Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Αχ τέρι, λυπάμαι ειλικρινά κοριτσάκι...σε σκεφτόμουνα αυτές τις μερές και έλπιζα μέσα από την καρδιά μου να διαβάσω ευχάριστα νέα...

Κουράγιο όμως κοριτσάκι και να έχεις ελπίδα, πάνω κάτω όλες το έχουμε περάσει, θέλει δύναμη και υπομονή....και δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι τελικά η υγεία είναι το παν...πίστεψε με, αυτές τις μέρες έχω την μανούλα μου στην εντατική και ούτε καν που σκέφτομαι τίποτα άλλο από το να γίνει καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kalhmera koritsia..

proxtes piga ekana pali tin xwriakh mou htan sta 3100 mou fenete ligo xamilo ?? prin authn tin eksetasi dld 5 meres pio prin itan sta 1890 kai twra mono sta 3100??? einai kalo h kako auto?? san na anisixw polu gia ola mou fenete... twra ipomonh ws thn paraskevh pou tha pame ston giatro gia na mas kanei pali uperixo na doume ti tha doume... mepiase mia fovia pantos edw kai liges meres mipos kati den paei kala.. :( oufff

LiL mou esena i xwriaki sou poso einai??? eimaste sxedon stis idies meres...

kalh mera na exoume filiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακι εγω μετα απο τα γεγονοτα του Σαββατου επρεπε να κανω την Δευτερα και σημερα. Την Δευτερα ειχε βγει καπου 6000 και το βραδυ θα μαθω για τη σημερινη.

Ομως προσεξε τι θα σου πει ο γιατρος σου!!!

Οι τιμες διαφερουν απο εργαστηριο σε εργαστηριο!

Γι΄αυτο πρεπει να πηγαινουμε στο ιδιο!

Εγω την πρωτη χοριακη που ηταν 61, δεν την ειχα κανει στο γιατρο.

Την δευτερη μετα απο δυο μερες που την εκανα στο γιατρο ηταν 240!

Καλα μου λεει ...που την εκανες την πρωτη και στη βγαλανε τοσο χαμηλη?

Και στο ιντερνετ που κοιταξα εχουν τις δικες τους τιμες.

Ο γιατρος σου τι σου ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tis protes dio tis ekana se mikroviologiko edw konta stin goitonia tin 3 tin ekana ston giatro mou pou piga proxtes poumou irthe ligo roz igro.. kai mou eipe oti einai sta 3100 twra alo ergastirio to ena alo to alo mou eipe tha mou kanei iperixo thn paraskevi kai tha ksana metrisoume tin xoriaki mou.. makari theouli mou na einai ola kala kai na pane os to telos ola kala... fovamai polu pantos... den kserw giati me epiase mia tetia fovia pou me trelenei... dio meres akoma kai tha mathoume ti ginete...

euxaristo LiL pou mou apantises toso grigora :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοση ωρα εγραφα και σβηστηκαν :twisted:

Το δυσκολο ειναι να γινει η αρχη, μετα ολο και καποιος τροπος υπαρχει να τα βοηθησουνε.

Το καλυτερο ειναι μονο στο γιατρο μας,εγω μονο εκει!

Ξερω οτι στην αρχη τα εμβρυα τρεφονται με προγεστερονη,και θα δουμε τωρα πως πηγαμε και αν ειναι μου ειπε θα κανουμε μια ενεση προγεστερονης, ελπιζω ομως οτι και για τις δυο μας θα πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας κορίτσια μου! Ήθελα να σας ευχαριστίσω όλες μαζί και κάθε μία ξεχωριστά! Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. Από την Δευτέρα τα μάτια μου είναι τεράστια από το κλάμα αλλά έγινε και δεν αλλάζει, απλά όσο κοντα νοιώθω τόσο πιο μακρυά βρισκόμαστε! Τι να πώ. Πράγματικά όλα αυτά που εγγραφα τα είχα, δεν ήταν ιδέα μου, αλλα όλα από τα χάπια όχι απο αυτό που περίμενα. Κι ο γιατρός μου στεναχωρέθηκαι γιατι πίστευε ότι λόγο ηλικίας θα ήταν θετική, αλλά αυτή 1 ούτε καν 10 για να το ξαναψάξω! Μετρούσα κάθε μέρα την θερμοκρασία μου και άλλα τέτοια, αλλά Λαγονήσι μην κάνεις τίποτα, αν είναι να έρθει ότι και να γίνει θα έρθει! Το εύχομαι :)

