Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Γιώτα :lol::lol::lol::lol: κατάλαβα τι λες!!! :roll::roll::roll: .... σε έναν παιδικό θα πάμε που είναι σχεδόν δίπλα από το σχολείο του Λ., έτσι ώστε να τα παραδίδω και τα δύο το πρωί χωρίς να έχω να αλλάζω κατευθύνσεις.....υπάρχει και ο άλλος που πήγαινε ο Λ. αλλά εκεί δεν θέλουμε να παέι γιατί έχουμε άσχημο ιστορικό και το προσωπικό μάπα!!!! :!::!::!::!:

Συμπεθέρα Καναδή γεια χαρά....τι πραλίνες λες? και τι φωτό βάζεις? αμάν ρε αδελφάκι μου...αυτά να τα στέλνεις μόνο στην Λενάκι και στην Μαρία, τις αδύνατες!!! :roll::roll::roll::roll: α και στην Φρανίτα και αυτή αδύνατη είναι!!! ...... α και στην Αναστ. είναι ψηλή και δεν φαίνεται, πάει και γυμναστήριο, οπότε καίγονται αμέσως οι θερμίδες!!!! ;);)

φιλιά στον γαμπρό! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhsπερα πανεμορφες!

το ..χορτατο παιδι μου..μολις τσακισε 1 μπανανα,2 αχλαδια,1 στυμμενο πορτοκαλι κ στα χναρια της αννυ,1 μεγαλο βαθυ κανονικο πιατο ενηλικα ρεβυθια!χωρις καμια δυσκολια! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αν εφαγε κ στον παιδικο σε λιγο θα πρεπει να παθει δυσπεψια!τεσπα!

τονι α ηθελα να σε ρωτησω και αυτο!για τις εργασιες..ποτε προβλεπεται,αν προβλεπεται ν α κανουν;δε θελω να ρωτησω τις κοπελες κ αυτο,αρκετα τις εχω πρηξει με την τηλεοραση,ενα ενα..αλλα για πες..κανουν πολλες;επισης τί ειδους παιχνιδια παιζουν ο αλεξ;ο γιωργος κατι γι απλαστελινες κ κουκλοθεατρο λεει..κ κανενα τραγουδακι..

πειτε κ οι υπολοιπες..

ερη θα φτιαξω κ εγω την πραλινα σου!κ ας μην ειμαι αδυνατη!αντε καλε αργυρω ελα να φαμε να ευχαριστηθουμε!εμεις θα παμε μετα γυμναστηριο! :lol::lol::lol::lol:

ποτε λετε να ξεκινησει παιδικο η ΡεΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας...Τι κάνετε;;;Δε σας έχω διαβάσει...SOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS....

Μου χάλασε το θήλαστρο ρε γαμωτο.... :twisted::twisted::twisted: Δεν ξέρω τι έπαθε...Σκέφτομαι να πάρω να νοικιάσω ένα και να ρωτήσω κιόλας αν φτιάχνεται...Medela Swing είχα... :roll::roll::roll: Ποιο να νοικιάσω;;;;;;;;Τόνιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα....Νοσοκομειακό Medela;;;;Έτσι το ζητάω;;;Και πόσο στοιχίζει ο μήνας;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Φιλιά...'Εχει ρεπό ο Γιώργος και γι'αυτό δεν έχω προλάβει να μπω... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol: θα κάνουμε κοιλιακούς τρώγοντας πραλίνες!!! μμμμμ

αύριο θα σας πω τι μας είπαν...δεν πιστεύω να έχουν θέση αμέσως όμως!!!

δείτε και αυτά:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω symphony της medela!απλα τελειο!!

ο πρωτος κ δευτερος μηνας 60,κ απο εκει κ περα 40..τουλ.εγω τοσο εδινα..

καμια σχεση με το swing!θα σου πει κ η τονια που τα ελεγε καθημερινα μαζι του! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω βιαστικά για να πω πως επειδή ασχολούμαι με τη διαύγεια στη δουλειά από τα αρχεία αυτά δεν μπορούμε να διαπιστώσουμε ότι όοοολα αυτά τα χρήματα αφορούν μόνο τον Πάγκαλο, αλλά το γραφείο του και ούτε για πόσα άτομα ξέρουμε. ξέρουμε μόνο ότι δεσμεύονται ως δαπάνες για μια ολόκληρη χρονιά.

