Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Καλημερα Τονακι και Κατερινα.

Τονια μου εννοω σε αριθμο ...απο εκει που περνανε χιλιους θα παρουνε κατω απο 500!!!Και θα τους πληρωνουν για 9 μηνες πια.

Κοιτα Τονια αυτο θα γινει καποια στιγμη ..αλλα νομιζω οτι θα πρεπει να μας φτασουν στα ορια μας πρωτα ΟΛΟΥΣ!!!!

Ρε σεις το νεμ μετρο με τις αποδειξεις που θελουν να κανουν το 2012 το ακουσατε...

Θελουν λεει να καταναλωνεις το μισο απο το μικτο σου εισοδημα σε αποδειξεις αλλιως θα φορολογεισαι με 10% γαι το ποσο που δεν ξοδεψες... :shock::shock::shock::shock: Ελεος ρε παιδια ..Τι αλλο θα ακουσουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Panagiövta ....Παναγιώτα γιατί έκανες 5 δεύτερα να μιλήσεις? :!::!::!: καλά και 5΄΄ δεν είναι πολλά!!! :lol::lol::lol: .....αλλά γιατί? αφού μιλάς με άλλους....τι να πω και εγώ εδώ πέρα.....εγώ αμέσως μιλάω ακόμη και στα γερμ.!!! :?

Λενάκι ωραία φωτό και όντως πολύ κορμοστασιά!!!! :lol::lol::lol::x:x

ακόμη δεν ξέρουμε αν θα πάει πρέπει να την πάρουν πρώτα!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!! :D

είμαι στη δουλειά!

δυστυχώς κορίτσια φτάσαμε σε μισθούς πείνας...οι φόροι που επιβάλλονται ξεπερνούν κάθε προηγούμενο... :cry:

Αργυρώ μιας κι έχεις αδερφό στον ΟΣΕ ισχύει ότι ακούγεται για τους μισθούς που πέρνουν?

Μη σας πω τι πήρε ο Γ αυτόν τον μήνα με τόσα χρόνια υπηρεσίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ..δε ξερω ρε συ...5'' εκανα για να βρω τις λεξεις που θελω..ισως επειδη ειχα να μπω σε μαγαζι με κανονικα ρουχα 2 χρονια περιπου.

Παντως το χω παρατηρησει οτι εχω ψιλοχαζεψει... :lol::lol::lol:

Παωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

η Έλενα ευτυχώς δεν ξαναέκανε πυρετό και δεν μπορώ να καταλάβω από τί ήταν. Την ίωση την αποκλείω γιατί αποκλείεται να έκανε μόνο 1 φορά πυρετό και να έπεφτε χωρίς αντιπυρετικό. Τεσπα αφού δεν ξαναέκανε όλα καλά. Σήμερα δεν γκρίνιαξε καθόλου το πρωϊ με το σχολικό, με χχαιρέτησε και μου έδωσε και φιλάκι:D:D

Για το φαγητό στον παιδικό, η Έλενα τρώει ελάχιστο από το μεσημεριανό που της βάζω, το ταπεράκι συνήθως μου το επιστρέφουν γεμάτο άντε να λείπουν 3-4 κουταλιές, αλλά όταν γυρνάει σπίτι τρώει το καταπέτασμα. Χθες με το που γύρισε έφαγε 1 πιάτο μακαρόνια+2 κεφτεδάκια+1μικρό γεμιστό+σταφύλια και μετά από 2 ώρες 1φλυτζάνι δημητριακά με γάλα + μισή φέτα ψωμί με μέλι + 3 κουταλιές μέλι το οποίο αν δεν της το έπαιρνα μπορεί να έτρωγε και όλο το βάζο με το κουτάλι :o:o:o και αυτό γίνεται σε καθημερινή βάση, απορώ που το βάζει τόσο φαγητό.............έχει κολλήσει στα 11.900 εδώ και 4 μήνες και δεν βάζει γραμμάριο και η αλήθεια είναι ότι με ανησυχεί λίγο. Άλλο να μην έτρωγε και άλλο να τρώει και να μην βάζει :?:?:?:?

