Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Σισσιώ αυτόν τον Κρητίκαρο ψάχναμε και εμείς όταν πήγαμε Κρήτη να βγάλουμε φωτό!!!! :lol::lol::lol::lol: και τον βρήκαμε φυσικά, στο Ρέθυμνο, ντύνεται έτσι για τους τουρίστες για ν αβγάζουν φωτό!!!! :roll::roll:

Αφρο πολύ ταλαιπωρία ρε συ, αλλά τουλάχιστον έκανε και κάτι ο Κ. εκτός από το να γράφει στο φέις!!! :P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξέχασα να σας πω ότι η Ρ. είναι όλη μέρα με το βρακάκι και κάποιες φορές μου λέει πάω να κάνω πιπί :roll::roll::roll::roll: πάει τουαλέτα, κάνει δεν κάνει δεν ξέρω γιατί χτυπάει το καζανάκι, αλλά και΄να μην το χτυπήσει δεν μπορώ να καταλάβω αν έκανε!!! :?

κάτι πρέπει να κάνει γιατί από 12.30 μέχρι τις 17.30 πήγε τουαλ. και δεν είχε ατύχημα....δεν θα έκανε λέτε? ....φοράει πάνα όταν βγαίνουμε έξω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα γραψει στο φεισ το "μα δεν θα κοιμηθει επιελους" οσο μουκριζε ο μικροσ .....μετα πηγα μεσα για να τον βλεπω και απαντησε η θεια μου ...ε το ειδε ο Κ και εγραψε ....νομιζε οτι κοιμηθηκα και εγω ...ο Κ δεν εχει ιδεα απο φεισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίααααα πολύ γέλιο με τον καφέ... :lol::lol::lol: Αντε ρε θα δεις θα συνηθίσει το αγοράκι σου... :lol::lol::lol: Α, χθες νομίζω με ρώτησες πως θα βγάλουμε την μπέμπα.... :roll::roll::roll: Δίνω μάχη με το Γ. να μη βει Δημητρα..Όποτε το συζητάμε,αρπαζόμαστε... :?:?:? Αλλά του σπάω τόσο πολύ τα α...... που απορώ πως με αντέχει...Εγώ του λέω ότι δε γουστάρω να πάρει το όνομα του πατέρα του γιατί και δεν τον πάω και γιατί δε μου αρέσει σαν όνομα και γιατί είναι άδικο να βγει ο πατέρας του κι όχι η μανα του...Χαρα δηλαδή...Αυτή μου μεγάλωσε την Ιω και αυτή μεγαλώνει τώρα μαζί με τη μαμά μου την μπέμπα...Αυτή κάνει τα πάντα για εμάς...Σκίζεται.... :roll::roll: Αδικο δεν είναι;;;Και μου λέει ότι έχω δίκιο και να δώσουμε και τα δυο... :evil::evil::evil: Εγώ δε θέλω και τα δυο...Μια μέρα που δεν άντεχε άλλο τη μουρμούρα μου, μου λέει ¨Οκ, δε δίνω το όνομα του πατέρα μου..Βγαλτην όπως θες..." :roll::roll::roll: Αλλά πολύ νευριασμένα.... :roll::roll::roll::evil::evil::evil:

Αφροοοοοο όντως επεισδιακό βράδυ... :roll::roll: Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένεις αυτα... :lol::lol: Κι εμείς ένα βράδυ πάνω κάτω τα είχαμε...Έβηχε συνέχεια η Ιω, ξύπνησε κι έκλαιγε, ξύπνησε και το μωρό και μας πήρε 2 ώρες μετά μέχρι να ξανακοιμηθούν... :?:?:?:?:?:?

Αρτζι το τέλος για τα ακίνητα λες;;;Δεν θα είναι μηνιαίο..Ετήσιο θα είναι.. :twisted::twisted::twisted: Και ενώ έλεγαν μόνο για 2 χρόνια, τελικά θα είναι μόνιμο το μέτρο.... :evil::evil::evil::evil: Τους πούστηδες... :evil::evil:

Ρε κορίτσι όλο θέλω να σας ρωτήσω και όλο το ξεχνάω....Έχω φοβερή τριχόπτωση....Τούφες ολόκληρες μου φεύγουν...Οκ, έχω πάρα πολλά μαλλιά, αλλά χάνω επίσης πααααρα πολλά...Συνέχεια τρίχες μου μαζεύω..Αφηστε όταν λούζομαι.... :?:?:? Από το θηλασμό είναι ε;;;Τι να κάνω;;Καμία συμβουλή;;;;Να πάω σε δερματολόγο;;;; :roll::roll::roll:

Α, συμπεθέρα επειδή μου την είπες χθες... :twisted::twisted::twisted: Δεν πρόλαβα τα νέα βιβλία, αλλά κι εμείς μαθαίναμε ολόκληρες προτάσεις..Να ένα τόπι. κλπ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν τα θυμάμαι πια..Και ναι...Μεχρι τα Χριστουγεννα είχαμε μάθει να διαβάζαμε... :?:?8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη να κανεις ,σε ενα μηνα θα σταματησει σε σενα ...μεχρι τον εκτο ειναι .

εσυ εχεις και πολλα τι να πω και εγω που εχω λιγα και βλεπω τουφες να φευγουν :lol::lol::lol::lol: εχ γεμισει φυτρες ...ορμονικο ειναι οχι λογο θηλασμου ,στην εγκυμοσυνη δεν πεφτανε οσες επρεπε και τωρα κανουν αποσβεση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη να κανεις ,σε ενα μηνα θα σταματησει σε σενα ...μεχρι τον εκτο ειναι .

εσυ εχεις και πολλα τι να πω και εγω που εχω λιγα και βλεπω τουφες να φευγουν :lol::lol::lol::lol: εχ γεμισει φυτρες ...ορμονικο ειναι οχι λογο θηλασμου ,στην εγκυμοσυνη δεν πεφτανε οσες επρεπε και τωρα κανουν αποσβεση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Αφρο αλήθεια;;;; :o:o:o:o:o Θα σταματήσουν λες;;;;;Δεν αντέχω άλλο...Αν δεν είχα τόοοοοοσα μαλλιά θα είχα μείνει καραφλή...Για φύτρες ας μη μιλήσουμε καλύτερα....Το μέτωπο μου σε λίγο θα γίνει ένα με τα φρύδια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ όλες οι γυναίκες μετά την γέννα χάνουν τ μαλλιά τους, αυτές που δεν θηλάζουν έχουν τριχόπτωση στον 2ο μήνα και αυτές που θηλάζουν από 4ο μέχρι 5ο αρχίζει.....και εγώ έτσι ανησυχούσα και έψαχνα στο νετ να βρω άκρη και πέτυχα άρθρο της Αγλαϊας που το εξηγούσε ;) ....βάλε και έξτρα πέσιμο εξαιτίας του φθηνοπώρου!!!! ;)

Η Δημητρούλα τι κάνει σήμερα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

ιουλια μη στεναχωριεσαι για το μικρο. κ μη σκεφτεσαι οτι θα ηταν καλυτερα ΑΝ δεν πηγαινε παιδικο

κλπ κλπ. απο τη στιγμη που παει παιδικο μην του μεταδιδεις το οποιο αγχος η ανασφαλειες εχεις

κ εγω ειμαι κατα των παιδικων, το εχουμε συζητησει αλλωστε, αν κ πιστευω οτι θα ζοριστω πολυ φετος που θα εχω κ τον μπεμπη αλλα το προτιμω..

συμπεθερα για τα μαλλια κ εμενα μεχρι 6-7 μηνων μου επεφταν πολυυυυυυ πολυυυυυ ομως

κ εχω κ λιγα μαλλια κ φαινοταν πολυ

για τα βιβλια που λες, τα πρωτα 20 μαθηματα ηταν γραμμες κυκλοι κλπ

κ μετα μαθαιναμε τα γραμματα κ συλλαβες ΟΧΙ λεξεις ολοκληρες κ προτασεις, δεν τα θυμασαι καλα..

η μεθοδος που ακολουθειται τωρα με τα βιβλια ειναι εντελως διαφορετικη απο πριν, ειναι ολιστικη, στηριζεταιθ δηλ στην ιδεα οτι το παιδι πρωτα μαθαινει ολη τη λεξη κ μετα ενα ενα τα γραμματα κλπ

επισης στειλε μου ρε το μπολερο!! εχω ενα γαμο σε ενα μηνα κ δεν εχω τι να βαλω απο πανω!! :lol::lol::lol:

τονια παλι στον υπνο μου σε ειδα!!!!! :lol::lol::lol: εσενα κ την ατζελινα τζολι!!! :lol::lol::lol:

αφρο δυσκολο βραδυ ε??

