Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ειμαι πτωμα και δεν εχω κουραγιο να σχολιασω...

να ευχηθω κι απο το φορουμ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΝΑ και ΣΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΛΥΚΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!(κατι σε σοκολατα παρακαλω!!! ;;);;):ympray::ympray::ympray: )

κι απλα να πω:ΓΡΗΓΟΡΗ-ΣΤΕΛΙΟ εισαι απλα ΘΕΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Σαρα!!!!!!!!!!!!

πρεπει να παθω αυχενικο για να καμαρωσω τα αγορια σου;

φτου φτου!!!!σκορδα!!!!!!!!!

τι εννοεις οταν λες χριστουγεννιατικη;ειναι απο περυσι ή επειδη εισαι τρελη στολισες πριν την 28η Οκτωβριου; =))=))=))=))=))

ειπα να παω να ξαπλωσω,αλλα η κοπελα με ιντριγκαρει!!!!!!!!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε!!τον Παναη εμφανιζεις τοσην ωρα ή τον Γρηγορη;

θες να μας τρελανεις;

επιτηδες το κανεις για να φας χωρο και να παμε γρηγορα για την επομενη ενοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καιρο εχουμε να πετυχουμε μαζι ε ?και φουντωσες οταν με ειδες!!!!!

ρε ουφο,ειναι δυνατον να ειναι ο Γρηγορης ?του εβαλα μπλε φακους στις φωτο ?????μα καθολου δεν σου κοβει????ευτυχως ο γιος σου εχει την εξυπναδα του μπαμπα του :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις κανει παρεα με τον Μανο και ξερεις;τι θες να πεις δηλαδη;αντε μη πω καμια κουβεντα βραδυατικα!!

ενταξει,το εψαξα λιγο κι επειδη μιλουσες μονο με την Μαρια(οχι,δε ζηλευω)....ειδα οτι σου ζητησε να βαλεις τον Παναη στην ηλικια που ειναι τωρα ο Γρηγορης...ειπα οτι δεν εχω κουραγιο να διαβαζω!!!

κοριτσια σας ειπα τα νεα!!! θα τον χωρισω τον Μανο...ειμαι στα προθυρα κορες να κανω καμια μαλακια και να πω τερμα...

ή θα διαλεξει ποια θα ειναι η οικογενεια του ή ο καθενας στο σπιτακι του και ολα μελι-γαλα....

κορες την Παρασκευη που δε θα εργαζομαι θα ειμαι πιο πολυ κοντα σας και θα τα λεμε...

ενταξει μην ανησυχησετε,αλλα πραγματικα ειμαι ως εδω με τον μπαμπα του Ηλια...προσεξατε πως δεν αναφερω το ονομα του ε;

προσπαθω να το περασω λιγο στην πλακα,γιατι εχουμε και ενα παιδακι....και μετα μου λετε να παω να παντρευτω...δε παω να κουρευτω καλυτερα που το εχω κι αναγκη;

κοριτσια σας φιλω γλυκα και τα λεμε...μη φοβαστε για μενα...δε μασαω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε τις χαζομαρες..........................

ολα τα ζευγαρια περνανε προβληματα,επειδη δεν εισαι παντρεμενη ..............λες ετσι απλα χωριζω?????εχετε εναν αγγελο μαζι , να κανεις υπομονη και να προσπαθησετε να βρειτε τις ισορροπιες σας...................

μην σε βρισω αντε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε τις χαζομαρες..........................

ολα τα ζευγαρια περνανε προβληματα,επειδη δεν εισαι παντρεμενη ..............λες ετσι απλα χωριζω?????εχετε εναν αγγελο μαζι , να κανεις υπομονη και να προσπαθησετε να βρειτε τις ισορροπιες σας...................

μην σε βρισω αντε!!!!!!!!

επειδη γιορταζεις,δεν εχεις ορεξη να με ακους....και παντρεμενη να ημουν,θα το σκεφτουμουν Ειρηνη..οταν δε μπορει να ξεχωρισει οτι οικογενεια του ειμαστε εγω και το μωρο πανω απο ολους και μετα ολοι οι αλλοι,τοτε χεσε μεσα Πολυχρονη που δε γιναμε ευζωνοι...ή χεσε ψηλα κι αγναντευε!!!