Από την Δευτέρα σταμάτησα τα χάπια αλλά περίοδος ακόμα δεν ήρθε. Ξέρετε να μου απαντήσετε πότε να την περιμένώ? Αυρίο θα ρωτήσω και το γιατρό. Να έρθει για το καταλάβουμε καλά!

Το καλό είναι ότι σήμερα με πήραν τηλ. για μια δουλειά που εχω πολλές πιθανότητες. Έτσι για να μπορέσουμε να πετύχουμε το σκοπό μας γιατι χωρίς λεφτά.........

Δεν ξέρω αν και ειμαι πού ευχαριστημένη από τον γιατρό, εκ του αποτελέσματος κρίνοντας, σκέφτηκα να πάω σε άλλο κέντρο. Τι λέτε? Εμπειρείες για θεσσαλονίκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι μου γλυκο πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Θα ερθει μην απελπιζεσαι!Εχεις το χρονο με το μερος σου, απλα αυτα ειναι λιγο πονηρουλικα , μας παιδευουν και ερχονται εκει που δεν το περιμενουμε.

Πιστεψε το μονο εσυ, και θα γινει, θα δεις!

Αν εχεις και την παραμικρη αμφιβολια για κατι, να το ψαξεις!

Εμεις τελικα παμε καλα μεγαλωνουμε και την Δευτερα εχουμε ραντεβου για τον πρωτο υπερηχο ! :D

Ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες!!!!

lagonisi καλη επιτυχια την Παρασκευη!!!! %%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki καλύτερα να κάνεις συνεχώς την χοριακή στο ιδιο μικροβιολογικό....γιατι πραγματικά μπορεί να διαφέρει απο εργαστήριο σε εργαστ'ηριο.

Ισως γι αυτο να σου βγήκε η διαφορά αυτή... Ό γιατ΄ρος σου τι είπε??

Ελπίζω κορίτσι μου να πανε ολα καλα!!!

Teri μου....δεν γίνεται να μην κλάψεις μετά απο ενα αρνητικό αποτέλεσμα.....και νομίζω οτι ΠΡΕΠΕΙ να κλαίμε , να ξεσπάμε......και μετά να τα βάζουμε ολα κάτω και να οργανώννουμε την επόμενη φορά.

Είπαμε...τίποτα δεν θα μας κάνει να μην πετυχουμε τον στόχο μας....αργά η γρήγορα θα γίνει!!

Οσο για τα συμπτώματα....αυτό το ξέρω κι εγώ...οτι τίποτα δεν μπορούμε να λάβουμε υπόψην μας , μιας και παίρνουμε τόσα πολλά φάρμακα!!

LIL ευχαριστούμε για το φύσημα....το έχουμε ανάγκη!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μεγαλώνετε διαβάζω, αυτό ήταν το τελευταίο χουνέρι,

απο εδώ και πέρα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου !!

lagonisi πολύ καλή επιτυχία !!

papaki_ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa koritsiaa..

shmera lew na stolisw kai egw ligo to spitaki mas... etsi gia na ksexastw kai ligaki... avrio stis 8 to vradi exw rantevou ston giatro.. na doume ti tha mas pi.. exw poly megalh agwnia.. kai vevea kai megalos anxos.. kai euxomai ola na pane kala...

katalava oti oso pio poly psaxnese mesa sto internet.. toso pio poly anxonese... kai etsi apofasisa na min ksana psaksw tpt sto internet, tha perinenw kalhtera na mou leei o idios o giatros ti pws kai giati...