αναστασι η αννυ πρεπι να εχει πολυ γελιο με αυτα που λεει!!! το μαναρι μου!!

σημερα αν δεν εχει γεννησει ακομα η αγγελικη εχω γυναικολογο!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο...αααααααααχχχχχχχχχχ!!!!!τελικα τι ωρα κοιμηθηκες;;;;

Αργυρω χθες τον ξανααφησα 5 με 7 το απογευμα και μας πηγε μεχρι 11+.Σημερα δεν εχει...5 με 6 το πολυ θα τον αφησω.θα ειναι και η μητερα μου εδω και θα με βοηθησει και με τα 2!!! :)

Γωγω σου απαντησαν τα κοριτσια.Στον 6ο μηνα μετα τη γεννα κορυφωνεται η τριχοπτωση.

Εγω ειχα παει σε δερματολογο.Δε μπορουμε λογω θηλασμου να παρουμε κατι.

Προσεχε τη διατροφη σου και υπομονη.

Ααααα παρε και κανα σουιφερ για να μαζευσεις τις τριχαρες!!! :lol::lol::lol:

Ιουλιαααααα :lol::lol::lol: Καλα και εγω εχω φυγει απο καφετερια γιατι το ξεχασα.

Μια φορα ομως ειχαμε φυγει απο ενα κλαμπ που ειχαμε παει με τραπεζι :oops::oops::oops: ..την αλλη μερα ομως πηγε η κολλητη μου η Μαρια και τα εδωσε τα λεφτα στο γκαρσονι.

Επισης σε κατι μπουζουκια (Ρεμος -Ρουβασ) ειχαμε παει ουισκι απο το σπιτι μας και γεμιζαμε τα ποτηρια κατω απο το τραπεζι...Μα τι μαλακιες καναμε???? :?::?::?:

Σισσακι καλημερα κουκλιτσα μου...η Ερη κατι δεν ελεγε οτι θα εκανε γενικη και θα ετοιμαζε τα γενεθλια της και του Β;; μαλλον για αυτο χαθηκε. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Δημητρούλα τι κάνει σήμερα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::-p

Αρτζι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Καλά είναι...Έχει λίγο βηχάκι, αλλά καλάαααααα......

Ρε συμπεθέρααααα τι λες;;;;;;;Εγώ θυμάμαι τη γλώσσα με το τοπι, το παπί κλπ....Όχι λέξεις ΚΑΙ προτάσεις αμέσως....Συλλαβούλες και γραμματάκια..Κάθε μέρα μαθαίναμε από ένα γράμμα και τις συλλαβές...Αλλά σίγουρα μέχρι τα Χριστούγεννα διαβάζαμε...Θυμάμαι παίρναμε τον β τόμο της γλώσσας... :roll::roll::roll::roll: Τόσο έξω πέφτω;;;; :roll::roll::roll:

Κι επειδή μου τη λες, ψάξε να δεις τι φορέσεις από πάνω στο γάμο....Ξέχνα το μπολερό.... :lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θυμαμαι αυτο....

"Να και ο Ηλιας ο γαλανοματης

πιλαλα σαν αλογο

Ηλια στοπ ελα στην παρεα μας"

Και το καναμε σχετικα στην αρχη της Α δημοτικου....

φοβερο κειμενο..με ουσια..δε μπορειτε να πειτε.... :lol::lol::lol::lol:

Γωγω δε μπορεις να φανταστεις τι σουργιελιες εκανα... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό με το μπουκάλι είχαμε σκεφτεί και εμείς να το κάνουμε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: η τριχόπτωση δεν έχει να κάνει με τον θηλασμό πάντως!!! :!:

πήρα να πάρω τον Λ. από το σχολείο με το αυτοκίνητο!!!! :D:D:D και καλύτερα δλδ γιατί ο ταχυδρ. ήρθε 11.15 και αν πήγαινα με τα πόδια πάλι δεν θα μας έβρισκε!!!....μου έδωσε το καινούργιο μου iPHONE :D:D:D:D:D

αλλά κορίτσια απλά δεν είχα την δύναμη να πάω με τα πόδια, πολύ κούραση μιλάμε, έχουμε και την σκάλα.... :?

