Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρειάζομαι πραγματικά Merional & Cetrotide


Recommended Posts

Σε 2-3 μέρες πρέπει να ξεκινήσω την 3η μου προσπάθεια. Χρειάζομαι (πραγματικά) Merional και Cetrotide!

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Αγγελική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελική μου γιατί δεν τα συνταγογραφείς είναι πολύ εύκολο εκτος αν είσαι ανασφαλιστη εχω μερικά 4 κουτακια merional αν υπάρχει σοβαρος λόγος να σου τα δώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά αυτά χρειάζονται συνταγογράφιση, είναι δυνατόν να τα προμηθευτείς μέσω νετ?!!! :?::?::?::!::!::!:

Η παρέμβαση ήταν ατυχής (πέραν του ιδίου του θέματος) όπως και η πληροφόρηση σας. Τα συγκεκριμένα φάρμακα δε χρειάζονται συνταγογράφιση. Επιπλέον δεν νομίζω ότι καμία από τις κοπέλες ξύπνησε ένα πρωί και είπε ''Α τι καλά σήμερα θα πάρω Merional! Σαφώς και το έχει συστήσει ο γιατρός μας.''

Επιπλέον για τη δική σας πληροφόρηση, σαφέστατα και μπορεί κάποιος να προμηθευτεί φάρμακα από το διαδίκτυο τόσο από ελληνικά όσο και από site του εξωτερικού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιπλέον για τη δική σας πληροφόρηση, σαφέστατα και μπορεί κάποιος να προμηθευτεί φάρμακα από το διαδίκτυο τόσο από ελληνικά όσο και από site του εξωτερικού.

το ξέρω ότι μπορείς να προμηθευτείς τα πάντα μέσω νετ!!! δεν άρχισα να χειρίζομαι το διαδίκτυο μόλις χθες!!!! ...... ύστερα από δική μου έρευνα σε διάφορα σάιτς, όχι ελληνικά, είδα ότι όλα προτείνουν την συνταγογράφηση και παρακολούθηση από τον γιατρό!!!

Σε 2-3 μέρες πρέπει να ξεκινήσω την 3η μου προσπάθεια. Χρειάζομαι (πραγματικά) Merional και Cetrotide!

έτσι, όμως, όπως γράφτηκε κατάλαβα ότι ο γιατρός δεν τα συνταγογράφησε......ή δεν τα βρίσκετε στο φαρμακείο? ή είναι πολύ ακριβά για να αγοραστούν?

επίσης δεν ήθελα να θίξω κάποιον.......και καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...