pistevw kiales kopeles anxononte ligo poly tsampa... opos eipame kathe eggimosinh kai kai kathe kopela einai diaforetikh.. den mporoume na exoume oles ta idia symptomata oute ths idies times xwriakis... twra isws ta grafw auta gia na tapistepsw pio poly egw... ti na pw.. iremia isixia kai ksekourash...

filia pola kai kalh mera na exoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα! Στολίσαμε το δεντράκι μας και η μικρή εχει ξετρελαθεί όλο στις μπάλες πάει τις βγάζει τις ξαναβάζει πειράζει την φάτνη παει φιλαέι το Χριστουλη την Παναγίτσα εχει πολύ πλακα. Πραγματικά νιώθω πολύ ευλογημένη που με αξιώσε ο θεός να ζώ αυτές τις στιγμές. Ειδατε ποσα εχω περάσει και τι ταλαιπωρία να όμως που τελικά δικαιώθηκα για αυτο μην το βάζετε κάτω, ψαξτε πηγένετε και αλλου διαπραγματευτείτε τις τιμές, να εχετε αισιοδοξία και θα ερθει το θετικό αποτέλεσμα, να ειστε σίγουρες και να το πιστέυετε με όλη την δύναμη της ψυχής σας κι ο θεός θα σας ακούσει.

Εγω τρεχω με την δουλεια και εχω σπαστει λίγο αλλα δεν εχω επιλογες και συνεχίζω, οποια θελει να έρθω σπιτι της για δωρεαν περιποιηση - θεραπεια προσωπου πολύ ευχαρίστως να γνωριστουμε κι απο κοντα αρκει να μενετε Αθηνα. Φυσικα δεν ειναι δεσμευτικό να αγοράσετε απλα διαφημιστικό.

Α και κατι αλλο η κουμπαρα μου εχει πετύχει κι αυτη ενα παιδακι μετα απο 2 προσπάθειες και τωρα ειναι 40 και αφου απετυχε με τα καταψυγμένα σκέφτετε να ξεκινήσει προσπάθειες στο Αττικο Νοσοκομειο, ετσι πήγε και ρωτησε και της ειπαν ότι ειναι εντελώς δωρεάν και πληρωνει μόνο 100 -150 ευρω τα φάρμακα, βεβαια εχει δημόσιο αλλα ίσως τώρα να εχει αλλάξει και με το ικα γιατι συνχωνευτηκαν αρα αν ειναι καλα εκει εχουμε και οικονομικες λύσεις.

Εγω θα ξαναπαω στο γιατρο μου γιατι εχει πρηστει πολύ η κοιλια μου και ισως να εχω θεματακι. Τελος ποια ξερει να μου πει τι ειναι η ενδωμητρίωση και ποια αντισυλληπτικα πέρνουμε για να φύγουν οι κύστες;

Καποια εγκυουλα μάλλον θα κανει ενεση προγεστερόνης αν θέλει μπορω να της δώσω γιατι ειναι πανακριβη κάνει 100€ εχω ενα κουτακι prolut Depot διαθεσιμο.

Παπακι φυσικα και κάθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετική εσυ το μόνο που εχεις να κάνεις ειναι να το ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ και να ευχαριστεις το Θεο για την ευλογια όλα τα αλλα αστα πανω του και ηρέμησε. Κι εγω στην αρχη της εγκυμοσύνης ετσι σκεφτομου ΄ωσπου μια μερα ειπα αφου μπήκε το νερο στο αυλάκι δεν πρέπει να ανησυχω θα πάει ως το τελος και πήγε.!

Πολλα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλημέρα σε όλες!!! Ευχομαι να έχουμε έναν υπέροχο μήνα που θα μας φέρει ότι μας στέρησαν οι 11 προηγούμενοι μήνες του 2011 και να γεμίσουν τα σπιτάκια μας ευτυχία και χαρά... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή τύχη σε όλες και καλα αποτελέσματα!!! Το 2011 να μας αποχαιρετήσει με το πιο σπουδαίο δώρο στην κοιλίτσα μας!!!!

