Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Χρύσα δεν ξέρω τι να σου πω!!!.....μήπως πεινάσει και το πιεί στο τέλος!!! :roll::roll::roll:

ή δίνε του σιγά σιγά να το συνηθίσει, μέχρι να πας δουλειά!!! :?

Γωγώ μήπως είναι και από την αλλαγή δλδ από το γάλα στις στερεές!!! και μετά στρώσει το στομαχάκι της!! :? ...

εμένα πάλι, αντίθετα, με βοηθάει πολύ το μήλο!!!! :!:

τελειώνει και αυτό το τρενάκι........!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσιώ για σένα, και όχι μόνο, που θα είσαι φοιτήτρια:

Στα μπουζούκια με το φοιτητικό πάσο! Ειδικές τιμές για φοιτητές

Μπορεί να λένε πως οι Έλληνες όσο κι αν δυσκολεύονται θα βγουν...

να διασκεδάσουν γιατί είναι στο dnaτους, όμως ο φετινός χειμώνας προβλέπεται πολύ δύσκολος και για τον λόγο αυτό οι επιχειρηματίες των νυχτερινών κέντρων θέλοντας να κρατήσουν τον κόσμο στα μαγαζιά τους και να μην....«βαράνε μύγες» σκέφτονται να κατεβάσουν τις άλλοτε παράλογες τιμές τους. Σύμφωνα λοιπόν με δημοσίευμα του ΕΤ, η μείωση στις φιάλες ουίσκι που τώρα η τιμή τους είναι κατά μέσο όρο στα 200 ευρώ, θα φτάσει μέχρι και το 50%. Επίσης «αντίο» λέμε στην ελάχιστη κατανάλωση, αφού πλέον μπορείς να πληρώσεις εισιτήριο και να μην πάρεις ποτό εκτός κι αν αυτό περιλαμβάνεται στην τιμή εισόδου.

Επίσης καθιερώνεταιφοιτητική τιμή στις φιάλες όταν οι καταναλωτές είναι φοιτητές. Τώρα αν θα ζητάνε και πάσο στα μπουζούκια… άγνωστο!!! Ο Αργύρης Παπαργυρόπουλος , επιχειρηματίας του νυχτερινού κέντρου «Αστέρια» όπου τραγουδούν ο Στέλιος Ρόκκος και ο Δήμος Αναστασιάδης επινόησε την φοιτητική τιμή στην φιάλη και τονίζει πόσο «στενά» είναι τα πράγματα φέτος.

Τις τιμές σκέφτονται να μειώσουν και στην «Ακτή Πειραιώς» όπου θα εμφανίζονται Μαχαιρίτσας, Μπουλάς, Ζουγανέλης, Σταρόβας, Κούτρας και Πασχαλίδης. Με είσοδο δέκα και είκοσι ευρώ και χωρίς την υποχρέωση κατανάλωσης ποτού θα μπορέσει κάποιος να απολαύσει την Τάνια Τσανακλίδου στον «Ζυγό» από τις 14 Οκτωβρίου.

Σε μείωση τιμών25-30% προσανατολίζεται και ο επιχειρηματίας του κέντρου «Γυάλινο Μουσικό Θέατρο» Βαγγέλης Κουρομηνάς, ο οποίος όμως δεν έχει ακόμα κλείσει τον καλλιτέχνη που θα ανοίξει φέτος το μαγαζί του. Μειώσεις σκέφτονται να γίνουν και στο «Αθηνών Αρένα» όπου θα εμφανίζεται ο Σάκης Ρουβάς με τους Onirama αλλά και στο «Διογένης » όπου θα τραγουδά ο Αντώνης Ρέμος με guest τον Τόλη Βοσκόπουλο, ενώ υπάρχουν σκέψεις και για special offers.

