Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια εγώ πήγα γιατρο σήμερα το μεσημέρι όλα καλά με το μωράκι μας! Είμαι 22 εβδομάδων σήμερα κ το μωράκι 467γρ! Η πίεση μου καλή κ έβαλα 1.5κιλο σε αυτό το μήνα… σοκ γιατί έχει μερες π θέλω να τρώω το ψυγείο 😂 Θα με ξανά δει σε 4 εβδομαδες κ μου εγραψε καμπύλη κ αλλες αιματολογικές π θα τις κάνω λιγες μερες πριν το ραντεβού 
    • Κορίτσια εγώ πήγα γιατρο σήμερα το μεσημέρι όλα καλά με το μωράκι μας! Είμαι 22 εβδομάδων σήμερα κ το μωράκι 467γρ! Η πίεση μου καλή κ έβαλα 1.5κιλο σε αυτό το μήνα… σοκ γιατί έχει μερες π θέλω να τρώω το ψυγείο 😂 Θα με ξανά δει σε 4 εβδομαδες κ μου εγραψε καμπύλη κ αλλες αιματολογικές π θα τις κάνω λιγες μερες πριν το ραντεβού 
    • Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου τότε!!! Μακάρι η γιατρος αυτή να είναι πιο προσιτή κ να δίνει περισσότερη σημασία ❤️  το ότι δεν το νιωθεις το ίδιο μην σε ανησυχεί ισως είναι κ η ιδέα σου δεν επηρεάζει κάπου στην κινητικότητα του στο λεω εγώ που είμαι παθών προεκλαμψιας… στειλε μας τα νέα σου κορίτσι μου ❤️❤️
    • Εγώ το predictor το εμπιστεύομαι. Η εξάτμισης θεωρητικά αν βγει βγαίνει πιο μετά. Βρε πήγαινε για μια χοριακη.. Πιστεύω πως είσαι έγκυος!!
    • Πάντως κορίτσια έχει 3-4 μέρες που παρακολουθώ ένα φόρουμ εδώ που είμαι, μου είναι λίγο δύσκολο γιατί δε μιλάω άπταιστα τη γλώσσα, αλλά μου χρειάζεται γιατί έχω προφανώς απορίες με το σύστημα εδώ κτλ.  Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι είμαστε 30 κοπέλες στο θέμα για τα μωράκια Ιανουαρίου, και, εκτός από 2-3, όλες οι άλλες συμφωνούμε ότι τα συμπτώματα έχουν φθήνει σημαντικά απ την 9η εβδ κι έπειτα. Αυτό κάπως με καθησυχάζει κι εμένα που φοβήθηκα κάπως τις προάλλες, και είπα να το μοιραστώ κι εδώ ❤️ Επίσης μιλάνε ήδη για το που να κάνουν babymoon και τις στέλνω Ελλάδα! Για πείτε πιο ελληνικό νησί έχει ανάγκη να κάνω την προπαγάνδα μου 🤣🤣🤣 αν και τις συμβούλευσα ήδη να προτιμήσουν μεγάλα νησιά όπως η Κρ΄ήτη για να έχουν υποδομές αν χρειαστεί κάτι, γιατί ποτέ δε ξέρεις στην εγκυμοσύνη!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...