Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια κι εγώ δεν έχω βρει ακόμη παιδίατρο! Αυτή τη βδομάδα λέω να ψάξω! Βέβαια δεν την παλεύω με τη ζέστη.. περιμένω να περάσει ο καύσωνας.. σέρνομαι..
    • ...εγώ ζαιρα δεν είμαι αλλά θα σου πω πως κατά πάσα πιθανότητα δεν θα δεις περίοδο για πολλούς πολλούς μήνες...αυτό με τις θηλές το είχα σε κάθε εγκυμοσύνη! Σου εύχομαι να είναι και εσένα έτσι. Ειδικά αν αυτό δεν το είχες ξανά ποτέ!! @marinamanoulitsa μου εσύ και αν δεν είσαι μαχητρια...εγώ θα έλεγα να κάνεις και μια σπερματεγχυση πριν αποφασίσεις να αφήσεις το θέμα...το λέω γιατί βλέπω όλο και συχνότερα γύρω μου γυναίκες να μένουν έγκυες με την πρώτη από σπερματεγχυση ενώ προσπαθούσαν στοχευμένα για χρόνια .. @Katiana1987 κορίτσι μου σε ευχαριστώ!! Τώρα με το καλό θα πάμε την άλλη βδομάδα γιατί μετά δεν είχε ραντεβού και πέφτει και Αγίου πνεύματος και μετά πάει πολύ μακριά!  Την επόμενη φορά λογικά θα μου πει για αυχενική να κλείσω και φαντάζομαι θα μου βάλει να κάνω και γενικές εξετάσεις γιατί μέχρι στιγμής μόνο για τοξόπλασμα θυροειδή και αιμοπετάλια μου έχει βαλει
    • Εγώ έχω όπως κ στις άλλες εγκυμοσύνες υπνηλία την ημέρα κ αϋπνία την νύχτα αλλά είμαι στο πόδι με τ παιδιά γιατί είναι μικρά κ ευτυχώς ξαγρυπνάω 😂 έχω ναυτία όλη μέρα αλλά χωρίς να κάνω εμετό (στην κόρη μου στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα εμετούς, πρωινή ναυτία που απο το μεσημέρι κ μετά μ άφηνε ήσυχη αλλά σ αυτήν την εγκυμοσύνη είναι all day long.)  κ σήμερα ξεκίνησαν κ οι πόνοι περιόδου. Γενικά επειδή στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου πέρασα αποκόλληση από την 7η μέχρι την 10η εβδ είμαι λίγο αγχωμένη καθώς τώρα σηκώνω το 2 χρόνο μπεμπέ μου που είναι 20 κιλά κ δν αυτοεξυπηρετείται κ προσεύχομαι να πάει καλά.    Γενικά δν θα πω ψέμματα όταν έχεις κι άλλα παιδιά (ειδικά μικρά) δεν μπορείς να προσεχεις πολύ.   εσυ πως είσαι;;; ❤️ πέραν της ατονίας κ της κούρασης. Ψυχολογικά; 
    • Κατάλαβα! Ναι έχει λογική αυτό που λες! Ευχαριστώ πολύ! Ίσως πρέπει κι εγώ να ψάξω μέσα στον Ιούλιο.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...