Παπάκι μην αγχώνεσαι! Και κυρίως μην βάζεις άσχημα πράγματα με το μυαλό σου! Πήγαινε στο γιατρούλη σου, ακούστε το σποράκι σας και χαλάρωσε κι απόλαυσέ το! Μην αφήνεις να σε επγηρεάζουν τα όσα διαβάζεις, όπως είπες κι εσύ κάθε οργανισμός και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!!! Μην τα συγκρίνεις!!!

Λαμπρινή μου συγκινήθηκα κοπέλα μου! Τι όμορφο που είναι να στολιζεις με το θαυματακι σου! Εύχομαι ο Θεουλης να σας στείλει συντομα και ένα μικρο αδελφάκι και ολοκληρωθεί η ευτυχία σας!!!

Λαγονησακι μου μια έμεινε!!!!!!!!!!!!! Καλη επιτυχία κούκλα μου!!!

Τερι μου εμένα μου είπε ότι μετα απο 5-7 μέρες θα δω περίοδο! Είχα όμως αίμα μέχρι προχθές και τώρα περιμένω να δω αν έφυγε το ενδομητριο με αυτο το αίμα η θα μου έρθει κανονική περίοδος σήμερα αύριο... Σήμερα είχα κάτι καφέ οπότε ίσως έρχεται πάλι! Μου είπε να μηνφοβηθω αν έχει μεγάλη ροή αυτή τη φορά!!!! Τερακι κι εμένα λόγω ηλικίας πίστευε ότι θα πετύχει άλλά...... Δυστυχώς! Πάμε όμως δυναμικά και δεν τα παρατάμε, ε; Πρώτη σου ήταν κι εσένα;

Φιλακια σε όλες και καλο μήνα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα σε ολες!!!!!

lagonisi καλη επιτυχια αυριο,με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!!

Και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!!!!!

Λαμπρινη μου εγω με ενδωμητριωση εμεινα εγκυος, χωρις να εχω κατι αλλο,Βεβαια δεν ηταν πολυ μεγαλη. Καθε φορα που εχουμε περιοδο καθαριζουμε.Φευγει και το ενδωμητριο το οποιο καθε μηνα εχουμε και αλλο.Ειναι αυτα τα μικρα κομματακια που βγαινουν μαζι με το αιμα. Ετσι λοιπον για καποιο λογο κατι αλλαζει και ενω θα επρεπε φυσιολογικα να φευγουν καθονται σε καποια σημεια στην κοιλια μας, και κανουν κυστες που δεν εχουν υγρο αλλα ειναι συμπαγες κυστες και δεν φευγουν ευκολα.Εμενα εχει γινει μια κυστη στη δεξια ωοθηκη.Αυτες καθε φορα με την περιοδο τρεφονται και μεγαλωνουν .Γι αυτο σαν θεραπεια η' σου κοβουν την περιοδο η' η εγκυμοσυνη ειναι μια πολυ καλη θεραπεια!Στα ειπα πολυ απλα...

Επισης δημιουργουνται και συμφυσεις απο τις κυστες αυτες που δημιουργουν μικροπροβληματακια

Οσο αφορα το Prolut Depot υπαρχει μεγαλη ελειψη, δεν υπαρχει πουθενα και ειναι απαραδεκτο το κρατος για τοσο σοβαρα φαρμακα , οπως και για αλλα φαρμακα που δεν υπαρχουν .Μας εδωσε ενα κουτι ο γιατρος μας , που τυχαια το επεστρεψε μια κοπελα εκεινη την ωρα που δεν το χρειαστηκε!

Δεν ειναι ακριβο, καπου 17 euro εχει.Και για οσες δεν ξερουν περι τινος προκειται, κοριτσια μετα απο τοση ταλαιπωρια που τραβαμε να παρακαλαμε να μην εχουμε καμοια αιμοραγια ,γιατι τον ηπιαμε!

Πρεπει να βρεις αυτο το φαρμακο και να κανεις την ενεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Labrini μου είχα κι εγω ενδομιτρίωση και εκανα λαπαροσκόπηση και μου την αφαιρέσανε μαζι με 3 οινομοιωματα που είχα.....