Καφέ δεν ήπια ακόμη..

Πάω να αλατίσω κάτι κρεατικά για το βράδυ και έρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ και εγώ το symphony είχα. Ειναι τέλειο πράγματι! ;)

αχαχαχ τι να προτωσχολίασω!! Αχ ξέρω! Λενάκι 46 κιλά Παναγιά μου ρε συ!!!! Θέλω και εγώ να γίνω 50 κιλά γίνεται? Μονο εσώκλειστη σε νσοκομειακή μονάδα με φρουρά και ορό θα τα καταφέρω!

Μπράβο γαι τον παιδικό η μικρή, αρχηγός θα γίνει κ αυτη εκεί μέσα, άκυ ν αμην της απαντάει το κοριτσάκι!

Αναστασία συγχαρητήρια για το μπολ! Και τα γλυκά λογάκια της αχ μωρέ πως μεγάλωσαν τα παιδάκια μας! :x

Παναγιώτα το έχω ξανακούσει αυτο με τα μπουκάλια στα μπουζούκια.. νομίζω ότι το κάνουν αρκετοί. Τωρα δε με την κρίση φαντάζομαι τι θα γίνεται, ο Έλληνας δεν κόβει το μπουζούκι του.. :(

Εγώ είχα ενα αλλο συνήθιο 'οταν ημουν φοιτήτρια και ξεσκιζόμουν να βγαίνω σε μπαράκια των εξαρχίων (κυρίως). επαιρνα πάντα μαζί μου το τελευταίο ποτό της βραδιάς απο οπου και να ημουν.. Ειχα μια πολύ γαμάτη συλλογή χαχα :lol::lol:

Συμπεθέρα μπράβο στην Ρέα που πάει τοσο καλά με το κόψιμο της πάνας! Πολύ μ'αρέσει η φωτο που εβαλες φαινεται και η σκιά της μάνας απο πίσω.. Φιλάκια :x

Και εγώ έξω του φοράω πάντα πανα. Εχω φοβίες. Ε και στο σπίτι τον πηγαίνω στο γιογιο έτσι κ αλλιώς καθε 2 ωρες περίπου. Δεν αγχωνομαι πάντως, καλά πάμε νομίζω ότι έτσι θα την κόψει πολύ ομαλά την πάνα.

Ιουλία μου ηρέμησε κορίτσι μου και εγώ νομίζω ότι πρέπει να κάνεις υπομονή και να μην εισαι τόσο υπερβολική. Αυτο που λες για τις μπαμιες, πλάκα θα έχει ο μικρός να τις φάει πραγματικά (γιατι τρώει μαζι με τα αλλα παιδάκια) και εσυ να κάνεις φασαρία ότι σου λένε ψέματα χαχαχα :lol:

Αχ βρε Θουλάκι περαστικά πάλι κοριτσάκι μου, σφιγγεται η ψυχή μου μόλις σκέφτομαι την φωτο, τώρα που διάβασα και το τι πέρασες με τους μαλάκες τα εχω πάρει στο κρανίο, γουρουνια, αναισθητοι άνθρωποι ουτε σειρά δεν δινουν στο μωρό και σας ταλαιπωρούν έτσι! Χωρια την ασχαιτοσύνη τους! Μα τι μαλάκες θεε μου, κάτι τέτοια ακουω και σκέφτομαι ότι δεν πρόκειται να στρώσουν τα πράγματα ποτέ. ολο το σύστημα θέλει κατεδάφιση και χτισιμο απο την αρχή.. :evil::evil::evil::evil:

Σισσάκι περαστικά στην Χαριλίνα! :x

Εχω να σας πω και δικά μας αλλά δεν προλαβαίνω τωρα.. εχω τρέξιμο, το Σαββατο θα κάνω dinner party για τα γεννέθλιά μας (Τα δικά μου και του Βαγγ). Χθες περάσαμε πολύ ωραία, βγηκαμε τα 3 μας για δείπνο και εφαγα αστακούς, καβουρια και γαρίδες :@):@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O