Στο «Gazarte» πάλι έχουν διαμορφώσει ζώνες με διαφορετικές τιμές και άλλα τιμή για τους όρθιους ενώ δεν έχουν ελάχιστη κατανάλωση. 15, 25 και 35 ευρώ αντίστοιχα θα πληρώσει κάποιος για τις παραστάσεις της Γαλάνη με τον Vassilikoαπό τις 14 Οκτώβρη. Στο «Gazarte» η φιάλη ουίσκι έχει 80 ευρώ αφού ο θαμώνας πληρώσει το εισιτήριο του και το κρασί 30. Το ποτό 10 και 8 ευρώ και το αναψυκτικό 5.

;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ησυχια..

αχ αργι θα πεσουν πολλα ακομα..αν θελουν να επιζησουν κ αυτοι..

κ θα ειναι ολα σε προσφορες το χειμωνα..

ναι η βενι μου το πε υατο για το οαεδ..οτι οοοοοοοοοοταν εγκριθει το δανειο τοοοοτε θα τα απρουμε..χεσεμα ς δηλλλ..αλλα οι βουλευτες τα περνουν :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πηγαμε χθες νοσοκομειο..περνουμε κ σημερα αντιβιωση κ τελος..αχ ιναι πρησμενο το δαχτυλακι του :cry:

το απογευμα εχω απονευρωση.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν προλαβα να βαλω τβ

τι ειχε?

θου πες!

Χρυσα λες να πηραμε κανενα αλλο παιδι απο το μαιευτηριο?

μα εχει να παρει στην ε ξυπναδα α...απο εμενα... ;););)

απλ δεν ξερω απο που εχει παρει και μιλα τοσο πολυ!

ο Π. και η οικογενεια του καθολου....

βεβαια η μαμα μου μιλα παρα πολυ!

οσο για το γαλα!

εσυ εδωσες το μπιμπερο?

η μηπως βρισκοσουν στο χωρο...οποτε ο μικρος το αρνηθηκε για να το θηλασεις?

το μητρικο γαλα στην καταψυξη αποκτα μεταλλικη γευση λογω ενος ενζυμου της λιπαση...

αν το ζεστανεις(ισα να κανει ελαχιστες φουσκαλιτσες η αν εχεις θερμομετρο να φατσει γυρωστους 80-85 μαξ. βαθμους τοτε καταστρεφεται...μετα το αφηνεις....κρυωνει φυσικα και το καταψυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ να πέσουμε στην ανάγκη τους σε δημόσιο νοσοκομείο και να μας εξυπηρετήσουν

ΜΙΑ ΦΟΡΑ να σου φερθούν σαν άνθρωπο στα σκατονοσοκομεία μας!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης θα ηθελα και τα φωτα της Τονιας ως ειδικου....θα σου πω τι..

αφοραβ την συμπεριφορα του φοφο και πως να το χειριστωω

Μμμμμμμ τρομαρα μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol: αντε πες να σου δωσω τα...φωτα μου!!!!!!! :-B8-}

Πηγαμε παιδιατρο,η μικρη ιωσουλα αλλα δε δινουμε τιποτα προς το παρον..το καημενο αν το δειτε ειναι σα μαραμενο... :(:(:( 300μλ γαλα απο το πρωι σε δοσεις των 100...

Γωγω ολα αυτα τα φρουτα τα τρωει σε μια φορα;;;;;; :o:o:o:o μωρη θα το παχυνεις το κοριτσι!!!!! :lol::lol::lol::lol: αυτο παντως για τη μπανανα και το μηλο εχω διαβασει οτι ειναι μυθος και δε προκαλουν δυσκοιλιοτητα,απλως κανουν καλο στη διαρροια! ;)

Εμενα παλι η μπουμπου οταν αρχισε τις στερεες και ειπα οτι θα γλιτωσω απο το πολυ σκατο...πλανηθηκα πλανην οικτραν!!!! εξακολουθει να χεζει 5-7 φορες τη μερα!!!!! :shock::?:lol:

Α δε σας ειπα το καλο...κλαταρε το αυτοκινητο του Μακη και πρεπει να παρουμε αλλο...αλλα τι σκατα να παρουμε;;;; 1 πιο οικογενειακο να μας χωραει,αλλα και πιο ακριβο, ή ενα παλι τυπου μικρομεσαιου πιο φτηνο,αλλα αν θελουμε να παμε πουθενα δε χωραει και πολλα;;;;... :roll:

Βικυ ρε συ πρπει να τα γραφεις αυτα που λεει η μικρη!!!!μα αληθεια ομως θα τα διαβαζετε μετα απο χρονια και θα κατουριεστε στα γελια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: η νοημοσυνη της δε παιζεται!!!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσα περαστικα σας ρε κι εσας!!!

