Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

αχ ζηλευω κ γω θελω να ερθω αλλα οπως καταλαβαινετε δεν θα το κανω .. :cry::cry: μην σας φιλοδωρισω το κρυωμα κ τρεχετε μετα ολες οικογενειακως ..

σωσω το κοριτσι ειδε τι καπνο φουμαρουμε κ σου λεει που να μπλεξω .. :lol::lol: ψιτ κοπελια μην σκιαζεσαι στασου ' μυγδαλααααα!!!

ωραια εγω σου αναθετω απο τωρα την τουρτα της Αριαδνης μεχρι το γεναρη εχεις μπολικο χρονο να σκεφτεις τι θα κανεις ..τριπατη τετραπατη κτλ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!! Μιλάμε τα νεύρα μου μ' αυτο το κ@λοΙΚΑ!!!! μου κλείνουν ραντεβού στις 16 Νοεμβρίου!!!! Τι να το κάνω τόσο αργά το ραντεβού????!!!! να περιμένω να χρονίσει πρώτα το παιδί για να του κάνω τα εμβόλια????!!!! έλεος δηλαδή!!! περαστικούλια σε όλα τα αρρωστάκια!!! Τι ωραίος καιρός καλε Μαριλου??? σκέτη κατάθλιψη!!!! Εμείς πάμε απ'το κακο στο χειρότερο με το μπάνιο!!! Ήρθαν την Παρασκευή να περάσουν το μάρμαρο που θα κάτσει πάνω στο γαμωντουλαπι που έβαψαν με τα χεράκια μου για να γλιτωσω 200 ευρουλακια, και δεν είχαν πάρει καλά τα μέτρα και ήταν πιο μεγαλο απ'την απόσταση των τοίχων και μόλις το βάλανε έσπασε!!!! Έτσι ο υδραυλικος δε μπορει να συνδέσει το Βίκτωρα αλλα ούτε να κάνει και τα υπόλοιπα μερεμετια που του έμειναν γιατί λέει θα έρθει μια μέρα μια και καλη να τα φτιάξει όλα μαζι!!! Για να γίνει όμως αυτο πρέπει να τελειώσει ο Μαρμαράς και να τελειώσει και ο γαμ@ηλεκτρολόγος!!! Που είναι γνωστός το πατέρα μου στο χωριό και δε τον βολεύει να έρθει αυτές τις μέρες και μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπορω να κάθομαι να γράφω ώρες γι'αυτούς τους μαστορους!!! Κρόσσια τα νεύρα σήμερα κρόσσια !!! Όπως καταλαβαίνετε λίγο δύσκολο για μένα οι καφέδες αυτη την εβδομάδα γιατί πρέπει να κάνω και μια γενική καθαριότητα με τη μάνα μου παρεουλα αλλα όταν λέμε γενική εννοούμε γενική γενική γιατί έχουμε ένα σπίτι μπ@υρδελ@!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να την πεσω..ημουνα νυχτα!!

δε πειραζει να αργησεις τα εμβολια ρε συ μαρια..τιποτα δε παθιανουν..μη σου πω κια καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...μαρια τι τραβας κ συ ..

σεβομενη κατα τα αλλα την ολη κατασταση πες μου σε παρακαλω ο Βικτωρας ποιος ειναι ???? :shock:

Αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Καλο!!!!!!! Ήθελα να γράψω νιπτηρας και το βλαμμενο το t9 έγραψε βικτωρας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι..μπορω να βρω χιλιες φρασεις σχετικες ..

..θα σου αλλαξω τον Βικτωρα ..

..που να σου φραξει ο βικτωρας ..

..στουμπωσε ο βικτωρας ..

..του ειπε τα βικτωριανα του ..

..σε καλο μου βραδιατικα .. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μονη μου τα λεω μονη μου γελαω ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ!!!!!!!!καλο!!!οχι που θα το αφηνες να πεσει κατω..

εμας ο κωλος μας παιδια..1 μαυρο χαλι..ουτε το μελανι ην πιανει..δε ξερω..περπαταει και καλει και λεει ποναει..

δε ξερω..

