Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Αναστασία εκπαιδεύεις την Άννυ να σου κάνει κοπλιμέντα για να σε ανεβάζει? :lol: Φτου σου :lol:

Τι γλυκειά :x

Πήγα το Σάββατο και ψώνισα ρούχα για μένα - χάλασα το μισό μου μισθό :oops: - αλλά είναι στα πλαίσια καταπολέμησης της νορβηγοκατάθλιψης που παθαίνω κάθε Φθινόπωρο :lol: Τεσπα.... Όταν με βλέπει η Μαρκέλλα το πρωί που φοράω κάτι καινουριο λέει "ωωωωωωωωωωωω μαμάααααααααα" και με χαϊδεύει :x:x:x Κι ο άντρας μου "α, καινούριο? χμ, ωραίο είναι" :evil:

Τζουλια εγώ δε συμωνώ να πηγαίνει λίγες μέρες...Πιο δύσκολο θα είναι να προσαρμοστεί...

Άργυ, Μαρία, Αφρο καλημέρα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

An saς πω γιατι ξαναμπηκα???

Χθες δε μας ελεγε η Φραγκισκα για τα ρεβυθια της κ να της πουμε πως τα φτιαχνουμε??? :lol:

Φραγκισκα!!!!

Μουσκευω τα ρεβυθια απο το βραδυ.(οχι απαραιτητα με σοδα ή ξυδι)

Τα ξεπλενω.Βαζω να τσιγαριστει ενα ξερο κρεμμυδι.Ριχνω μεσα (σε χυτρα)τα ρεβυθια,αλατι πιπερι.λαδι κ ριγανη.Τα βραζω περιπου 20λεπτα(σε χυτρα,επαναλαμβανω!).Οταν τα ανοιγω ριχνω μεσα 1-1,5 στυμμενο λεμονι κ παταω με πηρουνι ή αλεθω 1-2 κουταλες απο τα ρεβυθια για να χυλωσουν ελαφρως!Αυτα!!!

Για πες και την αναλογία ρεβύθια/νερό για την άσχετη και ανεπρόκοπη φίλη σου... :oops:

Δεν έχω φτιάξει ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα πολύ χαίρομαι για την Μαρκελλίτσα :D:x:x ...σιγά σιγά όλα θα γίνουν και το σερί - ύπνος και η τουαλέτα .... πολλά φιλιά να της δώσεις :x:x:x

Μαρία ναι προπτυχιακό και μιλάμε για τιμές το 2000!!!

Ιουλία καλό δεν είναι πότε να τον πηγαίνεις και πότε όχι, απλά σκεφτόμουν ότι ίσως να σκεφτεί "α ωραία σήμερα σπίτι αύριο σχολείο, τι καλά" αλλά μάλλον είναι χαζομάρα γιατί θα κάνει πισογύρισμα και θα σκεφτεί ότι μπορεί να μείνει και σπίτι :? .....αγνόησε τι σου έγραψα στο προηγούμενο ποστ!!! :roll::roll::roll::roll:

πρέπει να είμαστε σταθεροί σε αυτό που κάνουμε!!! :!::!:

και εγώ στα ρεβύθια δεν βάζω σόδα, δεν είναι απαραίτητο....απλά θέλουν μούσκεμα από βραδύς τουλάχιστον 12 ώρες!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ!Μαγδουλα μου!!!Ηρθες!!! :x:x:x

Τι καλα που τα παει η Μαρκελλα!θα δεις που ολα 1-1 θα στρωσουν!!!Ποιος να μου το'λεγε κ εμενα πως θα κοιμοταν χωρις στηθος κλπκλπκλπ!!Για το γιογιο σου ειπα τη γνωμη μου κ οσο κ αν σιχαινομαι εγω... ;)

Ρε συ ειχα δει μεχρι την αρχη του 5ου κυκλου οταν ημουν εγκυος...Μετα δεν μου τα κατεβασε αλλο ο Α..Τωρα στην ελλαδα παιζει τον 6ο αλλα εχω χασει πολλα...Το κατεβαζεις ή το βλεπεις καπου στο ιντερνετ????Ειναι το μονο τρομακτικο (εννοω με αιματα :lol: ) που μπορω να δω!Ισως επειδη εχει πολυ αλλαξοκωλια μεσα κ "σπαει" την αιματιλα!!!! ;):lol::lol::lol::lol: Μονη μου γελαω!!!