Λοιπόν εμενα μου είπε ο γιατρος οτι ειναι σαν ιστός αράχνης που πνιγει τα ωάρια...οπότε ειναι πολυ δύσκολο να μείνεις έγκυος αν εχεις ενδομητρίωση.

Οσο για τις κύστες...έχει διάφορα αντισυληπτικά...καλύτερα να συμβουλευτείς τον γιατρο σου.

Κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχές σας....δεν σας κρύβω οτι εχω απίστευτο άγχος!!

Χθες βράδυ πάλι εφιάλτες έβλεπα...οτι πηρα την χοριακή και ήταν μηδενικη κ.τ.λ

Οπως καταλαβαίνετε ...κοιμάμαι ξυπνάω ...αυτο σκέφτομαι...ΟΥΦ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!καλο μηνα!!!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!φιλακια πολλα σε ολες!!!! λαγονησι ολα θα πανε καλα θετικη σκεψη να εχεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Χθες αν και ακόμα είμαι λυπημένη στόλισα μπας και μας αλλάξει η διάθεση :? . Έκανα και τις δουλειές μου και τώρα είμαι εντάξει!

Λαμπρινή μου,όντως είσαι ευλογημένη και μόνο αυτό φτάνει. Κι έγω είχα ενδωμητρίωση. Δεν ξέρω γιατι ρώτας αλλά είναι μια ύπουλη αρρώστια. Εμένα ήταν η αιτία που έφτασα όχι στην αλλά στις εξωσωματικές :cry: . Αλλά υπάρχουν διάφορα στάδια.Δεν υπάρχουν συγγεκριμένα χάπια, ο γιατρό αποφασίζει.

Παπάκι καμιά φορά το να ξέρεις δεν είναι καλό! Άσε τα πράγματα να έρθουν και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! Περιμένουμε νέα απο το σποράκι σου.....

Μέλι μου ουσιαστικά είναι η 2η ολοκληρωμένη προσπάθεια. Αλλά έχω κάνει κι άλλες που σταμάτησαν στην ωοληψία, λόγο κακής ποιότητας ωαρίων. Αχ! ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω, γι' αυτό θέλω να μου έρθει η περίοδος να τελειώνουμε. Εσυ πότε θα ξαναξεκινήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi mou sou euxomai mia terastia xoriaki!!!na spaseis tin gkantemia pou uparxei tora teleutaia!!ego kathe fora prin pao ston giatro koimomoun kane 3oro k eblepa mono efialtes!!!polu axgos....upomoni omos glukia mou!!!mia meroula emeine!!!

teri k meli mou einai ligo spanio na piasete na morakia me tin proti!!k ego imoun mikri,xoris problima k o giatros mou eixe pei oti to pososto epituxias einai peripou 38%!!min apogoiteueste!!!!tha erthei to mpempe!!!!

labrini diabasa k ego tin istoria sou k to poiima sou!!!euxomai i Panagitsa k i agia Eirini Xrusobalantou na einai panta dipla sas!!na sas eulogei k na sas prostateuei!!!k i kori sou einai mia koukla!!!na tin xairesai!!!

lia mou filakia polla k se oles fusika!!!

