Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

LIL LIL AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους γλυκια μου!!!!ποσο χαιρομαι!!!εμπαινα ολη μερα σημερα προσπαθωντας να δω τι εγινε!!!Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!το ηξερα οτι θα ειναι θετικη εχετε κανει τοσο μεγαλο σερι!!!μελιπικτο μου εισαι η επομενη!!!!ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΑΣ!!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και στις δυο :ymparty::ymapplause::ymapplause: καλη συνεχεια κοριτσια !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PAPAKI K LIL MOU SUXGARITIRIA!!!!!!! ti teleia nea einai auta???? [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] MPRABO SAS!!!!!euxomai mia teleiomini egkumosuni k ugeiestata morakia!!!!!!!o theos na sas prostateuei!!!!

lagonisi mou upomoni glukia mou....to kalo pragma argei na erthei!!!

madi me to kalo na rthei to moraki sou!!!!Ygeiestato k kalotuxo na einai!!!!

nana ego eixa balei 2 ebrua 7 kuttaron k itan 3 imeron!

ego eperna mono utrogest mexri tin 11 ebdomada k sunexizo tis bitamines!!!

filakia polla!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακι και Lil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]:clap:[smilie=blob7.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Γελάω μόνη μου από τη χαρά μου, τι ευτυχία μετά από την ταλαιπωρία!Δεν το πιστεύω πόσο τυχερός είναι ο Νοέμβρης!Άντε ρε κορίτσια να κοκκινίσει η λίστα! :D:D:D

Εμείς είμασταν έτοιμοι για μετακόμιση, μάλιστα είχαμε βρει και πιο ωραίο σπιτάκι, μεγαλύτερο και με λιγότερο ενοίκιο, μέσα στην τρελή χαρά, αλλά η μεσίτρια μας είπε οτι τελικά οι ιδιοκτήτες δεν το θέλουν για ιδιοκατοίκηση και μπορούμε να μείνουμε.Τα βάλαμε κάτω και με τη λογική αποφασίσαμε να μείνουμε και να τα διαθέσουμε για το μωράκι μας!!!Έκανα και κάποιες αλλάγές κι έδειξε πιο ευρύχωρο και μας άλλαξε η διάθεση.Η μεσίτρια θα μεσολαβήσει και θα μας μειώσει το νοίκι ;) Να ρωτήσω κάτι;Το πρωι που πήγα αερόμπικ ένιωθα δυνατά τσιμπήματα στη μήτρα, μήπως είναι από την υστεροσκόπηση;Σήμερα είναι μέρα χαράς, δεν πολυασχολούμαι, αν και ο μήνας όλος θα παει έτσι αφού έχει σειρά η melipikto και έπεται συνέχεια.Melipikto πρόσεχε τις παλιοιώσεις, όλα θα πάνε τέλεια!!!Κοριτσάκια, φιλιά :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια συγχαρητηριααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να χετε ολες μια υπεροχη εγκυμοσυνη με γερα μπεμπακια στην κοιλιτσα και μετα στην αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στρουμφακι μου κ Νικολ Χαρηκα παρα παρα παρα πολυ με τα νεα σας!!!!!!!!!Για ολα τα κοριτσακια βασικα χαιρομα αλλα με εσας εχουμε μια κοινη ιστορια οποτε διπλη η χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολες θα γινεται μανουλες γλυκες μου ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται ρε κορίτσια ????? [smilie=lurk.gif] Καλά τι μήνας είναι αυτός!!!!!! :-bd

Λιλ πολλά πολλά μπράβο κορίτσι μου, να πάνε όλα τέλεια!!!! [smilie=blob9.gif]

Παπάκι και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα, μια τέλεια εγγυμοσύνη!!!!! [smilie=blob6.gif]

Μελι είσαι η επόμενη, κάτσε ξεκουράσου να βρεί την θέση του το σποράκι και να βολευτει!!! [smilie=hello2.gif]

Αντε και μετα την από σένα να έρθει και η σειρά μου, το ελπίζω δηλαδή, σήμερα κάναμε την ωοληψία και πάμε για εμβρυομεταφορά την Τεταρτη αν όλα πάνε καλά, αύριο θα ξέρουμε αν γονιμοποιήθηκε το ωάριο!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! :ympray:

Ευχαριστώ όλες σας για τις απαντήσεις σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΡΙΑ!!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν και 9 μήνες να είσαι αγκαλίτσα με το μωράκι σου!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd

Πραγματικά τέλεια νέα μας έχει αυτός ο μήνας! Μου έχετε ανεβάσει τη διάθεση! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Μελίπικτό μου είσαι η επόμενη! Τώρα σε θυμήθηκε αυτή η παλιοίωση; Περιμένεις το μωράκι σου να της πεις και να φύγει! Με το καλό να γιορτάσουμε και τη δική σου θετική χοριακή!

