Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυ μεγαλες? Αυτες μου βγαζει για kindergartentasche. Εχει και ποιο μικρες? Αυτες ειναι

περιπου 18 με 20εκ. υψος. Θα κοιταξω και στα μαγαζια βεβαια αλλα σαν πρωτη ματια ειδα αυτες.

Ναι καλε πειτε μας τι εγινε στην βαπτιση!

Ακομα να ερθει το Ειρηνακι μου...μου ελειψε η σκατουλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Ιουλια και Θουλη σταματηστε θα μου χαλασετε τη φημη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλιακι πολυ χαρηκα που τα ειπαμε και οποτε θελεις να παιρνεις μη το σκεφτεσαι!!!! ;)

Φυσικα και ειναι χαρουμενος που ειναι σπιτι κι οχι στο παιδικο και ισως γιαυτο να ειναι και ησυχος! εκτιμαει αυτο που ειχε και παιε να το χασει!!!! :lol::lol::lol:

Συμπεθερακι εφυγε μονος για βολτουλα ο συμπεθερος επειδη βαριοταν να περιμενει να ετοιμαστειτε;;;;;;;;;;;; :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted:

Ε θα του χα κοψει το κωλι στανταρ!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ναι ρε να με παρεις οποτε θελεις!!!!τι σκατα συμπεθερες ειμαστε!!!! :P θα σου στειλω με πμ! ;)

Εμενα παλι μου αρσαν και οι 3 τσαντουλες! :D μου αρεσε και η ιδεα να κεντησουν το ονομα της πανω στη 1η!

Μα δεν εχει γυρισει καμια απο τη βαφτιση να μας πει λεπτομεριες;;;;; :-w:-w:-w:-w

Μαρια με βαση τα γραμματα του επιθετου;;;;;;;τη γαμησαμε ετσι σιδηροδρομοι που ειναι και το δικο μου και του Μακη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Καταρχάς να ευχηθώ στο δευτερογαμπρούδι μου!!!!!!!!!

Παναγιώτα μου να σας ζήσει!!!!!!!!!!!! Να ναι γερός λαμπερός ευτυχισμένος και να σας τρελαίνει με τις αταξίες του!!!! Να μην ανέβει ποτέ πάνω σε μηχανάκι, να μην πιεί ποτέ πάνω από 2-3 ποτά,να μην παίξει χαρτιά ,να μην πάει στο καζίνο-καφενίο και το κυριότερο να μην ξενοκοιτάξει αλλιώς μαύρο φίδι που σας έφαγε!!! :lol::lol::lol:

Να τον χαίρεστε κορίτσάκι! Περιμένουμε κάθε γαργαλιστική λεπτομέρεια!!!

Τι κάνετε;;;

Εγώ έχω την Ε από το πρωί με μύξούλες και παραπονιέται πως πονάει το αυτί της. Εντωμεταξύ έχει βγάλει χαλάζιο στο μάτι και βάζουμε σταγόνες και αλοιφή... Τέλειαααααααααα.........

Ευτχώς κοιμήθηκαν και οι 2 πολέ εύκολα και τώρα απολαμβάνω ησυχία!!!

Αθηναίες που είστε καλέ να μας πείτε κανένα νέο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θουλάρα μου και γω σαγαπώ ρε! Καλά ήταν τα σταφύλια;;;;;

Αναστασία δεν πιστεύω να εννοείς αυτό που έγραψες;;;;;;;;; Τί κούρεψες τελικά; Τα φρύδια σου;;;; Και επειδή ξέρω πως ήδη λικνίζεσαι στους ρυθμούς της τζαζ θα περιμένω νέα αύριο!!!!!!!!

Όσο για την Α νομίζω πως απλά θέλει το χρόνο της. Πιέστηκε για κάτι και τώρα αντιδρά....... Ελπίζω να τελειώσει σύντομα γιατί σε βλέπω να πλένεις και το λαπτοπ καμιά μέρα!!!