Θου υπομονή δεν ξέρω τι άλλο να σου πώ, εγώ προσπαθώ να μην συζητάω πολύ τις ταρζανιές γιατί τρελένομαι περισσότερο ;)

Μιτσάκι τι παρατηρήσεις σας κάνει η δασκάλα, για πές.

Σας αφήνω προς το παρόν γιατί έχω πολύ δουλειά

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :D

Χθες σας διάβαζα, αλλά δεν είχα κουράγιο να γράψω, γιατί ήμουν κάπως έτσι :ymsick::ymsick::ymsick: απ' το απόγευμα και μετά! :? Ήμουν και μόνη μου με τα μικρά, τα 'παιξα λιγάκι! Δεν ξέρω γιατί... :roll:

Για να μην τα ξεχάσω...

Λενάκι, η δασκάλα μου 'χει σπάσει λίγο τα νεύρα, γιατί 1)Μου είπε τις πρώτες μέρες μ' ένα ύφος περίεργο, ότι βοήθησε τη Β να φάει, γιατί φεύγει ΠΟΛΥ αργά. :shock: Σημειωτέον ότι όπως και πέρυσι, οι ώρες αναχώρησης είναι 1.15-2.15 και πάω και την παίρνω συνήθως γύρω στις 2παρά. Την ενοχλούμε; :evil: Παρόλαυτά, δεν έδωσα σημασία, λέω μπορεί και να μου φάνηκε. 2)Μου έκανε παρατήρηση ότι είναι ανυπάκουη (γιατί λέει σηκώθηκε την ώρα του φαγητού και έπαιζε με τη Γ, τη συμμαθήτριά της και περισσότερο τσαντίστηκα με τον εαυτό μου, που σάστισε εκείνη την ώρα και όταν με ρώτησε αν είναι έτσι και στο σπίτι, της απάντησα "εεε, κάποιες φορές" :evil: Στη πραγματικότητα είναι αρκετά υπάκουο παιδί, εξαιρώντας κάποιες στιγμές "κρίσης", που νομίζω συμβαίνουν σε όλα τα παιδιά. :roll: 3)Και πιο εκνευριστικό απ' όλα, έχει πει περίπου 200 φορές στον άντρα μου τα πρωινά, ότι καθυστερούμε πάρα πολύ και να μη ξαναγίνει. Η ώρα προσέλευσης είναι 7-9 και η πόρτα κλείνει στις 9.15. Εμείς την πάμε 9 με 9.05, κι αυτό γιατί 9 στις 10, την ετοιμάζω εγώ και πετάγεται εκείνος απ' τη δουλειά, την πάει και πάει πάλι πίσω. (ευτυχώς είναι επιτέλους κοντά!) :D Είναι πολύ δύσκολο να φύγει νωρίτερα, γιατί απλούστατα δεν μπορεί. Τσαντίζομαι και μαζί του, γιατί αντί να της εξηγήσει, να σταματήσει να μας πρήζει, κάθεται και τις λέει "έχετε δίκιο, συγγνώμη!" :evil: Ντιπ χαζό!!! :P

Οκ, καταλαβαίνω ότι κι αυτή προσπαθεί για την πιο ομαλή λειτουργία της τάξης, αλλά δεν είναι το καθένα ξεχωριστά, αν με καταλαβαίνετε... Είναι ότι ακόμα δεν ξεκίνησε η χρονιά και μας έχει ταράξει στις παρατηρήσεις!!!!!!!!!!!! :evil: Αμα το κάνεις αγκαρεία και σου τη δίνουν όλα, τι το κάνεις;;;;; :evil:

Τέλος πάντων, συγγνώμη που σας έπρηξα, μακάρι να με διαψεύσει στη πορεία, αλλά η αρχική μου εντύπωση δεν είναι και η καλύτερη. :roll: Όχι πως μου φαίνεται κακιά, αλλά σίγουρα ξινή!!!! :P

Συμπεθερούλα μου, πολύ θα χαρώ αν καταφέρετε να έρθετε!!! :x Εν τω μεταξύ, δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι η δική σας βάπτιση είναι... αύριο!!! :lol: Μακάρι να μπορέσουμε να έρθουμε, αλλά αν δε μπορεί ο άντρας μου... :( Θα δούμε!!! Στείλε μου με πμ το κινητό σου, μήπως σε πάρω απόψε να μου πεις κι εμένα οδηγίες, αν χρειαστεί! Ή το έχω; :roll: Θα κοιτάξω!!! :lol: Τι ωραία!!! :D Όλα έτοιμα; :D

