Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

Καλημεραααα!!!! Τι χαζος καιρός είναι αυτός??? μια μου ρχεται να πάω βολτα και απ' την άλλη να κοιμηθώ ώρες ατέλειωτες!!! Κορίτσια ευχαριστω για το σλινγκ αλλα ως άσχετη και πρωταρα εγκυμονουσα πρόλαβα κι αγόρασα πριν να γεννησω και ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΎΕΙ ΚΑΘΌΛΟΥ !!!!!! :evil::o:evil::o μια φορα το χρησιμοποίησα για να πάμε στη θάλασσα και εκει που κοιμόταν μια χαρα και είπα τι ωραίο πράγμα ο μαρσιπος, ξαφνικά ξύπνησε και επ'ουδενι να ξαναμπεί μέσα!!! Άλλη μια φορα την έβαλα για να θηλασω αλλα πάλι δε τη βόλευε γιατί όπως ξαναειπα θέλει το ραχατι της και τρώει με το ρεπεπο της οπότε τσάμπα τα 60 ευρουλακια!!! Μαριλου αν είναι κοριτσακι σου τον έχω έτοιμο!!! Λαχανί απ' τη μια μεριά και φουξια απ' την άλλη!!!!τουλάχιστον να πιάσει τόπο βρε παιδι μου αν σε βολεύει!!! Εύα τρελλαινομαι με τις κορακλες σου!!! Τι φάτσες είναι αυτές!!! Και ο ειρηνοποιος η Αριαδνη????!!!!! Πολυ καλο!!! Σπιρτουλη τι γλυκο αντρακι είναι αυτο!!!! Βάλε και καμία πιο πρόσφατη να δούμε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κ χαρα σας

καλε που εξαφανιστηκατε ολες σημερα ????

Εμεις εδω μειναμε σπιτι οοοολη μερα εχει κ αυτο τον μουντο καιρο ..Αυριο παμε σχολειο κ εχουμε τις ..ετοιμασιες τους ..ψαχνουν τα ρουχα τους τα σπορακια να δουν τι θα βαλουν , τα κοτσιδια τους κτλ ..

Ειδες βρε Νασια εισαι στο παραπεντε να εχεις την μπεμπουλα σου ..

Λενα δεν θυμαμαι να σου ευχηθηκα για τα κοριτσακια σου ..να τα χαιρεσαι κ να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις ..Κ υγεια πανω απ'ολα ..

Ρε κοριτσια εχω στεναχωρηθει λιγο γιατι ημουν σε μια ομαδα στο φεις κ ξαφνικα δεν μπορω να μπω ..Δεν ξερω αν μου εκαναν ..αποχωρησει η οτιδηποτε παντως ξαναεκανα αιτημα να μπω κ δεν μου ανοιγουν .. Ενταξει δεν εγινε κατι αλλα ρε γμτ ετσι στο ξεκαρφωτο ..οκ δεν εγραφα συχνα αλλα τι να πω..Μ'εριξε λιγακι γιατι δεν το περιμενα ρε γμτ ..

Εσεις τι κανατε κοριτσουδια σημερις , βολταρατε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε σε 1 συναδερφου το σπιτι..1 χαρα περασαεμ..κοιμηθηκα αρκετα..και η μικρη..

ειναι με τη νταντου σπιτι...εγω δουλεια..ειστε εδω;;

τελικα θα ερθουμε αυριο;;;

εγω παλι και με το κωλοκαιρο μεσα δε καθομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα κ καλη εβδομαδα

ξεκιναμε παιδικο γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

λοιπον σας περιμενω σημερις οκ ??