:D:D:D

Τόνια αλήθεια καλέ έχεις γλυκιά φωνούλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Θα μάθω από τη Θου! Πες ρε συ κανένα κατόρθωμα του Αλεξ! Χθες έλεγα στο Δημ για την εξάτμιση και γελούσαμε.... :oops::oops::oops:

Σόρρυ ε........ :lol::lol::lol:

Έρη κονγκράτς κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ποια συνταγή κέρδισε;;;; Θα τη φάς την αντίπαλο! Στάνταρ! Κάνε καμιά πατάτα τηγανιτή με αβγά και θα τους τρελάνεις όλους!!!!!!!! χαααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα μόνη μου γελάω! :lol::lol::lol::lol:

Θα σε δούμε πουθενά;;; Πες να ετοιμαστώ ψυχολογικά!!!!! :lol::lol::lol:

Η Χρύσα που χάθηκε;;;;;;;

Μαράκι και τί έγινε που είναι Κυριακή; Εγώ πάλι θα μπορώ!

Αργυρούλα ρε συ μαύρισε η ψυχή μου με τον Λ. Αστο καλό τους πια..... Μόνο στη θεωρία είμαστε τελικά. Παιδαγωγοί να σου τύχουννν :evil::evil::evil:

Δημητρούλι τα γλυκάκια πολύ λαχταριστά!!!!!! Εγώ θα τα έκανα! Πολύ καλή η τιμή τους!

Αφρο στολίστηκες;;;;; Είχε αποτελέσματα η μάσκα;;;

Ιουλία μου λες να ανέβασε πυρετό από αντίδραση; Μωρέ ποιος ξέρει τί να παλεύει στο μυαλουδάκι του! Χαλάρωσε εσύ και δειξτου πως είσαι εκεί! Και να μην στεναχωριέσαι......α και να μην τα σκέφτεσαι όλα τοόόόόόόόσο πολύ. Σε καταβάλει αυτό....

Λένα δεν ξέρω αν θα το δεις αλλά ελπίζω πως ναι. Είχα μαία την Ειρήνη της οποία είχα βρει πριν μιλήσω με την Αγγελική. Όταν τη ρώτησα αν ξέρει κάποια μου είπε για την Ε και απλά επιβεβαιώθηκα. Γνώμη μου είναι να την πάρεις. Είναι τόσο γλυκιά και χαλαρή που θα σε κάνει να νιώθεις πολύ πολύ όμορφα. Κάνει και μαθήματα ανώδυνου τοκετού. Πάρτην σε 2 βδομαδες να τα πείτε. Αν βρεθούμε πιο μπροστά να σου δώσω την κάρτα της αλλιώς θα σου στείλω τα τηλ της. Οκ;;;;

Λενάκι πίκρα είναι να είσαι μόνη.... Εμένα δε με χωράει το σπίτι., δεν μπορώ να κλειστώ με τπτ. Άτιμο καλοκαιράκι έφυγες και άφησες καμένη γώ...

Σας είπα;;;; Κέρδισα μια πρόσκληση για ένα θέατρο αύριο το πρωί και λέμε (καλώς εχόντων των πραγμάτων)να πάμε....

Σισσάκι όλα καλά;;; Ελπίζω να τα πούμε και στο τηλ ........ :lol::lol::lol:

Γωγώ τί θα κάνεις με το θήλαστρο;;; Πότε γυρνάς;

Βίκυ περαστικά σας και κουράγιο....

Με το φενιστίλ αποτρέπεται η αλλεργική αντίδραση; Μακάρι να το περάσει χαλαρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το νεο ονομα!

να ειναι χαρουμενος και ευτυχισμενος!

να τον δειτε οπως λαχταρατε!

συγνωμη και παλι!

περιμενουμε νεα!

τα δικα μας....

ο πυρετος επεσε...

τα εξανθηματα ...απλωσαν...

καναμε και μια βολτα απο το παιδων...πηραμε εναν 4ωρο ορο και συνεχιζουμε με φενιστιλ μεχρι να εξαφανιστουν ολα!

το φενιστιλ δεν κανει αλλεργια στη Μ-Ι

η οποια εχει αλλεργια στην κορτιζονη...βασικα την λαμαβανει σε εντονη φαση και αραιωμενη σε ορο αλλα σε μαγαλο διαστημα!