Ηπια και 2 βοτκες πριν πάμε και ενα κρασι στο εστιατόριο γιουχουυυυ [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Ο Κώστας έκατσε τόσο καλά, του φέρανε κηρομπογιές και φυλλάδιο να χρωματίσει (παντού μα παντού γίνεται αυτο με τα παιδιά, και η πιο τελειωμένη καφετέρια έχει ειδικό φυλλάδιο και κηρομπογιές) παιξαμε, ζωγραφίσαμε, φαγαμε και γενικά παιδιά, περασα τόσο τέλεια!!!! :):):):)

Φιλάκια πολλά σε όλες κοριτσάκια μου θα τα πούμε! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες περάσαμε πολύ ωραία, βγηκαμε τα 3 μας για δείπνο και εφαγα αστακούς, καβουρια και γαρίδες :@):@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O

Ηπια και 2 βοτκες πριν πάμε και ενα κρασι στο εστιατόριο γιουχουυυυ [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Ο Κώστας έκατσε τόσο καλά, του φέρανε κηρομπογιές και φυλλάδιο να χρωματίσει (παντού μα παντού γίνεται αυτο με τα παιδιά, και η πιο τελειωμένη καφετέρια έχει ειδικό φυλλάδιο και κηρομπογιές) παιξαμε, ζωγραφίσαμε, φαγαμε και γενικά παιδιά, περασα τόσο τέλεια!!!! :):):):)

:D:D:D:D:D:D:D:x:x:x:x:x:x:x

μπράβο σας πάντα να περνάτε έτσι όμορφα.....επίσης τρελαίνομαι για αυτά που έφαγες μμμμμμμ να είχα τώρα....το αγαπημένο μου είναι τα θαλασσινά!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα ψήσουμε το βράδυ αφού το μεσημέρι φάγαμε στη μαμά με το τρέξιμο με το ποδήλατο και μας έμειναν τα κρέατα εκτός ψυγείου. Μη φανταστείς για μεζέ είναι...

Λοιπόν πάνε ο Γ και ο μπαμπάς μου στην ασφάλεια ο τύπος είχε βγει προχτές με προθεσμία να απολογηθεί αύριο στον εισαγγελέα γιατί λίγες μέρες πριν είχε σπάσει αυτοκίνητα. Τον κράτησαν αύριο πάει εισαγγελέα και προφυλακίζεται. Στην αστυνομία είναι γνωστός μάλιστα ένας αστυνομικός του λέει "τι θα γίνει ρε μαζί σου θα ασχολούμαι ακόμη?Κοντεύω στη σύνταξη" Είπαν στο Γ αν θέλει να κάνει μήνυση είπε όχι. Έδωσαν κατάθεση και έφυγαν. Αυτά εν ολίγοις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα κι αυτός χτύπησε φλέβα!! :evil:

Έπεσε στην περίπτωση ποδηλατόφιλων :mrgreen:

Το ΔΙΚΟ ΜΑΣ ποδήλατο βρήκε να θέλει να κλέψει?? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Η αδερφή μου έγινε Τούρκος :twisted::twisted::twisted::twisted:

α και επειδή είπε ότι ήθελε μόνο την κλειδαριά τον ρώτησαν οι αστυνομικοί αν έχει ποδήλατο

λέει "όχι αλλά θα αγοράσω" :lol::lol::lol::lol:

Πάντως βλέπω το Γ στενοχωρέθηκε με το σκηνικό :(

Έρη είστε πολύ τυχεροί.. :D

Ζείτε σε άλλο επίπεδο ζωής..

Έχω σουβλάκια κοτόπουλο με πιπεριά..Τι να τα βάλω μαζί με τη μουστάρδα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

ιουλια χαιρομαι που ηταν καλυτερα ο μικρος σημερα, ελπιζω οσο περνανε οι μερες να ηρεμει ολο κ πιο γρηγορα. οσο για την πεθερα σου απο τη στιγμη που δεν υπαρχει περιπτωση να τον κρατησει, απλα σταματα να βλεπεις τον παιδικο σαν αναγκαιο κακο. ολα καλα θα πανε!!

οσον αφορα το φαγητο, δεν ξερω τι να πω.. αποσο θυμαμαι το γιωργο γενικα τρωει πολυ

αναστασι ρεσυ τι λεει το μαναρακι σου!!!! πολυ πλακα εχει!!

ερη για πες πως την αλλαξες τη συνταγη? ακομα δεν εχω παρει την αποφαση να την κανω, ελπιζω να κατσω συντομα..