φιλακια θα τα πουμε απο κοντα παω να σηκωσω τα πιτσιρικια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11:300 σημερα ε;;;;;Σωσω οκ;;;; ελα απο δω να φυγουμε μαζι με 1 τουτου! ;)

Γιουλακι οντως τι τελεια φωτο!!!!τα σκατουλια!!!!! :x χρονιζει ο σπορος σε 2 εβδομαδες;;;;;; ποτε περασε ο καιρος....τι κριμα που δε θα ειμαστε στο παρτυ του!!!!! :roll:

Δε μιλαω στις υπολοιπες θα σας δω σε λιγο απο κοντα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τα νευρα μο δε πανε καλα..γνωστο...

δε ξερω..μυξες πολλες..αβερτα ομως..αναπνει εννοειται απο στομα..

δεν ηπιε γαλα..δε νσυμμαζεψε πραγματα..τα πηρα κρανιο..τη αφησα νηστικη χωρις γαλα αφου δε το ηθελε και την πηγα για υπνο και τουτε της μιλησα..μαλακια ξεμαλακια..αυτο εκανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ξυπνησε...πρωτη φορα...μετα απο πολυ βηχα..ξυπνησε..κατακιτρινες οι μυξες..σορυ για την περιγραφη..και ειμαι αυριο πρωι γαμωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεεεεες

Τι επαθε ρε Σωσω το μικρο ??!! Ετσι ξαφνικα κατεβασε μυξα κ βηχει , μια χαρα την ειδα χτες ..Περαστικα σας ..Κ γι'αυτο που εγραψες οτι δεν της μιλησες κτλ κτλ μην σκας ..τουλαχιστον ετσι πιστεψε με καταλαβαινει οτι τωρα η μαμα στεναχωρηθηκε γιατι οι αντιδρασεις της δεν ηταν καλες ..Λεω τωρα εγω ..Ισως παλι μωρε το γαλα να μην το ηθελε γιατι δυσκολευοταν με μυξα κ βηχα ?? Πηγαινε λιγο με τα νερα της αν ειναι αρρωστουλα κ βλεποντας κ κανοντας μετα ..

Ωραια ηταν κ χτες ..καιρο ειχαμε να τα πουμε ..

Λοιπον περιγραφω την χτεσινη μερα ως εναρξη της σχολικης περιοδου για τις μεγαλες κ αντιδρασεις της μπουλουκας ..

Οπως σας ειχα πει κ χτες ξυπνησε το μικρο καπως γιατι συνειδητοποιησε οτι ηταν μονη της στο δωματιο ..ζητουσε συνεχεια τις μεγαλες ..ευτυχως ηρθατε κ σεις χτες κ ετσι δεν της πολυφανηκε εντονα η αλλαγη το πρωι..Το μεσημερι εσκουζε ομως γμτ..Δεν εχει μαθει να πηγαινει για υπνο μονη ..Με κλαματα κοιμηθηκε ..Κ με κλαματα ξυπνησε ..

Οι μεγαλες ηρθαν τελικα στις 1530 με μεγαλη χαρα ..Καθησαμε μου ειπαν τα νεα τους ολα οκ ..Δεν τις εβαλα για υπνο γιατι ηταν ηδη αργα ..Κοιμηθηκαν ομως ολες μαζι το βραδυ χωρις πολλα πολλα κ χωρις φασαρια ..Για την ακριβεια οι μεγαλες ξεραθηκαν με το που ακουμπησαν μαξιλαρι το μικρο συνεχισε να μιλαει μονο του μεχρι που ειδε οτι η συμμετοχη ηταν ανυπαρκτη κ το πηρε αποφαση να το κλεισει το βλεφαρο ..

Ετοιμαζομαι να παω τζαμπο να παρω τα πραγματακια για το σχολειο αυριο ..Τι να παρω ρε κοριτσια για δωρακι στα παιδια ?? Ειναι στο συνολο 18 κ μονο τα 4 ειναι αγορια ..τους εφαγαν λαχανο οι τσουπρες .. :lol::lol::lol:

Παω γιατι παλι θ'αργησουμε ..λοιπον σας φιλω κ τα λεμε αργοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάρες, δηλαδή τι καλήσπέρα, μάλλον καλημέρα θα έπρεπε να λέω τέτοια ώρα αλλά είναι η μόνη στιγμή που υπάρχει λίγο ηρεμία στο σπίτι και μπορώ να γράψω.