Ιουλιακι μου εισαι σπιτι?ή ανθρωπος? :lol::P:P

Στο αυτοκινητο ειχα μια ζωη κατι σε σνακ.Μια ρυζογκοφρετα,λιγα κορνφλεικς...Αλλα μου το κανει χαλια γμτ...Τωρα που αρχισε να τρωει,δεν εχω παντα κατι!Αλλα καλα κανεις νομιζω.Μονο μην ξεχνας να εχεις νερο μαζι σου για παν ενδεχομενο!!! ;)

Επισης,στο λεω κ απο εδω, μην λες υπερβολες στο παιδι πχ αστυνομους,αιματα κλπ...Θα με θυμηθεις οταν θα το μετανιωνεις! ;) Του δημιουργεις αδικα φοβιες για να κερδισεις τοσοδουλες μαχες! :? Θα με θυμηθειειειεις σου λεεεεεω!!!! :P:P:P Κρατα τα "καλα" χαρτια για μαχες που αξιζουν!

Μαρια ποιο καρουσελ?Στο κοσμος???η εχουμε κ αλλο!!!Τελεια!θα συναντηθουμε εκει!Αλλα...Μεσημερι??? :?:roll::roll::roll:

Μαγδα ναι την εκπαιδευω να μου χαιδευει τα αφτια!!!! :lol::lol::lol::lol: Αντι να βρω γκομενο! :lol::lol::lol::lol:

Στη χυτρα(σε κατσαρολα ειναι διαφορετικα) βαζω νερο ισα να σκεπαστουν!Επισης πολλοι δεν βαζουν ριγανη!Εμενα μου αρεσει!

Δεν τα διαβασα αυτα που γραψατε,μονο αυτο με τα ρεβυθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε πείτε για τα ρεβύθια κι άλλα..

:

=))=))=))=))=))=)) Εχεις χιουμορ τελικα αλλα θελει χρονο για να σε καταλαβει κανεις!!!!Ναι ρε,θα σου γραψω ενα αρθρο ολοκληρο περι ρεβυθιων για να ξεχασεις για 3 λεπτα τον πονο σου με τα οσα συβμαινουν γυρω σου!!!!! :lol::P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=)) Εχεις χιουμορ τελικα αλλα θελει χρονο για να σε καταλαβει κανεις!!!!Ναι ρε,θα σου γραψω ενα αρθρο ολοκληρο περι ρεβυθιων για να ξεχασεις για 3 λεπτα τον πονο σου με τα οσα συβμαινουν γυρω σου!!!!! :lol::P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλήθεια δεν ξέρω να κάνω :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι στο Κοσμος

11-3 έχω το μάθημα..οπότε αν μπορείτε μπορούμε να βρεθούμε πιο μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, αυτό με το φαγητό στο αυτοκίνητο εγώ το θεωρώ επικύνδινο αν και το έχω κάνει κι εγώ κατά καιρούς... Μια λακούβα, ένα απότομο φρενάρισμα, δε θέλει και πολύ για να τους σταθεί κάτι στο λαιμό... Για τον ίδιο λόγο δεν πρέπει να τους δίνουμε να τρώνε και να τρέχουν, χοροπηδάνε κτλ...

Τα ρεβύθια είναι αυτά που μοιάζουν με στραγάλια ε? :oops:

Είμαι με τα όσπρια.....

Αναστασία φορ γιου γουιθ λοβ :lol:

http://tv.blinkx.com/show/grey-anatomy/wirSq7qh5U7pqZqX

Από τον 6ο κύκλο μη δεις το επεισόδιο 15... Μόνο αίματα και καθόλου αλλαξοκωλιά :lol: πολύ βαρετό :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! :)

Σήμερα στο γραφείο τρέχω να προλάβω να κάνω όσο περισσότερες δουλειές μπορώ, γιατί ζήτησα να φύγω νωρίτερα.

Η μικρή είναι στο σπίτι με τη μαμα μου και γω πρεπει να παω να την αποδεσμεύσω.

Αχ Παναγιώτα μου τέλεια που θα πας για καφεδάκι! :D Μάλλον πριν πάω σπίτι θα δω και γω την κουμπαρούλα μου για κανα μισάωρο!

