Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

παπακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :ymparty::ymparty: μπραβο κοριτσι, σου ευχομαι μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Ο Νοεμβριος συνεχιζει να φερνει μωρακια, ετσι μπραβο!!! Αντε περιμενουμε και τη Λιλ σημερα... Παπακι εγω συνεχισα τα φαρμακα μεχρι την αυχενικη (12η) περιπου.. Επαιρνα σαλοσπιρ, ουτρο, ενα κορτιζονουχο, κρινον κολπικα, φελισιν και ντιβινα.. ρωτα τον γιατρο σου θα σου τα πει ολα!!Με το καλο να δειτε το σπορακι σας..

φιλια σε ολες, καλη δυναμη και αναμενουμε τις επομενες χοριακες!!!! :)

το στρουμφακι που χαθηκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Παπάκι μου τι τρελά νέα!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κορίτσι μου!!!! Εύχομαι μία υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Κοριτσάκια μου μάλλον κάποιος με έχει λίγο μουντζώσει! θα σας εξηγήσω: 4-5 μ'ερες πριν την ωοληψία με έπιασε ένα τρελό μπουκωμα με λίγο πονόλαιμο (όπως και πολύ άλλο κόσμο) και το καταπολέμισα με τσάι, παστίλιες και κανένα ντεπον!!! παράλληλα έπαιρνα και αντιβίωση για τηνωοληψία αλλά δεν βοήθησε καθόλου!!! από την ωοηληψία μέχρι την εμβρυομεταφορά εξαφανίστηκαν όλα και πέρα από πολύ εντονες ζαλάδες και πόνους στην κοιλιά δεν ένιωθα τίποτα!!! μετά την εμβρυομεταφορά οι πόνοι στην κοιλιά συνεχίστηκαν και οι ζαλάδες το ίδιο και ξεκίνησα και πυρετό!!!!!!! ευτυχώς έφτασα μέχρι 38 και μου είπε ο γιατρός δεν πειράζει, αν περάσει το 38,5 να πάρω αντιπυρετικό ή αν νιώθω πολύ έντονους πόνους στα κόκαλα (ναι, πονάνε και τα κόκαλά μου και ειδικά η μέση μου από την πολύ ξάπλα!!!)! σήμερα ευτυχώς σηκώθηκα και νιώθω καλά και από ζαλάδες και από πόνους...

σας σκέφτομαι όλες κι ας μην μπαίνω συχνά....

Μινα μου κι εμένα μία μέρα μου είπε όχι ξάπλα αλλά ήρεμα... από την επόμενη να είμαι μεν χαλαρή αλλά να έχω κανονική δραστηριότητα... έκατσα 2 μέρες περίπου ξάπλα αλλά εχθές έκανα μπάνιο και σήμερα πήρα το αυτοκινητο και πήγα για εξετάσεις αίματος και για κάτι μικροδουλίτσες και να σου πω χαλάρωσα πάρα πολύ που βγήκα από το σπίτι ύστερα από τόσες μέρες μέσα..... εύχομαι το μωράκι να νιώθει την ανακούφισή μου και την ευχαρίστησή μου και να νιώθει όμορφα κι αυτό και να μην ζορίζεται που κυκλοφορώ... άλλωστε σε μία φυσιολογική σύλληψη δεν θα το ήξερα ακόμα ότι είμαι έγκυος οπότε λογικά δεν επηρεάζεται...!!!!!!!

Λιλάκι μου τί νέα;;;;; την πήρες την χοριακούλα σου;;;;

μερεντάκι μου να μου πεις πότε θες να σε βάλω στην λιστούλα μας, αν δηλαδή σε βάλλω και δεν μας προλάβει το νινάκι!!!!!

Για μία ακόμα φορά σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη και τις ευχές!!! Είστε όλες μία γλύκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέρι μου λόγω του βεβαρυμένου ιστορικού με την υγεία μου δεν ήθελαν να διακινδυνεύσουν πολύδυμη κύηση (λόγω των οιστρογόνων κλπ που παράγονται) και έτσι πάμε ένα ένα... μειώνονται οι πιθανότητες βέβαια από ότι με 3 εμβρυάκια αλλά δεν μπορούμε να το ρισκάρουμε... έτσι κι αλλίως ότι είναι να γίνει θα γίνει είτε με ένα είτε με 100.... ελπίζω να διαλέξαμε το σωστό εμβρυάκι και να μας κάνει το χατήρι να μείνει στην κοιλίτσα μου για πολλούς μήνες ακόμα.... 12 μέρες ακόμα!!!!

Κορίτσια σήμερα ανακάλυψα ότι στις 26/11 που θα κάνω την χοριακή είναι του Αγίου Στυλιανού που είναι προστάτης των μωρών.... Μεγάλη η χάρη του!

Εύχομαι να είναι στο πλάι του μωρού μας και να μην είναι τυχαία η μέρα που πέφτει να γίνει η εξέταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου πανε ολα τελεια με ενα υγειεστατο μωρακι!!!!!