Τέρι μετά θα περιμένουμε και τα δικά σου!!!

Madi, ...katerina..., mariaaaa, cunado, twiggy και όποια άλλη εγγυούλα ξεχνάω... σας ευχαριστούμε που μας νοιάζεστε και μας στηρίζετε! Με το καλό τα μωράκια σας... όσες τουλάχιστον δεν τα έχετε ήδη στην αγκαλιά σας! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά πολύ χαίρομαι που κοκκινίζει συνέχεια η λίστα μας!!!σας εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! έτσι παίρνω κουράγιο κ γω......με το να ακούω θετικά νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι οι τρελές χαρές συνεχίζονται.....Lil και Papaki πολλά πολλά συγχαρητήρια για τα ευχάριστα νέα.....Μπορώ να φανταστώ πώς αισθάνεστε!!!! Εδώ έχει τρελαθεί όλη η παρέα :lol::lol::lol::lol:

Όντως η λίστα κοκκινίζει επικίνδυνα....Ας ευχηθούμε στα κορίτσια που είναι σε αναμονή καλό κουράγιο και το σερί των επιτυχιών θα συνεχιστεί....Ποιά έχει σειρά για χοριακή;;;;;Έχω χάσει τη μπάλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι οι τρελές χαρές συνεχίζονται.....Lil και Papaki πολλά πολλά συγχαρητήρια για τα ευχάριστα νέα.....Μπορώ να φανταστώ πώς αισθάνεστε!!!! Εδώ έχει τρελαθεί όλη η παρέα :lol::lol::lol::lol:

Όντως η λίστα κοκκινίζει επικίνδυνα....Ας ευχηθούμε στα κορίτσια που είναι σε αναμονή καλό κουράγιο και το σερί των επιτυχιών θα συνεχιστεί....Ποιά έχει σειρά για χοριακή;;;;;Έχω χάσει τη μπάλα....

έχω να σε δω πάρα πολύ καιρό, τι κάνεις ;

που είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ...το παλεύω...

Μπαίνω και μαθαίνω νέα σας συχνά αλλά είπα να μη σας ζαλίζω με τα δικά μου, μιας και δεν έχουμε τίποτα νεότερο... Στην προσπάθεια είμαστε ακόμη....

Εσύ όλα καλά;;;; Πιστή στο καθήκον, απο ότι βλέπω... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε όχι και μας ζαλίσεις !!!

εδώ είμαστε για να στηρίζουμε αλλά και να μαθαίνουμε η μία απο την άλλη.

Στις χαρές και στις λύπες !!

Εγώ αναμένω να περάσουν 2 μήνες για να ξεκινήσω την διαδικασία εξωσωμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε όχι και μας ζαλίσεις !!!

εδώ είμαστε για να στηρίζουμε αλλά και να μαθαίνουμε η μία απο την άλλη.

Στις χαρές και στις λύπες !!

Εγώ αναμένω να περάσουν 2 μήνες για να ξεκινήσω την διαδικασία εξωσωμ.

Ξέρω, ξέρω, η αναμονή είναι η πιο δύσκολη φάση. Θα περάσει όμως ο καιρός και όλα θα πάνε καλά....Και τότε θα ξεχάσουμε όλες τις δυσκολίες και τις στεναχώριες....

Εμείς περιμέναμε να περάσει το τρίμηνο από την προηγούμενη προσπάθεια. Έκανα στο μεταξύ την υστεροσκόπηση, η οποία ευτυχώς βγηκε καλή. Τώρα ενεσούλες και σε αναμονή για ωοληψία. Λογικά μέσα στο Νοέμβρη, άντε αρχές Δεκέμβρη θα έχουμε νεότερα... Ομολογώ ότι κάθε φορά,κάθε προσπάθεια είναι και πιο δύσκολη....

Καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kon21 καλή επιτυχία !

να μπαίνεις όποτε μπορείς και να μας ενημερώνεις.

