1ο υπέρηχω, μέσα σε 3 μέρες θα τα κάνουμε όλα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri!!! apisteuto!!!mprabo!!! telika to 2012 ksekinhse mia xara!!!! kala einai fantastiko!!epiteloys ta kataferes!!!nai telika an thelei na rthei tha rthei......kokkinizei h listoyla mia xara...

lagonhsi se eyxaristo gia tis eyxes soy....elpizo ola na pane kala ...se oles mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέρι μου γλυκιά μου δεν το πιστεύω!!!!!!!!

Έχω τρελαθεί από την χαρά μου!!!!!

Χίλια συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Με το καλό να ακούσετε την καρδούλα του και όλα να πάνε κατευχήν!!!!

Αχ δεν ξερεις πόσο χάρηκα!!!!!!! Εύχομαι μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα τα καλά του Θεού!!!!!

Έχω συγκινηθεί τόσο πολύ!!!!

Το τρίτο καλό νέο που μαθαίνω σήμερα!!!! Αφού γράφω και κλαίω από χαρά λες και τα καλά νέα αφορούν εμάς!!!!!

Πάντα τέτοια βρε κορίτσια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι μας γλυκια ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif] Μπραβο κοριτσακι , τα νεα σου ειναι υπεροχα!! Χαιρομαι τοσο πολυ οταν καποια κοπελα εδω μετα απο τοση ταλαιπωρια τα καταφερνει σαν απο θαυμα. Για τα ζευγαρια που δεν το βαζουν κατω και συλλαμβανουν μονα τους μετα απο τοση απογοητευση!!! Σου ευχομαι μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη, το μωρακι αυτο ειναι μαχητης και ηδη σας σηκωνει στα ουρανια!!!

Ετσι να παιρνουν δυναμη και οι υπολοιπες.... να σηκωνεστε μετα απο καθε πτωση και να κανετε πολλες αγαπουλες! Τα θαυματα υπαρχουν και τα μωρακια σας ερχονται... Πιστεψτε το και καντε παλι την ευχη σας σημερα μερα των Φώτων!! Σας φιλω, καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τeri ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] Τέλεια ξεκινάει η νέα χρονιά! Ο Θεός έκανε το θαύμα του και σας έκανε το μεγαλύτερο δώρο! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να σφίξετε στην αγκαλιά σας το μαχητή σας!

Κορίτσια το πάρτυ ξεκινάει! :ymparty::ymparty::ymparty: Με πίστη και αγάπη όλες θα τα καταφέρουμε! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τeri μου....τι υπέροχα νέα!!!

Tελικά πολλές κοπ΄λες μετα απο προσπάθειες εξωσωματικής ...μένουν μονες τους.

Μάλλον βοηθάνε αυτές οι ορμόνες που ηδη εχουν παρει στην προσπάθεια....αλλά σιγουρα βοηθάει και η πίστη στην Παναγία!!

Το 2012 μπήκε με το καλύτερο νεο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!!!!!!!

τερι μου πολλα πολλα συγχαρητηρια [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!πραγματικα ειναι ΘΑΥΜΑ....ΤΟ ΔΩΡΟ ΗΡΘΕ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!! ετσι εγινε και με εμενα εκει που ειχα κανει 3 εξωσωματικες και θα ξεκινουσα την 4 εξωσωματικη ηρθε ο πριγκιπας μου!!!!!!!!!!!και ακομα δεν το πιστευω.....ειναι δωρο θεου.....γιαυτο κοριτσια ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ

εχετε καποιο νεο απο την λιλ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ όλες σας!!!! Νοίωθω πολύ καλά όταν είστε διπλά μου!!! Χίλια ευχαριστώ για όλα!

Θα έρθει για όλες αυτή η μέρα απλά πρέπει μάλλον να είναι η κατάλληλη στιγμή, δεν ξέρω ακόμα τι να πω! Σήμερα που ξύπνησα ξαναείδα το τεστ και την χοριακή, νόμιζα οτι ήταν όναιρο!!!

Αυτά γίνονται για νας μας θυμήσουν οτι χωρίς πιστη και την βοήθεια του Θεού δεν γίνετε τίποτα!!!!!