μητσακι τι παρατηρησεις σας κανει καλε η δασκαλα σας????

η χρυσα καλα ειναι??

α θου στα νοσοκομεια δεν εχουν το θεο τους... σιγα μη σου δωσουν θεση..

αφου ξεμπερδεψατε στο κεντρο υγειας παλι καλα

με την πανα στον υπνο πως τα παει?

εμενα αρχισε να το κατουρασει το παμπερς, ενω μεχρι τωρα ηταν στεγνα.. μαλλον επρεπε να του το ειχα ηδη βγαλει

γωγω για το θηλαστρο δεν εχω ιδεα..

κοριτσια συγνωμη σας διαβασα ολες αλλα δε θυμαμαι τιποτα αλλο

ααααααααα τονια να ξερεις εγω παντα διαβαζω τα σεντονακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ κοιμηθηκε απο τις 7.30 ....δεν τον ειχα βαλει ολη μερα για υπνο .

ο μπουμπουκος θα κοιμηθει κατα τις 10 .

ο μπουμπουκος θελει να καθετε στον κολω του ...γιατι νομιζω οτι ειναι νωρις ?

ιουλια μπορει να του ανοιξε η ορεξη ,βλεπει και παιδακια εκει που τρωνε .

λενα καλα εισαι ?

λενακι ειδα τον γιωργο και τρελαθικα ,τι κορμοστασια ειναι αυτην !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!! :D:D

Τι κανετε;;;Σας εχασα σημερα...ειμαι με τη μαμα μου,πηγα και για καφεδακι και ετοιμαζομαστε και για τη βαπτιση!!!

Σισσακι θα σε τηλ να σου δωσω οδηγιες!!! :)

Πωπω μου φανηκε οτι εχουν αλλαξει ολα στο κεντρο.. :?:? συνταγμα +Μοναστηρακι...

Η κριση πια κανει μπαμ σε ολα..στο ντυσιμο,στα μαγαζια και στο ολο κλιμα...

επισης να πω οτι πρεπει να βγω εκτος σπιτιου γιατι εχω ξεχασει πως ειναι να μιλας με τον κοσμο... :oops::oops::oops:

Μπηκα σε ενα καταστημα και εκανα 5 δευτερολεπτα να πω "θα ηθελα να δω καθημερινα φορεματα"...ρεζιλι... :shock::shock::shock:

θα σας διαβασω και αν προλαβω θα επανελθω...

Ελπιζω ο Γιαωργακης να τα πηγε καλυτερα σημερα και τα αρρωστα παιδακια να αναρρωσαν!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο φτιαχνεις τα δωματια;;αντε μπραβο κοριτσακι!!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα.Ο μικρος ποσο ξυπνηματα περιπου κανει τωρα;;;

Ιουλια μπραβο για τον Γιωργακη.Καλυτερα τα πηγε σημερα!!!Φαγητο και εγω του δινω στο σπιτι και ας μου λενε τα κοριτσια οτι τρωει εκει...

Ρε κοριτσια και εμενα ο Νικολας ολο σκουζει "ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ"...και θελει να τα κανουμε ολα απο την αρχη..οπως ο Θοδωρης..Δηλαδη αν τολμησω και του πλυνω εγω τα χερια θελει να του βαλω παλι σαπουνο και να τα κανει φτου και απο την αρχη μονος του!!!!

ΕΡηηηηηη αααααααχχχχ..ελιωσα ρε με την πραλινα!!Ποσο χαιρομαι ρε οταν γραφεις οτι περνατε καλα!!! :x:x Α σημερη στην Τερινα πήγαμε.Ειχα να παω απο τοτε που ειχαμε βρεθει ολες μαζι!!!Τι καλα που ειχαμε περασει!!!!!!

Τονια μου καθε χρονο τετοια εποχη πηγαιναμε μαδερ κερ και τα παιρναμε απο εκει ολα τα ρουχα.Φετος δε ξερω τι να κανω :?:? ...Μα και τα συνοικιακα μαγαζια ακριβα μου φαινονται...μαλλον θα ανεβω μολ που εχει ζαρα και hnm και μπορει να παρω απο κει τπτ.

Αργυρουλα η ΡΕα αρχιζει παιδικο???κατι δεν καταλαβα....Αν ναι με το καλο!!! :)

Παω να κοιμησω το μωρο και μετα να κατσω με το Νικαλακι μου που δεν τον ειδα και πολυ σημερα!!!

