Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Ναι ναι ειναι η μαμα εδω για αυτο!!!! :lol::lol::lol:

Ελα καλε ναι!!! :D:D οποια μερα σε βολευει..μονο φασινα εχω αυτη τη βδομαδα.

Φευγεις για το χωριο???

Αααα ..ρε η πικραγγουρια η πεθερα μου σας εκανε σουτ??? :lol::lol::lol: Τσ τσ τσ..μα τι φιλες εχω??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ομορφες!!!! :D

Θουλακι εχω περασει κι εγω τετοιες μερες ουουου!!!!! να λεω να ερθει καποιος να τα παρει και τα 2!!!! :?

Ρε συ κι ο Αλεξ τα ιδια μου κανει..εχθες αλλαξαμε 3 βρακια γιατι πηγαινε τουαλετα εφοσον του ειχαν φυγει λιγα πρωτα στο βρακι..τη πρωτη δε λεω τιπποτα τη 2η τιποτα, εκαποια στιγμη που ενω τον ειχα ρωτησει πριν απο 5' και δεν ηθελε να παει,ξανακατουρησε το βρακι του τα χωσα κι εγω κι ας ξερω οτι δε πρεπει να τα μαλωνεις για το κατουρημα! ε μα γυριζει το ματι μου κι εμενα!!! :twisted:

Αντε πλησιαζει ο καιρος να κατεβεις!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Βενακι πηγε 11400 ο Φιλιππος;;;;;;;; μπραβο ρε!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Νατασακι να το κοιταξεις αυτο με το τσιμπουρι μη τυχων κι εχει μεινει τιποτα μεσα και θελει καθαρισμα... :?

Και μην εισαι υπερβολικη βρε παιδακι μου...τι πειραζει αν κανει πουρα η γυναικα;;;; στο χασισι ναι να το καταλαβω!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Βικυ πολυ μαλακω η τυπισσα!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μαρη Αφρο ξεχασες το δωρο του πατατουλη;;;;;;;εσυ εισαι χειροτερη απο μενα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα καλο μπανιο σημερα τυχερουλα!!!!! :P

Παναγιωτα πικραγγουρα;;;;;;;;; :)):)):)):)):)):)):)):)) καλο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!

Παναγιώτα περιμένουμε λεπτομέρειες από βάφτιση :D:D:D

Θούλη :cry::cry::cry: είναι δύσκολα αλλά εσύ θα αποζημιωθείς στο τέλος θα δεις ;)

Αναστασία αν λαμβάνεις θυμάμαι που είχες πάρει κάτι φορέματα από μπουλντόζα. Καλά??

Ρε σεις όλο και κάποιος Λαρισαίος είναι στη Σαλονίκη δεν είναι και μακρυά

Τόνια φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ειχα ενα ψιλοχαλια βραδυ...με στεναχωρεσε πολυ το θεμα τσισα...δε μπορουσα να κοιμηθω...

το πρωι σηκωθηκε κατουρημενος..τεσπα το βραδυ το καταλαβαινω...

πηγα σχολειο ειπα στη γραμματεα αν γινετε να ξανα αλλαξει κ με λεει παλι?κ λεω να γτ εχουμε ατυχηματα πολλα κτλ κτλ(μεταξυ μας ξερω οτι δε φταει σε αυτο ο παιδικος αλλα ειπα μπας κ παμε σε μεγαλυτερη ταξη :P:P:P )κ λεει μιλαει? :shock::shock: φυσικα λεω..ε θα δουμε...απ τη μια στεναχωριεμαι που γινομαι σπαστικια απ τη αλλη χεστηκα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: 3800 περνουν :twisted::twisted::twisted::twisted:

το ειπα κ στη δασκαλα τη ξινη..εε εδω λεει οταν παμε για τσισα κανει κατευθειαν κτλ κτλ κ καλυτερα ειναι να μη αλλαξει ταξη τωρα :roll::roll::roll:

ααααααααααααααα ειδα κ τη δασκαλα φαντασμα :twisted::twisted::twisted::twisted:

αν ειναι αυτη ειναι μια κοπελα που τη εχω κ δει κ εκκλησια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τεσπα..παω μετα στο κεντρο υγειας για αλλαγη στο μικρο...

με λενε 5 ευρω θα πληρωσω..λεω κ αλλες φορες που ηρθα δε με ζητησαν..ε σηκωθηκα κ εφυγα..για μια αλλαγη 5 ε?????????????????θα παω το απογευμα οδοντιατρο,,ειναι κλη φιλη..θα μου το κανει αυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

χαλια βραδυ..