Φιλιά σε όλες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri συγχαρητήρια! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Φαντάζομαι την χαρά σας!Με το καλό κούκλα μου να πάνε όλα καλά και του χρόνου να περάσεις τις γιορτές με το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri sinxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sou eyxomai ola na pane kala k me to kalo na kratisis stin agalitsa sou ena i k dyo ygiestata morakia !!!!!!

ta dika mou nea koritsia einai oti ekana yperixo tin tetarti k eida to sporaki mas einai 3 sxedon xiliosta k eidame k palmo tis kardoulas vevea den akousame alla stis 19/1 exoume radevou gai na akousoume prota o 8eos na eiani ola kala !!!!

filia koritsia se oles k efxomai mia mia na mas lete tis xoriakes sas !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια! Χρόνια Πολλα σε όσες γιορτάζουν! Μακάρι να μας βοηθήσει όλες ο Αγ. Ιωαννης ο Πρόδρομος να μεινουμε εγκυούλες και να κάνουμε τα παιδακια μας με το καλο.

Τερι πραγματικα μου εφτιαξες την διάθεση! Συγχαρητήρια πραγματικα αυτο ειναι θαύμα σου ευχομαι να εχεις μια τελειόμηνη υπέροχη εγκυμοσύνη και η παναγίτσα να σε προστατεύει παντα,μετο καλο γλυκεια μου.

Κορίτσια και σε όλες τις υπόλοιπες θα συμβει που θα πάει κι εγω μερικές φορες σκέφτομαι μακάρι να γίνει ενα θαύμα και να ξεβουλώσουν οι σάλπιγγες αλλα τις εχω κλεισει και με λέιζερ στην λαπαροσκόπηση αλλα αν θελει ο θεός όλα μπορούν να συμβουν.

Πολλα φιλια Καλή Χρονια με μόνο Υπέροχα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!

Τeri ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Αααααααχ, μπραβο κοριτσακι! :ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Ισως η εξωσωματικη να βοηθησε και να εκανες καποια καλα αυγουλακια :D

Αμα ειναι να ερθει τελικα, θα ρθει!

Εγω εμεινα εγκυος με ενδομητριωση 4 εκ. και ο αντρας μου ειχε κυρσοκυλη που δεν τα πειραξαμε.

Ειχαμε καλα ωαρια και σπερμα, ευτυχως. Ο γιατρος μου μου ειπε ενα,δυο καλα ωαρια και ενα,δυο σπερματοζωαρια στα εκατομυρια ,αρκει για το θαυματακι μας.

Η λιστα μας αρχιζει και κοκκινιζει, γιουπι :D:D

Λιακι μου χαιρομαι για σενα και καλη επιτυχια στο γιατρο.Ξεκουραζεσαι και εσυ οπως και εγω, και απο προχθες που σταματησαμε τα outrogesgtan νιωθω και πιο ανετα, ευτυχως.

Η αυχενικη δεν εγινε προχθες γιατι πρεπει να μεγαλωσει ακομα 3,4 χιλ.

Οποτε θα παμε την Πεμπτη ξανα.Ακουσαμε καρδουλα παλι ,το ειδαμε που μεγαλωσε και χαρηκα :D

Μινα με το καλο να ακουσετε καρδουλα! Εμεις την 6η εβδομαδα την ακουσαμε για τα καλα!!

Οπως λενε και τα κοριτσια θα ξετρελαθειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν. λιλ πλησιαζει η πεμπτη!!!θα ειναι και το ζουζουνακι σας ποιο μεγαλο!!!!και ολα θα πανε καλα!!!! labrinip ο θεος ειναι μεγαλος !!!!πιστεψε το και θα γινει!!!!!να ρωτησω κατι τις μαμαδες που εχουν γεννησει???? στην εγκυμοσυνη σας ειχατε νιωσει τους παλμους του μωρου σας????γιατι σημερα κατι ενιωσα στην κοιλια μου αλλα δεν ξερω αν ειναι το μωρακι μου???? :shock: χαζη ερωτηση ε??? :lol::lol::lol: πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...