Να σας στείλω κι εγώ τα γλυκάκια που μάλλον θα πάρουμε για κέρασμα, να μου πείτε αν σας αρέσουν; Είναι πολύ ομορφούλικα και πολύ νόστιμα κατά τη γνώμη μου, αλλά και πολύ μικρούτσικα. Αλλά ήταν απ' τις ελάχιστες οικονομικές και χαριτωμένες λύσεις!

http://greek.petitsgateaux.gr/the-sweets-cupcakes

Απ' αυτά που βλέπετε μάλλον θα επιλέξουμε 3-4 διαφορετικές γεύσεις. ;) Μιλάμε ότι υπολογίζω περίπου 250 άτομα, μαζί με τα παιδιά! :shock::shock::shock: ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα έρθουν όλοι, αλλά εφ'όσον τόσους θα καλέσω, τόσους δεν πρέπει να υπολογίσω; :roll:

Καλημερούδια και σ' όλες τις πρωινές μαμάδες και πάω να σας διαβάσω!!! :-B:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

για οσες ενδιαφερεστε το βραδυ περασε σχεδον ομαλα ,ο Μ ξυπνησε 2 φορες μια στις 12.45 πηγα τον εκανα αγκαλια εκατσα λιγο και μετα εφυγα .....κλαψουρισε λιγακι και εκανε 40 λεπτα να ξανα κοιμηθει (τον ακουγα που παραπονιοταν )αλλα δεν κατεβηκε απο το κρεβατι ,μετα ξανα ξυπνησε στις 5 και ξανα πηγα του εκανα αγκαλια εκατσα λιγο και εφυγα ,δεν κλαψουρισε και δεν ξερω ποτε ξανα κοιμηθηκε ,ξυπνησε στις 8 και ηρθε μεσα .

Το μωρο ξυπνουσε ανα μια με μιαμιση ωρα ....

με πονανε πολυ τα χερια μου απο χθες και ολο το βραδυ δεν μπορουσα να βολευτω ....

αποφασσα οτι μεχρι να μαθει να κοιματε ο Μ στο παιδικο δεν θα παω τον μικρο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι μου η δασκαλα σας μου φαινεται ολιγον μαλακισμενη!!! :twisted: και μαλλον ειναι αυτο που λες..Δεν εχει καμια ορεξη,το κανει με το στανιο και της φταινε ολα!!!! :twisted::twisted: εχω συναντησει πολλες στο χωρο μας με τετοια συμπεριφορα...

Την αλλη φορα που θα σου τη πει πες της "τι να σας πω..εχετε δικιο,αλλα ειναι σα να μου περιγραφετε αλλο παιδι..η Βασιλικη στο σπιτι ειναι πολυ καλο και υπακουο παιδι!!" σα να της λες "καλα σου κανει αφου εισαι αχρηστη και δε τη κανεις καλα!!!" :lol::lol::lol:

Και ο αντρα σου να της εξηγησει οτι εχετε μωρο στο σπιτι και αυτη τη περιοδο ειστε πολυ πιεσμενοι,αλλα προσπαθειτε να ειστε οσο πιο συνεπης γινεται!!!

Τα γλυκακια ειναι απλα... =p~=p~=p~=p~ !!!! :P

Κατερινακι μανικι αυτες οι βαρδιες!!! :?

Νατασουλα καλε τι κατεβαζει και το δικο σου το φαταουλικο;;;; :o:o:lol: τι να πω κι εγω που απο 1 χρονου ειναι μεταξυ 10,5-11 κιλα... :roll: μωρε αφου ειναι υγιεστατα δε πειραζει! ;)

Ιουλια πως πηγε σημερα με το Γιωργη σου;;;;

Αργυ καλα τα λεει η Μερκελ!!! και γιατι ρε γαμωτο να πρεπει να μας φτασει πρωτα στο αμην για να αντιδρασουμε;;;; δε γινεται να οργανωθει τωρα μια τετοια απεργια;;;οπως οργανωθηκαν οι συγκεντρωσεις στο συνταγμα και στην υπολοιπη Ελλαδα!!! να παραλυσουν ολα,να αναγκαστει ο γροθος ο Τζεφρυ ή να κανει κατι ή να παραιτηθει!!! :twisted::twisted::twisted:

Αφρο μου αυτο ειναι το σχεδον καλα;;;;;δηλαδη το χαλια πως ειναι βρε πουλακι μου;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το χαλια θα ηταν αν ο Μ ξυπνουσε ερχοταν μεσα στο δωματιο και αρχιζε να ουρλιαζει εκει και ξυπνουσε και το μικρο και ουρλιαζε και αυτο .....καλο βραδυ ηταν δεν ειχαμε κλαμματα και οδυρμους ;)

και που δεν κοιμοταν και κλαψουριζε ηταν στο κρεβατι του και μετα κοιμηθηκε και δεν κλαψουριζε συνεχεια αλλα μια στο τοσο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες το μικρο καποια στιγμη κοιμηθηκε ενω ο Κ τρυπουσε τον τοιχο ...και ειχε πετυχει και κολωνα και εκανε τον θορυβο και εκεινο κοιμηθηκε !!!! :lol::lol::lol::lol:

τωρα τον ειχα βαλει στην αλλαξιερα να τον ντυσω και τον αφυσα εκει για λιγο να δω κατι ....και κοιμηθηκε !!!

(σημειωση απο την αλλαξιερα δεν πεφτει ειναι τετεια που δεν φευγει )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μιας κι έχεις αδερφό στον ΟΣΕ ισχύει ότι ακούγεται για τους μισθούς που πέρνουν?

Μαρία τι λένε δλδ? γιατί δεν ξέρω!!! :? .... να σου πω την αλήθεια ούτε ήξερα πόσα έπαιρνε ούτε ξέρω πόσα παίρνει τώρα....δεν μας είπε ποτέ!!!! :?:roll::roll::roll::roll:

ξέρω όμως ότι έχουν μειωθεί αρκετά και το γεγονός ότι φοβάται μην απολυθεί........!!!!!

φεύγουμε, πάμε να δούεμ τον παιδικό, είδε ο άντρας μου κριτικές για τον παιδικό και μου είπε ότι έχει καλές....και ρωτώ δλδ? μου λέει "ε όλοι λένε ότι είναι φυσιολογικός" :lol::lol::lol::lol::lol: που καταντήσαμε να λέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηζωωωωωωωω...

και ερχεται και ο αδερφος μου με την οικογενεια του.Ενω τους ειπα να ειναι εδω μετα τις 5 για να προλαβω να κανω καποια πραγματα ξεκινησανε απο το Βολο στις 10... :roll::roll::roll:

Αργυρω λενε για μισθους 2000-3000++ στον Οσε...Αλλα ρε παιδια να σας πω κατι...ε χεστηκα ποσο παιρνει ο ενας και ο αλλος..το θεμα ειναι να παιρνουμε ολοι εναν αξιοπρεπη μισθο αναλογο της δουλειας μας και των προσοντων μας!!!!!

Για το ενιαιο τελικα ειπανε τιποτα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι στο μόνο που θα συμφωνήσω εν μέρη με την λεγάμενη είναι η ώρα προσέλευσης γιατί ξέρω ότι στις 9 δίνουν πρωϊνό και περιμένουν να μαζευτούν πρώτα όλα τα παιδιά για να σερβίρουν.

Για τα υπόλοιπα είναι απλώς απαράδεκτη :evil::evil::evil:

Τα γλυκάκια φαίνονται μούρλια :D:D:D με το καλό η βάπτιση σας.

Αφρο κουράγιο μάνα, τι καλός που είναι μωρέ ο Πανούλης κοιμαται όπου να ναι και με φασαρία......φτου φτου να μην το ματιάξουμε το παιδί...........

Τόνια τι έκανες τελικά με το γάλα δοκίμασες σκόνη ή συνεχίζεις αντλήσεις?

Είδες πόσα τρώει η Έλενα και δεν βάζει γραμμάριο?????? γιαυτό αναρωτιέμαι :roll::roll::roll:

Γώγώ το symphony που σου είπαν και τα κορίτσια, μάζεψες τίποτα ή στα 3 μπουκαλάκια είσαι ακόμα?