Σε παρακαλώ αν το θυμηθεις στείλε μου σε μηνυμα τη Δ/νση της εκκλησίας, γιατί το γωνία που έγραψες στο π.μ. δεν το βρίσκει το τζι πι ες! :lol:

Θουλάκι τί χεράκι είναι αυτό μωρεεεε....! :cry: Δεν πειράζει όμως! :D Μέχρι να πάει φαντάρος θα γειάνει! :mrgreen:

Αναστασί και μένα πονάνε οι κοιλιακοί μου αλλά είναι από οτ πολύ φτέρνισμα και φύσημα της μύτης! :lol::mrgreen::geek:

Τζούλι α κάθε μερα θα πηγαίνετε όλο και καλύτερα! Η κρητικοπούλα Τόνια στα είπε μια χαρά!!

Και τώρα που είπα Κρητικοπούλα... Αργυρώ ο Κρητίκαρος που ήρθε στο Υπουργείο χθες ήταν πολίτης ρε! Είχε και ένα ταγάρι και περίμενε να μπει στο γραφείο του Υφυπουργού, δεν ήταν ατραξιόν! :lol:

Κάτι άλλο ήθελα να γράψω και το ξεχνάω....

Ααααα Γωγώωωωω! Το Χαρά από το Χαρίκλεια; Στη θέση σου αν πέρναγε το δικό μου και έβγαζα τελικά το όνομα της πεθεράς θα την φώναζα Κλειώ. Ξέρω οτι είναι άλλο όνομα, αλλά μου αρέσει πολύ! :mrgreen:

Έλα ρε! Κανόνισέ το με την πεθερά! Πες του Γιώργου να μην το κάψει το όνομα, γιατί το επόμενο παιδί σας μπορεί να είναι αγόρι! ;):P:geek:

Λενάκι όντως το 500 € εξοχικό ήταν άξιο απορία και θαυμασμου! :shock::shock::shock: Συμφωνώ με την Ιουλία. Αυτό το νέο ήταν πιο... χτυπητό. :oops:

Τί άλλο ξεχνάω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε που το ρεβύθι θα πάει σύννεφο από δω και πέρα με τους μισθούς που έχουμε 8-)

εγώ πάντως μερικές φορές τις δίνω γλυφιντζούρι μέσα στο αυτοκίνητο!!

Σας το προτείνω!! :-bd

μη βαράτε ρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που ο αντρας σου εστω παρατηρει οτι κατι ειναι καινουριο!!!Τι γλυκια η μ!!!! :x:x:x:x

Ο δικος μου για να παρατηρησει οτι πηρα κατι καινουριο επρεπε να παρω...Λευκο σορτσακι-βερμουδα,λευκο σκισμενο(ελαφρως0 τζιν και τζην μπαγκι!!!!! :lol::lol::lol:

Μαρια το πιστευω πως δεν εχεις κανει ρεβυθια!γελαω ομως με τον τροπο σου σαν να ειρωνευεσαι την ρεβυθοκουβεντα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε πρεπει να φυγωωωωωωωωωω!Φτανει τοσα που γραψατε!!! :P

Αφρο καλημερα!!!

Σισσακι σε αγνοω!!! :lol::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τα ρεβυθια τα κανω οπως η αναστασια!ενταξει μαρια; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαγδουλα ποσο χαιρομαι που σε "ξαναβλεπω"!σε σκεφτομουν αυτες τις μερες με την προσαρμογη του γιωργου..θυμαμαι ποσο παιδευοσασταν..χαιρομαι πολυ που τα πατε τοσο καλα πια!τα υπολοιπα..1-1 τη φορα που λεεικ η ψηλη! :lol::lol:

με γεια τα ρουχα! :D

κ εγω περιμενω περιοδο..μεσα σε ολα!

αα!ζηλια!εχω δει κ τον εβδομο κυκλο γκρεις ανατομυ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: στη νοβα!

επισης βλεπω κ το private practice εκει!αντιστοιχο περιεχομενο!αλλα το γκρεις κορυφαιο!

εγω με τον γιωργο ουτε να γραψω μια λεξη δεν μπορω!μου τραβαει ολα τα χαρτιακ τους μαρκαδορους! :shock::shock: οποτε κουτσα στραβα διαβαζω ο,τι μπορω μεσα στην ημερα,κατι λιγα το βραδυ,που ειμαι κομματια συνηθως κ τα υπολοιπα σε κανενα κενο στο σχολειο..ή αυτοσχεδιαζω μεσα στην ταξη,κυριως αυτο το τελευταιο κανω! :o:o:roll::roll:

αναστασια σπιτι ειμαι!παρε αν θες!αυριο..θα αω σχολειο!θα ψηφισουν για συνεχιση ή οχι καταληψης κ πρεπει να ειμαστε κ εμεις εκει..θα μπορουσα να ζητησω να μην παω..αλλα τοσες ημερες θα φανει καπως..οποτε αυριο θα τον παει ο χ. στον παιδικο κ θα τον γυρισει..η πεθερα;; :roll::roll: εγω αν προλαβω κ μας διωξει νωρις;; :roll::roll:

αφρο καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα βλέπω είτε από videobb ή megavideo αλλά έχω χρησιμοποιήσει και κάποια άλλα... Σου χρειάζονται και τουλ δύο γιατί μπορείς να δεις συγκεκριμένο χρόνο από το καθένα. Μετά από κάποια λεπτά σταματάνε και στου λένε ή να πληρώσεις για να βλέπεις απεριόριστα -σιγά μην πληρώσουμε κι όλας...- ή να περιμένεις 1 ώρα. Οπότε βάζεις το άλλο.... Και όταν σταματήσει και το άλλο ξαναβάζεις το πρώτο κι έτσι έχεις απεριόριστο λιώσιμο τσάμπα 8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναπηρα στον παιδικο!ειναι μια χαρα λεει ο γιωργος!εφαγε κ μεσημεριναο!μα καλ τί ωρα τα ταιζουν; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

α!αυριο θ αβαλω μπαμιες που ξερω οτι δε τις τρωει σιγουρα!αν μου φερουν παλι αδειο ταπερ,παει να πει οτι σιγουρα μου λενε ψεμματα!

μου ειπε να παω 12.30 να τον παρω..ελπιζω να μην ειναι παλι κλαμμενος.. :roll::roll:

θουλιτσα για το στρουμπουλο χερακι του παντελακου! :(:(:(:(:(

ειναι ενας αφρατουλης υπεροχος κ συντομα κ το χερακι θα ειναι καλα κ εσυ θα τα ξεχασεις!αυτα συμβαινουν..μα πού ν ατο φανταστεις οτι θ αγινοταν κατι τετοιο;περασε τωρα!

σισσακι καλημερα!η χαριλινα δεν πηγε παιδικο σημερα;

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ ναι ρε το Κλειώ είναι ωραίο και ταιριάζει με το Χαρά :lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

και εγώ πήτα το iPHONE, αλλά δεν λέω πόσο το πήρα γιατί μπορεί να είναι και ένας ελληνικός μισθός πια!!! :oops::oops::oops: .....άλλοι με 500 αγοράζουν εξοχικά, άλλοι τηλέφωνα και άλλοι είναι ο μηνιαίος μισθός.....μου έλεγε χθες ο άντρας μου ότι η σύζυγος ένος γνωστούς έιναι δικηγόρος σε εταιρία και ο μισθός?...... 12.000ευρώ :o:o:o:o:o συν τα 4.000 του άντρα, τα οποία για εκείνον είναι το χαρτζηλίκι!!!! :o:o:shock::shock::shock:

Ιουλία είδες ρε? άντε μια χαρά, μην ανησυχείς καθόλου, κάνει τον δύσκολο στην αρχή, αλλά μετά όλα καλά :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μέχρι να ποστάρω με πέταξε (ευτυχώς είχα κάνει κόπυ!)

Μέχρι να επανέλθω είχαμ την άφιξη της Μάγδας και τη ρεβυθοσυζήτηση! :P

Τα ρεβύθια δεν τα τρώω. Σήμερα έχω φακές και για άυριο θα φτιάξω γεμιστά ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!! :lol::lol:

Αναστασί Μπράβο!!!! ΑΥΤΟ ξέχασα!

Έγραψες στη Νατασσούλα οτι μόνο εσύ είσαι η σπαστική και οτι οι υπόλοιπες δε βαράμε!!

Ξέχασα λοιπόν να σχολιάσω:

"Ευτυχώς το κατάλαβες"!!! :lol::lol::lol::lol::x

Πάω να κάνω τις υπόλοιπες δουλείες μου για να φύγω! Θα τα πούμε από το σπίτι την ώρα που θα μαγειρεύω! :mrgreen:

Τζούλια είναι σπίτι το καμάρι το αρρωστούλικο! Αν και ήθελε να πάει στο σχολείο, δεν την έστειλα.

Αργυρώ! :lol::lol::lol: Ναι αλλα και τα δύο βγαίνου από το Χαρίκλεια! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μα να κοιμαται μονο 10 λεπτα αυτο το παιδι? :twisted: Ουτε να σας διαβασω δεν προλαβα καλα καλα. Τωρα τον εχω και παιζει στο καρεκλακι του μεχρι να αρχισε να γκρινιαζει παλι.

