Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΣΕς ΜΑΝΟΥΛΕς ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΜΑΝΟΥΛΕς ΠΟΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥς ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕς ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΕς ΜΑΝΟΥΛΕς ΜΕ ΠΡΩΤΑΚΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!κι εμεις ειμαστε πρωτακια!!!!!!!!!!εχω μια κορουλα που απο δευτερα θα γινει μαθητρια!!!!!!!!!!εσυ αγορακι ή κοριτσακι εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

sweetty περσυ τετοιο καιρο ειχα ανοιξει κι εγω το ιδιο θεμα ακριβως,και θυμαμαι ειχα πολυ αγχος λες και θα πηγαινα εγω πρωτη δημοτικου!!!η πρωτη μας χρονια στο σχολειο ηταν πολυ καλη γεματη πολλες συγκινησεις χαρες και λιγες φωνες!!!!!ελπιζω να παμε καλα και φετος,καλη αρχη στα πρωτακια σας κοριτσια!!!!!τσαντουλα πηρατε;;;;

Καλη πρωτη θα παει η κοπελιτσα σου πως αισθανεσαι;;ετοιμαστηκατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω μια κορουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!τσαντουλα τρολλευ....γιατι η μαμα θα κουβαλαει και τον μπεμπακο!!!!καλη αρχηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ και εγώ έχω έναν γιο που θα πάει πρώτη δημοτικού!!! :D

αρχίζουμε την Πέμπτη, εδώ (Γερμ. Βόννη) που μένουμε αύριο αρχίζουν τα σχολεία και τα πρωτάκια μεθαύριο!!!! :roll::roll::roll::roll:

και εμείς πήραμε τσάντα, ακριβή, αλλά φθηνότερη δεν βρίσκεις εδώ!!!! :evil::evil::evil:

καλή χρονιά!!!! :D:x

ΚΑ1 καλή 2η χρονιά να έχετε και εσείς!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swetty με το καλο να πανε οι κορουλες μας σχολειο!!!!!ανυπομονω τοσο πολυ!πηραμε κι εμεις τσαντουλα τρολει!!!!!!

γλυκο μου κατερινακι ναιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!πρωτη θα παει κωνσταντινα μου!!!!!!πηραμε τσαντουλα και περιμενουμε με αγωνια να ερθει η δευτερα!αν και πηραμε μεγαααααλη τσαντα αναρωτιεμαι τι θα βαλουμε μεσα αφου δεν θα παρουμε βιβλια!τελος παντων ας μην συγχιζομαι και κανω ρυτιδες!!!!!!(και κατι ασχετο!περνα καποια στιγμη κι απο το αλλο θεματακι να σου δειξω την τουρτα της!ΘΕΙΚΗ!!!!!!!!Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ)!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

argi και nan με το καλο να πανε και τα δικα σας αγορακια στην πρωτη και nan μου με το καλο και το δευτερο μωρακι σου γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!

θα τα λεμε κοριτσια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

κι εμένα το καμάρι μου θα πάει 1η φέτος :D

Καλή σχολική χρονιά να έχουμε όλοι?

Είναι καμιά μαμά που το παιδάκι της θα πάει σε δημοτικό με διευρυμένο πρόγραμμα μέχρι τις 2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ μας έδωσαν μία λίστα με το τι θα πρέπει έχουν στην τσάντα τους, όπως κασετίνα, ...... είχαμε συνάντηση οι γονείς με τους δασκάλους τέλη Ιουλίου και μας έδωσαν και λίστα με τους συμμαθητές και το πρόγραμμα της πρώτης μέρας!!!!! :roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα μέχρι τις 14.00 θα είναι ο δικός σου ε?!.....εδώ το διευρυμένο είναι μέχρι τις 16.00!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλη αρχη στα παιδακια μας, καλη σχολικη χρονια σε ολους μας!!!

πως πηγαν τα παιδακια σας την πρωτη μερα;;;πως τους φανηκε το μεγαλο σχολειο;;;

εμεις μια χαρα εχουμε δασκαλο και μου φανηκε καπως γιατι περιμενα να εχουν δασκαλα ο γιος μου ειναι ενθουσιασμενος που ξαναβρηκε τους φιλους του και του αρεσε ο δασκαλος, θα δειξει...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...