aaa KALO MINA na exoume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri μου κι εγώ περιμένω να μου έρθει, αν έρθει... Αν δεν έχει έρθει μεχρι το σαββατο θα πάω την Δευτέρα να δούμε το ενδομητριο και αν υπάρχει ωοθηλακιο και λέμε να πάμε κατευθείαν για την εμβρυομεταφορα!!! Με την προϋπόθεση να είναι όλα οκ και να ξεπαγώσουν καλά τα εμβρυακια!!! Θα συζητήσουμε και για να βάλουμε 2 αυτή την φορά! Είπε θα μας αναλύσει τους κινδύνους, το ρίσκο και τις πιθανότητες και θα αποφασίσουμε όλοι μαζι... Είμαι ακόμα μπέρδεμένη μέσα μου και ώρες ώρες νιωθω ότι είμαι καλα και είμαι αισιόδοξη για αυτή την φορά και άλλες νιωθω έντονη θλίψη και απογοήτευση και προσπαθώ να τα αποβάλλω και να δω το μέλλον θετικά! Δεν πίστευα ότι θα με πειράξει τόσο πολυ... Ευτυχώς ο καλός μου δεν το πήρε τόσο βαριά και με βοηθάει πολυ να προχωρήσω μπροστά... Μακάρι να πανε όλα καλά και να μας δώσει το οκ ο γιατρός και να είναι επιτυχημένη η εμβρυομεταφορα και να συνεχίσει σε μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη!!! Εσείς πότε λέτε; Η μάλλον πότε σας επιτρέπουν γιατρός και οικονομικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli πιστεψε το οτι θα πετυχει και θετικη σκεψη!Και με τη βοηθεια του γιατρου ολα να πανε κατευχην,κοριτσακι!!!!!

Παπακι καλη επιτυχια αυριο στο γιατρο, με το καλο να ακουσετε την καρδουλα!!!!

Περιμενουμε να μας πεις!

lagonisi αυριο θα περιμενουμε με αγωνια και τα δικα σου νεα!!!!

Φιλακια σε ολες!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Καταρχήν να δώσω μια μεγάλη αγκαλιά στην teri και στη melipikto,αυτό το 2011 να παει και να μην ξανάρθει.Είπαμε, η χρονιά μας είναι το 2012 :) Κάθε φορά που ακούω για κάποιο αρνητικό αποτέλεσμα νιώθω οτι θα ακουστούν οι ευχές μου σαν λόγια παρηγοριάς αλλά η ατυχία υπήρξε πάντα κολλητή μου και ό,τι λεω είναι σαν να το λεω και σε μένα.Υπομονή βρε κορίτσια.Για κάποια πράγματα χαίρομαι που ταλαιπωρήθηκα γιατί μετά εκτίμησα τα καλύτερα.Και τα καλύτερα πάντα έρχονται.Αλλά όταν έρχονται μαζεμένα τα στραβά αγανακτώ και νιώθω οτι δεν αντέχω άλλο.Εδώ, γλυκειά μου melipikto, σε καταλαβαίνω απόλυτα.Στην παραμικρή ευχάριστη σκέψη αναστατώνομαι γιατί ξέρω οτι το πιο πιθανό είναι να μην παει καλά κι έτσι φοβάμαι να ονειρεύομαι.όχι λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης,απλά το ένα κακό έρχεται πίσω από το άλλο και, πιστέψτε με, τον παλιό κακό καιρό ο άντρας μου με κορόιδευε που ήμουν απίστευτα αισιόδοξη!Τώρα προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη γιατί αν αφήσω τον εαυτό μου έλευθερο, το πρώτο που μου ρχεται στο μυαλό είναι πώς θα αντέξω την πρώτη αποτυχία! Κατά τα άλλα πήγα στο γιατρό, όλα τέλεια, την άλλη βδομάδα έχω ραντεβού με Μαντούδη κι αγωνιώ!!!Φιλάκια σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli ειμαι τρελεμένη! κι εμένα με πείραξε πολύ! Μακάρι να σας πάνε όλα καλά και να έχετε το σποράκι η τα σποράκια σας πολύ πολύ σύντομα!!!!! Χθες σε μια ανασκόπηση με τον αντρούλη μου, που χωρίς αυτον απλά δεν θα μπορούσα να υπάρξω, μία λέγαμε να περάσει λίγοε καιρός και να ξαναπάμε την Άνοιξη και από την άλλη λέγαμε μήπως τώρα που είμαστε στην διαδικασία να συνεχίσουμε? Αν και τα οικονομικά μας δεν αντέχουν πολύ. Σκεφτήκαμε να ρωτήσουμε και σε άλλο κέντρο, πιο πολύ για να συγκρίνουμε τις τιμές. Δεν ξέρουμε είμαστε λίγο μπερδεμένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...