Μετάβαση σε περιεχόμενο

Online Σεμινάρια Βελονάκι


Recommended Posts

Τι ξέρετε για το βελονάκι και πόσα θέλετε να μάθετε?

Θέλετε να μάθετε να φτιάχνετε όμορφα διακοσμητικά για τις δημιουργίες scrapbooking σας?

Θέλετε να φτιάξετε όμορφα διακοσμητικά σπιτιού?

Η μήπως θέλετε να αξιοποιησετε αυτήν την τεχνική για να φτιάξετε τσάντες δικές σας και για τις φίλες σας?

Mπορείτε να φτιάξετε υπέροχα αξεσουάρ για τον εαυτό σας!

Επίσης μπορείτε να φτιάξετε υπέροχες ζακετούλες και παπουτσάκια ή κασκολάκια για τα μωράκια σας!!!

Θέλετε να μάθετε να πλέκετε το σύρμα?

Ε λοιπόν μπορείτε!!! Και μπορείτε με όσα μάθετε να τα χρησιμοποιήσετε για να εμπνευστείτε για χιλιάδες άλλα πράγματα!!!

Τώρα που η κρίση μας χτυπάει την πόρτα μπορούμε να κάνουμε οικονομία φτιάχνοντας μόνοι μας τα δικά μας πράγματα!

Ετοιμάζονται κάποια διαδικτυακά σεμινάρια με θέμα το βελονάκι!

Τα δυο πρώτα θα έχουν θέμα τις βασικές βελονιές, τρόπος που κρατάμε το βελονάκι και απλά μοτίφ!

Οσοι ενδιαφέρεστε στείλτε e-mail στο mariazkeepthinking@gmail.com για περισσότερες λεπτομέρειες και κόστος συμμετοχής !!!

Τα πρώτα μαθήματα θα ξεκινήσουν τέλος του Οκτώβρη για να προλάβετε να δηλώσετε τις συμμετοχές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Κορίτσια έχω ανακαλύψει ένα site που λέγεται tvcrafts.gr στο οποίο βλέπω διάφορες χειροτεχνίες εντελώς δωρεάν απο το σπίτι μου, δεν χρειάζεται να φύγω απο το σπίτι!!! Μου φαίνεται πολύ ωραίο, γιατί κάνω κάτι για τον εαυτό μου και χωρίς να παραμελώ τα παιδιά μου! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα.... έχει και παιδικές κατασκευές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία γιατί δεν βάζεις φωτογραφίες ;

έχω δει πολλές δημιουργίες σου στο masa,

μακάρι να ήμουν κοντά για να έρθω.

Με το βελονάκι μπορεί κανείς να κάνει απίστευτα πράγματα!!!

πρέπει να βάλεις οπωσδήποτε φωτό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Δεν χρειαζεται κανείς να είναι κοντά για να παρακολουθήσει τα σεμινάρια. Μπορεί να το κάνει απο την άνεση του σπιτιού του και ο,τι ώρα θέλει μιας και βρίσκονται σε ιδιωτικό ιστολόγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...