Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Lagonisi ,το βοηθησατε τελικα με προγεστερονη?

Ευχομαι να γινει το θαυμα και αυριο να πανε ολα καλα!

Εμεις σημερα παμε στο γιατρο να δουμε το φασολακι ....εχω λιγο αγχος

Φιλακια και καλη επιτυχια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

λαγονησι μου μην χανεις την πιστη σου ετσι? καλη επιτυχια αυριο!!!! ευχομαι να εχουμε τα καλυτερα νεα! :):)

λιλ με το καλο να δειτε το σπορακι σας παλι!

καλη δυναμη σε ολες!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia ti kanete eiste kala ?

apoti diavazo eimaste oles arketa aisiodokses k afto einai poly kalo !!

lagonisi sou efxomai mesa apo tin kardia mou na pane ooooola kala k ixoriaki sou na einai poly kalyterh koritsi mou !!!! h panagitsa na einai mazi sou !!!!!

koritsia kalh epityxia se oles mas efxomai oles me 8etika nea !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi mou euxomai simera na exeis mia polu terastia xoriaki!!!! :ympray::ympray::ympray:

lil megalose to sporaki sas???

mina2 pote kaneis xoriaki??euxomai na exeis mia thetikotati terastia xoriaki!!!k apo mia akomi kopela den perimenoume??den thumamai pia einai alla tin euxomai to idio!!mia terastia,thetikotati xoriaki!!!!

filakia polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi τι έγινε τελικά ;

σήμερα έκλεισα ραντεβού για την ερχόμενη Τρίτη

μεγάλη αγωνία !!! ανυπομονώ να δω τι θα μας πει και φυσικά περισσότερο για το πότε

θα ξεκινήσουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα ..τι κανετε???εχω να μπω μερες....ειμουν στο νοσοκομειο σχεδον 5 μερες με συσπασεις αλλα δοκσα το θεο τωρα ειναι ολα καλα ,μου ειπε ξεκουρασει και θα με ξαναδει 22/12!!αυτα τα νεα μου.....λαγονησι σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να πανε ολα καλα!!! φιλακια πολλα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Lia μου........

Κοιτα να ξεκουραστείς ...μην μας τρομαζεις....

Τα χάλια μου συνεχίζονται..... :(:(

Η χοριακη παλι δεν ηταν καλή....

Σημερα απογοητευτηκε και ο γιατρός...Αυριο κανω μια επαναληπτικη και το μεσημερι παω για υπέρηχο.

Το μονο που ευχομαι ειναι να μην ειναι εξωμητριο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi εύχομαι αύριο τα νέα σου να είναι ευχάριστα, η Παναγιά μαζί σου.

tha_gino_manoyla έχεις μιλήσει με το γιατρό σου ;

έχετε μιλήσει για την διαδικασία και το πότε ξεκινάς ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi θα περιμενουμε νεα σου.Ελπιζω να δειτε το σπορακι στον υπερηχο και να εχετε καλυτερη εικονα σημερα :ympray::ympray::ympray:%%-%%-%%-%%-

Λιακι ,τι περασες κοπελα μου?Ευτυχως που περασε και εισαι καλα με το μωρακι σου. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εμεις προχτες πηγαμε για υπερηχο, ακουσαμε την καρδουλα πιο δυνατα τωρα, και απο σπορακι που ητανε , εχει γινει φασολακι :D:D

Τωρα πρωτα ο θεος 5 Γεναρη παμε για αυχενικη διαφανια...

Ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!lagonisi μην απογοητευεσε ο θεος ειναι μεγαλος!!!!!μακαρι να πανε ολα καλα!!

σας ευχαριστω παρα πολυ.....τωρα ξεκουρασει....γιατι το ειχα παρακανει με τις βολτες!!!!!!! φιλακια πολλα και περιμενουμε νεα σου lagonisi .... %%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησακι μην απογοητεσαι ακομα.. με το καλο η επαναληπτικη και ο υπερηχος! ευχομαι να εχουμε τα καλυτερα νεα... να δεις που το σπορακι σου ειναι μαχητης σαν τη μαμα του!! :):)

λια μου περαστικα και προσπαθησε να εισαι χαλαρη και ηρεμη σε αυτη τη φαση.Μαγνησιο φανταζομαι σου εχει δωσει ο γιατρος ετσι? Επισης, εχεις θεμα με τη θρομβοφιλια μηπως? Σε ρωταω γιατι μια κοπελα απο το ποστ με τις εγκυουλες που μιλαω ειχε θεματα συσπασεων και τελικα αποδειχτηκε οτι δεν επαιρνε σωστη δοση για τη θρομβοφιλια.. Ελπιζω ομως να ηταν κατι παροδικο και τυχαιο.. φιλια στην κοιλιτσα!!!