ΑΜητσακι μου σε ευχαριστουμε πολυ για την προσκληση.Αν ειμαστε καλα θε ερθουμε στη βαπτιση σας!!! :D:D

Κοριτσια 7 η ωρα το Σαββατο ειναι η δικη μας!!!Σας περιμενω :x:x

Καλο βραδυ να εχουμε και λιγο ξεκουραστο αν γινετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ...αυτες τις μερες απο τις 12 μεχρι στις 5 καθε μια ωρα ....δεν ξερω τι θα γινει με αυτον ...γιαυτο σκευτομαι το παρκοκρεβατο διπλα μου .

ο Μ μου ειπαι οτι του αρεσε το δωματιο του και το κρεβατι του και πηγε αδιαμαρτυρητα αποψε ..οκ αποψε κοιμοταν ορθιος μεχρι και στην αλλαξιερα κοιμηθηκε μεχρι να τον αλλαξω !!! :o και τον βρηκα να κοιμαται ορθιο ακουμπισμενο το κεφαλι σε μια καρεκλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αποψε απλα ξεραθηκε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλαμε οτι θολωσε το μυαλο μου μολις ειδα τη φωτο της Ερης!!!!!!!! =p~=p~=p~=p~=p~ Ερακι δε μας λυπασαι κακουργα;;;;;;; :((:((:((:((:((:((:(( Παντως αν η γευση ειναι οπως η εμφανιση,πραγματικα χαραμιζεσαι!!!!!! ;)

Γωγω ναι το symphony medela να παρεις!!!!! 60 ο πρωτος + 20 τα θηλαστρα που τα αγοραζεις(αν εχεις 2 απο το σουινγκ ομως μη τα πληρωνεις αδικα να τους ρωτησεις!) 50 ο 2ος και 40 απο το 3ο..τηλ:2107485752,7470418! ;)

Πως παει η τραπεζα;;;μαζεψες τιποτα;;;; γευμα αντικατεστησες;;;;

Ιουλια ρε συ το καταπετασμα τρωει ο Γιωργης σου μη το ματιασω!!!!! ολα αυτα σε μια φορα;;;;!!!!! :shock::shock: εμενα τοσα τρωει σε μια εβδομαδα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Για εργασιες που λες,εσυ ειδικα μη βιαζεσαι...νομιζω θα αργησουν γιατι ειναι πολυ μικρα ακομη...αλλα και αυτες που θα σου φερνει να ξερεις οτι τη περισσοτερη δουλεια την εχουν κανει οι δασκαλες...ε στους ιδιωτικους θελουν να παρουσιαζουν βιτρινα για να χαιρονται οι χορηγοι(γονεις)! ;) επισης να μη σε απασχολει αυτο φετος..το σημαντικοτερο ειναι να περναει καλα,να παιζει,να μαθει να μοιραζεται,να αλληλεπιδρα με τα αλλα παιδακια, να κανουν μουσικοκινητικα,να μαθει να ακολουθει καποιους κανονες,να μαθει να αυτοεξυπηρετειται σε καποια πραγματα, κτλ..αυτα ειναι πολυ πιο σημαντικα απο τις χαζοεργασιες! ;)

Αργυ τελεια που θα πατε τη Ρεα σε παιδικο τελικα!!!!!! :D:D:D και σε κεινη θα κανει πολυ καλο αλλα και σε σενα που θα βρεις λιγο χρονο για τον εαυτο σου!!!! ;)

Παναγιωτα το χω παθει κι εγω αυτο ειδικα τωρα με το 2ο που κλειστικα πολυ μεσα,να παω να μιλησω και να τρωω κολλημα σα το γκαβο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εμενα μου αρεσουν παρα πολυ τα ρεβυθια και δ ετα κανω λογω Αλεξ!!!! :twisted::twisted: αλλα ριγανη δεν εχω βαλει ποτε...τους παει;;; βαζω κρεμμυδι(δε το τσιγαριζω ομως) αλατι πιπερι και αλεθω στο τελος κι εγω μερικα για να χυλωσουν στο τελος το λεμονι..