Για να μην γίνομαι γραφική θα σας πω πως ακόμα προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας αν και είμαστε σε καλύτερο στάδιο από αυτό της προηγούμενης φοράς που σας έγραψα. Τουλάχιστον τώρα μαζευτήκαμε στο σπίτι μας και οργανώνουμε την μέρα μας χωρίς 3ους και 4ους που να μας την σπάνε.

Η Ραφαέλα αύριο ξεκινάει παιδικό και έχω μεγάλη αγωνία πως θα το πάρει και η ίδια αλλά και πως θα το πάρει και ο μικρός που δεν θα την βλέπει στο σπίτι. Φοβάμαι πως θα έχουμε μαζί του τις γκρίνιες που παιρνάτε εσείς Ευα με την μικρή. Αλήθεια Τόνια πάει ο Αλεξ σχολείο? Δεν έχω καταλάβει γιατί έχω χάσει επεισόδια απο προηγούμενες σελίδες.

Έχουμε και τα γενέθλια του μικρού και προετοιμασία για την βάφτιση και τρέχουμε και δεν φτάνουμε. Και μου σκάει ο Σακης το παραμύθι ότι θέλει να κάνει και διδακτορικό και έχω γίνει τούρμπο. Γιατί το μεταπτυχιακό του εγώ του το δακτυλογραφούσα και νομίζει πως και τώρα θα είναι έτσι. Του εξηγήθηκα πως δεν πρόκειται να τον βοηθήσω ούτε στο να κρατάω τα παιδιά επιπλέον ώρες και μάλλον το ξανά σκέφτεται. Δεν ξέρω ρε κορίτσια μπορεί να με πείτε υπερβολική αλλά φτάνει που λείπει τόσο μερόνυχτα από το σπίτι αν βάλει και κάτι τέτοιο τώρα θα μας πηδήξει όλους :twisted::evil:

Η Βάφτιση είναι για 20 Νοέμβρη και είστε ΟΛΕΣ καλεσμένες 8-):lol:8-):lol:

Σωσώκα αρρωστούλα η μικρή? Κάνε υπομινή σκέψου ότι πολλά μικρόβια μπορεί να της τα μεταφέρεις και εσύ από την Εντατική. Το έχω σκεφτεί και εγώ αυτό για τον Σάκη γιατί από τότε που ξεκίνησε στην ΜΕΘ κατά καιρούς κολλάμε διάφορα και η πλάκα είναι πως αυτός μάλλον έχει πάθει ανοσία και δεν τον πιάνουν.

Μαριλού οι τρυφερότητες δεν είναι φέικ αλλά μην φανταστείς πως όλη την μέρα φιλιούνται και αγκαλιάζονται. Τώρα ειδικά που και ο σπόρος ξύπνησε και διεκδικεί γίνεται μεγάλο πανηγύρι, πάντως έχουμε :?: και τις καλές μας στιγμές. Στην επόμενη θα βάλω που σκοτώνονται για να παίρνεις κουράγιο... :shock:

Την άλλη Δευτέρα ξεκινάω δουλειά και όπως σας έγραψα θα έχω περισσότερο χρόνο για κουτσομπολιό. Τόνια τι κάνει η μικρή σου? Μπήκατε στις στερεές ή ακόμα σε βιζοπιπιλάει?

Μαριλού πως είναι η εγκυμοσύνη? Εκανες παπ Α?

Ευακι συνεχίζεις την κοτο-διαστροφή? Πόσα κιλά έχασες στο σύνολο?