και το κουτι της ρε γαμωτο κατακοκκινο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πεθάνει με το Βίκτωρα λέμε!!!! :lol::lol::lol::lol: ευακι έχεις οιστρο σήμερα εεεεεε???!!!! :lol::lol::lol::lol: η καινούρια που χάθηκε καλε???? διάβασε τα κουλά μας και τρόμαξε η κοπέλα???!!! :shock::shock::shock::o:o:o Σωσω τι έχει το Μαρθουλινι μωρε?! μήπως να της αλλαζες μάρκα πάνας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..βρε Σωσω αν της αλλαξες μαρκα πανας μπορει να την ενοχλει ..εμεις την εχουμε ψιλοπατησει ενα δυο φορες με την μικρη κ ουρλιαζε απο τους πονους γιατι ειχε γινει ο κωλος της μαιμους κ ο δικος της ενα πραγμα στην κοκκινιλα ..Παστουρωσε εκει οτι μπορεις ..δεν ξερω αν στο ειχα πει κ παλιοτερα αλλα κ η υγρη πουδρα της φισαν κανει πολυ καλο σε τετοιες φασεις ..βοηθαει να μην μπαινει τιποτα ιδιαιτερα αν απο το συγκαμα εχει ανοιξει σαν πληγη το δερμα ..σορυ για την περιγραφη αλλα ειμαι παραστατικη η ρουφιανα ..

Μαρια δεν ξερω τι μ'εχει πιασει σημερα ..ε μα φταις κ συ ..ακους εκει βικτωρας ..

σαν να λεμε τον βικτωρα μου μεσα ...

..στον βικτωρα μου ..

..τα εκανα βικτωρα ..

κτλ κτλ κτλ .. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παλι μονη μου γελαω ..χριστεμ βραδιατικα ιντα παθα .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

τι κανετε;

εμεις καλά ... μεγαλώνουμε ...

παω να διαβάσω νεακια σας ... οσα μπορεσω δηλαδη γιατί είμαι με τον Δημήτριο - Πάρη στην δουλειά σημερα ... καταλαβαίνεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες!!!!

Ηρθε σήμερα η Σωσω με την Τόνια και οι υπόλοιπες πρρρρρρ... μου την αμολήσατε κανονικά! Δεν πειράζει...τα γραφω αυτά εγώ!

Καλέ τί κακό ειναι αυτό που έπαθε ο Χριστόφορος;;;; Ενώ δεν είχαμε πρόβλημα να παίζει με παιδάκια σήμερα τσίριζε όποτε έπαιζε ενα παιχνίδι η Μαρθούλα.... :cry: ακόμα και στην μπέμπα δεν ήθελε να δίνουμε παιχνίδια.... :cry: φιλενάδες σόρυ... πολύ ντράπηκα..... Δεν το έχει ξανακάνει αυτό τόοοοσο έντονα. Μηπως φταίει που έχει να δει και να παίξει με παιδάκια από τότε που πήγαμε στης Ευας;;;; Δεν ξέρω τί να πω .... ισως χρειάζεται να ερχοντε παιδάκια πιο συχνά στο σπιτι μας να συνηθίζει;

Ειρηνάκι μου όλο αυτό το όνομα χρησιμοποιείτε για να φωνάζετε τον μπόμπιρα;;;; Ωραίο δεν λέω αλλά μεθαύριο που θα κάνει σκανδαλιές μέχρι να τον φωνάξεις θα έχει κατεδαφήσει όλο το σπίτι! :lol: Εδώ το "Χριστόφορος" πολλές φορές το λέω σαρδάμ για να προλάβω να του φωνάξω μην κάνει καμια ζημιά! :lol:

Ευα είσαι καλύτερα;;;;; Τα λές υπέροχα όμως ρουφιάνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε Μαρία όχι και Βίκτορας ο νιπτήρας... την χέστρα πως την λέτε;;;; Αντουανέτα;;; :lol:

Ρε συ αν είναι πήγαινε σε γιατρό που είναι συμβεβλημένος με το ΙΚΑ και δεν πληρώνεις τίποτα...δεν είναι υποχρεωτικό να εξορίζεσαι Εσταυρωμένο και να περιμένεις αιώνες. Και αν δεν γίνεται και αυτό, πήγαινε στην τελική σε εναν εξωτερικό γιατρό που να συνταγογραφεί ΙΚΑ και απλά να πληρώσεις μόνο την επίσκεψη .... συνήθως παίρνουν 30€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια..ερωτηση..εωρουχακια τα φορατε απο μεσα;;φανελακι η αυτα που κουμπωνουν απο κατω;;

εγω δεν της εχω βαλει..τι λετε;;

και κατι τελευταιο...

κατε βαινει χωρις κανενα θεμα απο το κρεβατι..

κατεβηκες πανω απο 15 φορες..στο τελος της εκλεισα τη πορτα..δε γινοταν αλλιως..ασε που ειναι τρομαχρτικο..

εσας κατεβαινουν;;

ελα ρε μαριλου..και μενα ξεκινησε να δινει καμια με το χερι..

μεγαλωνουν...

εμεις βλεπουμε σχεδον καθε μερα παιδια..και δεν εχει σχεση..τωρα ειναι ολα δικα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικιο έχεις με το όνομα συδηρόδρομος ... το σαρδάμ θα πάει και θα έρχεται ... σίγουρα!!!