ο μικρος δεν κοιμηθηκε καθολου κ εκανε πυρετο..37,8 μετρησα πριν λιγο..ακομη δε δινω τιποτα..αλλα καιει..

τωρα κοιμαται,κοιμαται,ξυπναει,ετσι παει σημερα..φυσικα δε τον εστειλα παιδικο..

ποσο στεναχωρεθηκα..στο κεφαλι μου ολο ενα μπερδεμα..

εχω κ εγω ταση για εμετο κ ποναει το κεφαλι μου..κ αυριο πρεπει να παω σχολειο..ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Προσπαθω απο το πρωι να βρω χρονο να σς γραψω...ξεκινησα 2 φορες ομως δε γινεται.Πρεπει να ειμαι συνεχεια κοντα της,να παιζουμε κ να φιλομαστε!μονο ετσι καταφερα να την κανω να σταματησει να τα κανει πανω της,....Μαρτυριο αυτες οι μερες...Εχω κ αλλα θεματα που με αποτελειωνουν.

Μαρια δεν παραγγειλα απο μπουλντοζα.Απο ασος.

Σας φιλω.Ελπιζω να μπω στην παρεα το βραδυ...και ελπιζω να ειστε κ εσεις εδω!Εχω κοιμηθει μονο 4-5 ωρες σπαστα οποτε μαλλον θα λιωσω το μεσημερι-αν καταφερω να ΜΗΝ σκεφτομαι!

Θουλη σε νιωθω(για τα τσισα).Κ εγω στενοχωρεθηκα πολυ...Αλλα σκεψου πως ολα τα αλλα στη ζωη σου ειναι οκ! ;) Και ΝΑΙ εισαι δυνατη κ αυτα ειναι λεπτομερειες που θα εξαφανιστουν σε λιγους μηνες(αντε χρονια!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;;;

εμει ςεχμμμ...ας τα λεμε καλα.

Ο φοφος ακομα με ιωση..μολις χτες ηταν η πρωτημερα που δεν ανεβασε πυρετο...παιδικο θα ξαναπαει τεταρτη ομως...ουτε θυμαμαι σε ποια σελλιδα σταματησα το διαβασμα

Σας φιλω ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωππ τι εγινε σημερα και επεσε σιγη ιχθυος;;;; :roll:

Θουλακι 5ε για μια γαζα και λιγο μπενταντιν;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Νομιζω οτι ειναι καλυτερα να ειναι με μεγαλυτερα παιδακια ο Θοδωρης και απορω γιατι απο την αρχη τον εβαλαν στο βρεφικο εφοσον και τα 2,5 εχει κλεισει και πανες εχει κοψει...

Ζηλεια ρε συ ειναι..εγω του εχω πει οτι τον παω σχολειο και παω στη δουλεια για να μη με ανεμιζεται στο σπιτι με το μωρο... κι οταν παω το μεσηνερι να τον παρω αν εχω και τη μικρη μαζι του λεω οτι περασα απο το σπιτι να παρω τη μπεμπα γιατι ηθελε να δει το σχολειο σου και αλλες τετοιες μπουρδες! :roll:

Χρυσα ακομη αρρωστουλης ε;;;; εσας σας χτυπαει και στα αυτια ρε γαμωτο... :?

Ιουλια μου τη τσιμπησε τη πρωτη ιωση κιολας;;;; :? δυστυχως η πρωτη χρονια ετσι παει με τις ιωσεις... :?

Περαστικα του!!!

Αναστασι μη σε στεναχωρει ρε βλακα το θεμα με τα τσισα!!!ειναι πολυ μικρη ακομη.αλλα παιδακια στην ηλικια της Αννυς ουτε κατα διανοια!!! ;) τι εγινε ομως πουλακι μου και εισαι ετσι;;; :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε????????????