Αργυρώ κι εμείς κάπου εκεί πληρώνουμε για ρευμα-νερό και πετρέλαιο.

Μακάρι να είναι ωραίος ο παιδικός και να έχει και θέσεις να ξεμπερδεύεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η Ε είναι βόλτα με το μπαμπά της , η Δ κοιμάται και γω μόλις μαγείρεψα και ετοιμάζομαι να βάλω σκούπα-σφουγγαρίσω!

Δήμητρα τα γλυκάκια φαίνοντα μούρλια!!!

Νατάσα έκανε πυρεττό η Έλενα;; Περαστικά σας!

Αργυρώ ο αδερφός σου είναι στην ηλικία του μπαμπά μου!!! :D:D:D

Τόνια ναι ρε πες για τις αντλήσεις τί κάνεις;

Παναγιώτα όλα έτοιμα;;;;

Χαχαχα Άφρο θεός ο Π! Τέτοιο θόρυβοι είναι ό,τι πρέπει γαι ύπνο! Η Δ τρελαινόταν για ηλεκτρική σκούπα και απορροφητήρα!

Τα φιλιά μου! Πάω να σκουπίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα...Τι κανετε;;;Δε σας διάβασα... :oops::oops: Εγώ είμαι χάλια....Η Ιω έχει 2 βράδια τώρα που κλαίει στον ύπνο της για κανα 2ωρο και φωνάζει "Θέλω τη μαμάααα" και ενώ πάω εκεί και της μιλάω εξακολουθεί να με φωνάζει... :?:?:?:? Φοβάμαι μήπως υπνοβατεί..

Και η μπέμπα ολη νύχτα έκλαιγε.... :(:(:( Να έχουμε κοιμηθεί 4 ώρες ζήτημα είναι... :?:?:? Εχει πολύ βήχα και μυξούλες και συνέχεια κάνει πορδίτες....Μάλλον είναι αρρωστούλα...Σκέφτηκα μήπως είναι δόντια, αλλά γιατί να κλάνει;;;;; :?:?:?:?:?:?:?

Και ενώ δεν έχει κοιμηθεί καλά όλη νυχτα, είναι ξύπνια από τις 8 και δεν κοιμάται... :shock::shock::shock::shock: Αλλά είναι ήρεμη..Ούτε κλαίει ούτε τίποτα...Και χθες όλη μέρα ήταν καλά....Καθόλου γκρίνια...Τι έπαθε τη νύχτα το ψυχάκι μου;;;;Εκεί που κοιμόταν, ξύπναγε και έκλαιγε.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Νατασούλα επειδή πόσταρες τελευταία να σου πω ότι έχω ήδη 11-12 γεύματα μεταξύ 120-150ml... :D:D:D

Πήρα για το θήλαστρο μου είπαν 60 ευρώ πρώτος μήνας συν 25 τα εξαρτηματα που τα κρατάω εγώ για μονής άντλησης....Πολλά μου φαίνονται ρε κορίτσια... :roll::roll::roll: Θα το χρειαστώ σίγουρα 3 μήνες....Το swing το είχα πάρει 120.Μου είπαν ότι μπορώ να το πάω να το δουν αν φτιάχνεται....Ξέρω ότι σαν το symphony δεν είναι, αλλά να δώσω ενα 200αρι και να μην μου μείνει κιόλας;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και να λεγα ότι θα κάνω και άλλο παιδί...Έχω προβληματιστεί και με αυτό... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα τι να σου πω για τα κοριτσια σου ...δεν ξερω ...μηπως εγινε κατι με την Ιω ?

την μικρη μπορει να πρεπει να την ντυνεις καλυτερα μηπως κρυωνει .... :roll:

απο το πρωι βαζω πλυντηρια και μαζευω μπουγαδες ,σκουπισα επιλεκτικα (ειχα κανει σφουγκαρισμα χθες το απογευμα) ξεσκονισα ,καθαρισα την κουζινα και τωρα περιμενω να ξεπαγωσει καλα ο κιμας να κανω μπιφτεκια .ουφ κουραστικα παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ομορφες?