Α και στο Μαρακι περαστικα!!!

Ιουλια πως πηγε σημερα;;;;;πηγατε παιδικο;;;; την εννοια σας εχω ρε!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!

Περαστικα σε οοολα τα μωρα!!!

Εμεις καλα!Παλευουμε με το γιογιο κ με διαφορα αλλα!

Πηγαμε στην παιδιατρο σημερα(αλλαξα τελικα κ θα πηγαινω σε αυτην του τεβε)...Πρωτη φορα δεν εκλαψε σε εμβολιο!(ηπατιτιδας καναμε)...

Δεν ξερω τι να σχολιασω...το εχασα το τρενο..σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και γι αυτο που λεγατε για τα πεταχτα αυτια...δε διαβασα καν το θεμα,αλλα να σας πω οτι εγω ειχα πεταχτα αυτια και με κοροιδευαν πολυ στο σχολειο!!! πωπω ντρεπομουουουννν!!!!! ευτυχως της εκοψε της μανας μου και με πηγε 6η δημοτικου και μου εκανε πλαστικη!!! ;)

Αναστασι μη σχολιασεις τιποτα,πες μας μονο τα νεα σου κι αν εισαι καλα γιατι σε σκεφτομαστε!!!

Κι εσενα θελω να παρω τηλ εδω και μερες αλλα με παει πιπα κωλος και πλοκη!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δε σας ειπα το καλο...κλαταρε το αυτοκινητο του Μακη και πρεπει να παρουμε αλλο...αλλα τι σκατα να παρουμε;;;;

- 1 πιο οικογενειακο να μας χωραει,αλλα και πιο ακριβο, ή

- ενα παλι τυπου μικρομεσαιου πιο φτηνο,αλλα αν θελουμε να παμε πουθενα δε χωραει και πολλα;;;;... :roll:

το 1ο!!!!, εκτός και δεν ταξιδεύετε ή δεν το χρησιμοποιείτε ως οικογένεια!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονακι μου πες πως με πηρες! ;):D Ολα καλα...Υπο ελεγχο!Ε οκ...Δεν πεθανε κ κανενας!Τι στο διαολο?θα πας παρει απο κατω?! :lol::lol:

Σαμπως που θα πατε κ θα χρειαστειτε τοοοοσο μεγαλο αυτοκινητο?Στην αραχωβα?>?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δοκιμή της μπανιέρας

Κατά τη διάρκεια μιας επίσκεψης σε ψυχιατρική κλινική, ρώτησα το διευθυντή

"Πώς καθορίζετε εάν ένας ασθενής πρέπει ή όχι να εισαχθεί στην κλινική για θεραπεία;"

"Λοιπόν," είπε ο διευθυντής, « γεμίζουμε ως επάνω μια μπανιέρα, και έπειτα δίνουμε ένα κουταλάκι του γλυκού, ένα φλιτζάνι τσαγιού και έναν κουβά στον ασθενή και ζητάμε από αυτόν να αδειάσει τη μπανιέρα. »

« Ω, καταλαβαίνω»" είπα. ' «Ένα φυσιολογικό άτομο θα χρησιμοποιούσε τον κουβά επειδή είναι μεγαλύτερος από το κουτάλι ή το φλιτζάνι τσαγιού. »

« Όχι» είπε ο διευθυντής, «Ένα φυσιολογικό άτομο θα τραβούσε το βούλωμα. Θέλετε ένα κρεβάτι κοντά στο παράθυρο; »

Θα το προωθήσετε αυτό, ή θέλετε το κρεβάτι δίπλα στο δικό μου; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

σημερα εχουμε γιατρο..αντε να δουμε τι θα μας πει.. :?