καλα οσες ξερετε να ανοιγετε φυλλο σας παραδεχομαι..ανοιξα να κανω τυροπιτα κ με το ζορι επιασε το ταψι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ ειναι κ με τρυπες :lol::lol::lol:

ερη εσυ να φανταστω το ακνεις στη πλακα ε? :roll::roll::roll:

ο μικρος παιδια απο ζηλια τα κανει..στανταρ..πηγα σημερα να τοπαρω απ το σχολικο κ με ελεγε..μανουλα με τα δυο χερια κανε με αγκαλια :cry::cry::cry::cry::cry:

τι ζορια τραβαει κ αυτο :cry:

τονια πως παει ο αλεξ με το σχολειο?για πες

ιουλια καλυτερα ο γιωργακης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Δε σας έχω διαβάσει...Είμαστε οικογενειακώς άρρωστοι...Κορίτσια ειλικρινά σας μιλάω...Είμαι έτοιμη να πάω να αγοράσω ξένο γάλα, να μπουκώσω τη μικρή...Δεν αντέχω άλλο...Θηλάζει αμέτρητες φορές...Κοιμάται ελάχιστα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα...Κάνει κάτι ωράρια..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ούτε νεογέννητο να ήταν....

ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!τι κάνετε?περαστικά στα μωράκια ,ευχομαι γρήγορα καλά,μετά τη φώτο της Ρέας λέω να σας βάλω το δικό μου γυφτάκι που μόλις αποκοιμήθηκε στο πάτωμα!!!

post-15599-13873937805167_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου θα σου πω πόσο έχει κοιμηθεί από χθες μέχρι σήμερα.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Κοιμήθηκε χθες ένα 4ωρο μέσα στη μέρα.....Το βράδυ την έβαλα για ύπνο 9.30, ξύπνησε 12.30 :o:o , 3.30 και 6 οριστικά..... :o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και από τις 6 το πρωί και ενώ η ώρα είναι 4.30 έχει κοιμηθεί σκάρτες 2 ώρες σπαστά.... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Την πεθερά την έχω, αλλά δεν μπορεί ούτε να θηλάσει τον ποντικό μου ούτε ξυπνάει τη νύχτα ούτε μπορω να της φορτώνω το μωρό αν δεν κοιμάται για να κοιμηθώ εγώ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ντρέπομαι.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης τόσες φορές μες στη νύχτα δεν ξύπναγε ούτε νεογέννητο...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Οκ είναι αρρωστούλα, έχει μιξούλες και βήχα, αλλά το ζήτημα είναι ότι δεν γκρινιάζει....Ξυπνάει και κάθεται και μιλάει μόνη της και με το που με βλέπει ξεκαρδίζεται στα γέλια..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν ξέρω τι να κάνω...

Ειλικρινά αν δε φοβόμουν μήπως ξυπνήσει την Ιω τόσες φορές που ξυπνάει πλέον τη νύχτα, δε θα τη θήλαζα.... :twisted::twisted::twisted: Θα την άφηνα να κλάψει.... :roll::roll::oops::oops::oops: Μα 3 φορές;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τώρα την πήρε ο ύπνος στην κούνια που πάει πέρα δώθε.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτααα τι όμορφο γυφτάκι είναι αυτό;;;;; :D:D:D:D:D Τι γλυκό.... :x:x:x

Μα καλά πώς κοιμούνται στο πάτωμα;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Η Ιω μόνο καναπέ την παίρνει ο ύπνος αν είναι κομματια, αλλά σχεδόν πάντα μου λέει ότι νυστάζει και μου ζητάει να την πάω το κρεβάτι της... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε γωγω πως κανεις ετσι !!!το βραδυ καλο ηταν ,εμενα καθε βραδυ ετσι ξυπναει στις καλες του .

και που ειναι ξυπνια την μερα τι κανει δεν καθετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Θουλιτσα :x:x:x Ειδα το τηλ αλλα μετα περασε η ωρα να σε παρω.Αυριο θα σε τηλ.

Υπομονη..σε νοιωθω.

Γωγουλα ..περαστικα κοριτσαρα μου.Εμενα ακομη ξυπανει 2 και 3 φορες.

Καλε σας εχω κρατησει μπομπο!!! :D:D

Τονια μου εσεις πως τα πάτε;;;Ο Αλεξ;;;

Ιουλια περαστικα σας!!!!

Χρυσα..παιδευεστε ακομη ??Πωπω!!! :?:?:?

Γιωτα τελεια ρε η φωτο!!!!