Γωγω πολλα τα νεα ερεθισματα για την ΙΩ..ολα τα επεξεργαζεται-αποθηκευει ο βραδυ που ηρεμει!

κανε την αγακλιτσες και τωρα σαββατοκυριακο περαστε περισοτερες ωρες μαζι!

σως νοιωθει ζηλια!

Αφρο...ελα να κανεις και απο εδω τιποτα!

πρεπει να σφουγγαρισω και δεν εχω καθολου ορεξη!

ολο το σπιτι χαλια!

βγηκε η μικρη εξω στο μπαλκονια και ειχαν σκονη...ολη τηνεφερε μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχ Αφροδιτουλα ποσο σε νιωθω!!!νομιζω οτι απο τοτε που σταματησα την δουλεια και ειμαι σπιτι με τον μικρο οτι οι δουλειες εχουν 20πλασιαστει!!!!!ασε που δεν με αφηνει ουτε να κανουνησω μονη μου για να τις κανω!εκει... μπρος εγω με την ηλεκτρικη, πανω της εκεινος!!!δεν ξερω...μηπως φταιω και εγω που τα θελω ολα τελεια για το αγορακι μου??τι να πω...καλα μας κουραγια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αφρο κουραγιο κοριτσι! πολυ ασχημο το βραδυ σας, αλλα το σημερινο θα ειναι πολυ καλυτερο!

μιτσακι νομιζω οτι ειναι λιιιιιιιιιιγο στριτζω η μανταμ!! δε μπορω να καταλαβω τη λογικη μερικων, περιμενουν απο παιδακια σε τετοια ηλικια να καθονται στο τραπεζι μεχρι να τελειωσουν οοολο το φαγητο τους???

γωγουλα ειναι πολλα τα καινουρια πραγματα που ανακαλυπτει η ιωαννα.. κ απο τη στιγμη που ειχε προσαρμοστει τοσο ομαλα νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο να της βγει η πιεση καποια στιγμη, εστω κ στον υπνο. οσο για τη μικρη ελπιζω να μην ειναι τιποτα κ να ειναι περαστικα..

για το θηλαστρο κ εμενα μου φαινονται πολλα τα λεφτα ρεσυ.. δεν ξερω κιολας..

περιμενω το μπολερο μου! :lol::lol:

παναγιωτα εγω δεν εχω ακουσει τιποτα για το ενιαιο, εγω παντως πληρωθηκα τωρα μειον 220 ευρω!

κοντεψα να παθω εγκεφαλικο οταν το ειδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ναι ρε ισως ειναι αυτο που λεει η Βικυ!!! κι εμενα χθες και σημερα ξυπνησε απο τα χαραματα...ε λιγο αγχος πρπει να το εχουν.. :roll:

Στη μπεμπουλα βαζε ορο στη μυτη συχνα εστω και προληπτικα! ;)

Α και με το θηλαστρο βρε,εφοσον κανεις δουλεια με το σουινγκ,πιο πολυ σε συμφερει να αγορασεις ενα καινουριο παρα να νοικιασεις το συμφονυ!

Και τα δικα μου ηρεμουσαν με κατι τετοιους θορυβους(σκουπα,πιστολακι κτλ)..αλλα δε τους χρησιμοποιουσα γιατι δεν ηρεμουσαν εμενα!!!! :lol::lol:

Με τις αντλησεις τι κανω ε;;;;; πφφφφφ... καθε μερα λεω οτι ειναι η τελευταια...το s26 που εχω αγορασει 2 εβδομαδες τωρα,ειναι στο ραφι ακομη...πρεπει να το κοψω γιατι πιεζω πολυ τον εαυτο μου,αλλα οταν ανοιγω το ψυγειο και βλεπω τα μπουκαλια δε μου παει η καρδια... :roll:

Κανω 3 τη μερα πλεον,αλλα μισαωρες για να συγκεντρωσω τα 2 γευματα...αν ημουν απο τις τυχερες ρε γαμωτο που εχουν πολυ γαλα απο την αρχη και χρειαζομουν γυρω στα 10 λεπτα αντληση,δε θα ειχα μπαφιασει τοσο πολυ!!!! :ymsigh:

ΙΙΙΙΙΙΙ μολις θυμηθηκα οτι εχω ενα πλυντηριο απο το πρωι!!!!! στρασουδι θα εχουν γινει τα ρουχα!!!!!! #-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω τι επαθε το σουινγκ σου?