μια μεγάλη αγκαλίτσα και με το καλό η ωοληψία !!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Η αλήθεια είναι ότι είστε η μεγαλύτερη ψυχοθεραπεία για μένα!!!!! Ευχαριστώ για όλα :P:P:P

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι γουρλιδικο φορουμ ειναι αυτο!!! Μπραβο σε ολες τις καινουργιες μανουλες!!!!!!!! Αντε να παιρνουμε σειρα!! Εγω την ειχα κανει Οκτωβρη τη δευτερη εξωσωματικη κι απετυχε! Μηπως επρεπε να την κανω Νοεμβρη πολυ γουρλιδικος μηνας βρε παιδι μου!!Επισης ειχα πει κατι για τα συμπτωματα οτι δεν υπαρχουν κτλ σε προηγουμενη σελιδα.... αχ βρε κοριτσια (Lil, Nikol, papaki ktl) εσεις που ειχατε θετικες χοριακες ειχατε τιποτα συμπτωματακια η οχι; Πειτε μας καποιες λεπτομεριτσες ετσι για το καλο!! Φιλια πολλα να εχετε τελειομηνες κι ευχαριστες εγκυμοσυνες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου......σταματημό δεν έχετε....κοκκινιζει η λίστα μας!!! :):)

Στο τέλος της εβδομαδας κάνω κι εγω εμβρυομεταφορά.....μακάρι να με κολλήσετε!!!

Συγχαρητήρια LIL και papaki!!!

Nα έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να χαρείτε την κάθε σας στιγμή.................... :):)

Meliptiko περνάνε δύσκολα αυτές οι μέρες ε?? Αντε με το καλό κι εσυ να μας πεις τα ευχάριστα!!!

Φυσάτε εγκυούλες όλες μαζιιιιιιιιιιιιι :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhemra koritsia... sinxaritiria LIL mou kai se oles ths kopeles pou exoun thetiki xoriakh :)... me to kalo ws to telos na kratame oles mas ena igiestato mwraki...

euxaristo se ola ta koritisia gia tis euxes sas kai euxomai oles thetiko test :)..

Heaven38.. oso gia ta simptomata egw eixa anakotosoures polu noris dld liges meres meta tin embriometafora.. meta arxisan h zalazes... kai ola mou mirizan asxima... akoma kai simera ola mou mirizoun... twra exw proines anakatosoures kai zalades.. a kai ena simantiko simtoma pou eixa nomizw 6 meres meta tin embriometafora htan ligo roz igro sto xarti otan skoupistika sto wc... kai eipa nata mas tha mou erthei i periodo ala eutixos den irthe kai ola pigan kala...

shmera h xwriakh mou htan sta 328!!! :)

filia pola se oles kai kalh epitixiaaaaa !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! Τι χαρα ειναι αυτή LIL ΜΟΥ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ! Δεν φανταζεστε πόσο ευτυχισμένη με κάνετε! Με το καλο να ακούσουμε κι αλλες χοριακές Lagonisi Melipikto η σειρα σε σε λίγο, ο Αγ. Στυλιανος να βαλει το χερι του να στεργιωσουν τα μωρακια.

Αλήθεια όσες μεινατε εγκυούλες στατιστικα ρωταω αν θελετε μας λέτε πόσες προσπάθειες είχατε κάνει; και σε ποιο γιατρο τα καταφέρατε; να πέρνουμε πληροφορίες και εμεις.

Πολλα πολλα φιλια.

Αποδω και στο εξής ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ! :P:P:lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!!!!!!!!!

Ακομα δεν μπορουμε να το πιστεψουμε εγω και ο αντρας μου,ημαστε σοκαρισμενοι απο χαρα!!!!!!! :D:D:D

Δεν εχω ξαναβιωσει τετοιο φοβερο συναισθημα ποτε!

Τωρα ευχομαστε να πανε ολα καλα οπως και στις νεες εγκυουλες που θα ημαστε παρεουλα, και σε αυτες που ειναι πιο προχωρημενες και κοντευουν να γεννησουν!!!!!

Μελι με το καλο και εσυ ,φροντισε να μην κανεις τιποτα και να εισαι οσο γινεται χαλαρη ειναι πονηρουλικα τα σπορακια :D Εγω την τριτη μερα μετα την εμβρυομεταφορα κατα τις 4 τα ξημερωματα (τοτε που κοιμομουν και ημουν χαλαρη) ξυπνησα απο πολυ εντονους πονους περιοδου που κρατησαν κανα τριωρο, αφου ειχα διπλωθει στα δυο να φανταστεις,και ηταν τελικα για καλο μας ,χαλαλι αφου τοτε πρεπει να γατζωθηκε το σπορακι.Ακομα φαντασου οτι δεν εχω δουλεψει.

lagonisi εφτασε και η σειρα σου!Καλη επιτυχια ο Νοεμβριος ειναι γουρικος!!!! %%-

teri με το καλο αυριο η εμβρυομεταφορα!!!! %%-

Κοn21 Kαλη επιτυχια!!!! %%-

Παπακι τι καλα!!!Εγω αυριο θα παω να ξανακανω χοριακη.