δε ξερεις πώς ειναι να εχουμε ολη μερα το τρυπακι η μαμα μου δεν ειναι καλα,εχει τα ψυχολογικα της,θα της πω να ερθει να δει το μωρο,θα πω στον αδελφο μου και στα ανιψια μου να μαζευτουμε Σαβ/κο σπιτι κι εγω ολη την εβδομαδα να ειμαι πτωμα,να βλεπω το μωρο για τρεις ωρες την μερα,να εχω ενα σπιτι σκατα,να θελω να ηρεμησω και να χαρω το παιδι μου και να εχω στο κεφαλι μου κι ολα τα υπολοιπα...δεν εχω αντοχες αλλες γαμωτο και δε ξερω πού θα με βγαλει ολο αυτο το κεφαλαιο...

κοριτσια σορρυ,δεν εχω βρει καλυτερο αγορι,αλλα εχω τον πριγκηπα μου και με την αγκαλια του ή το βλεμμα του ηρεμω...

τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μικρος μου ερωτας ο Γρηγορακης μου, μολις γεννηθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ ειδα τις φωτο και συγκινηθηκαααααααααααααααααα

ξυπνηστε μουλαρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς θελω παρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να καμαρωσω δυο μπλε ματαρες και φευγω..κουκλος μιλαμε ετσι???φτου σκορδα...καθε παιδακι ειναι διαφορετικο τελικα.απλα πιστευω πως α δευτερα ειδικα αν ειναι και το ιδιο φυλλο ειναι πιο δασκαλεμενα να το πω..σιγουρα...κατι τετοιο...

μαριεττακι μου τι κανεις???μην λες βλακειες..και εγω το εχω πει πολλες φορες και ειμαι και παντρεμενη...δεν βαριεσαι...τι ειχαμε τι χασαμε...καταλαβε το και εσυ οτι αφορα τις οικογενειες τους ειναι νομος...κουβεντα για την μανουλα δεν σηκωνουν ...απλα εγω αυτο που κανω ειναι να βαζω τελεια..θελω αυτο.θα κανουμε αυτο.θελω αυτους.αν θες αν δεν θες οριστε ο δρομος..αλλα εγω το σπιτι μου δεν θα το εγκαταλειψω...και ετσι καταλαβαινει(εκεινη την στιγμη τουλαχιστον)πως απο την ωρα που θα περασει την πορτα του σπιτιου μας αφεντικο ειμαι εγω...και τελος...

τα ειπα και εφυγα που λεει καιτο τραγουδι ...ολη μερα σημερα χαμηλα δεξια σαν να εχω ενα μαχαιρι και με σφαζει ειναι..να παιζει κανα κρυωμα???

καληνυχτα κορεςηρεμη και υσηχη :P

υγ...ειρηνακι εμαθες να βαζεις φωτο και πηρες φορα??ασε καμια και για αυριο...ευχαριστως να μεινω αλλα φευγω..ροχαλιζει διπλα μου ο ιπποτης και πρεπει να παω να τον σκουντηξω...με ενοχλει...φιλιαααα..ο γρηγορης εχει υπεροχα χειλια...εβγαλες κουκλια ρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις αρχες ειχα και εγω τα ιδια προβληματα με εσενα

δωσε του να καταλαβει με τον τροπο σου.....

κανονισε κατι που σου αρεσει να κανετε το Σ-Κ

βρες νεες παρεες που θα γινουν κοινοι σας φιλοι

και στη χειροτερη ..........ελατε σε εμας :lol::lol::lol:

σε καταλαβαινω γλυκο μου,τα εχω περασει.............

αν εχει ψυχολογικα η μανα του να της γραψω κανενα φαρμακακι.....δεν κανει κακο .........