Αργυ ναι προχθες που ειχαμε την συναντηση στον παιδικο ξεχασαν να μας πουν για την φωτογραφιση την αλλη μερα και ετσι με πηραν την επομενη να την παω. Ολα τα παιδακια περιμεναν την Ειρηνη και μολις πηγαμε μαζευτηκαν και βγηκανε φωτο! Και εγω ηθελα να σου πω για την πανα της Ρ. και το ξεχασα. Βγαζε την εξω χωρις και να της λες να σου λεει καθε φορα που θελει. Εγω την πηγαινα οπουδηποτε για τσισα. Παντα εβρισκα τουαλετα. Αλλιως στα χορταρακια! Με γεια και το ιPhone βρε! Εξοχικο αγοραζες με αυτα τα λεφτα :lol::lol::lol::lol::P:P

Ιουλια σημερα ακουγονται καλυτερα τα πραγματα. Καθε μερα θα ειναι και καλυτερη θα το δεις. Την πεθερα την καταλαβαινω απολυτα...εχει κλειστει μεσα και θελει να κανει την ζωη της...

Συμπεθερα ποσες ωρες αφηνεις τον Αλεξ στον παιδικο? Πως τα πηγε σημερα?

Μαγδα πολυ χαιρομαι για την Μαρκελλιτσα!! Ολα συνηθιζουν στο τελος τελικα οσο δυσκολο και να τους ηταν στην αρχη!

Μαρια καλη αρχη με το διαβασμα!!

Αναστασια ειναι φοβερη η Αννυ! Χθες η Ε. εβλεπε που εβαζα το φαγητο στον φουρνο και μου λεει: Μπλαβο μαμα πολυ ωραιο το εκανες! :lol: Ντοινγκ!!!!

Οσο για τα κιλα προ Ειρηνης ημουν παντα 45-47. Μετα Ειρηνης πηγαινα μεχρι 48 και μετα Γιωργου πηγαινα μεχρι 50 το πολυ! Τωρα τελευταια με τρεχουν πολυ τα μικρα και επεσα παλι χαμηλα...τρωω τον αμπακο αλλα δεν μου μενει τιποτα :(

Διαβασα μεχρι την 40 τα υπολοιπα μετα!

Παω γιατι εχω ενα καρο δουλειες! Τα λεμε μετα! Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ! :lol::lol::lol: Ναι αλλα και τα δύο βγαίνου από το Χαρίκλεια! :P:P:P

το Κλειώ υπάρχει σαν Κλειώ και βγαίνει και από το Κλεονίκη!!!! από το Χαρίκλεια δεν βγαίνει βρε συ!!!....εκτός και αν το Βγάλει η Γωγώ!!! :lol::lol::mrgreen: ή βγαίνει?....για να μας πει το Μιτσάκη!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!

καλε πσα γραψατε?

Λουκια αν δεν περνα καλα μηπως να συζητησετε το θεμα με την πεθερα?

η καποια κοπελα να τον κρατα?

καποια φιλη που θα θελει εξτρα εισοδημα και θα εχει και παρεα?

ασε που δεν αθ ξυπνα απο το χαραμα!

δεν ξερω!

διαβαζω αυτα που γραφεις και σπαραζει η καρδια μου!

με τι διαθεση να πας μετα για δουλεια!

χμμμμ ΡΕΒΥΘΙΑ

οπως γραψατα τα κανω και εγω....πολλες φορες ξεχνω τη σοδα οποτε σκετο νερακι..ο οποιο αλλαζω!

αλλα ο Π. τα ρεβυθια τα θελει κοκκινα,....ενω εμενα μου αρεσουν λεμονατα!

Αφρο τι κανεις?

στο παιδικο δεν θυμαμαι εχεις ντουλαπα?

Χαρίκλεια απο που βγαινει?

ποιος θα το βγαλει μαλλον?

Γωγω?

Μαρια....φοβερη η μικρη!

κατι τετοια λεει και η Μ-Ι οποτε ...οσο κι αν θελεις να πεις μετα τα εχεις ξεχασει!

Λενακι εγω ειμαι η διπλη απο εσενα,,,,θες να σου δωσω λιγα κιλακια?

και οποια αλλη θελει φυσικα!

Σημερα νυχτα!