δεν λειτουργει καθολου?

εγω δεν τα βλεπω πολλα τα 60....ενοειται οτι θα κανει καλυτερη δουλεια απο το σουινγκ

το σουινγκ για 1 το πολυ 2 αντλησει ςτην ημερα...οχι για τραπεζα ε λιγο χρονικο διατσημα!

μπορεις να κανει ςτρπαπεζα...εγω με αυτο ειχα κανει αλλα ειχα μεγαλυτερο διαστημα μπροστα μου!

Τονια τι ειναι το στρασουδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :|

Το κεφάλι μου είναι καζάνι! Ούτε και γω ξερω πώς πέρασε η ωρα σήμερα στο γραφείο!

Δεν έχω διαβασει τίποτα, είδα μόνο τα γλυκάκια της Δημητρούλας!!! :shock::shock:

ΜΗΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙ!!! Θεϊκά! Εμενα να μου παραγγείλεις δύο!!! :mrgreen:

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ: Ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ εχει στις πάνες λίμπερο (οικονομική συσκευασία) 50% έκπτωση.

Διαδώστε το! Δεν είναι να χάνονται τέτοιες ευκαιρίες εν καιρώ κρίσης! ;)

Θα τα πούμε αργότερα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα τα μπιφτεκια στον φουρνο ...ο Θεος να τα κανει μπιφτεκια ...τουρλου στον φουρνοπρεπει να τα ονομασω :lol::lol::lol::lol::lol: ειναι με κιμα -κρεμμυδι -πιπερια κοκκινη και γλυκοπατατα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν ειχα καροτο και εβαλα γλυκοπατατα ,να δουμε αν θα τρωγονται :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αν δεν φαει θα με ακουσεις Τονια μεχρι εκει θα φτασουν οι φωνες μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο Μ κοιμηθηκε στοπατωμα και τον πηγα στο κρεβατι ΤΟΥ και ηθελε να κατσω διπλα του αλλα του ειπα οτι παω να κλεισω την τν και θα ερθω ...οταν πηγα μου γυρισε πλευρο 8-) αυτος μαλλον το βραδυ ειχε ξυπνησει και δεν κοιμωταν για να νυσταζει τοσο .....

ο μικρος ριχνει υπνους στο ριλαξ παρεα με μια πετσετα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσιω το ξερω αλλα που λεφτα :?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiα σα ςκοριτσια! τί κανετε;

εμεις ειχαμε ενα πολυ ανησυχο βραδυ,σε κπ φαση ηταν κ ζεστος ο γιωργακης,αλλα δεν εδωσα τιποτα..ξυπνουσε συνεχεια κ τελικα 7 παρα το πρωι τον κοιμισα κ εφυγα για δουλεια..αυπνη πραγματικα..

τον πηγε ο χ. μου ειπε οτι εκλαιγε,αλλα δεν γατζωνοταν οπως με εμενα..

γυρω στη 1 πηγα να τον παρω,δεν πηρα τηλ.πιο πριν για να δω σε τί κατασταση θα βρω το παιδι..

τον βρηκα πανω σε κατι στρωματα ν ακλαιει :(:( μολις με ειδε ετρεξε πανω μου κ φωναζε να παμε σπιτι μας κ ουτε να χαιρετησει δεν ηθελε..μιλησα με τη δασκαλα του,καταλαβε οτι προβληματιζομαι..την ειδα κ αυτη προβληματισμενη..κλασικα ολη μερα ηταν καλα κ τωρα στο τελος εκλαιγε λεει..παντως ακουγαν τραγουδακιακ χορευαν τα υπολοιπα οταν πηγα..

μολις μπηκαμε σπιτι,ο γιωργος αρχισε να γελαει..αλλο παιδι!

βρηκα σημειωμα στην τσαντα μου που ενημερωνει για υγκεντρωση γονεων εκει δευτερα απογευμα ,θ αειναι κ η παιδοψυχολογος..