Φιλακια σε ολες!!!!

Ερχετε και η σειρα σας κοριτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλές υπέροχες καλημέρες σε όλες!!!!!

το πόστ μας θυμίζει πάρτυ!!!! όταν διαβάζεις τα σχόλια νιώθεις τόσο ενθουσιασμό που σε παρασέρνει....

πάντα τέτοια να έχουμε κορίτσια μου, πάντα χαρές και πάρτυ!!!!!!!

Λαγονήσι και Τέρι καλή εμβρυομεταφορά να έχετε!!!!!!

Παπάκι τέλεια πολλαπλασιάζεται η χοριακή σου!!!!! Καλή συνέχεια και μόνο χαρές!!!!!

Λαμπρινή μου μακάρι να είναι κοντά στα παιδάκια μας ο Αγ. Στυλιανός σε όλη τους την ζωή....

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές...

Αγγέλα σε τί στάδιο βρίσκεστε; ευτυχώς η παλιοίωση μάλλον έκανε τον κύκλο της και με άφησε ήσυχη!!!

Λαγονήσι μου οι μέρες μου φαίνονται ατελείωτες!!!! Σήμερα έμαθα ότι την μέρα της χοριακής μου βαφτίζουν το ανηψάκι μου οπότε θα σας κρατήσω σε αγωνία μέχρι το βράδυ που θα έρθω σπίτι για να μπω να σας πω τα νέα που εύχομαι να είναι το ίδιο ευχάριστα με τα τελευταία νέα των κοριτσιών και να μην χαλάσει το σερί!!!!!

ΚΟΝ21 γιατί καλέ να μας ζαλίζεις;;; εδώ είμαστε όλες για τον ίδιο σκοπό και με τον ίδιο στόχο...δίνουμε και παίρνουμε κουράγιο καθημερινά η μία από την άλλη...να μην σκέφτεσαι χαζομαρούλες και να μπαίνεις και να μας γράφεις...

Μερεντάκι 2 μήνες θα περάσουν γρήγορα, είναι μέσα και οι γιορτές και δεν θα το καταλάβεις...

Ντιαζάκι μου γλυκό εσείς ακόμα εξετάσεις,ε;

Εγκυούλες μας φυσάτε φυσάτε....όλα καλά να σας πηγαίνουν! να δώσετε πολλά φιλάκια και χαδάκια στις κοιλίτσες από όλες μας.....

¨οσες ξέχασα σας φιλώ γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλακι γλυκο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] τι χαρα ειναι αυτη?!!!! το παρτυ συνεχιζεται!!!

μπραβο κοριτσακι, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! με το καλο να δειτε το σπορακι σας να ξετρελαθειτε απο χαρα!!!!

αντε βρε κοριτσια το σερι συνεχιζεται και ολες θα ειστε εγκυουλες συντομα!!!! οχι παιζουμε....

καλη δυναμη στις υπολοιπες να παιρνετε θαρρος και δυναμη!!!

σας φιλω και σας φυσω για να μην ξεχνιομαστε!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω γλυκια μου Twiggy!!! :x

Bλεπεις τωρα και εγω περασα στην απεναντι οχθη και βλεπω να ακολουθουν και τα αλλα κοριτσια μας!!!

Ανυπομονω να δω και εγω το σπορακι αυριο :D

Φιλακια στην κοιλιτσα σου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω γλυκια μου Twiggy!!! :x

Bλεπεις τωρα και εγω περασα στην απεναντι οχθη και βλεπω να ακολουθουν και τα αλλα κοριτσια μας!!!

Ανυπομονω να δω και εγω το σπορακι αυριο :D

Φιλακια στην κοιλιτσα σου :-*:-*:-*

ευχαριστω λιλακι! με το καλο να το δειτε το μικρουλι ... μην στεναχωρηθείτε αν δεν ακουσετε καρδουλα αυριο, ειναι νωρις ακομα!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλάκι μπορεί και να μη δείτε ούτε σάκο αύριο είναι νωρίς ακόμη. Και εμείς περιμέναμε να δούμε σάκο στην πρώτη επίσκεψη και δε φαινόταν τίποτα. Απλά μας είπε ότι από το πάχος του ενδομητρίου φαινόταν ότι δεν ήταν εξωμήτριο. Στο λέω για να μην απογοητευτείς είναι απόλυτα φυσιολογικό. Στην επόμενη όμως επίσκεψη θα το καμαρώσετε το σπόρι! :D Θέλει υπομονή πολύ η εγκυμοσύνη θα το διαπιστώσεις και μόνη σου, αλλά αξίζει τον κόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...