Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΖΩΗΣ.... :D:D:D:D

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΑΝΑΙΡΩΘΕΙ....ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ!!!!!!!!!

9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΩ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΝΙΩΘΩ ΝΕΡΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΟΥ ΛΕΩ...ΜΠΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ....ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.....ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ....ΠΕΤΑΓΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ...ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΑΚΟΜΑ....ΚΑΛΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΡΟΛΑΒΑΝΟΥΜΕ!!!!!!

ΕΓΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ.....

ΣΤΙΣ 10 ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΡΕΤΕΕΙΟ.....ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΔΙΝΩΝ........

ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΒΑΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΡΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.......ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.......

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ.......ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΤΡΑΧΗΛΟ.....ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ........ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ..ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΥΓΩ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ......ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΙΡΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ........ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΟΥΜΕ!!!!!!

ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.......ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ......ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΝΑΝ ΠΑΝΙΚΟ ΓΥΡΩ ΜΟΥ...ΕΤΡΕΧΑΝ ΦΥΡΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΙΕΣ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ......ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΠΝΟΕΣ ΗΡΕΜΑ.....ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΠΑΛΜΟΥΣ.......ΜΠΟΥΚΑΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ........(Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΣΦΗΝΩΣΕ ΠΕΡΙΕΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ)

ΕΓΩ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.........

,ΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.....ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΘΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.....

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ............16:55 ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ....ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.........ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΩ...........

ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΜΑΙΑ.....ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.......Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΜΕ ΛΟΓΙΑ........ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΟΣ....ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ 3 ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΡΑΨΟΥΝ!!!!!!!!

ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ....ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ......

Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ............ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΗΔΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΩ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!!!!!ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑΓΙΚΑ!!!!!!!!!

[smilie=love4.gif] ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

post-11182-13873937630921_thumb.jpg

post-11182-13873937631016_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω!!!πω!!! συγκινηθηκα :(( εχω δυο μηνες που γεννησα κ καθε φορα που ακουω η διαβαζω για τη στιγμη που βλεπει η μανουλα το μωρακι της τρελενομαι,ανατριχιαζω ολοκληρη!!!!!!

βλεπω κ βιντεο γεννας στο youtube

να σου ζησει το μωρακι σου!!!που ειναι κ ενας κουκλος!!!να ειναι παντα γερο κ καλοτυχο

να χαιρεστε την καθε του στιγμη που ειναι μοναδικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ χριστινακι μου, με συγκινησες.. ΕΙδικα εκει που λεΣ οτι ολο το βραδυ κοιτουσες μια φωτο που σου στεΙλε η αδερφη σου στο κινητο..

Ενιωσα εκεινη την αγωνια λες και ημουν εκει..ταλαιπωρηθηκες αρκετα ομως χριστινακι.. .

Να σου ζησει, να ειναι γερος και δυνατος και να τον δειτε οπως επιθυμειτε...

Καλη λοχεια να εχεις..και σε περιμενουμε στο φορουμ να μας λες εκεινες τις μικρες λεπτομερειες,,,

Αχ χριστινακι μου σου μοιαζει τρομερα.. Ειναι ενας κουκλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου να σας ζήσει κοριτσάκι μου!!! Πάντα γερός και καλότυχος να είναι!!!

Δεν θα βαρεθώ να σου λέω ότι είναι ένας ΚΟΥΚΛΟΣ!!! Φατσούλα!!

Φιλάκιαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ χριστινακι μου τι όμορφο πλάσμα είναι αυτο να ζήσει κοριτσάκι μου να είναι γέρος και τυχερός στην ζωουλα του...με έκανες να δακρυσω για άλλη μια φορά η πρωτη ήταν όταν έμαθα ότι βγήκε το μικρούλακι σου.....

Πολλα φιλακια στις πατουσιτσες του........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PWPW KORITSAKIA MOU...AKOUSTE TI EGINE MOLIS.....16:55 TO PROIGOUMENO SAVVATO GENITHIKE O TZOUTZOUKOS MOU KAI PRIN LIGO 16:55 MESA STON YPNO TOU EKANE ENA KLAMMA KAI KSANAKIMITHIKE.........ANATRIXIASA OLOKLHRH.....!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titinaki μου να σου ευχηθω και εδω....με πηραν τα ζουμια βρε παλιοκοριτσο και με εκανες να ονειρευτω παλι ομορφα.

Να σας ζησει ο τζουτζουκος σας, γερος και καλοτυχος κι εσυ καλο κουραγιο, παντα διπλα του να τον καθοδηγεις σωστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχχ τι ωραια βρε χριστιναααα..τι ωραιααα....τι κουκλιι μεχρι και τα μαλλια σου πηρεεε...αχχχ...ποτε θα βγει η δικια μου καλεεε..θα με παιδευει με πονουςςς εεε???αντε καλη λοχειααα να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW POLY ANTE KAI STA DIKA SAS KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

EVAKI MOU ERXETE H MPOUMPOU!!!!!!!!!!!!!!!EXEIS FTASEI STHN TELIKH EYTHEIA.....ANYPOMONW NA DIAVASW TA EYXARISTA KAI NA DW THN MIKROULA SOU!!!!!!!!!!

LES NA MOU VGEI KOKKINOMALIS???AKOMA DEN MPORW NA KATALAVW....EXEI TWRA TO XRWMA TOU MPAMPA...KASTANOKSANTHO!!!!!!KAI TA MATAKIA TOU EINAI SKOURO MPLE!!!!GIA NA DOUME EIMAI POLY PERIERGH!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει κ απο δω χριστινακι μου να τον χαιρεστε κ να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε

ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ δ εχω λογια πραγματικα

καλη λοχει σου ευχομαι ... :D:D:D

υγ.στο ιδιο νοσοκομειο την παρασκευη γεννησε η ξαδερφη μου εναν κουκλο κατασπρο σαν τον δικο σου

κ αυτη με καισαρικη ... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει Τιτινάκι μου ο μπουμπουκάκος!!!!!!! Συγκινήθηκα που διάβασα τον τοκετό σου......Από δω και πέρα κάθε μέρα θα ζείτε και κάτι διαφορετικό με το παιδί σας!!! Αρχίζουν τα όμορφα!!!!!!! Καλή λοχεία κοριτσάκι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου να είναι πάντα γερό και καλότυχο το αγγελούδι σας.......:).....να χαίρεστε κάθε στιγμή κοντά του...;).......πραγματικά η περιγραφή σου μας άγγιξε όλες....:)......η προσμονή να αντικρύσουμε τα βλασταράκια μας είναι εξίσου τόσο μεγάλη....;).....πολλά γλυκά φιλάκια και στους δυο σας...:)...καλή λοχεία κοριτσάκι μου όμορφο..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Τιτινάκι μου ο κούκλος σου!!!!!!!!!!

Είναι για μπόλικα δαγκώματα!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία μικρούλα μου & όλα να πηγαίνουν κατ΄ευχήν με τον μπέμπη σου!!!!!!!!!

Φιλάκια ζουμερά στα μπουτάκια του!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω χριστινακι ειναι Κ Ο Υ Κ Λ Ο Σ ο γιος σου!!!!!

σου μοιαζει πολυ!!!!

να σας ζησει γερος καλοτυχος κ ευτυχησμενος να ειναι μια ζωη!!!!!κ καλη λοχεια σε εσενα!!!

αχ θα δεις καθε μηνα θα κανει κ κατι διαφορετικο που θα σε ξετρελενει!!!!!

σμουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...