Α Φρανι το νερο να σκεπαζει τα οσπρια 3 δαχτυλα κι αν χρειαστει βαζεις εξτρα καλυτερα! αλλα τα ρεβυθια θελουν χυτρα αλλιως κανουν 40 ωρες να ψηθουν...

Αφρο βαλε φωτο ρε να δουμε το δωματιο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν εκανα τιποτα περιεργο στο δωματιο του ,απλα το γραφει του Κ που ειχε παει εκει οταν γεννηθηκε ο μικρος εφυγε παλι και ηρθε μεσα στην θεση του ,ουτε την κουνια δεν πηγα πισω ακομα .

καλο βραδυ κοριτσια παω να κοιμηθω λιγουλακι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο κ ο αναστασης γυρω στους 4 μηνες ειχε αρχισει να ψιλοκαθεται, 5 καθοταν σχεδον κανονικα

μια χαρα υπνο απο τις 7.30!! ;)

εγω δεν εχω φαει ποτε ρεβυθια.. ο αδερφος μου εχει ελλειψη ενζυμου κ η μαμα μου δε μας ειχε μαγειρεψει ποτε. του τολη δεν του αρεσουν οποτε δεν εχω μπει καν στη διαδικασια να δοκιμασω!!

τονια πολυ μαρεσουν οι συμβουλες σου για τους παιδικους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Το Σεμπινι κοιμαται, θα τον ξυπνησω (αν δεν ξυπνησει μονος του) σε κανα τεταρτο να ετοιμαστει..παμε σχολειο !!!

Αργυρω θα γραψεις στον παιδικο την Ρεα?? καλα θα κανετε! Νομιζα πως δεν θελατε ακομα η πως ο αντρας σου δεν συμφωνουσε...

Εδω εγω τον εγραψα στην ΟΥγκαντα!! Ξερω πως οπου το πω στην Ελλαδα πως τον εγραψα σε παιδικο ουγκαντεζικο θα με κοιτανε περιεργα, αλλα ειναι πολυ καλα...Τελικα οτι δεν γνωριζουμε μας τρομαζει.....

Κοριτσια εγω πολυ στεναχωριεμαι με οτι συμβαινει στην Ελλαδα...Μας εφαγε η κακοδιαχειριση και η λαμογια...και μετα ηρθε το ΔΝΤ.....Η αδεφη μου ειχε μειωση για το πρωτο δεκαπενθημερο 180 ευρω...και ειναι νηπιαγωγος...

Σκεφτομαι να γραψω ενα σοβαρο αρθρο για τον ΔΝΤ εδω στην Αφρικη, επειδη ειδα πως υπαρχει μεγαλη ζητηση αλλα για την ωρα εγραψα αυτο http://franmeg.blogspot.com/2011/09/blog-post_28.html

Τεσπα, αστα αφησουμε πρωι πρωι..παω να πιω καφε...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!! :D:D:D

Καλημερα Φρανιτακη!!!!!Παω να διαβασω το αρθρο σου... :)

Με τους Πδ407 στο Πανεπιστημιο Αιγαιου εμαθες οτι τους μειωσανε κατω απο το μισο;;; :o:o:o

Παει και ο Σεμπτεμβρης....Αυριο φθινοπωρο επιτελους!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen:

Τα ρεβυθια..(ασχετο :lol::lol: ) ...τα κανω και εγω οπως η Τονια ακριβως.Χυτρα και στο τελος μουλτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Φρανιτακι πολυ ωραιο αρθρο!!!Γραφεις τοσο ομορφα!!!

Εχουν καταστρεψει ολο το κοσμο οι αθλιοι!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Παναγιωτα τα μισα;;;;;; :o:o:o κι εμενα 270ευρω μειωση!!!! :twisted::twisted::twisted:

Μα εμεις φταιμε που τα δεχομαστε ολα και δε κανουμε τιποτα!!!! για να γινει μια πανελλαδικη απεργια,να μη παει κανεις στη δουλεια,ΚΑΝΕΙΣ ομως να παραλυσει η χωρα!!!!και οχι για 1-2 μερες..για οσο!!!! κατι τετοιο δε μπορει να οργανωθει;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!!!!!!!!!

Είμαι στη δουλειά και σε μισή ωρα σχολάω επιτέλους.....

Το γμτ είναι ότι ξαναέρχομαι στις 16.00....φρίκη λέμε,θα κουτουλάω...