Παω να γραψω τα της βαπτισης τωρα που κοιμουνται..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοο κάθεται ρε...Δεν γκρινιάζει....Απλώς μου έχει σπάσει τα νεύρα γιατί τη βάζω να κοιμηθεί, πάω να κάνω καμια δουλειά μπαμ μπαμ ή να φάω και να ξαπλώσω κι εγώ να κοιμηθώ λίγο και δεν προλαβαίνω...Ξυπνάει αμέσως..... :evil::evil::evil::evil: Π.χ την έβαλα το μεσημέρι στις 14.10 να κοιμηθεί, τρώω, βγαίνω να κάνω ένα τσιγάρο και την ακούω.... :?:?:? Η ώρα 14.35... :o:o:o:o:o:o:o

Το βραδινό μια χαρά το λέτε ρε;;;; :o:o:o:o Και να το καταπιώ που ξυπνάει τόσες φορές για βυζί (υπόψιν μέχρι τώρα ή ξυπνούσε μια φορά ή καθόλου μες στη νύχτα), να ξυπνάει από τις 6 το πρωί;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

the story so far......

Πεμπτη 29/09

Το πρωι της Πεμπτης ξυπναω με χαλαρη διαθεση μιας και μετα απο παρα πολυ καιρο θα πηγαινα για καφε μονη μου.Το μεσημερι λοιπον ξεκιναω και κατεβαινω Ερμου.Λες και περπατουσα σε αλλη πολη ητανε. :?:?:?

Με τα πολλα μπαινω στον Τσαντιλη να παρω επιτελους την περιβοητη τσαντα!!! :lol::lol::lol:

Μου λεει η πωλητρια "εχουν φυγει ολες.Θελετε να σας βαλω σε λιστα αναμονης;;;" :shock::shock: Ντοινγκ ντοινγκ..."Οχι ευχαριστω".Τες πα.Πηρα μια αλλη καλοκαιρινη με 60% εκπτωση και παω να πληρωσω.Μου βγαζει μια τσανταρα με το λογοτυπο Tous πανω.

"Ε αν γινεται μου δινετε μια τσαντα χωρις λογοτυπο γιατι δε θελω να κυκλοφορω ετσι" της λεω.

η πωλητρια με κοιταει καπως ετσι... :-w:-w:-w:-w

Απτοητη συνεχιζω μεχρι το Μοναστηρακι.Βρισκω τη Μινα και παμε στην Τερινα.

Της δινω το δωρο (τελικα μας ζητησαν φωτογραφικη μηχανη) και παιρνω μια σοκολατοπιτα με παγωτο... :oops::oops::oops: Την τσακιζω ,κανουμε κουσ κους και γυρναω στα παιδακια μου.

Παρασκευη 30/09

Ξυπναω με αρκετο πανικο και πολλα νευρα.... :?:?:? Ξεσκιζομαι στις δουλειες γιατι περιμενω τον αδερφο μου με τη νυφη μου και τη μπεπμα. Κατα τις 9μιση τηλεφωνο στο καρδασι και μου λεει ξεκιναω απο Βολο... :o:o:o Οιμεεεεεεεεεεεε...Μα ειχαμε πει να ειναι μετα απο τις 5 στην Αθηνα...Αρχιζω να τρεχω σαν το Βεγγο...Μεσα σε ολα εκανα και μανικιουρ και μισο πεντικιουρ...Ηρθαν και η μπομπο.

Κατα τις 3 γτανουν τα παιδια και μετα απο λιγο ο προφ με ψωνια απο το μαρκετ.Ενας χαμος.

3 παιδια να θελουν τα δικα τους..πραγματα στη μεση..ψωνια να τακτοποιηθουν...

με τα πολλα γινονται ολα και καπως ηρεμουμε.

Κατα τις 7 παω με το Νικολα και τη μαμα μου στο κομμωτηριο για να χτενιστει η μητερα μου.

Γυρναμε στο σπιτι και βλεπω στο μπαλκοινι να ειναι ο αδερφος μου με τον πεθερο μου και να πινουνε τσιπουρα... :roll::roll::roll: δε δινω σημασια..παραγγελνω πιτσες και ασχολουμαι με το Φωτη.

Μετα βγαινει και ο Γιωργος εξω,ανεβαινει και ο αδερφος του και στησανε ψιλοκουβεντο.

Τους ελεγε ο πεθερος μου τα σεξουαλικα του απο την εποχη του Χαλκου.... :twisted::twisted::twisted:

Καποια ωρα εδεησαν και φυγανε και σιγα σιγα μαζευτηκαμε και εμεις.

Στις 2παρα ξυπναει ο πατατουλης.Τον θηλαζω και παω να τον βαλω στην κουνια του.Νααααααα το κλαμα..κορομηλο.

