Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

οντως το παρτυ συνεχιζεται!!!!!!!!!!!με το καλο να κοκκινισετε ολες στη λιστα!!!!!!!!!!!στρουμφακι μου εισαι εγκυος!!!!!!πωπωπωπωπωπωω!!!!επιτελους ναα πανε ολα καλα!!!!!!!!!να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!! :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: καλη συνεχεια στο παρτυ με τις νεες εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STROUMFAKI SINXARITIRIA KOUKLA MOU .. KALH EGGIMOSINH sou eyxomai.... bravo poso xeromai otan akouw kala nea... etsi na mas dinei kai mas ths oipolipes dinamh na sinexisoume na elpizoume....

egw pali exw mia anisixia.. gia na sas rwtisw einai fisiologiko i prepei na anisixw.. xthes otan piga gia pipi mou otan skoupistika htan kati san roz oxi akrivos aima ala ligo rozz sto xartii kai eipa nata mas exei gousto na mou erthei kamia periodo twra na ta dw ola.. trelathika milame.. ala simera tpt ola ok... to eixe kamia apo sas auto??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:@};-[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Λες να ειναι δυδιμακια? αχ τι καλα!!!!!!!!!

Κοριτσια μου ανεβασατε την διαθεση εχω χαρει παααααααρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twiggy μου δεν ψαχνω για συμπτωματα, πηρα ομως τηλ. το γιατρο μου και με καθησυχασε οτι ειναι θετικο κομματι στην ολη διαδικασια.Ειμαι ξαπλα και εμαι ειδη λιγο καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααααααα!!! :D:D:D:D:D:D Τέλεια, δεν το πιστεύω, ξέρεις πόση χαρά μας έδωσες!!!Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Κορίτσια πάρτε στρουμφοσειρά!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil πόση χαρά μου έδωσες !!!

σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το μήνυμα σου !!!

μου έδωσες 100 χρόνια ζωής

μου έλυσες τα χέρια με τη πληροφορία που μου έδωσες !!

χίλια ευχαριστώ !!!

Να είσαι καλά !! περιμένω την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι 344,2

ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!!

ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

έχω τρελαθεί από την χαρά μου!!!! όλα καλά να σου πάνε φιλενάδα μου!!!!

Λιλ και παπάκι μην χαλάσετε το σερί.... περιμένω με τον κόκκινο μαρκαδόρο ανά χείρας να σας κοκκινίσω!!!!!!!!!!!

Νανά μου μπήκες στην λιστούλα μας! καλή επιτυχία εύχομαι!!!!

Εμείς όλα καλά! Η οιστραδιόλη ανεβαίνει όπως πρέπει με σταθερό ρυθμό (ήμουν 1 μέρα μπροστά μέχρι τώρα) και τα αυγουλάκι αμας μαγαλώνουν και αυτά και το ενδομήτριο επίσης!!! Η καλή σας μελό-κοτούλα έχω 6-7 από την μία και 8 απότην άλλη, και εκτός από 2 που είναι μικρά και μάλλον δεν θα προλάβουν τα άλλα είναι μιά χαρά, φτου φτου φτου, μην το ματιάσω το θέμα!!!!

οπότε Τετάρτη μάλλον θα κάνουμε την ωοληψία!!!!!!!!!

Στρουμφάκι μου δεν ξέρεις πόσο έχω χαρεί........ τα πιο τέλεια νέα μας έφερες και εσύ και η Αγγελίνα!!!!!!!!

πάντα τέτοια να έχουμε κορίτσια μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντακι δεν κανει τιποτα.Οτι θες πες μου!Θα χαρω πολυ αν μπορω να βοηθησω εστω και λιγο! :x

Μελι τι καλα νεα και απο εσενα!!!!