Ιουλία ήθελα να συμπληρώσω ότι αν του λες πάμε βόλτα και αντ΄αυτού πάτε σχολείο θα κλονιστεί η εμπιστοσύνη του προς εσέ!!! :roll::roll::roll::roll: 1000 φορές η αλήθεια όσο πικρή και να είναι!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγώ δεν θυμάμαι τι έκανα στο δημοτικό!!!! :roll::roll::roll:

Παναγιώτα δοκίμασε αυτό που σου είπα βρε και αν είναι δυνατόν απέφευγε να τον κοιμίζεις τόσο αργά (στις 17.00!!!) :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η τριχοπτωση θα γινοταν ουτως η αλλως..απλα λογω θηλασμου δεν μπορεις να κανει αγωγη με κορτιζονη ας πουμε...

εγω πηγα σε μια δερματολογο που παρολο μου ειπε οτι ειναι αλωπεκεια λοχειας θα μου εδινε θεραπεια με κορτιζονη...αλλο θεμα κουβεντας ομως αυτο.

εγω τη θεραπεια δεν θα την εκανα....

Ρε Αργυ δε θελει να κοιμηθει νωριτερα...αφου κοιμαται και 11μιση με 1μιση...να επεμβω και εκει λες??? :?::?::?:

Τελικα πηρες το αμαξι;;;δεν πιστευω να το γρατσουνισες;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα πηρες το αμαξι;;;δεν πιστευω να το γρατσουνισες;;; :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι ρε το τιμόνι με την παλάμη μου!!!! :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

μπορείς να αλλάξεις τον πρώτο υπνάκο, να τον βάζεις για ύπνο στις 13.00, ας κοιμάται ένα 2ωρο....μετά δεν θα κοιμάται ξανά στις 5!!.....απασχόλησέ τον, παίξε μαζί του.....ή κάνε υπομονή μέχρι να χρονίσει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη χρονια πολλαααααααααααααααα! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

θυμαστε τι καναμε στην Α δημοτικου?

εεεεεεε καμι ασχεση αυτα που κανουν τωρα!

που να δειτε την τριτη!

πολυ φορτωμενο το προγραμμα τους ρε γμτ!

κοιμηθηκα και το παιδακι μου δεν με ενοχλησε καθολου!

ξυπνησαμε στις 12!

εμεις λεμε παντα την αληθεια που παμε!

τις πιο πολλες φορες πιο νωρις και δεν εχουμε κλαματα!

στο λυκειο απεναντι εχουν καταληψη!

τους λογους δεν ξερω!

τα βιβλια?

γινεται χαμος!

τοσα λιγα παιδια πως κανουν τση φασαρια?

Παναγιωτα που ειναι η εκκλησια?

Αφρο....επειδοσδιακη νυχτα!

Δημητρουλα...στειλε τη γυναικα και απο εδω!

ΘΤΑΘΑ....εχετε καφε?

Γωγω τελικα τι ονομα θα βγαλετε?

βγαλατε αποφαση με τις δημοκρατικες σου συμπεριφορες?

οσο για την Ιω ...εχουν πολυ φαντασια...

η Μ-Ι ειχε φανατστηκη φιλη, δασκαλα, σχολειο.

ακομα και τωρα μας λεει οτι κανει τα μαθηματα της και να μην την ενοχλουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορείς να αλλάξεις τον πρώτο υπνάκο, να τον βάζεις για ύπνο στις 13.00, ας κοιμάται ένα 2ωρο....μετά δεν θα κοιμάται ξανά στις 5!!.....απασχόλησέ τον, παίξε μαζί του.....ή κάνε υπομονή μέχρι να χρονίσει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αυτο προσπαθησα να κανω και εκλαιγε με μαυρο δακρυ :(:(

ΥΠΟΜΟΝΗ :lol::lol::lol::lol:

Ναι καλε, η ΘΤαΘα εχουνε καφε ..δεν εισαι μελος στο φεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..ηρθαμε..