τωρα τα πολλα εσβυσαν!

ειπαμε ..εχουμε μαθει να ζουμε με αυτο!

μαθαινει και η ιδια!

πχ πριν πιει χυμο ρωτα τι εχει και με ρωτα αν μπορει-κανει να το πιει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!! :D

Απο τις 7 με ξυπνησε το μικρο σκατο!!! :-w

Βικυ ειχε κανεις τοσες πολλες αλλεργιες;;;;; πολυ δυσκολο ρε γαμωτο... :? περαστικα της της γλωσσους μας!!!

Η Χρυσα χαθηκε αυτες τις μερες...την εχουν στο τρεξιμο μαλλον τα αντρακια της!!! :roll:

Παναγιωτα καλοφωτιστος ο Φωτης σου!!!! :P Να σας ζησει,να ειναι παντα υγιης κι ευτυχισμενος κι εσεις να τον καμαρωνετε!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

Αντε να μας πεις λεπτομεριες!!!! :D

Νατασακι γελουσατε ε;;; :lol::lol::lol: αν δε το επαιρνα χαμπαρι,αυτος που ειχε το αυτοκινητο δε θα γελουσε καθολου!!!!! :lol::lol::lol:

προχθες λεει στη δασκαλα του "κυρια Φωτεινη εχεις αυτοκινητο;;;" "ναι" του λεει " ααα θα με πας στη μαμα μου;;;;;"!! :lol::lol::lol:

Παντως κι ο Αλεξ εχει ηρεμησει λιγακι απο τοτε που ξεκινησε παιδικο! ;)

Α Νατασακι περαστικα στο Ρηνακι σου!!!!ελπιζω να μην ειναι καμια ωτιτιδα!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

χθες ηταν αδυνατο να γραψω επρεπε να φαμε να βαλω τα παιδια για υπνο και να χαλαρωσουμε .

Ημουν η πρωτη που εφτασα απο τις κοπελες :P και με 2 παιδια παρακαλο :P:P:P:P

Η παναγιωτα ελαμπε και απο ομορφια κα απο ευτυχια !!!

τον Νικολαπαρα λιγο να μην το γνωρισω ....δεν του ειχε σικωσει τα μαλακια με τζελ οπως κανει παντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο ικρος της ηλιος γλυκουλης και ομορφουλης οπως παντα στην αρχη γελουσε αλλα γριγορα την πηρε μυρωδια οτι κατι συμβαινει μαζι του και αρχισε να κλαιει :lol::lol::lol:

ο Μ μολις τον ειδε να κλαιει αρχισε και αυτος και ελεγε "κλαιει το νινι " τον εβγαλε ο Κ εξω και εγω πηρα τον μπουμπουκο .

Ολα ηταν πολυ ομορφα και απλα μου αρεσε πολυ η συγκινιση της μαμας παναγιωτας ,ο μικρος που σταματισε να κλαιει μονο οταν τον βαλανε στο νερο ,ειδαμε και τα ρουχακια του μπαρμπερη που φορουσε στην αρχη ...φλορακι σκετο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολυ ομορφες οι μπομπονιερες με τα μπισκοτα ηλιου ...τα εφαγε και τα δυο ο Μ χθες το βραδυ :lol::lol::lol:

πλακα ειχε που η πεθερα μας εκανε νομιζω "σουτ" μια φορα εμας τις καραικαδονες που μιλουσαμε :lol::lol::lol: α ναι ξεχασα να πω οτι ηρθε η Δημητρα και η Σισση ,παρα πολυ ομορφες και οι δυο και η δημητρα δεν φενετε οτι εχει γεννησει 2 παιδια !!!! :o:o:o:o τσιλιβιθρα ειναι ακομα !!!!απο χαραμαδα περναει !!!Η σισσιω μου σχολιασε οτι η παναγιωτα αδυνατισε ...εγω δεν το καταλαβα ...αλλα μου το ειπαι και ο Κ !!! και οκ το πιστευω :lol::lol::lol: σορι μωρο μου δεν σε παρατηρησα :oops::oops::oops:

τα πιτσιρικια μας στο τελος ανοιξαν τις φουσκες και κανανε και ο Μ ετρεχε να τις σπασει και ηταν τα μονα παιδακια που παιξανε και ακουστηκαν χαχανιτα :D:D:D:D

ο Πανουλης αγαπησε την σισσιω...της εκανε ματακια και ηθελε τα δαχτυλιδια της ...αλλα η χαριλινα δεν ηθελε να του τα δωσει :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα ηταν μια πολυ ομορφη και γλυκια βαφτιση ενος υπεροχου μπουμπουκου ...οχιπια μπουμπουκου αλλα του Φωτη !!! :x:x:x:x

Τονια και εγω απο τις 7 ...πρωτα το μικρο και κοιμηθηκε και πανω που ξαπλωσα ο Μ που ξυπνησε και πεινουσε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Παναγιώτα να χαίρεστε τον νεοφώτιστο!!! Είμαι σίγουρη ότι ήσουν κούκλα!

Άντε να δούμε καμιά φωτο...

εγώ εδώ μόνη πίνω καφέ :D

ο Γ εκκλησία και τα κορίτσια έμειναν χτες στη μαμά μου :mrgreen:

Νατάσα έλεγα να έκανα καμιά βόλτα στο Κοσμος ή στα μαγαζιά αλλά μετά λέω οκ καλύτερα που είναι κλειστά :lol::lol::lol: να μην ξοδέψω κιόλας και μετά το μετανοιώνω L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εμείς κλασικά ξυπνήσαμε από τις 7.20!!!! :shock::shock::shock::shock:

Παναγιώτα να χαίρεστε τον Φωτάκης σας πάντα φωτεινός να είναι από χαμόγελο και ευτυχία :D:x

Λενάκι πήγαινε και στα μαγαζιά βρε.....τι θα βάζεις μέσα? μόνο ένα μπολάκι με το σνακ της!!!! ;)

Τόνια Φράου = Κυρία είσαι και όχι Φροϊλάιν = δεσποινίς!!!! :lol::lol::lol::lol::D

πάω να ετοιμάσω το πρωινό.....σήμερα θ απάμε με τα ποδήλατα κέντρο .... υ΄πάρχουν εορτασμοί για στην πόλη για την ενοποίηση της χώρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!! :x:x:x

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!

Να στε καλα και εσεις με υγεια και να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!

Ευχαριστω παρα πολυ και τα 3 κοριτσακια που καταφεραν να ερθουνε (Αφρο,Σισσακι,Μητσακι)!!!! :x:x:x:x:x

Λεπτομερειες θα σας πω πιο μετα..Γενικα ηταν μια ομορφη και συγκινητικη (για μενα) βαπτιση.

Σας φιλω ολες..μου λειψατε πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Να σας ζησει ο Φωτης,Παναγιωτα μου!!!!! :x:x:x

Αφρο θενκς για τη ν περιγραφη!σαν να ημουν εκει(αλλα δεν εβλεπα την Παναγιωτα :lol::lol::P )

Αργυρω τι ομορφη φωτο!!!!Αχ η γλυκουλα μου!!!!! :x:x:x Αυτο που τυχαινει μερικα μωρα να κοιμηθουν στο πατωμα...Το ζηλευω! :lol::lol:

Φυσικα δεν κουρευτηκα αγορε!!!Απλα τα ισιωσα απο κατω και πλεον μπορω να πω οτι συμμαζευτηκε το μαλλι απο το σοκ της εγκυμοσυνης!!!

Ξερετε οτι φετος το πολυ φιλαρισμα ΔΕΝ ειναι στη μοδα???

Καλα χθες..Για 60η φορα ειδαμε αστυνομια στο μαγαζι μας!Και μαζι με την αστυνομια ηρθε και το σδοε και ξεσκονισαν τα ΠΑΝΤΑ!11μμ παρακαλω,σταματησε ΠΑΛΙ η μουσικη(ειχαμε ζωντανη μουσικη σαξοφωνο)..Εφυγαν πολλοι πελατες εννοειται!