τι κανετε? σας εχασα.. :oops:

ενα θασας πω μονο..η μαρθα ειναι ΤΟ ΚΟΡΜΙ :):):):):)

ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΙΝΙΟΝ!!!!!! ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΡΕ ΛΕΜΕ!!!!! ητανε που ητανε εχει γινει ξερολουκουμο!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

αχ αντε φιλιααααααα!!!!!!!!

ααα τονια δενειναι μυθος για τα μπανανα-μηλο γιατι η γαστρενετρολογος μαςτα απαγορευει για την δυσκοιλιοτητα που εχει.. :?

τονια εγω θα επερνα μεγαλο αμα μπορουσα γιατι το καλοκαιρι παιδευτηκαμε με τα μπαγαζια..εχετε και 2..2 ποδηλατα να κουβαλησεις..και 2 βαλιτσες παει..γεμισε το μικρομεσαιο..

φιλιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αναστασι ειναι δυνατη σα κ μενα :P:P:P:P:P

αλλα κριμα να τα τραβαει ολα :cry::cry::cry::cry::cry:

οποτε θες να πιουμε καφε ε!!!!!!!!!!11

τονια αν εχετε λεφτα παρτε το πρωτο :P:P εγω με ψιχουλα στο πορτοφολι μιας κ δε με πληρωνουν θα παρω μια ροδα :lol::lol::lol::lol:

μαρη βενιιιιιιιιιιιιι :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

δε πας καλα...σε ενα μηνα θα σε θαυμαζω κ γω :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες οι κορμαρες,δυνατες,πανεξυπνες κ πανεμορφες εδω μαζευτηκαμε???!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βενετια ολα να ειναι σουπερ στο γιατρο!!

Αργυρουλα σ'ευχαριστω πολυ καλη μου!!!

Θουλη μου ισως πεμπτη θα ερθω κατα εκει..Στης Νατασας(?)...Θα μιλησουμε οπωσδηποτε!!! :D:D

Ιουλια πρεπει να μιλησουμε στο τηλ σημερα ή αυριο πρωι!Αυριο απογευμα ειναι το 1ο μαθημα κοπερτι!Πρεπει να θυμηθω ν σε παρωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Λ. ζήτησε από τον μπαμπά του να του φέρει ένα βιβλίο με τον μίκυ μάους και Ντόναλντ Ντακ και τώρ ατον απειλώ αν δεν φάει γρήγορα θα τον πάρω τηλ. να μην του φέρει!!!! :lol::lol::lol::lol:

λειτουργεί μια χαρά και στους 2!!!! :roll::roll::roll::lol::lol:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αραχωβα...αααχχχχχ τι μου θυμισες τωρα!!!!!!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Μωρε προς το παρον δεν εχουμε παει πουθενα να το χρειαστουμε,αλλα τι διαολο μεχρι το καλοκαιρι δε θα παμε;;; εχουμε κατι λεφτα στην ακρη,αλλα για ωρα αναγκης..να τα δωσουμε σε ροδες μερες που ερχονται;;;;; θα μου πειτε απο το να μας τα φαει η τραπεζα αν παρει το πουλο η Ελλαδα....αν δεν ηταν ετσι τα πραγματα,σιγουρα θα παιρναμε το οικογενειακο,απλως τωρα μας εχει φαει το αγχος της αβεβαιοτητας... :?

Αργυ ναι ρε πως δε το σκεφτηκα!!!!!ενα σα το δικο σας θα παρουμε....σε φωτογραφια ή σε μπρελοκ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βενακι ετσι ειχα διαβασει για τα συγκεκριμενα φρουτα... :roll: αντε να μας πεις κι εσυ νεα απο το ντοκτορ!

Απειλεις Αργυρουλα;;;;;; εεεετσιιιιιιι εισαι δικια μας εσυ!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mytoys.de/Playshoes-PLAYSHOE ... 06/1517926

προτου διαβάσω ξέρετε κανενα ονλαιν καταστημα να πουλαει κατι τετοιο εδώ Ελλάδα?δνε μπορω να περιμενω 15 μερες το τους.ντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...