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi εύχομαι αύριο τα νέα σου να είναι ευχάριστα, η Παναγιά μαζί σου.

tha_gino_manoyla έχεις μιλήσει με το γιατρό σου ;

έχετε μιλήσει για την διαδικασία και το πότε ξεκινάς ;

ναι έχω μιλήσει....όλες οι εξετάσεις μια χαρά...αδιαθέτησα 12 οπότε ηπρώτη αρβεκαπ μαντέψτε.....

πρωτοχρονιά!!!! έτσι θα μου μπει το 2012.... ελπίζω κορίτσια να ναι η 3η και τελ προσπάθεια....δεν αντέχω άλλο...κουράστηκα.... εσύ μερεντούλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!3 φορες την ημερα παιρνω μαγνησιο και τωρα 2 φορες την ημερα filicine!!!!ναι εχω θρομβοφιλια.....κανω μια innohep την ημερα...αλλα οι συσπασεις μαλλων ηταν απο κολικο εντερου....ετσι μου ειπε,γιατι οποτε ετρωγα λαχανικα πονουσα παρα πολυ.τωρα μου εδωσε τα yutopar που ειναι για συσπασεις θα τα παιρνω μεχρι τις 22/12 και μετα βλεπουμε .ευχομαι να ειναι απο τον κολικο...την επομενη φορα που θα παω θα τον ρωτησω γιαυτο που μου εγραψες !!!!φιλακια στην μπεμπουλα σου!!!!! :D κοριτσια υπομονη .......και δυναμη χρειαζετε....μην απελπιζεστε ο θεος ειναι μεγαλος πιστεψτε το και θα γινει!!!! lagonisi τι εγινε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!3 φορες την ημερα παιρνω μαγνησιο και τωρα 2 φορες την ημερα filicine!!!!ναι εχω θρομβοφιλια.....κανω μια innohep την ημερα...αλλα οι συσπασεις μαλλων ηταν απο κολικο εντερου....ετσι μου ειπε,γιατι οποτε ετρωγα λαχανικα πονουσα παρα πολυ.τωρα μου εδωσε τα yutopar που ειναι για συσπασεις θα τα παιρνω μεχρι τις 22/12 και μετα βλεπουμε .ευχομαι να ειναι απο τον κολικο...την επομενη φορα που θα παω θα τον ρωτησω γιαυτο που μου εγραψες !!!!φιλακια στην μπεμπουλα σου!!!!! :D κοριτσια υπομονη .......και δυναμη χρειαζετε....μην απελπιζεστε ο θεος ειναι μεγαλος πιστεψτε το και θα γινει!!!! lagonisi τι εγινε??????

μπραβο λια ολα καλα!! Και η Μαντι που ειχε θεμα με τις συσπασεις επαιρνε yutopar, αλλα επειδη της εφερναν ταχυκαρδια τα σταματησε και αυξησε τις δοσεις του μαγνησιου.. Στο λεω αν τυχει κατι παρομοιο (ξου ξου) να μην ανησυχησεις!! πολλα φιλια στην κοιλιτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι έχω μιλήσει....όλες οι εξετάσεις μια χαρά...αδιαθέτησα 12 οπότε ηπρώτη αρβεκαπ μαντέψτε.....

πρωτοχρονιά!!!! έτσι θα μου μπει το 2012.... ελπίζω κορίτσια να ναι η 3η και τελ προσπάθεια....δεν αντέχω άλλο...κουράστηκα.... εσύ μερεντούλα????

άντε ρε !!! πρωτοχρονιά :lol::lol: σου το εύχομαι να είναι η τελευταία σου !!

εγώ θα ξέρω την Τρίτη τι θα κάνουμε, τώρα είμαι στην 5η μέρα του κύκλου μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΓΓΙΞΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ......ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟΤΟΜΑ!

ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟΞΥΣΗ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...

3η ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ....ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΜΒΡΥΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ...

ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!

ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ...ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ.

ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.....ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ!!

ΕΙΠΑΜΕ ΧΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ!!

THA GINO MANOYLA ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ 2012??

:):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi λυπάμαι,

ο γιατρός σου τι λέει ; δεν κάνει υποθέσεις για το τι μπορεί να φταίει ;

να κάνεις οτι εξετάσεις χρειαστεί και γρήγορα για μια ακόμα τελευταία προσπάθεια !!!!

μια αγκαλίτσα απο εμένα :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΟΥ....

ΤΙΣ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ...

ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ.....ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSIA TI KANETE EISTE KALA ??

mariaaa 22/12 MOU EIPE O GIATROS MOU NA KANO XORIAKI ALLA SIMERA APOGOITEFTIKA LIGAKI GIATI APO TOPROI EXO PNOUS PERIODOU ERXODE K FEVGOUN DEN PONOUSE K TO STI8OS MOU K ME EPIASE I APOGOITEFSI MOU ..... MILISA ME TON GIATRO MOU K MOU EIPE OTI EINAI NORIS AKOMI GIA NA SKEFTOMASTE ARNITIKA ALLA EGO MPORO NA PO OTI KLONISTIKA VEVEA AIMA DEN EXO DEI AKOMI ALLA FOVAMEI OTI ISOS DEN TA KATAFERO DEN KSERO TI NA PO TORA VEVEA TO STI8OS MOU PONAEI PALI ALLA DEN KSERO TI NA SKEFTO EFXOMAI NA EIMAI LA8OS K NA MI SIMAINEI TIPOTA TO OTI EXO PONOUS PERIODOU ALLA DEN SAS KRIVO OTI STENAXORI8IKA POLY SIMERA ENO ELEGA OTI EINAI NA GINEI APO TO8EO 8A GINEI K EIMOUN AISIODOKSI TORA PSILOAMFIVALO AN 8A PROLAVO NA KANO XORIAKI .... EFXOMAI NA PANE OLA KALA GIA OLES MAS K O8EOS NA EINAI MAZI MAS !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta στην ίδια μέρα του κύκλου είμαστε....

lagnonhsi μην απογοητεύεσαι...είναι όντως πολύ θετικό ότι συλλαμβάνεις.... εγώ δεν έχω δει θετική χοριακή ποτε....νομίζω ότι έχουμε τον ίδιο γιατρο????

Mina είναι πολύ νωρίς ακόμη...σε καταλαβαίνω απόλυτα...στην αναμονή περνάς πολλά σκαμπανευάσματα.... εύχομαι να χεις μια θετικότατη χοριακή....

κ ΝΑΙ κορίτσια θα μας κάνω ποδαρικό και εύχομαι σε όλες να είναι το καλύτερο ποδαρικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκα!

Ειναι αρρωστουλα η μικρή μου και βήχει αρκετα και για αυτο ξενυχτάω στο προσκεφάλι της αχ ετσι σας τα γραφω αυτα για να μπαινετε στο κλιμα οι εγκυούλες σιγα σιγα και φυσικα να περνετε μια γεύση οι επόμενες γιατι ΟΛΕΣ θα γινετε μανούλες το πιστεύω και το προσεύχομαι καθημερινα.

Lagonisi μου τι να πω στεναχωρήθηκα που ταλαιπωρήσε ετσι αλλα σε θαυμάζω και σε χαίρομαι και εγω ετσι σκεφτομουν και ειδες το αποτελεσμα.

Tha gino manoyla με το καλο ευχομαι να μας πεις τα ευχαριστα νεά σου η 3η προσπάθεια ειναι και η τυχερή κι εγω με την 3η τα καταφερα τωρα θα πάω για την 6η και παλι 3η την θεωρω και μαλλον θα τα καταφέρω λεω εγω τωρα....

Μιna σου ευχομαι αυτοι οι πονοι περιοδου να ειναι απο το μωρακι που αναπτύσεται στην κοιλίτσα σου ετσι συνέβη σε πολλες εδω μέσα εγω είχα βάλει και σερβιέτα και τελικα πήρα χορική θετικότατη.

Lia τελος τα λαχανικά ηρέμησε και όλα θα πανε μια χαρα κι εγω ειχα πολλα φουσκωματα στην εγκυμοσύνη απο τα λαχανικά αλλα οχι κολικό innohep εκανα κι εγω κάθε μερα, με το καλο γλυκεια μου φιλακια στο μπεμπακι σου.

Καλο βραδυ παω για υπνο νομίζω ηρεμησε και ο βηχας της μικρης μου αχ τι καλα!

Πολλα φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!labrinip περαστικα στην κορουλα σου !!!το εχω ακουσει σε πολλες εγκυμοσυνες με τα λαχανικα!!!!!!

lagonisi ........... :( λυπαμε πολυ.....δεν ξερω τι αλλο να σου πω....μην σε παρει απο κατω....σκεψου θετικα....μια μεγαλη αγκαλια!!!!!σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν ευχομαι το 2012 να σας κανει μανουλες!!!!!! twiggy μου εχεις δικιο με τις ταχυκαρδιες ....αλλα παλι καλα κρατανε μια ωρα!!!! φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...