Τον παιρνω παμε στο σαλονι..να εχει ορεξη για παιχνιδια.Ξυπναει και η μανα μου και της λεω να παει στο παιδικο με το Νικολα.Παω στο μεσαιο δωματιο και ο πατατουλης να παιζειμε ενα μπουκαλι και εγω να ειμαι σαν το φαντασμα.

Τελικα κοιμηθηκαμε στις 5...... :o:o:o:o

Σαββατο 01/10

Εφτασε η μεγαλη μερααααααα!!!! :D:D:D

Κατα τις 12 πηγα κομμωτηριο..τα μπουκλαρισα και ηπια και εναν νες γιατι δεν αντεχα αλλο.

Γυρναω σπιτι..τρωμε...μπανιαριζομαστε..φοραω τα ρουχα μου και κατα τις 4 μιση ερχεται η κοπελα να με βαψει.Ολα καλα...ξυπναω τα παιδια ..τα ετοιμαζω και ξεκιναμε...

Φτανουμε στο ναο κατα τις 6μιση...Ερχεται και η κουμπαρα..μας δινει ο πατερ καποιες οδηγιες και ξεκιναμε τις φωτογραφιες.

Ο Νικολας να μη στεκεται λεπτο...να τον τραβολογαω για να βγει φωτογραφιες....

στις 7 μας κανει νοημα ο πατερ να αρχισουμε.Βλεπω να φτανει η Αφρο... :D:D τη χαιρεταω και μπαινω μεσα...Εεεε ο πατατουλης με το που ειδε τον πατερ αρχισε το κλαμα.ΝΑ μην τον κανω καλα με τιποτα...

Φτανει και το Μητσακι με τη Βασιλικουλα. :D:D

Παιρνει η νονα τον Φωτη και ευτυχως στο Συμβολο της Πιστεως καπως ηρεμησε ο μικρος και το ειπε η κοπελα με την ησυχια της.

τελειωνουμε με το πρωτο μερος και εγω να εχω το νου μου στο Νικολα ο οποιος ηταν αφαντος...και ηταν εξω με τον πεθερο μου και επαιζε.

τες πα..παμε μπροστα..ο μικρος να συνεχιζει το κλαμα..τον γδυνω και μολις καταλαβε οτι θα κανει μπανιο τοτε σταματησε να κλαιει.. :lol::lol:

Βεβαια τοτε αρχισα να συγκινουμαι εγω!!!!

Στην κολυμπηθρα δεν εβγαλε κιχ..πλατσουριζε κιολας. μεσα σε ολο αυτο τον πανικο βλεπω και το Σισσακι μας... :D:D

κανουν τα γυρω γυρω ..παμε μπροστα..κανω τις μετανοιες και νοιωθω μια ανακουφισηηηηηηη..αλλο πραμα ρε παιδια.Επιτελους τελος λεω!!!!

Εν τω μεταξυ τα 12ποντα να με εχουν τσακισει και να πηγαινω σαν το κουτσαβλο... :oops::oops::lol::lol:

Παμε εξω μας χαιρεταει ο κοσμος,μιλαμε με ολους,βγαζουμε με ολους φωτογραφιες και σιγα σιγα μενουμε οι βασικοι...

Ε εκει ημουν ετοιμη να τους πω "Πηγαινετε εσεις..εγω θα γυρισω σπιτι για υπνο" :lol::lol::lol:

Αλλαζω παπουτσια γιατι δεν αντεχα και παμε σε ενα διπλανο μεζεδοπωλειο να φαμε.Εκει ευτυχως ο Φωτης κοιμηθηκε και καπως ξεκουραστηκα.

Γενικα μου εμεινε μια ωραια αναμνηση αλλα ακομη προσπαθω να συνελθω απο την κουραση!!!!

Καθε φορα που φωναζω το μωρο μου "φωτη" αισθανομαι λιγο περιεργα και χαρουμενα συναμα.δυστυχως εχω αρχισει να συνηθιζω την απουσια του μπαμπα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ποσα εγραψαααααααα;;; :o:o:o:oops::oops::oops:

Εδω να πω οτι τα κοριτσια μας ηταν και τα 3 καρακουκλαρες και τα δωρα τους παρα πολυ ομορφα και χρησιμα!!!

Σας ευχαριστουμε και παλι για την τιμη που μας κανατε!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα...να σας ζησει!!!

Καλοφωτηστος, γερος και δυνατος

Τι ωραια που ηρθαν και τα κοριτσια!!!

Αχ παιδια...αυτο που ζω δεν υπαρχει...