Οπως το πάνε οι Κρητικοί όμως ... θα τα πάρω καμιά ώρα στο κρανίο ... θα τον φωνάζω Πάρη ... και τέλος και τα σαρδάμ και όλα ... χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

ειμαι χαλια ψυχολογικα ..

σωσω εφεραν στην ΜΕΘ την δικη σας την 25χρονη κοπελα με το ανευρισμα νομιζω ..Την γνωριζουμε ..αλλα δεν αντεχω να παω ..πες μου νεα αν ξερεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες και καλή εβδομάδα!!!!

Καλέ που είστε εξαφανισμένες;;;; Εμένα τα νευράκια μου είναι κρόσσια ... ο Χριστόφορος 3 νύχτες τώρα ξυπνάει κατά τις 4 και δεν θέλει να ξανακοιμηθεί :twisted: το βάζω στο κρεβάτι του και μετά από 10 λεπτά αρχίζει την γκρίνια.... ξαναπάω να του πω οτι είναι βράδυ και οτι πρέπει να κοιμηθούμε κλπ και ξαπλώνει.... ε, μετά από αλλα 10 λεπτά ξανα τα ίδια.... και έκανε χθες βραδυ ο Γιώργος το κορυφαίο.... πήγε εκείνος στον μικρό και το πήρε και πήγανε στο σαλόνι στις 5 το πρωί και άνοιξαν τηλεόραση ~x( ηθελε λέει να τον ηρεμήσει και μετά θα τον έβαζε στο κρεβάτι.... ε δεν αντεξα και εγώ και πήγα και αρπαξα τον Χριστόφορο από την αγκαλιά του Γιώργου και με φωνές :oops: τον εβαλα για ύπνο.... κατά τις 6 κοιμήθηκε τελικά και τώρα που είναι 9:30, ακόμα κοιμάται! Αχ.... τι σκατά εχει δεν ξέρω.... κατά τα άλλα ήταν ένα ήρεμο Σ/Κ.

Ανυπομονώ να πάω Τετάρτη για υπέρηχο να δούμε το μωρό!!!!! Αντε θα δούμε και το φύλο ή θα μας το κρατήσει έκπληξη;;;

Σωσωκα το γρουσούζεψες με το ανέβα - κατέβα από την κούνια.... Τώρα και ο Χριστόφορος κατεβαίνει και μάλιστα όχι από το πλάι που είναι τα κάγκελα λιγο πιο χαμηλά, αλλά από το κάτω μέρος του κρεβατιού που είναι 5 πόντους πιο ψηλό και είναι σαν καμάρα... προχθές το βραδυ που είχε ξυπνήσει πάλι, άκουγα οτι κάτι έκανε αλλά δεν πήγα να δω μια που ήταν ήσυχος... κάποια στιγμή τον ακούω να λέει με χαρά "κατέβηκα!!!!!" και πάω και ηταν εξω από την κούνια και καθόταν στο μπαουλάκι του.

Ευα μου το άκουσα το περιστατικό για την κοπέλα...λυπάμαι.... τελικά θα συνέλθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θα συνελθει..απο την αρχη το ξεραμε...

χαχα.εγω τηε τα κατεβασα τα καγκελα...δεν εχει νοημα..και πλεον βγαινει και απο το παρκο!!

περιμενουμε νεα μαριλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα ..

τι κανετε ?? Εμεις εχουμε μπει προφανως στο πνευμα των χριστουγεννων :shock::shock::shock::shock::shock: ω ναι κ ακομα δεν εχει ερθει η 28η οκτωβριου..Ιδιαιτερα ο μικρος τουμπανιστης ..ελεος χριστε μου ..κ ναι τον λεω τουμπανιστη γιατι απο τις φορες που τον εχω ακουσει μου τα εχουν κανει τουμπανο..Κανουμε κ ποτ πουρι ..μικρο τουμπανιστη κ μετα στο ξεκαρφωτο βαζει ο ντουτσε την στολη του ..μνησθητι ..

Μαριλου πες μας νεα

Σωσω σου εστειλα πμ

οι υπολοιπες που ειστε καλε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! Είμαι από Κύπρο κι άυριο θα έρθουμε Κρήτη 4ημερο ταξεδάκι με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας...Μπορείτε να μου πειτε τι καιρό έχετε εκεί??? Φοράτε κανονικά μακρυμανικο, μποτες κλπ???