Αυτά τα νεάκια μου-----περιμένω τα δικά σας....*****ααααα, η Ραφαέλα σταμάτησε να τραυλίζει εντελώς αλλά ακόμα είμαι στην τσίτα. Δεν θέλω να το λέω μην το γρουσουζέψω.Ελπίζω τώρα με τον παιδικό να ηρεμήσει κιόλας γιατί όλη την μέρα χοροπηδάει σαν το κατσίκι στο σπίτι...

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo sth rafaela....ολα καλα θα πανε μη μασας..

δεν ειναι απο εντατικη..ξερω απο που ειναι ...απο1 ζευγαρι φιλων που τωρακαι αυτοι ειναι οικογενειακωςε κομματια..

εμεις μυξα..πηραομοιοπαθητικο..μας εδωσε ματζουνι και βλεπουμε..

ρε συ 20 νεμβρη παμε καλα;;;

εγω θα ειμαι πανω 2-16 νοεμβρη και ξανα ανεβαινω για 2 μερες 25 νοεμβρη....

ελεος...πλακα κανω..

καλη αρχη στο παιδικο...εφτασε ο καιρος για δουλεια σακουλ,ε;;πωπωπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπες!

Αρχικά να ευχηθω στις κουκλες της Ευας πολύχρονες και πάντα ευτυχισμενες! [smilie=occasion13.gif]

Να σας πω οτι δεν εχω υπολογιστη.... :twisted: να ειναι καλα η ΔΕΗ που το φροντησε αυτο...εκανε απανωτα 2 διακοπες δευτερολέπτου και μου τον γ@@@σε....

Σωσω μου περαστικά στο Μαρθούλι....μα καλά ετσι ξαφνικά;;;;; Την Δευτερα το πρωι καλα δεν ηταν;

Γιουλη μου με το καλό να γινει η βαφτιση! Μπραβο και στην κουκλάρα σου που εφτιαξε η ομιλία!!!!

Ειρηνακι ολα καλα;;;;;

Χθες πηγα γιατρό.....ειχαν απεργία και παραλίγο να μην με εξετάσει....ευτυχως εφημερευε η γιατρός μου αλλά ηταν ελευθερος ενας τρίπαλιος υπερηχος που δεν ειχε καλή εικονα και τρεμόπαιζε και δεν καταφεραμε να δουμε φυλο.... γαμωτό....η αγωνία παρατείνετε για τις 26/10..... ουφ....βασικό βέβαια είναι οτι το μωρούλι μου είναι μια χαρά!!!! Σε ενα μηνα εχω και τον Β' επιπέδου! Στο ΜΗΤΕΡΑ τον εκλεισα.

Ο Χριστόφορος στα καλύτερά του!!! Φτου φτου!

Σας αφήνω....δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω.... φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια αποτι βλεπω...ακυρο το αυριανο για το σουσι..

και ανρπωπος βεβαια δε ρωτησε..(κακια ηταν αυτο)χχαχα...

και της ατνωνιας με βηχα και πυρετο..γουτ δε φακ!!!

χρονια πολλα στης ευας....σημερα ειναι;;

πηγαμε που λετε...μας εκανε τα βουντου μας...μας εδωσε αλλο ματζουνι..και πηρε το 50 αρι..χθρε το βραδυ ηταν ανυσδηχη..βηχα και παλι βηχα!!

και μυξες..λιγοτερες βεβαια..αλλα θα δειξει...παω σε λιγο δουλεια..ελπιζω να ειναι χαλαρα..