Εμάς πάλι μας πληρώσανε τον μισό μισθό και τα υπολοιπα θααααααα δούμε,το μπουρδέλο μου μέσα.

Εσάς σας τα κόβουν οριστικά αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου συμφωνώ με την απεργία,το έχω σκεφτεί πολλές φορές και εγώ.

Δεν νομίζω όμως να τους λυγίσει και πολύ.

Φρανιτάκι τέλειο το άρθρο σου πράγματι,ρε γράψε κανενα βιβλίο,θα ήταν απλά υπέροχο. ;)

Κοριτσάκια μου όσο μπορώ,σας παρακολουθώ,να σχολιάσω δεν προλαβαίνω,αυτό που με σοκάρισε όμως ήταν η φώτο του Παντελάκου :cry::cry::cry::cry: ψυχουλα μου,περαστικά σας Θουλάκι μου και μην ακούω χαζά ότι φταις εσύ :twisted::twisted:

Φιλιά σε όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Φρανίτα το διάβασα το άρθρο σου χθες........μπορείς και μπαίνεις στο μπλογκ σου τελικά? :?:

καλά έκανες που τον έγραψες στον παιδικό, τι και αν είναι στην Ουγκάντα? αφού εκεί μένεις!!! :!:

για την Ρ. θέλαμε, δεν μπορούμε να κάνουμε και αλλιώς και να σου πω ότι στην δική μας περίπτωση θα έπρεπε και πολύ νωρίτερα να πάει, απλά το αμέλησε ο άντρας μου!!!! :?

και εγώ στεναχωριέμαι, στην αδελφή μου (πληροφορικός, καθηγήτρια σε σχολείο) της μείωσαν 300 ευρώ και άλλα 300 στον άντρα της!!! :!: στις άλλες δεν ξέρω, αλλά και στον αδελφό μου που δουλεύει στον ΟΣΕ, μειώθηκε και εκείνος φοβάται και για απόλυση, ηλικία 51!!!

άστα να πάνε............ο κόσμος πρέπει να κάνει κάτι, τι? δεν ξέρω.......η κυβέρνηση δεν καταλαβαίνει συνεχίζει ακάθεκτη, ακόμη και η Μέρκελ του είπε να αφήσει τους πολίτες και να πιάσει τους πλούσιους!!! :?

χθες μια χαρά η Ρ. χωρίς πάνα :D ...... μόνο που έκανε κακά της στο βρακάκι :o:lol::lol::lol::lol: , αλλά δεν πειράζει είναι μόνο 3η μέρα.....πιπί όμως, ούτε ένα ατύχημα, και σήμερα θα την έχω έξω χωρίς.....στο σχολ. δεν την παίρνω αφού ο μπαμπάς είναι σπίτι, ας κοιμηθεί λίγο!!! ;)