θα παω,θα κανω λιγη υπομονη ακομη κ αν συνεχιστει αυτο,θα αλλαξω παιδικο στο παιδι..ας μιλησω κ με αλλους γονεις εκει πρωτα..

εχω υποψη μου εναν παιδικο,μου ειπε μια συναδελφος σημερα,που κ πολυ δυσκολα παιδακια χαιρονται να πηγαινουν..οι παιδαγωγοι μαλιστα κει λενε πως αν το παιδι κλαψει,εχουν χασει το παιχνιδι!οικονομικα θα μας στενεψει ακομη περισσοτερο,αλλα δεν μπορω να βλεπω ετσι το παιδι καθε μερα,σας παραιτημενο μοιαζει..μπορει να φταιει κ η αυπνια μου..

τονια μετα απο ποσο καιρο θα πρεπει πια να φευγει ευχαριστημενο απο εκει το παιδι;

δημητρα οταν λες οτι η βασιλικη ειχε δυσκολη προσαρμογη τι εννοεις;θελεις να μας πεις λιγες λεπτομερειες μπας κ διαφωτιστω;

φιλια σε ολες!

τί λες βρε βικυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια για την προαγωγή σου και εις ανώτερα!  Πάντα χρειάζεται ένα διάλειμμα…έτσι για να ηρεμεί και λίγο το μυαλό και η ψυχή!  Να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι!!! @Katiana1987καλές βουτιές!!! @ΛΕΥΚΗ φούσκωμα είναι. Προσπάθησε να κανεις μικρά και ελαφριά γεύματα και να ενυδατώνεσαι συνεχώς. 
    • @Christi.D. ταυτόχρονα στείλαμε! 😀Όπως βλέπεις έχω αρκετές δουλίτσες 😀
    • @Katiana1987 @maroo8 @μαμά12345 Γεια σας κοριτσάρες μου!! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Θα τις έχω στο νου μου όταν με πιάνει το άγχος μου! 🤗 Κούνια πήρα κι εγώ αυτή που κατεβαίνει το κάγκελο για να τη βάλουμε δίπλα απτό κρεβάτι μας..πήρα όμως την 1,20 διάσταση γτ δεν είναι πολύ μεγάλο το δωμάτιο μας και οριακά χωράει αυτή και η συρταριέρα.. σιγά σιγά θα τα στήσουμε ..βάψαμε κι εμείς το υπνοδωμάτιο και το σαλόνι και τώρα θα έχουμε να ετοιμάσουμε γενικά το σπίτι..θέλω να κάνω ξεκαθάρισματα να πετάξω παλιά πράγματα, ρούχα που δεν φοράμε να δώσουμε κτλ.. έχει πνιγεί το σπίτι από πράγματα 😀
    • @Katiana1987 άντε τέλεια ξεκινάς τις βουτιές λοιπόν και μάλιστα με άδεια δύο γιατρών! Τέλεια!! @nanouko θα στο έλεγε κι ο γιατρός αν ήταν τελική η θέση! Δεν ξέρω και τι ετοιμασίες σού έχουν μείνει για να απασχοληθείς με αυτές να μην το σκέφτεσαι!!  Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το κρεβατάκι!! 😊😊 Χαίρομαι πολύ που επιτέλους ξεκίνησα πιο εντατικά ψώνια -ετοιμασιες!! @μαμά12345 πήρατε γύρω στα δύο έτη μετά την κούνια κανονικό κρεβάτι; Ήθελε και προστατευτικό στο πλάι για να μην πέσει στον ύπνο πχ; 
    • Εντάξει είναι ζόρικη η αποξεση αλλά τουλάχιστον έμεινα αμεσως  εγκυος όποτε με βοήθησε πολυ να προχωρήσω Να πας σε ενδοκρινολόγο σίγουρα τότε γιατί και εμένα ο γυναικολογος δεν το είχε καθόλου με τις ορμόνες έχω και Πολυκυστηκες  Εγω δεν έχω κάνει υπέρηχο για να βρω ωορρηξία μόνο τεστ έκανα ωορρηξιας με βοήθησαν παρά πολύ ειδικά τώρα με ένα παιδάκι στο σπίτι οι επαφες δεν ήταν και πολύ εύκολες όποτε ηθελα να πάω στοχευμένα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...