Οι αστυνομοι ερχονται και λενε "τι να κανουμε,παιδια,ξερουμε πως ειστε οκ αλλα ειναι υποχρεωση μας να ερθουμε"...η σδοε το μονο που ΔΕΝ τσεκαρε ειναι το τι χρωμα βρακι φορουσαν οι σερβιτορες,ΟΛΑ τα αλλα τα ελεγξε!Καθε τιμολογιο,καθε αποδειξη,καθε μα καθε μπουκαλι που αγοραστηκε,τα παντα!χαρτια υγειας???τιμολογιο!καρεκλες?τιμολογιο!Κριτσινια?τιμολογιο! :o:o:o

Ειναι τοοοοοοσο αδικο!!Ειναι τοοοοοσο ενταξει σε ΟΛΑ τους,εχουν τα παντα δηλωμενα,εχουν ριξει τοσα λεφτα...Προσπαθησα να μη θυμωσω κ να εχω καλη διαθεση γτ πραγματικα ο Α θα εκαιγε το μαγαζι με τοσους καπνους που εβγαιναν απο τα αφτια του! :?:?:?

Σας επρηξα!Ε δεν ειναι η πρωτη φορα! :oops::oops:

Σας ευχαριστω κ για τις γνωμες περι τσισακιων!Μακαρι να επανελθει γτ με στενοχωρει πολυ αυτο...

Την Τονια πρεπει να σταματησουμε να τη παινευουμε γτ ηδη την κοβω να ψωνιζεται!!!!!!! :lol::lol::lol::x:x:x

Νατασακι δε μου ειπες για τ ματακι!Περαστικα για ολα!Καλα να περασετε σημερα!!!!

Θουλη τον ενοχλει να ειναι με το κατουρημενο βρακι?>??Εγω δε βλεπω να ενοχλειται! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! :D

Αρχικά να επιβεβαιώσω τα λεγόμενα της Άφρο! Έγιναν όλα όπως τα είπε! ΕΓΩ πρόσεξα οτι η Παναγιώτα μας έχει αδυνατήσει αρκετά και ήταν μια οπτασία! :lol::lol::lol::lol:

Και τώρα με συγχωρείτε! Πάω να χορέψω με τη Χ τη βασίλισσα των ωκεανών! :lol::oops:

Επανήλθα!:oops::mrgreen: Επίσης να προσθέσω οτι οι μπομπονιέρες ήταν θεϊκές! Έφαγα και τη δική μου και του Π και παραλίγο να φάω και της Χ, αλλά κρατήθηκα τελευταία στιγμή! :mrgreen:

Φτάσαμε στη βάφτισή 7:15 γιατί άφησα τον Π χωρίς ζεστό νερό για μπάνιο! :P Έκανα εγω και η μικρή, κιουρίες και οι δύο, και τον Π τον ξέχασα... βασικά μπερδεύομαι με τον ηλιακό ρε γμτ, αλλά τεσπα πολύ το ανάλυσα.

Δεν τις κατάλαβα τις τσούπρες με τη μία. Είχαν καθήσει μπροστά μπροστά, πρώτο τραπέζι πίστα! :lol:

Είδα όμως τον Μ με τον Κ της Αφροδίτης και τις αναζήτησα. :mrgreen:

Όλα ήταν πάρα πολύ ωράια Παναγιώτα μου. Να το χαίρεστε στο νεοφώτιστο παιδάκι σας! Και γω συγκινήθηκα στη βάπτισή σας, για τον ίδιο λόγο που συγκινήθηκες και συ φαντάζομαι... :x

Μητσάκι η Β έχει γίνει άλλο παιδάκι ε; Δεν είναι πια τόσο ντροπαλή όσο ήταν! Πολύ μου άρεσε! Μακάρι να είχαμε περισσότερο χρόνο για να μπορέσουν να παίξουν τα παιδάκια μας!

Να έκαναν περισσότερες μπουρμπουλήθρες για να έχει να σπάει ο Μ. :lol:

Μετά ειχαμε πάρτυ! Έκλεινε το πρώτο της έτος η κόρη μια συμμαθήτριάς μου. Πήγαμε για λίγο και φύγαμε.