δεν διάβασα τα νέα σας...αργότερα.....για την ώρα σας φιλώ!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Christi.D. ταυτόχρονα στείλαμε! 😀Όπως βλέπεις έχω αρκετές δουλίτσες 😀
    • @Katiana1987 @maroo8 @μαμά12345 Γεια σας κοριτσάρες μου!! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Θα τις έχω στο νου μου όταν με πιάνει το άγχος μου! 🤗 Κούνια πήρα κι εγώ αυτή που κατεβαίνει το κάγκελο για να τη βάλουμε δίπλα απτό κρεβάτι μας..πήρα όμως την 1,20 διάσταση γτ δεν είναι πολύ μεγάλο το δωμάτιο μας και οριακά χωράει αυτή και η συρταριέρα.. σιγά σιγά θα τα στήσουμε ..βάψαμε κι εμείς το υπνοδωμάτιο και το σαλόνι και τώρα θα έχουμε να ετοιμάσουμε γενικά το σπίτι..θέλω να κάνω ξεκαθάρισματα να πετάξω παλιά πράγματα, ρούχα που δεν φοράμε να δώσουμε κτλ.. έχει πνιγεί το σπίτι από πράγματα 😀
    • @Katiana1987 άντε τέλεια ξεκινάς τις βουτιές λοιπόν και μάλιστα με άδεια δύο γιατρών! Τέλεια!! @nanouko θα στο έλεγε κι ο γιατρός αν ήταν τελική η θέση! Δεν ξέρω και τι ετοιμασίες σού έχουν μείνει για να απασχοληθείς με αυτές να μην το σκέφτεσαι!!  Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το κρεβατάκι!! 😊😊 Χαίρομαι πολύ που επιτέλους ξεκίνησα πιο εντατικά ψώνια -ετοιμασιες!! @μαμά12345 πήρατε γύρω στα δύο έτη μετά την κούνια κανονικό κρεβάτι; Ήθελε και προστατευτικό στο πλάι για να μην πέσει στον ύπνο πχ; 
    • Εντάξει είναι ζόρικη η αποξεση αλλά τουλάχιστον έμεινα αμεσως  εγκυος όποτε με βοήθησε πολυ να προχωρήσω Να πας σε ενδοκρινολόγο σίγουρα τότε γιατί και εμένα ο γυναικολογος δεν το είχε καθόλου με τις ορμόνες έχω και Πολυκυστηκες  Εγω δεν έχω κάνει υπέρηχο για να βρω ωορρηξία μόνο τεστ έκανα ωορρηξιας με βοήθησαν παρά πολύ ειδικά τώρα με ένα παιδάκι στο σπίτι οι επαφες δεν ήταν και πολύ εύκολες όποτε ηθελα να πάω στοχευμένα 
    • Να να αυτό δεν ήθελα!! Να σε αγχωσω και άλλο!!! Θα σου πω ακριβώς αυτό που λέω και στον εαυτό μου! Ρεαλιστικά αισιόδοξη, ναι μεν είμαι προετοιμασμένη για παν ενδεχόμενο, δεν εστιάζω όμως σε όσα μπορούν να πάνε στραβά! Εστιάζω στο ότι το μωράκι πάει καλά παρά τις πιθανότητες, γιατί είναι αυτό ακριβώς.. πιθανότητες..! Ναι μεν έχω το φόβο στο πίσω μέρος του μυαλού μου αλλά μέχρι σήμερα όλα είναι καλά και μπορεί να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους!! Και να σου πω, ούτε ο δικός μου γιατρός με αγχωσε με αυτές τις πιθανότητες το μόνο που μου είπε να μείνω στο κρεβάτι, να ξεκουράζομαι και με την τόση προγεστερόνη που παίρνω είμαι καλυμμένη..! Ενδομυχα τον ευχαριστώ ολόψυχα γιατί αν με αγχωνε και ο ίδιος τώρα θα ήμουν πίσω από τα κάγκελα!!! Από όταν σταμάτησα τη δουλειά και όσο μπορούσα έμενα στο κρεβάτι, αίμα δεν ξαναείδα! Επίσης διάβασα ιστορίες γυναικών ανά τα χρόνια που γράφουν στα φόρουμ και στις περισσότερες περιπτώσεις όλα πήγαν κατ'ευχήν! Οπότε κρατάμε την αισιοδοξία και απλά έχουμε γνώση των κινδύνων και πιθανοτήτων..!  Εσένα φαίνεται ότι παλεύει το σπορακι.. τώρα να δυσκολεύεται να αναπτυχθεί λόγο του αιματωματος; Ότι και να σου πω ψέμα θα είναι γιατί δεν είμαι γιατρός!! Μπορεί ναι.. μπορεί να μην έχει σχέση.. μπορεί απλά να έχει πιο αργή ανάπτυξη ως έμβρυο.. σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις μια δεύτερη γνώμη γιατρού με περισσότερη γνώση και περισσότερη ευαισθησία που να θέλει να σε βοηθήσει πραγματικά.. ο συγκεκριμένος μόνο από το γεγονός της πιθανότητας 4ης κ.τ. σε γειωσε.... Τώρα θα σε στηρίξει;;;; Εγώ τουλάχιστον αυτό εισπράττω.. ότι δεν πολύ καίγεται για την έκβαση.. θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο και στον άλλον τον κυριουλη που βοήθησε την ανήψια του άντρα σου με τις εγκυμοσύνες της να σου πω.. αναγνωριστικά περισσότερο για να έχεις εικόνα αντιμετώπισης και από τους δύο γιατρούς.. να δείς ποιος θα σου ταιριάξει.. και εύχομαι πραγματικά ολόψυχα να σε αναλάβει όποιος είναι για τους επόμενους 9 μήνες!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...