Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδικός σταθμός Ηλιαχτίδα Παπάγου


Recommended Posts

καλημέρα σε όλες τις μαμάδες

Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε καθόλου για τον παιδικό σταθμό ηλιαχτίδα στου Παπάγου. Είδαμε με τον σύζυγο μου τους περισσότερους σταθμούς στην περιοχή Παπάγου και Χολαργού και έχουμε καταλήξει στην Ηλιαχτίδα.

Δυστυχώς όμως δεν έχω καταφέρει να βρω καθόλου πληροφορίες στο ίντερνετ για τον συγκεκριμένο σταθμό από άλλες μαμάδες.

Επίσης είδαμε τα ζαρκαδάκια, παιχνίδι της χαράς, μαίρη αργύρη λαιμού, γελαστό πορτοκάλι, γελαστή πολιτεία, liberty's. Ευχαρίστως να σας πω εντυπώσεις για όλους αν ενδιαφέρεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Καλημέρα είμαι η Θάλεια!

Τυχαία και αναζητώντας παιδότοπους στον Παπάγο, έπεσα πάνω στην ερώτησή σου για την ηλιαχτίδα. φαντάζομαι πως πλέον το σχόλιό μου δεν έχει και πολλή σημασία γιατί έχουν περάσει τόσοι μήνες, αλλά θέλω να πω ότι κι εμείς μετά από εκτεταμένη έρευνα στους παιδικούς της περιοχής καταλήξαμε στην ηλιαχτίδα και δεν το μετανιώσαμε λεπτό.

Καθαρός και άνετος χώρος, οικογενειακή ατμόσφαιρα, εξαιρετικές παιδαγωγοί , ωραίες δραστηριότητες. Η μικρή μας είναι πολύ χαρούμενη εκεί.

Αν τελικά πήγατε το παιδάκι σας στη ηλιαχτίδα είναι ευκαιρία να γνωριστούμε μια και θα βρισκόμαστε εκεί.

Φιλικά,

Θάλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

annamaria εάν σου είναι εύκολο γράψε μου λίγα λόγια για τον καθένα από αυτούς. Περισσότερο σκέφτομαι το γελαστό πορτοκάλι, το liberty΄s και τη Μαίρη Αργύλη Λαιμού. Πες μου σε παρακαλώ τη γνώμη σου γιατί έχω χαθεί...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...