ξενυχτησα χθες με την πανια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας τέτοια ώρα να σας πω η καληνύχτα???!!! γαριδα το μάτι μου ρε π@@στη μου!!! Τι κακο πράμα κι αυτο να θες να κοιμηθεις και να μη μπορείς!!! Λοιπόν έχω φάει τρελλο κόλλημα με τις γυμναστικες που ξεκίνησα!!! Έκανα και γιογκα τρομάρα μου και κόντεψα να δεθω κομπο χωρίς να το καταλάβω!!! Και στο τέλος κάνει η δασκάλα και μια χαλάρωση με κλειστά φώτα και ματια και μας λέει να οραματιστουμε ότι το σώμα μας είναι ένας απέραντος ωκεανός και φανταστείτε βουνά και λογκους κύματα και ουρανό και σε στέλνει τελείως!!! Στην αρχη σκεφτόμουν απο μέσα μου μωρε τι παπαρδελες είναι αυτές που μας τσαμπουναει αλλα μετα χαλάρωσα και ήταν τελεια!!! Το σουσι τελικά άκυρο? ούτε το Σάββατο η Κυριακή? ευακι αν και λίγο καθυστερημένα να χαίρεσαι τις τσουπριτσες σου!!! Άντε και καλη αρχη στο σχολείο!!! Τα παιδάκια σας τι κάνουν? γιατί διαβάζω εδω πυρετουλι μυξακια και βηχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια

ευχαριστουμε για τις ευχες κ σεις να χαιρεστε τα βλασταρια σας κορες !!

Πως τα πανε τα πιτσιρικια με τις ιωσεις ?? Ειστε λιγο καλυτερα Σωσω κ Αντωνια με τα μικρα ?

Μαρια αμν για ονομα , κομπο δεθηκες παιδακι μου ??? :shock: Ναυτικο η απλο :lol::lol::lol:

Εμεις με τον παιδικο εχουμε το εξης θεμα νομιζω σας το ειχα ξαναπει ..οι μεγαλες καλοπερνανε γιατι μεχρι την ωρα που φευγουν μενει το παρεακι τους κ ειναι συνολο πεντε κοριτσακια της ιδιας ηλικιας που κανουν παρεα απο 2 χρονων ..οποτε την εχουν καταβρει..Με το μικρο εχω θεμα γιατι σκουζει μεχρι να κοιμηθει ..δεν εχει μαθει να πηγαινει για υπνο μονη κ μου βγαζει το λαδι ..Εχω ξεκινησει εκπαιδευση υπνου απ'την αρχη ..Χτες ηταν λιγο καλυτερα ..απο τα υστερικα κλαματα κ τα νευρα περασαμε στην γκρινια ..Κατι ειναι κ αυτο ..

Οσο για το σουσι Σωσωκα δεν μας βλεπω με τιποτα ..ακομα κ για κυριακη ..Πολυ θα θελαμε αλλα δεν την κοβω την δουλεια ..ασε που κ σεις ειστε αρρωστουλιδες οποτε ας το αφησουμε για οταν αναρρωσουν ολα τα μικρα ..

Χτες ειχαμε επισκεψη μια γνωστη μας με το αγορακι της ..Το εφερε κ ειχε μυξες .. :evil::evil::evil::evil: Δεν το σκεφτηκε καν λεμε .. :evil::evil: Οποτε μας βλεπω εντος ολιγων ημερων να μπουμε στο κλαμπ μυξας ..κ οχι τιποτα αλλο ειναι κ τρεις ( αν κ την μεγαλη δεν την φοβαμαι ..) θα παει παλι εναμιση μηνας μεχρι να ισιωσουμε ..γκαμωτοοοο

Γιουλη καιρο ειχαμε να σε δουμε στα μερη μας ..Με το καλο η βαφτιση κ μπραβο στην Ραφαελα ..Κ την κοτοδιατροφη την εχω εν μερει μετριασει ..δεν τρωγω κοτοπουλο με ρυζι αλλα κοτοπουλο με λαχανικα 8-):lol: Συνολικα εχασα 19 κιλα αλλα τωρα μαλλον εχει παθει μπλακ αουτ ο οργανισμος η ζυγαρια τι ναπω δεν ξερω ..