15 μελοαυγουλακια!!!!!! :D:D:D:lol::lol:

Ποτε πας για ωοληψια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας έχω ζαλίσει (ευχομαι όχι τα αυγά )

με καταλαβαίνεται όμως :oops:

ποια θέλει να μου πει ακριβώς την διαδικασία της εξωσωμ. ;

απο όσο ξέρω ο κάθε γιατρός δίνει διαφορετική αγωγή

εσείς ποια παιρνετε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] τι τελεια νεα ειναι αυτα καρδουλα μου! τι χαρα ειναι αυτη που πηρα!!!! κοριτσακι μου ,ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε 9 μηνες να κρατας το αγγελουδι σου αγκαλιτσα...ή τα αγγελουδια σου!!!! η Παναγιτσα να σε προστατευει κοπελα μου! συγχαρητηρια και στα υπολοιπα κοριτσακια που τα καταφεραν.την Παρασκευη που θα μας ερθει ετοιμαζομαι κι εγω για χοριακη ,εκανα την τριτη μου εξωσωματικη και ελπιζω να ειναι και η τυχερη μου!φιλια σε ολες!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ !!! 344 ΡΕ ΘΗΡΙΟ?? ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ \:D/ \:D/ \:D/

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ??? ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ....

ΠΑΠΑΚΙ... ΕΓΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΔΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ... ΠΗΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΟΟΟ ΣΗΜΑΔΙ!!THINK POSSITIVE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw para polu angelina mou... euxomai kai mena to roz na mou bgi se kalo... kai pali sinxaritiria pou ta kataferan os twra...

merenta .. emena mou kanan to makri protokolo i pos legete.. sorry gia ta ellinika mou ala genithika kai megalosa sth germania:) ... dld ton 22.sept arxisa me to averkap 0.1 .. kathe mera mia enesoula .. argise ligo i periodo na mou erthei kata 10 meres argotera apo oti perimena.. dld stis 12 okt.. epidi omos htan h oistradioli mou sta 124 den arxisa to puregon opote eprepe.. perimena ws ths 17 okt pou htan sto 27 h oistradiolh eutixos dld eixe pesi.. 17 okt. arxisa to puregon 300 kathe vradi kai mia misi arvekap. kathe proi.. kai meta parakolouthousame kathe fora ta augoulakia mou pou megalonan... stis 27 okt. telika egine i olipsia ka to savvato tin emvriometafora.. kai twra perimenw 11 nov na kanw thn xoriakh.. kai pistepseme den pernan me tpt h meres.... auta..

kalo vradi se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Strumfaki μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι όμορφα νέα ήταν αυτα κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι τεραστια χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλα να σου πανε και μάλλον είναι και δυο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ παπάκι για την περιγραφή !!

ένα θετικότατο τεστ σου εύχομαι !!

φυσικά και σε όλες τι κοπέλες

Εγω ξεκίνησα την πρωτη μέρα της περιοδου με αντισυλληπτικα 21 ημερες τη 19 πηγα για υπερηχο,ηταν ολα ενταξει και οι ωοθηκες σε ηρεμια χωρις καμια κυστη κι ετσι την 20η αρχισα σπρει για καταστολη την 6η μερα εκανα εξεταση αιματος για οιστραδιολη(Ε2) και LH και συνεχισα το σπρει γι ακομα 4 ημερες μεχρι να πεσουν κι αλλο αυτες οι δυο ορμονες(ξαναεκανα εξεταση αιματος) κι αρχισα γκοναλ,ενεσεις διεγερσης απο εκεινη τη στιγμη πηγα γι αλλους 3 υπερηχους κι εκανα καθε 5-4 και 2 μερες εξεταση αιματος για τις ιδιες ορμονες,στη τελευταια μετρηση εκανα και για προγεστερονη,ε και μετα ωοληψια και εμβρυομεταφορα μετα από 2 μερες απο την ωοληψια.Κι εγω το μακρυ πρωτοκολλο εκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα cyclacur 19η μέρα του κύκλου για μια βδομάδα.Όταν αδιαθέτησα την 2η μέρα πήγα για υπέρηχο και ξεκίνησα menopur.Την 5η μέρα ξεκίνησα και cetrotide.Έκανα το βραχύ πρωτόκολλο κράτησε 12 μέρες.Εξετάσεις έκανα ορμονικές lh και Ε2 κάθε φορά που πήγαινα για υπέρηχο ανά 2-3 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STROUMFAKI SUXGARITIRIA KOUKLA MOU!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] sou euxomai mia teliomini egkumosuni!!!!ti euxarista nea!!!mprabo se ola ta koritsia!!!o Noembrios einai gourlidikos!!!