Σήμερα το μεσημέρι θα πάμε να φάμε στη μαμά μου. ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ!!! =p~=p~=p~ Και βαριόμουν ΤΟΣΟ να μαγειρέψω! Να' ναι καλά η μανουλίτσα μου! :x:x:x

Αναστασί που είναι το μαγαζί; Αν είναι σε κατοικημένη περιοχή δε θα βρείτε δίκιο. Ποιος σας έχει βάλει στο μάτι; Δεν υπαρχει τρόπος να μην ακούγεται η μουσική και να μη ενοχλεί; :roll:

Για τα τσίσα δεν ξερω. Η Χ δεν είχε τέτοια θέματα. Καμια φορα σκέφτομαι οτι αν ποτε κάνω κανέενα άλλο, θα τα πληρώσω όλα μαζεμένα... :roll::?:geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ κάνε εσύ 2ο και ας τα πληρώνεις, αξίζει τον κόπο ;)

Αναστ. δεν ξέρω τι να πω, ο κόσμος γενικά ζηλεύει όποιους καταφέρνουν κάτι και έχουν επιτυχίες :!:

ωραία μουσική είχατε, πολύ μου αρέσει η τζάζ!!! :)

Μαρία εδώ τα μαγαζιά είνα ανοιχτά σήμερα από τις 13.00 μέχρι τις 18.00, σε λίγο θα αρχίζω τις ετοιμασίες....θα πάρω και μια αλλαξιά ρούχα κια βρακάκι για την Ρ. γιατί δεν ξέρω τι και αν θα προξύψει κάτι!!! :roll::roll::roll::roll: ....είμαστε ακόμη στην αρχή :)

τα δικά μου τα παιδιά γιατί, τις αργίες, ξυπνάνε νωρίς, δεν ξέρω!!! :?

Νατάσα περαστικά στο ματάκι, τι έγινε με μια εξάτμηση δεν κατάλαβα!!! :? ....α αυτό που έκανε ο Άλεξ εννοείς με το μπουκάλι ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνια διάβασα ότι ένας Κρητίκαρος πάει για τον διαγωνισμό μίστερ κόσμος (ή κάτι τέτοιο), πολύ παιδί όμως!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αυτά σας αφήνω....ο καιρός τέλειος, ζεστός και καύσωνας!!! :D ότι πρέπει για μένα!!!! :D:roll:

Αναστ. εγώ δεν πάω ποτέ με την μόδα στα μαλλιά, κάνω αυτό που μου ταιριάζει περισσότερο και μου αρέσει.....φέτος είναι στην μόδα τα κατσαρά!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου να μας ζησει ο φωτακης μας...μαρεσει το ονομα τελικα. :D:D:D:D

θελουμε φωτοοοοοοοοοο..θα σε τηλ αυριο..οκ?

καλη ξεκουραση

αναστασια μα τι ζηλιαρηδες ρε γμτ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: σας καρφωσε καποιος κ ηρθε?κριμα ..

οσοσ για τα τσισα..τον αφησα κατουρημενο στη αρχη ενοχληθηκε..εκλαιγε..δε εδωσα σημασια κ συνεχισε να παιζει :o

αλλα ετσι θα παμε απο δω κ στο εξης...

απο σταμπες παμε καλα...φτανει στο αμην για να κατουρησει..ελεος

μαρια αληθεια θα σε γνωρισουμε? :D:D:D:D:D

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια διάβασα ότι ένας Κρητίκαρος πάει για τον διαγωνισμό μίστερ κόσμος (ή κάτι τέτοιο), πολύ παιδί όμως!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Eεεετσιιιιιι!!!!!! εμεις βγαζουμε τεφαρικια πραματα τι νομιζες(αντε καλε Αναστασια που ψωνιζομαι!!! 8-}:-p );;;;;; :lol::lol::lol::lol: και ο Παπαδακης(μιστερ κοσμος κι αυτος) κρητικαρος ειναι!!!! :-bd:-bd