αυριο πανελληνια συγκεντρωση ολων των νοσηλευτων στο κεντρο!

θα παω πρωτα μια βολτα απο το ναο(χοντο σεντερ) να παρω κουραγιο και θα παω!

αν δεν βρω να αφησω καπου τη μικρη θα την παρω μαζι....φυσικα με καροτσι!

ποναει το στηθος μου!

νομιζω δεν χαλαρωνει..ακοαμ κα οταν θηλαζει!

ακομα να κανω το α-τεστ...ελπιζω να καταφερω την αλλη εβδομαδα...ελπιζω να μην απεργουν ολα τα μμμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κλειω βγαινει κ απο το κλεοπατρα! ;)

λοιπον!πηγα τον πηρα!εκλαιγε,αλλα λιγοτερο.ηρεμησε αυτη την φορα αμεσως μολις τον πηρα αγκαλια..

η δασκαλα μου ειπε πως ολα τα αλλα παιδακι απηγαν για υπνο κ την αιθουσα που παιζουν την καθαριζε η καθαριστρια..την ειδα,ο.κ.!αυτο το μισαωρο της καθαριοτητας,παιρνει τον γιωργο στην αιθουσα με τα βρεφακια κ εκεινου δςε του αρεσει καθολου κ κλαιει..θελει να παιξει στην αυλη,δε τον αφηνουν γιατι ολες οι κοπελες ειναι μου ειπε απασχολημενες κ δε γινεται να τον αφησουν μονο του..αυτο το μισαωρο ειναι που παω κ τον παιρνω..

αυριο της ειπα οτι θα κατσει παραπανω επειδη θα παω στη δουλεια κ αυτη ειπε ενταξει,θα δουμε dvd αν ειναι!αμαν πια με την τηλεοραση! :evil::evil::evil: εκτος αν εννοει το μισαωρο που κλαιει ο γιωργος μεχρι να καθαριστει η αιθουσα με τα παιχνιδια..αλλα κ η τηλεοραση σε εκεινη την αιθουσα ειναι..μαλλον δε τη γλιτωνουμε την τηλεοραση φετος! :evil::evil::evil:

επισης,κλασικα το ταπερ αδειο!κ το τοστ αφαντο!ο γιωργος λεει οτι εφαγε λιγο κ μετα ενα παιδακι το πεταξε κατω!κ οταν του ειπα μηπως ηθελεκ το παιδακι να φαει,μου ειπε οχι,το παιδακι ετρωγε μερεντα κ το ταιζε η δασκαλα με το χερι της!αντε βγαλε ακρη!κ επισης λεει οτι δεν εφαγε μεσημεριανο!αλλα ουτε πεινουσε για να φαει σπιτι..εκτος αν εφαγε βλακειουλες.. :roll::roll:

το θετικο ειναι οτι τον ειδα ψυχολογικα καλυτερα..μακαρι να ειναι η αρχη της προσαρμογης..αυριο επιτηδες θα τον αφησω ως τη 1.30..ελπιζω να μη ταραξουν το παιδι με τηλεοραση για ωρες! :shock::shock:

φυσικα θα παρω τηλ.το πρωι!

φιλια κ συγγνωμη που συνεχιζω να σας πρηζω :oops::oops:

βικυ δεν ξυπνα απο το χαραμα !κατα τις 9 θα τον πηγαινει ο χ. κ αν,που αποκλειεται,ξυπνησει πιο αργα,θα περιμενει το παιδι να ξυπνησει,ή μαλλον το παιδι θα ξυπνησει τον χ. :lol: ,για να φυγουν..

η πεθερα μου ειχε προτεινει το θεμα κοπελας..αλλα ελεγα οτι απο το να πληρωνω για να ειναι σπιτι,ας πληρωνω κ να ειναι με αλλα παιδακια..θα δω πώς θα παει η προσαρμογη κ θα αποφασισω..

καλο προσκυνημα στο ναο αυριο! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις με πήρε ο Γ είναι στη μαμά μου και κάποιος προσπάθησε να κλέψει το ποδήλατο του που το είχε κλειδωμένο στο πάρκινγκ και τον είδε και τον έπιασε και τώρα περιμένει το 100 :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ σικαγο γιναμε!

ο Γ. ηταν εκει?

ειναι πολυ συχνο το φαινομενο κλοπης ποδηλατων...απο τα παιδικα εως τα πολυ πολυ ακριβα!

γενικα το θεμα των κλοπων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...