Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άραγε θα είναι βολικό;;;-Αλλαξιέρα!


Recommended Posts

Κορίτσια μου, σκέφτομαι να αγοράσω αυτή την αλλαξιέρα

http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Boy-Blue ... 3517wt_924

Πιστεύετε ότι θα είναι βολικό το παιχνιδάκι από πάνω ή να πάρω μια κλασική,χωρίς παιχνίδι;;;

Ευχαριστώ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!!κοιτα απο την μια φαινεται βολικο γιατι πχ η δικια μου με το που ανοιγω την πανα καμια φορα βαζει τα χερακια της στο πουλακι της με αποτελεσμα αν δεν την προλαβω να τα λερωσει.απο την αλλη αμα μεγαλωσει δεν θα το κραταει τιποτα,θελει να στριφογυρναει και γινεται μαχη!!!αλλα αφου ειναι αποσπωμενο για τους πρωτους μηνες ειναι μια χαρα!!!και δεν ειναι κ ακριβο απο΄οτι ειδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω σκεφτηκα να το παρω γιατι εχω δει οτι τα μωρα παλευουν και δε μπορεις να τα αλλαξεις ευκολα... :lol::lol::lol:

Λες αυτο να τον κρατησει ησυχο;;; Εχω ελπιδες;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα αρχισει να στριφογυρναει και να ανασηκωνεται....αλλα ενταξει θα περασουν πολλοι μηνες μεχρι τοτε.εγω της δινω να κρατει κατι μπας κ την κρατησω αλλα αμα θελει να σηκωθει το πεταει και παλευουμε κ οι δυο μαζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα αρχισει να στριφογυρναει και να ανασηκωνεται....αλλα ενταξει θα περασουν πολλοι μηνες μεχρι τοτε.εγω της δινω να κρατει κατι μπας κ την κρατησω αλλα αμα θελει να σηκωθει το πεταει και παλευουμε κ οι δυο μαζι...

Μετά θα τον δένω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγώ απότι θυμάμαι ποτέ δεν είχα αλλαξιέρα.Εβαζα δυο μαξιλάρια ανάμεσα στο μωρό και τελείωνε το θέμα.Την βόλευε και πιο πολύ εμένα.Ασε που φοβάμαι τα ψηλά γενικά!Δεν ξέρω τι να σας πω! ;) Τώρα στο δευτερο μωρό που περιμένω...λέτε να το δοκιμάσω κι εγώ?μπαααα όπως βολεύεται η μαμά και το μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγώ απότι θυμάμαι ποτέ δεν είχα αλλαξιέρα.Εβαζα δυο μαξιλάρια ανάμεσα στο μωρό και τελείωνε το θέμα.Την βόλευε και πιο πολύ εμένα.Ασε που φοβάμαι τα ψηλά γενικά!Δεν ξέρω τι να σας πω! ;) Τώρα στο δευτερο μωρό που περιμένω...λέτε να το δοκιμάσω κι εγώ?μπαααα όπως βολεύεται η μαμά και το μωρό!

Εγω δεν εχω αλλο παιδι και δε ξερω... Αλλα εχω ακουσει οτι πιανεται η μεση σου αμα το αλλαζεις στο κρεββατι, γι αυτο πηρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που το εχω δοκιμασει σε αλλα σπιτια να την αλλαξω στο κρεβατι....οχι απλα πιαστηκε η μεση μου....γυρνουσα απο δω,γυρνουσα απο εκει,γονατισα.αυτες που μπορουν ετσι δεν ξερω πως τα καταφερνουν!μπραβο τους παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Εγώ αλλαξιέρα δεν έχω ... βάζω ένα σελτεδάκι στο κρεβάτι μου και τον αλλάζω εκεί.... δεν πιάνεται ούτε η μέση μου και είναι και πιο ασφαλές από το να αλλάζω το παιδί πάνω στο πλυντήριο που κάνουν αρκετές μανούλες... της κουνιάδας μου έχουν πέσει και τα 2 της παιδία πάνω από το πλυντήριο ουκ ολίγες φορές :? ΄

Όπως βολευει την καθεμια....αυτή η αλλαξιέρα όμως που έβαλες στην φωτο είναι μόνο το αφρολέξ, δεν έχει βάση...που θα την στηρίξεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και εγώ ενώ έχω αλλαξιέρα , από την πρώτη μέρα που γεννήθηκε στο κρεβάτι μας πάνω τον αλλάζω(είναι και δίπλα στο μπάνιο).Μου φαινότανε πολύ ψιλά η αλλαξιέρα και με άγχωνε(ιδίως όταν άρχισε να στριφογυρίζει).Άσε που μου φαινότανε πολύ λίγος ο χώρος της.Κάθε μανούλα βρίσκει τον τρόπο της και βολεύεται. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Εγώ αλλαξιέρα δεν έχω ... βάζω ένα σελτεδάκι στο κρεβάτι μου και τον αλλάζω εκεί.... δεν πιάνεται ούτε η μέση μου και είναι και πιο ασφαλές από το να αλλάζω το παιδί πάνω στο πλυντήριο που κάνουν αρκετές μανούλες... της κουνιάδας μου έχουν πέσει και τα 2 της παιδία πάνω από το πλυντήριο ουκ ολίγες φορές :? ΄

Όπως βολευει την καθεμια....αυτή η αλλαξιέρα όμως που έβαλες στην φωτο είναι μόνο το αφρολέξ, δεν έχει βάση...που θα την στηρίξεις;

Εχω παρει και επιπλο (μια απλη σιφινιερα, οχι παιδικη,για να του μεινει και μετα) και θα τον αλλαζω πανω εκει, οσο τουλαχιστον μπορω και αμα με βολευει βεβαια...

Αυτο που εβαλα εδω.. ηθελα γνωμες επειδη εχει και παιχνιδι επανω.. Το παρηγγειλα τελικα, στη χειροτερη βγαζω το παιχνιδι αμα δε βολεψει...

Απλα ηθελα να το δουν και αλλες μανουλες, μηπως θελει καποια να το αγορασει, γιατι ειναι σε καλη τιμη. Εδω στα μαγαζια δε βρηκα κατω απο 25 ευρω!!!

Ασχετο, πηρα και μια πετσετα που δενει γυρω απο τον λαιμο μας, μου φανηκε πολυ βολικη...

Εδω http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Clevamama ... c4d2a#shId

σε θαλασσι την πηρα και σκεφτομαι να την παραγγειλω και σε ασπρη, ειναι πολυ μεγαλη και νομιζω θα με βολεψει πολυ! Τι λετε;; Δε θα ειναι πολυ βολικη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...