σημερα πηγαμε να γραψουμε το εμβολιο του μικρου στο ΙΚΑ και πηρα τον φοφο μαζι μου...τιι το θελα..δεν επαιρνα καλτερα το νινι μαζι μου...

σηγουρα εχετε δειμανες να τραβανε ενα παιδι που ουρλιαζει απο το χερει και εχετεπει...τστστστστ...το καημενο το παιδι...

ε αυτο μου εκανε το σκασμενο σημερα,,,

δε μου εφταναν οοοολλλαααατα αλλα...παρκαρα καπως μακρια-4 στενα- γιατι ειχε Λαικη εκει...και ουρλιαζε να τον κουβαλαω αγκαλια μονο που δεν τον χαστουκησα σημερα...

Γεννικα ειμαστε χαΛΙΑ...ολη μερα και με ταδυο σπιτι..εχω λαλησει...να προσπαθω να κρατησω τον μικρο μακρια απο τον φοφο..που ολο ζηταει αγκαλια και μεπασαλειβει μηξες....να ζηταοει και ο μικροςαγκαλια..ο πηρετος του φοφο να μη πεφτει...αφιστε..

μας ειπε η γιατρος οτι ειναι ιωση που κραταει περιπου 10 μερες απο τις οποιες οι 5 με υψηλο πηρετο...και ναι φυσικα μας χτυπησε στο αυτι και παιρνει αντιβιωση

Απο χτες ειναι απυρετος εχει μινει μονοο βηχας και η απιστευτη γκρινια

επισης εχασε μισο κιλο απο την αφαγια...ετρωγε μερικες κοταλιτσες μετις γνωστες δημοκρατηκες διαδικασιες..οθτε νεροδεν επινε...με το ζωρι του εδινα με τη συριγγα...

και να εχω και τη μανα μου να μου τη λεει που το σπιτι ειναι ακαταστατο και πουεχω ενα βουνο ασηδερωτα :evil::evil::evil::evil::evil::evil: παω...ξυπνησε ο μικρος

φιλακια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D

Προσπαθώ να ανεβάσω φώτο της Χ να κοιμαται στο πάτωμα και δε με αφήνει. :twisted::twisted::twisted:

Δεν έχει ξανακοιμηθεί στο πάτωμα :| Έχει κοιμηθεί όμως όρθια με το κεφάλι πάνω στο τραπεζάκι του σαλονιού! :shock::shock::shock: Δεν το πιστεύαμε με την πεθερά μου! :P:lol:

Την παρακαλάω απο τις τέσσερις να κοιμηθεί και τίποτα το σκασμένο! :evil: Και πριν δεκα λεπτά ξάπλωσε στο πάτωμα και συζητούσε μόνη της. Σε καποια φάση σταματησε να συζητάει και άρχισε να κόβει τούφες! :lol:

Τώρα τι να κάνω;; Θα την αφήσω να κοιμηθεί μέχρι τις εφτα και θα την ξυπνήσω! :evil: Ήθελα και να την βάλω για ύπνο στις εννια, τρομάρα μου!!

Σήμερα ζυγίστηκα και είμαι όσα κιλά ήμουν πριν κάνω δίαιτα για τον γάμο! :?:oops::oops::(:(:(:(:evil::evil::evil::evil::evil::oops::oops::geek:

Πρέπει να το παρω απόφαση πως θα είμαι μια γεματούλα.... αφου δεν το κλείνω το ρημάδι... :(:(:(

Καταλαβες Νατασάκι τί κάνουν τα παστίτσια της μαμας;; :oops::D:@):@):@):@) Έχω πάρει και τη μερέντα τώρα και την τρώω με το κουτάλι.... απογοητεύτηκα...

Περαστικα ρε κορίτσια στα παιδάκια σας. :(:x

Βένη μπράβο ρε συ στον Φιλιππάκο! :D

Θουλάρα μου σου έχω πει! Άνθρωπας είσαι και συ! Και θα καταρευσεις και θα νευριάσεις και θα πιεις και δυο ουίσκια παραπάνω και θα φέρεις και δυο στροφές βρε αδερφε!

Τώρα που το θυμηθηκα, με είχες ρωτήσεις για τον Π, συνεχίζει σε κατασταση νιρβάνας, όπως σας είχα γράψει στην ομάδα! :D Τώρα ειδικά που έχω και την Αφροδίτη (όχι την Άφρο τον πλανήτη) στο ζωδιο μου... ποιος μας πιάνει!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...