Μαριλου σας κανει νουμερα το σποριδιο κ δεν σας αφηνει να δειτε το φυλο νομιζω .. :lol::lol: Αφου ειπαμε αγορι θα κανεις ..την κορη την επομενη φορα .. :D

Παω να μαζεψω κ να τσεπωσω την μικρη να παμε σουπερ κ λαικα ..

φιλακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας...καλα κα μεις..φασολκαι για σημερα..λιγο καλυτερα οι μυξες..

κυριακη ειναι κλειστο το σουσι..

αυριο θελετε να παμε στης μαριας τον αδερφο;;

θα παρω την ατνωνια να την ρωτησω..

και ξερετε τι ωρα,ε;;

7,30 τζαστ!!χαχα

ε καλα πολυ μαλακω η αλλη με τισ μυξες..ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυριο το βλεπω χλωμο επισης ..Ηρθαν οι μεγαλες πριν λιγο απ'τον παιδικο σημερα πιο νωρις απ'τις αλλες μερες γιατι ειχε δουλεια η ιδιοκτητρια κ σχολασαν πιο νωρις ..Η Νικη παραπονιεται για το κεφαλι της ..για να δουμε τι θα μας βγαλει σκ ..Οποτε σορυ αλλα δεν το ρισκαρω αν εχουμε τσιμπησει τιποτα να το φιλοδωρησουμε κ στα υπολοιπα μικρα ..Μεσα στην εβδομαδα αν ειμαστε καλα θα ταπουμε ..

Κ ρε παιδια δεν με πειραξε τιποτα αλλο με το παιδακι χτες ..περισσοτερο οτι δεν το σκεφτηκε καν η μαμα του μου την βιδωσε ..Παρολα αυτα επειδη ο καιρος ηταν οκ επαιξαν στο μπαλκονι ..καθαρος αερας κ τλ το γυρισα εγω ..αλλα για να δουμε μπας κ την γλιτωσουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3η μέρα σήμερα στον παιδικό και η Ραφαέλα ξύνεται συνέχεια....τι κάνουμε αν είναι ψείρες? :oops::oops::oops::oops::oops::shock::shock::shock::oops:

αλλά και να ΜΗΝ είναι έχετε κάτι να μου προτείνετε προληπτικά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..τωρα καταφερα να καθισω λιγακι ..σερνομαι...εχω κοιμηθει ελαχιστα ..

Ξεκινησε η Νικη πρωτη - ..δεν ελεγα χτες οτι την πονουσε το κεφαλι ?? βουλωμενο γραμμα διαβαζω η ρουφιανα..- Απο χτες το βραδυ ξεκινησε κ το χτυπησαμε το 39αρι..καπου το πρωι της επεσε λιγακι ..Εχει κ μυξες ξαφνικα κ βηχα ..ελεος ..οχι τιποτα αλλο αλλα σκεφτομαι οταν θα ερθει η σειρα του μικρου.. :? Η μεγαλη εκανε ενα 37,5 κ αυτο ηταν ολο ειναι 24 ωρες απυρετη ..ουτως η αλλως τα κρυωματα της Σοφιας ετσι ειναι ευτυχως ..τουλαχιστον αυτη σπανια αρρωσταινει ..Κ πυρετους μονο με τα δοντια εκανε βαρβατους ..

Παω να πιω λιγο καφε μπας κ συνελθω ..

Οσο για τις ψειρες ναι Σωσω απο τετοια ηλικια ξεκινανε ..ενα παιδακι αν εχει φτανει ..γεμιζουν μετα ολα ..παναγια μου τρομαζω στην σκεψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα περαστικά στις μικρούλες σου...μπόρα είναι και θα περάσει. Και ναι έχεις δίκιο όταν αρρωσταίνει το 1ο όλες σκεφτόμαστε με το άλλο/ αλλα τι θα γίνει???

Ευα εσείς τι κάνετε για τις ψείρες? Και προληπτικα αλλά και όταν κολλήσουν?

Δεν είμαι σίγουρη οτι έχει αλλά ξύνεται συνέχεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...