Πολυ ωραια ακουγονται ολα της βαφτισης!!!!! κι ακομη πιο ωραια η παρεα!!!!!! τι κριμα να υπαρχει τοση αποσταση ρε γαμωτο!!! :roll:

Το Φωτης κι εμενα μου αρεσει πολυ σαν ονομα!!! ειχα και ενα γκομενο Φωτη..πολυ ωραιο παιδι αλλα γλυκαναλατος μωρε(ασχετο)! :P

Ρε παιδια κι εμενα οταν ειμαστε σπιτι συνεχεια του φευγουν λιγα στο βρακι..αλλα δε με νοιζει,απλως νευριαζω γιατι μπορει να του εχω πει 3 λεπτα πριν να παει να κατουρησει και λεει οτι δε θελει!!! :twisted::twisted:

Αναστασι εσενα ειδικα δε πρεπει να σε στεναχωρει καθολου μα καθολου!!!! για πολυ καιρο ακομη θα σου το κανει αυτο νομιζω,αλλα ειναια πολυτα φυσιολογικο! ;)

Μα αληθεια ποιος σας καρφωνει ρε σε αστυνομια και σδοε;;;;;;!!!! :twisted::twisted::twisted: ευτυχως που ειναι ολα ενταξει και δε φαγατε κανενα προστιμο!!!! :?

Εμεις πηγαμε για φαγητο στη πεθερα σημερα γιατι εκανε φασαρια του Μακη οτι δε παμε καθολου....της εχω σουρει τα εξαμαξης απο προχθες!!!!!! X(X(X(:twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις γυρίσαμε, περάσαμε μέτρια....τίποτα το ιδιαίτερο :?

η Ρ. αφού ήπιε χυμό, την πάω μετά από 15 - 30 λεπτά στην τουαλέτα.....της λέω έκανες πιπί? (δεν άκουσα τίποτα) μου λέει ναι......μετά από 30 λεπτά κάνει πάνω της!!! :o:o:lol::lol::lol::lol: γελάω γιατί είχε γέλιο......από ΄κει και έπειτα, ξαναπήγαμε 2 φορές, γιατί νόμιζε ότι ήθελε, αλλά τίποτα.....αφού γυρίσαμε σπίτι πήγε τουαλ. και έκανε πολύ!!! :roll::roll::roll: εν τω μεταξύ δεν κάθεται να τελειώσει, κάνει λίγο και σηκώνεται!!! :?

ο μπαμπάς της ήθελε να της βάλω πάνα!!! :o:o:o:o λέω όχι είναι πισωγύρισμα, θα πρέπει να συνηθίσει...ο δε Λ. δεν πήγε καθόλου :o:o:o:o:o ......εγώ 2 φορές!!!! :lol::lol::lol::lol:

αυτά τα περί τουαλέτας μας!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κορίτσια??

ησυχία σήμερα :roll:

Αργυρώ ο μπαμπάς σας δεν πήγε καθόλου τουαλέτα? :lol::lol::lol:

Έφτιαξα πριν λουκουμάδες και έφαγα με μερέντα =p~=p~=p~=p~

Έκανα μια βλακεία με τη συνταγηή βέβαια αλλά καλοί ήταν

Αδιαθέτησα σήμερα κιόλας #:-s

Αναστασία ρε μπας και καλείς εσύ αστυνομία συνέχεια? και το σδοε??? :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Παναγιωτα καλοφωτιστος να ειναι ο Φωτης!!!! Παντα γερος και να εχει ολα τα καλα του κοσμου! :x:YMHUG: Πολυ ομορφη ακουγεται η φαπτιση! Φωτο θελουμε! :)

Αφρο τι ωραια περιγραφη! Σαν να ειμασταν και εμεις εκει!

Αναστασια ποιος μαλακας σας καρφωνει παντα ρε? Πολυ αδικο! Ωραια πρεπει να ηταν με την τζαζ μουσικη, πολυ μου αρεσει.

Συμπεθερα τι καλα που ηρεμησε λιγο ο Αλεξ!