παρε με οταν θες να μιλησουμε....εχω πολλα να σου πωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη γιορταζεις,δεν εχεις ορεξη να με ακους....και παντρεμενη να ημουν,θα το σκεφτουμουν Ειρηνη..οταν δε μπορει να ξεχωρισει οτι οικογενεια του ειμαστε εγω και το μωρο πανω απο ολους και μετα ολοι οι αλλοι,τοτε χεσε μεσα Πολυχρονη που δε γιναμε ευζωνοι...ή χεσε ψηλα κι αγναντευε!!!

δε ξερεις πώς ειναι να εχουμε ολη μερα το τρυπακι η μαμα μου δεν ειναι καλα,εχει τα ψυχολογικα της,θα της πω να ερθει να δει το μωρο,θα πω στον αδελφο μου και στα ανιψια μου να μαζευτουμε Σαβ/κο σπιτι κι εγω ολη την εβδομαδα να ειμαι πτωμα,να βλεπω το μωρο για τρεις ωρες την μερα,να εχω ενα σπιτι σκατα,να θελω να ηρεμησω και να χαρω το παιδι μου και να εχω στο κεφαλι μου κι ολα τα υπολοιπα...δεν εχω αντοχες αλλες γαμωτο και δε ξερω πού θα με βγαλει ολο αυτο το κεφαλαιο...

κοριτσια σορρυ,δεν εχω βρει καλυτερο αγορι,αλλα εχω τον πριγκηπα μου και με την αγκαλια του ή το βλεμμα του ηρεμω...

τα λεμε!!!

οταν θα στα λεει αυτα εσυ πες του γυριζω κομματια απο την δουλεια αν εσεις εισαστε ξεκουραστοι και θελετε μαζωξεις να της κανετε αλλου...και αντι να τρεχεις πισω απο την μαμα σου κοιτα λιγο και το σπιτι σου...και το κοβεις εκει...ουτε τσακωμοι ουτε τιποτα...αυτα σκεφτομαι αυτα λεω...και γυριζεις στο παιδακι σου σαν να μην συμβαινει τιποτα..και αφησε τον να στεκεται σαν κουτσουρο και να προσπαθει να επεξεργαστει τι του ειπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σαρα!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καληνυχτα και φιλια στις πρωινες,μεσημεριανες,απογευματινες και βραδυνες...μεταμεσονυχτιες για σημερα περασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σαρα!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καληνυχτα και φιλια στις πρωινες,μεσημεριανες,απογευματινες και βραδυνες...μεταμεσονυχτιες για σημερα περασε!!!

η Σαρα πηρε ενα φιλι παραπανω επειδη γιορταζει,ενταξει Μαρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις αρχες ειχα και εγω τα ιδια προβληματα με εσενα

δωσε του να καταλαβει με τον τροπο σου.....

κανονισε κατι που σου αρεσει να κανετε το Σ-Κ

βρες νεες παρεες που θα γινουν κοινοι σας φιλοι

και στη χειροτερη ..........ελατε σε εμας :lol::lol::lol:

σε καταλαβαινω γλυκο μου,τα εχω περασει.............

αν εχει ψυχολογικα η μανα του να της γραψω κανενα φαρμακακι.....δεν κανει κακο .........

παρε με οταν θες να μιλησουμε....εχω πολλα να σου πωωωωωωωωωωωωω

σε ευχαριστω ρε αγορομανα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν θα στα λεει αυτα εσυ πες του γυριζω κομματια απο την δουλεια αν εσεις εισαστε ξεκουραστοι και θελετε μαζωξεις να της κανετε αλλου...και αντι να τρεχεις πισω απο την μαμα σου κοιτα λιγο και το σπιτι σου...και το κοβεις εκει...ουτε τσακωμοι ουτε τιποτα...αυτα σκεφτομαι αυτα λεω...και γυριζεις στο παιδακι σου σαν να μην συμβαινει τιποτα..και αφησε τον να στεκεται σαν κουτσουρο και να προσπαθει να επεξεργαστει τι του ειπες...