ειμαι πολυ προβληματισμενη..παρελαβα ενα παιδι που ελιωσε στο κλαμμα,τον ακουγ απριν μπω μεσα.. :(:(:shock::shock::shock::shock:

μου ειπαν οτι επαιζε μια χαρα,οτι εφαγε οοολοτο φαγητο,αδειο ηταν το ταπερ :shock::shock: κ οτι αρχισε να κλαιει ενα τεταρτο πριν παω,επειδη τα αλλα παιδακια πηγαν για υπνο κ εμεινε μονος.. :shock::shock::(:(:(:(

μιλαμε πολυ κλαμμα..πρηστηκαν τα ματακια του..

μα τί στο καλο γινεται;;

αυριο θα τους πω να τον βγαζουν στην αυλη να παιζει ή να παιζει καποια μαζι του..κ επιτηδες θα παω λιγο πιο αργα να δω..αν τον ξαναδω ετσι..θα το ξανασυζητησω μαζι τους..

παντως εδω δεν τρωει τωρα,αρα μαλλον εφαγε οντως εκει :roll::roll: ,αλλα ρε κοριτσια ειμαι πολυ δυσπιστη σε οσα μου λενε..

θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύχρονη κι ευτυχισμένη :D:D:D:D

Παναγιώτα καλώς να δεχτείς την μανούλα σου

Εγώ το μόνο που θυμάμαι από την α δημοτικού είναι "Λόλα να ένα μήλο"

Ιουλία γιατί είσαι τόσο δύσπιστη και καχύποπτη?

Το κλαμα είναι φυσιολογικό 2η μέρα είναι ακόμα, περίμενε να περάσει καμιά βδομάδα και βλέπεις.

Και θα συμφωνήσω με την Αργυρώ δεν πρέπει να του λές ψέματα. Όχι δηλαδή θα πάμε βόλτα και να τον πηγαίνεις σχολείο, να του λές από την αρχή ότι θα πάτε σχολείο γαιτί η μαμά πρέπει να πάει στην δουλειά και μόλις σχολάσει θα έρθει να σε πάρει.

Αργυρώ δεν ξέρω για το στόμα που μυρίζει το πρωϊ, και του Μιχάλη μερικές φορές μου μυρίζει αλλά όχι καθημερινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ευχαριστώ για την απάντηση.....μόνο εσύ μου απάντησες :YMHUG::YMHUG::x

η ερώτησή μου περασε στα ψιλά :(:roll::roll::roll::roll::roll:

Ιουλία τον ρώτησες γιατί έκλαιγε?! τι σου είπε?

περίμενε λίγο ακόμη, κάνε όπως είπες για αύριο....σιγά σιγά θα συνηθίσει ή θα καταλάβει ότι όταν μεγαλώνουμε πάμε σχολείο και μαθαίνουμε πραγματάκια....η μαμά δουλεύει, ο μπαμπάς δουλεύει, η γιαγιά δουλεύει και είναι καλό να παίζει με τους μικρούς συμμαθητές του!!! :!:

πάντως αν σκεφτείτε θα πρέπει να είναι δύσκολο γι ατα παιδάκια μια τέτοια αλλαγή, από την αγκαλιά της μαμάς ή της σπιτικής θαλπωρής να πηγαίνουν σε ένα άλλον χώρο "μόνα" τους!!!! :? και να προσπαθούν να προσαρμοστούν στο περιβάλλον!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παναγιωτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ γελασα με τα μπουζουκια κ τα μπουκαλια!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ιουλια κοριτσακι μου, μη νιωθεις ασχημα κ μην εισαι δυσπιστη, δε βοηθας τον εαυτο σου ετσι..

ειναι πολυ αρχη ακομα, δεν εχει προσαρμοστει, θελει το χρονο του οπως ολα τα παιδακια

κ θα συμφωνησω κ εγω με την αργυρουλα κ την νατασα οτι δεν πρεπει να του λες ψεματα, να του λες οτι θα πατε στον παιδικο κ τερμα, μην το πολυσυζητας μαζι του

ουτε στη διαρκεια της μερας μην το συζητατε, του δειχνεις οτι ειναι κατι πολυ μεγαλο κ σημαντικο κ τον απασχολειο κ αυτον πολυ, δε χρειαζεται

ο γιωργος σου ειπε γιατι εκλαιγε?

κοριτσια τωρα βαριεμαι να σας εξηγω για τα βιβλια, δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που καναμε εμεις παντως

μωρη συμπεθερα στειλε σε λεω το μπολερο!!!! θα πουντιασω!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...