Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδικός στην Καλαμαριά!


Recommended Posts

Μανούλες καλησπέρα σας. Ψάχνω παιδικό σταθμό για την μικρή μου είτε στην Καλαμαριά ή κάπου σχετικά κοντά για να μην την τρώνε και οι δρόμοι όλοι την ημέρα. Τι έχετε να μου προτείνετε?

ΑΑΑ,και κάτι πολύ βασικό η πληρωμή να γίνεται με τον μήνα και όχι για όλον τον χρόνο πάει δεν πάει...γιατί έχω κουφαθεί τελείως με τις τιμές που ακούω, πόσο μάλλον να καταβάλλω και δίδακτρα ενός έτους χωρίς να ξέρω πως θα αντιδράσει η μικρή μου και αν θέλει να συνεχίσει...... :!::roll::!::?:

Είμαι υπερβολική ή έχω άγνοια της κατάστασης? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

δε μενω καλαμαρια,αλλα εκει ειναι το πατρικο μου!εχω ακουσει απο γνωστους τα καλυτερα για τον ρεβυθουλη,στην καλαμαρια!ακριβως δεν ξερω πού ειναι,αλλα μι αναζητηση στο google θα σε διαφωτισει! ;)

επισης,πολυ καλες εντυπωσεις εχω ακουσει κ για το παιδικοραμα,στο πανοραμα..

δεν εισαι παραλογη σε αυτο που λες για τα διδακτρα!κ εμεις ξεκιναμε αυριο κ εχω ξεκαθαρισει πως θα ειμαι ελευθερη να διακοψω οποτε θελω,σε καμια περιπτωση να μη δεσμευτεις για ολο το χρονο!

καλη επιλογη στον παιδικο κ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

δε μενω καλαμαρια,αλλα εκει ειναι το πατρικο μου!εχω ακουσει απο γνωστους τα καλυτερα για τον ρεβυθουλη,στην καλαμαρια!ακριβως δεν ξερω πού ειναι,αλλα μι αναζητηση στο google θα σε διαφωτισει! ;)

επισης,πολυ καλες εντυπωσεις εχω ακουσει κ για το παιδικοραμα,στο πανοραμα..

δεν εισαι παραλογη σε αυτο που λες για τα διδακτρα!κ εμεις ξεκιναμε αυριο κ εχω ξεκαθαρισει πως θα ειμαι ελευθερη να διακοψω οποτε θελω,σε καμια περιπτωση να μη δεσμευτεις για ολο το χρονο!

καλη επιλογη στον παιδικο κ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

φιλακια!

σε ευχαριστώ Lucky δεν έχω ακούσει για τον Ρεβυθούλη αλλά θα το ψάξω. Ασε μεγάλη υπόθεση αυτό με τα δίδακτρα και τις τιμές του τύπου:3,500-4,000 χιλιάδες ευρώ....δεν πάνε καλά οι άνθρωποι. Εσύ πόσο πληρώνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poioς σε ειπε καλο μου να ξενιτευτεις;;;χαχαχ!!1

σε φιλω!!

......άστα φιλενάδα θα σου τα πω κάποια στιγμή από κοντά...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...