εχει καει ο σκληρος Μαρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αφησεις κανεναν να μπει αναμεσα σας

δεν αξιζεις ουτε εσυ αλλα κυριως το αστερακι να μην εχει ολοκληρη την οικογενεια του

γι αυτον τον αγγελο προσπαθησε ...βαλε τα δυνατα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπα!! βλέπω μεταμεσονύκτια κίνηση ή αληθωρίζουν τα ματάκια μου από τη νύστα;;;

Μαριέττα μη φεύγεις, περίμενε καλέ να σας διαβάσω! κάτι περίεργο πήρε το μάτι μου.... τι λες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπα!! βλέπω μεταμεσονύκτια κίνηση ή αληθωρίζουν τα ματάκια μου από τη νύστα;;;

Μαριέττα μη φεύγεις, περίμενε καλέ να σας διαβάσω! κάτι περίεργο πήρε το μάτι μου.... τι λες;;;

οταν εγραφα για μεταμεσονυχτιες,εννουσα την Ελενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακι περαστικα ρε συ!!! ειδες τι παθαινεις να εργαζεσαι σαν σκλαβος;

φιλεναδα δεν αντεχω,θα προσπαθησω να μπω απο το γραφειο το πρωι,αν και το pc μου ειναι σε ηλιθιο μερος και φαινεται ο,τι κανω!!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να καμαρωσω δυο μπλε ματαρες και φευγω..κουκλος μιλαμε ετσι???φτου σκορδα...καθε παιδακι ειναι διαφορετικο τελικα.απλα πιστευω πως α δευτερα ειδικα αν ειναι και το ιδιο φυλλο ειναι πιο δασκαλεμενα να το πω..σιγουρα...κατι τετοιο...

μαριεττακι μου τι κανεις???μην λες βλακειες..και εγω το εχω πει πολλες φορες και ειμαι και παντρεμενη...δεν βαριεσαι...τι ειχαμε τι χασαμε...καταλαβε το και εσυ οτι αφορα τις οικογενειες τους ειναι νομος...κουβεντα για την μανουλα δεν σηκωνουν ...απλα εγω αυτο που κανω ειναι να βαζω τελεια..θελω αυτο.θα κανουμε αυτο.θελω αυτους.αν θες αν δεν θες οριστε ο δρομος..αλλα εγω το σπιτι μου δεν θα το εγκαταλειψω...και ετσι καταλαβαινει(εκεινη την στιγμη τουλαχιστον)πως απο την ωρα που θα περασει την πορτα του σπιτιου μας αφεντικο ειμαι εγω...και τελος...

τα ειπα και εφυγα που λεει καιτο τραγουδι ...ολη μερα σημερα χαμηλα δεξια σαν να εχω ενα μαχαιρι και με σφαζει ειναι..να παιζει κανα κρυωμα???

καληνυχτα κορεςηρεμη και υσηχη :P

υγ...ειρηνακι εμαθες να βαζεις φωτο και πηρες φορα??ασε καμια και για αυριο...ευχαριστως να μεινω αλλα φευγω..ροχαλιζει διπλα μου ο ιπποτης και πρεπει να παω να τον σκουντηξω...με ενοχλει...φιλιαααα..ο γρηγορης εχει υπεροχα χειλια...εβγαλες κουκλια ρε...

Μαρακι μου σε ευχαριστω...........ειναι κουκλια το μονο που θελω ειναι να εχουν υγεια....ειναι το μοναδικο θεμα που με απασχολει και με φοβιζει...τρεμω με την ιδεα να παθουν κατι!!!!!!!!!!

γιατι ο δικος σου δεν ειναι παιδαρος?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπα!! βλέπω μεταμεσονύκτια κίνηση ή αληθωρίζουν τα ματάκια μου από τη νύστα;;;

Μαριέττα μη φεύγεις, περίμενε καλέ να σας διαβάσω! κάτι περίεργο πήρε το μάτι μου.... τι λες;;;

αντι να μπαινεις στο μαμμυ και να κοτσομπολευεις..μηπως να επερνες την φιλη σου τηλ (εμενα) για τα χρονια πολλα ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...