Αργυ ωραιες και οι τσαντουλες απο το καρσταντ. Ειχαμε εδω αλλα εκλεισε :twisted: Εννοειται θα παω στα μαγαζια αλλα εχω ενα συνηθειο να κοιταω πρωτα στο ebay οτι θελω να αγορασω. Τα ιδια στην πολη ε? Παντα τα ιδια φεστ κανουνε...τιποτα καινουριο!

Σημερα καθαριζα 2 ωρες το αμαξι μας! Ενα χρονο ειχε να βαλει σκουπα μεσα!! Το τι εβγαλε δεν λεγεται! Μετα πηγαμε για φαγητο σε Ιταλικο. Ωραια περασαμε, ειχε και τελειο καιρο!

Ηρθε το Ειρηνακι μου! Παωωω! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ρε μπας και καλείς εσύ αστυνομία συνέχεια? και το σδοε??? :-?:-?:-?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι είχε πολλές εκδηλώσεις, εμείς δεν πήγαμε, είχε και για παιδιά, εμείς δεν πήγαμε :evil::evil::evil:

Μαρία, έτσι για το πρωτόκολλο, ούτε ο μπαμπάς πήγε!!! :lol::lol::lol::lol:

εν τω μεταξύ ουράαααα ατελείωτη στις γυναικείες τουαλέτες :evil::evil::evil: .....μα μόνο οι γυναίκες πηγαίνουν τουαλέτα συνέχεια? :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τι κανετε?δν διαβασα κατι μα απο τις απαντησεις κατάλαβα ότι βαπτίστηκε ο μικρούλης της Παναγιώταα,καλοφώτιστος να είναι!!! είμαι στεναχωρημένη..η κουνιάδα μου μεταναστευουν στη Γερμανία ,ο μπατζανάκκης εφυγε ήδη κ βρήκε δουλειά... :( στεναχωριέμαι που φευγουν κ ζηλεύω συνάμα που δεν μπορω να φύγω μαζί τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα 23/10 έχω μάθημα 11-3 αλλά ίσως πάμε από 22/10 να μείνουμε στην ξαδέρφη του Γ

Παιδιά πόοοσος κόσμος φεύγει..κάθε μέρα στην κυριολεξία μαθαίνω και για κάποιον :o:o:o

Γιώτα μη νομίζεις μπορεί να ζυγώνει και η ώρα μας... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα προσπαθήσω να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι συνέχεια 🥴🙂 πάντως έτσι κι εμένα δεξιά ανεβαίνει πιο πολύ!!
    • Ωχ αγχωθηκα τωρα κι αλλο. Εμενα δεν εδωσε σημασία στο αιμάτωμα. Ουτε σαφή απάντηση απο που προέρχεται. Κατι για τόν φθαρτο μου ειπε. Οπως γράφει και στο αρχείο που μου εστειλες. Αλλα οκ... Ισως ηταν σκουντημα τωρα αυτο που έγινε  για να καταλάβω πως δεν τον πολυκαιει και για την έκβαση μου. Χθες φαντάσου δεν αναφερθηκε καν στο αιμάτωμα και τον ρώτησα εγω , ενω ηδη ειχε τελειώσει η εξέταση. Και μου εκανε κοιλιακό υπέρηχο για να το δει και φαινόταν καλύτερα εκει. Φαίνονταν αρκετά μεγαλος αλλα ουτε που ασχολήθηκε. Το μονο που μου ειπε ηταν πως αν η κυηση πήγαινε καλά, δεν θα τον απασχολούσε καν! Και τωρα το αρχείο που έστειλες γραφει αλλο. Εσενα τι σου ειπε; Είδες γράφει και για την προγεστερόνη ότι βοηθάει και οταν την Παρασκευή τον είχα ρωτήσει αν θα βοηθούσε μου ειχε πει οχι αλλα καλου κακου παρε 3 την ημερα. Ποσο στεναχωρηθηκα τωρα .. Οκ... Θα παρω τηλ τον αλλον γιατρό (αυτον της Γερμανίας) και θα ζητήσω ραντεβού εκτάκτως. Μπορεί και στο αιμάτωμα να οφείλεται αυτή η καθυστέρηση;;
    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...