papaki mou k ego tin 9i i tin 10i mera meta tin embruometafora eixa 2 stagones roz ugra!!!telika omos k emena gouri mou eferan!!!sou euxomai mia thetikotati xoriaki k na sunexistei to parti!!!!

ego den thumamai akribos posos eneseis ekana k pote giati perasan 8 mines!!!tin teleutaia fora pantos pou balame katapsugmena...den pira tipota!!mono utrogest 2 meres prin tin metafora!!

kali epituxia se oles!!!o theos na einai mazi sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELINA KAI STROUMF ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};- ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ :!: ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ!

LITTLEDANCER ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακι καλη επιτυχια κουκλα μου στις 11 του μηνα με μια θετικοτατη χοριακη!!!!

Εγω κανω χοριακη στις 14!!!

Dancer εσυ ποτε?

Μερεντακι θα στα πει καλυτερα ο γιατρος σου βημα βημα, μην μπερδευευσαι.

Η διαδικασια με τις ενεσουλες ειναι τις περισσοτερες φορες γυρω στις 20 μερες , μετα ακολουθει η ωοληψια και μετα απο 2,3 μερες η εμβρυομεταφορα.Μπορει πριν τις ενεσουλες να παρεις για ενα κυκλο αντισυληπτικα.Και τα φαρμακα διαφερουν αναλογα με την καθε κοπελα.

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil mou k Dancer sas euxomai olopsuxa mia thetikotati xoriaki!!!sugnomi pou panta ksexnao kapoia alla mou einai adunaton na thumamai se pia fasi einai i kathemia!!!eimaste pleon para polles!!!pantos proseuxomai gia oles!!!ksero oti o dromos einai makris...alla aksizei!!!Ypomoni loipon se oles k sas euxomai me tin proti na piasate ta morakia sas!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaaaa μου σε ευχαριστούμε πολύ!! :YMHUG::YMHUG: Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί και του γιατρού το χέρι!!! Μακάρι να μην μας παιδέψουν άλλο να μωράκια μας να μας έρθουν σύντομα! :ympray: Εύχομαι ότι καλύτερο και σε σένα! Με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλλά εγώ δεν έκανα εμβρυομεταφορά.Θα κάνω με την επόμενη διέγερση.Μπήκαν κατάψυξη τα εμβρυάκια μας γιατί έχω ένα θεματάκι με την ανταπόκριση και γενικά οι ωοθήκες μου δεν είναι πολύ δυνατές.Προτιμήσαμε να τα κρατήσουμε σαν απόθεμα για αργότερα αν έχω χειρότερη ανταπόκριση ή αν όλα πάνε καλά για πολύ αργότερα για αδερφάκι :) καλά αποτελέσματα σε όσες είναι να κάνουν χοριακή.Να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε;Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό για να τον ρωτήσω.Νομίζω κατέψυξαν τα έμβρυα μία μέρα μετά την εμβρυομεταφορά.Μπορούμε να ξέρουμε αν θα είναι καλά ή όχι γιατί το σκέφτομαι κι αυτό.Μήπως και τελικά δεν θα είναι και μείνουμε με την χαρά οτι έχουμε 5 στην κατάψυξη. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ :!: ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ!

LITTLEDANCER ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Καλή αρχή!!Μπορεί να έχουμε και τον ίδιο γιατρό :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφάκι μπράβο ρε κουκλίτσια! Τα νέα σου είναι Θεικά!!!!!! Εύχομαι πραγματικά μέσα απο την ψυχή μου να πάνε όλα καλά, και μακάρι να είναι και δύο οι καρδούλες.......Λέτε ρε κορίτσια ο μήνας αυτός να είναι ΔΙΚΟΣ μας? Μακάρι παναγίτσα μας να μας βοηθήσεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...