Κοριτσια εγω ειμαι στην αναμονη της χοριακης......Τους χαλασε το fax και δεν μπορουν να μου το στειλουν.Απιστευτο! Ωρα που βρηκε!

Δεν εμπενα για να ειμαι χαλαρη και σημερα με ολα αυτα ειμαι σε αναμενα καρβουνα απο το πρωι!

Παει ο αντρας μου και τον περιμενω........... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά δεν μπορούν να σου πουν απο το τηλέφωνο το αποτέλεσμα ;

μην πω τώρα και για το φάξ τίποτα !!! :evil:

να τους δείρω ; ένα ναι πες μου μόνο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 61,35

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!

ΚΛΑΙΩ ,ΓΕΛΑΩ, ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ .................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου γιούπι !!!!!!!

συγχαρητήρια συγχαρητήρια συγχαρητήρια !!!!!!!!

μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις !!!!! και ένα υγιέστατο μωράκι !!!!

Μελίπικτό ίσως να είναι ένα σημάδι οτι όλα θα πάνε καλά,

σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πήγαν όλα καλά !!!

και σε λίγες μέρες να ανακοινώσεις τα ευχάριστα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!

Μπράβο Λιλάκι μου!!!!! μία υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε σένα μάτια μου!!!!!!!

Αχ τί χαρά μου δίνεται κορίτσια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι melipicto μου!!!!!!!!!!!να είσαι βέβαια εσύ η επόμενη και με όλες τις φουσκοκοιλίτσες να μας φυσάτε συνέχεια και να κολλήσουμε γκαστρίτιδα,την αγαπάω αυτή την ίωση!!!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ την αγαπώ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

μάλλον εγώ είμαι η επόμενη που περιμένει,ε;;; μακάρι κοριτσάκι μου μία μία να κοκκινίζουμε ασταμάτητα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil ti eyxarista nea einai ayta popo anipomono na ksekiniso stis 18 den antexo allo oso skeytomai oti tora 8a eperna kai ta dika moy apotelesmata toso trelenomai . ypomoni omos . toylaxiston exo esas kai xairomai san na eimai ego mravo koritsia me to kalo . ante tora na paroyme seira kai emeis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ LIL!!!!!!!!!!!!!!Mπραβο κοριτσακι μου!Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και να νιωθεις παντα τοσο ευτυχισμένη!!!!!!!!!!

ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ Η ΛΙΣΤΑ!!!!!!!ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια οσες πηραν θετικα αποτελεσματα ας μας γραψουν ποσο ημερων εμβρυα εβαλαν και ποσων κυτταρων.Κανω την ερευνα μου για να δω κι εγω τη θα ζητησω εκεινη την ωρα.Ευτυχως στην προηγουμενη εξωσωματικη εκανα αρκετα ωαρια αλλα δυστυχως ο γιατρος επεμενε να μεταφερουμε 2 4 κυτταρων 2ης μερας.

Ας μας γραψουν τα κοριτσακια για ολες εμας που ακομα δεν εχουμε περασει στην απεναντι οχθη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ναι θα ειμασταν μαζι, αλλα μην το σκεφτεσαι , εχετε μπει σε σειρα ολα θα γινουν, ειμαι σιγουρη!!!!

Μερεντακι με το καλο να ξεκινησετε και εσεις!!!!!Ερχετε και σε εσενα!!!!!

Μελι μου με το καλο να μας δωσεις και εσυ μεγαλη χαρα γλυκια μου!!!!!

Νικολ μου ανταποδιδω !!!!!Εμεις παμε πακετακι ...ειμαστε πολυ κοντα!!!

Την Τεταρτη θα ξαναπαω στο γιατρο για χοριακη ξανα.Ευχομαι μονο χαρες να εχουμε ολες κουκλιτσες μου!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry κορίτσια που πετάγομαι έτσι (να μην πω σαν τι) στο όμορφο ποστάκι σας αλλά μόλις διάβασα τα ευχάριστα της LIL και δεν άντεξα να περιμένω!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

LIIIIIIL παλιά μου φιλενάδα πολύ το χάρηκα ειλικρινά!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Με συγκίνησες πολύ! Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες να έρθει ένα υγιαίστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!! Να προσέχεις πολύ αυτούς τους πρώτους μήνες να μην κουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά!

Αν και με τα περισσότερα κορίτσια εδώ μέσα δεν έτυχε να μιλήσουμε, έχω χαρεί πολύ με τα τόσο ευχάριστα αποτελέσματα που διαβάζω και εύχομαι να συνεχίσετε έτσι και να κοκκινήσετε όλες το συντομότερο!!! Το αξίζεται όλες κορίτσια μου για αυτό να μην το βάλετε κάτω ποτέ! Μπορεί κάποιες να αργούμε λίγο να γίνουμε μανούλες αλλά να είστε σίγουρες ότι θα γίνουμε καλύτερες και πιο συνηδειτοποιημένες μανούλες!

Ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και από εμένα! Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...