Ρωτάω επειδή εδώ στην Κύπρο φοράμε ακόμα κοντομάνικα!!! :lol:

Θα μείνουμε Ρεθυμνο αλλα θα νοικιασουμε αμαξι για να έρθουμε και Ηράκλειο...προτείνετε κανενα καλό μέρος να επισκεφτούμε!!

Ευχαριστω!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι γεια χαρα ..μακρυ μανικι το φοραμε μια χαρα αυτο τον καιρο μιας κ κρυωσε αποτομα φετος ..Παρτε κ κανενα πανωφορι γιατι το βραδυ εχει αρκετη ψυχρα ..μποτες φοραμε επισης κανονικοτατα κ με τον νομο.. :D

Αν νοικιασετε αμαξι απο το ρεθυμνο κ αν ειναι η πρωτη σας φορα στα μερη μας ξεκινηστε να δειτε πρωτα τα χανια ..υπεροχο μερος για βολτα για φαγητο για αξιοθεατα ..η παλια πολη ειναι τελεια ..

Απο Ηρακλειο μερια δεν θα δειτε κ παρα πολλα πραγματα ..αξιζει σιγουρα η κνωσσος κ το ιστορικο μουσειο ..για το αρχαιολογικο ετσι οπως τα εχουν κανει δεν σου ταζω.. :D

Κ λιγο πιο ανατολικα αν πατε προς Αγ.Νικολαο ειναι πολυ ωραια εχει κ την λιμνοθαλασσα ..να πατε να δειτε κ την ΕΛουντα με την πλακα εκει που γυριζοταν το Νησι ..

οπως επισης κ το οροπεδιο λασηθιου με τα τελεια μικρα ταβερνακια στα χωρια ..

Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο αν μου ερθει κατι θα στο πω ..Καλα να περασετε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Ευα σε ευχαριστω πάρα πολύ για τις πληροφορίες!!Αγιο Νικόλαο - Ελούντα έχω πάει και εννοείται πως είχα ξετρελλαθεί...Ηταν το πρώτο μας ταξίδι με τον άντρα μου σαν ζευγάρι τότε κι οπως καταλαβαίνεις το έχω συνδέσει με όμορφες αναμνήσεις..Είχαμε πάρει αμάξι τότε και περάσαμε απο Χανια, Ηράκλειο και Ρεθυμνο αλλά πολύ στα πεταχτα...οποτε δεν είδαμε πολλά!!Στην Κνωσό είχαμε πάει...

Εννοειται θα πάμε Χανια...ποση ώρα είναι απο Ρεθυμνο, ξέρεις? Και το Ηράκλειο από το Ρέθυμνο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες!!!!

Πήγα στον ΟΑΕΔ να βγαλω κάρτα και έκανα 2 ώρες στην ουρά!!!! :shock:

Και μισή ώρα με το ρολόι για ανέβω την Κνωσού από την Στάνη ως τον ΟΑΕΔ.... :o δεν ξέρω γιατί είχε τόση κίνηση στις 11 το πρωί...

Μαράκι όπως σου είπε και η Ευα το μακρύ μανίκι το χρειάζεσαι όπως και ένα πανωφόρι.... είπαν βέβαια στον καιρό ότι θα έχουμε καλοκαιρινό τριήμερο... τώρα τί να πώ;;;

Η απόσταση από Ρέθυμνο στα Χανιά είναι 60-70 χλμ και το ίδιο από Ρέθυμνο στο Ηράκλειο.

Προτείνω να πάτε στην Αργυρούπολη με την υπέροχη βλάστηση και τα γραφικά ταβερνάκια που είναι χτισμένα σε μικρούς καταρράκτες, και στην Γεωργιούπολη που έχει την λίμνη Κουρνά!!!! Είναι καταπληκτικά!!!!! Είναι σε κοντινή απόσταση μεταξύ τους και βρίσκονται λίγο πριν τα Χανιά! Επίσης να προτείνω φαγητό στο ορεινό χωρίο Δροσιά(πρώην Γενί Γκαβέ) που κάνει τα παραδοσιακά σουβλιστά γουρουνόπουλα και αρνιά με παααααρα πολύ καλές τιμές! Βρίσκεται μεταξύ Ρεθύμνου και Ηρακλείου. Εκεί όμως γίνεται χαμός από κόσμο και αν δεν πάτε πριν τις 2 το μεσημέρι λίγο χλωμό να βρείτε να καθίσετε. Αυτά από εμένα! Καλώς να ορίσετε λοιπόν και να σου ζήσει το κουκλί σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηεακλειο - ρεθυμνο 1 ωρα

ηρακλειο -αγιο 1 ωρα

ηρακλειο χανια 2 ωρες

χανια ρεθυμνο 2 ωρα.

περιπου ...

ολα σχετικα!!καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...