Μετάβαση σε περιεχόμενο

clearblue αξιοπιστο?


Recommended Posts

koritsakia mou kalispera ti kanete?loipon ego exthes to vradi ekana 1 test clearblue kai alla 2 simera kai eine thetikotata!!tin aaktanomasti de ti perimeno deytera me triti!!iparxei periptosei na einai pseydos thetika!!!koritsia ta fota sas!!na arxiso na xairome!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσα μοτ γεια σου απο εμενα...εγω μονο clearblue χρησιμοποιω και αμα λεει οτι ειναι τοτε ειναι...μαλιστα τωρα που ειμαι παλι εγκυος...δεν περιμενα καν την περιοδο και το εκανα 2 μερες νωριτερα..σκεφτικα οτι η θα βγει αρνητικο η αχνο θετικο...και ομως εδιξε καθαροτατα θετικο...εγω το εμπιστευομαι παντως...,με το καλο σου ευχομαι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσακι, τρια θετικα τεστ εγκυμοσυνης, μιλανε απο μονα τους!αντε μετο καλο!ολα να πανε καλα!κανε και καμια εξεταση αιματος απο βδομαδα ετσι να βρισκεται αλλα εγω πιστευω οτι σε λιγους μηνες θα το κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δύσκολο να κάνουν λάθος και τα τρία τεστ!

Άντε βρε, κάνε μια χοριακή από Δευτέρα!!!

Συγχαρητήρια, γιατί ξέρω πόσο το ήθελες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσα γεια! πιστεύω ότι το αποτέλεσμά σου είναι θετικό κ σίγουρα μια πρώτη χαρά μπορείς να την έχεις. όπως έχω ξαναπεί, εμπιστευομαι πολύ το self clear που δείχνει σε μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας πριν απο την περίοδο. δεν χάνεις να πάρεις τη μονή συσκευασία κ να το τσεκάρεις και με αυτό. απο βδομάδα κάνεις κ μια χοριακούλα να δεις το νούμερό σου! καλή επιτυχία %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 θετικα κ ακομη αναρωτιεσε???

για μενα ειναι αξιοπιστα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: συνχαρητηρια θα γινεις μανουλα :x:x:x [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=sign19.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] με το καλο λιτσακι :Dνα κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaaaaaaaaaaaaaaaaaa ti les?????????????????????ti euxarista einai auta????????????????????????????????aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 3 thetika cleablue???an den epairnes kana frmakaki me ormones nomizo oti apla mporeis na panigirizeis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! Τι είναι αυτό ρητορική ερώτηση!!!!!!!!! Τι άλλο περιμένεις!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Συγχαρητήριααααααααααααααααα [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ''Είσαι σίγουρα έγκυος!!!!!!!!'' [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Με το καλό να κάνεις και τη χοριακούλα τη Δευτέρα να είναι 100% σίγουρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou na stai kala!!eyxaristo poli poli!!!alla mporo na po oti eime ligi epifilaktiki akomi mexri na kano xoriaki leo na kano tin tetarti mia xoriakoula!!cuando mou seprafar pira ayto to mina mexri 9/8 oorixia ekana 16/8!!de nomizo na epireastikan apo ta xapia?!!enesi den ekana!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου δεν εκανες πρεγκνυλ νομιζω ειλικρινα οτι απλα εισαι εγκυος και δυσκολευεσαι να το πιστεψεις!!!!!!!!!!!!!γιατι οχι τη δευτερα μια χοριακη;τεταρτη;θα σκασεις μεχρι τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτέρα χοριακή Λίτσα όπωσδήποτε!!! Μη το αφήνεις για Τετάρτη! Όσο γρηγορότερα το ανακαλύψεις τόσο καλύτερα για να πας στο γιατρό σου και να σου δώσει και τα ανάλογα φάρμακα. Ξεκούραση μέχρι τότε και εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακή την Δευτέρα!!!! Το χάρηκα πάρα πολύ και περιμένω και τα ευχάριστα από εβδομάδα να πανυγυρίσουμε ομαδικώς!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 τεστ θετικά κι ακόμα αναρρωτιέσαι;;;;;;

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κορίτσι μου!!!!

όλα να πάνε κατ'ευχήν και σε 8 μήνες να έχει αγκαλιά το ή τα μπεμπάκι-α σας!!!!!

πώς μπορεις και περιμένεις;;; εγώ θα είχα πάει σαββατιάτικα για χοριακή σε κανένα ιδιωτικό μαιευτήριο που κάνουν σίγουρα!!! μπραβο υπομονή!!!

Συγχαρητήρια και πάλι Λίτσα μου!!!

άντε να αρχίσεις να μας φυσάς κι εσύ μπας και κολλήσουμε κι εμείς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΣ!!!!!ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΟΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΙΝΑΚΙ!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ......

Α Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΒΑΡΗ ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ ΚΛΠ.

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares na eiste kala eyxaristo poli poli makari ola na pane kala!!!makari apo vdomada na exo mia thetikotati xoriaki!!tora de xero pote tha kano tha sas enimeroso !!!filakia polla polla kai polla polla eyxaristo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari koritsares nai apofasisa tha pao ti deytera!!!kai tha sas anakoinoso ta apotelesmata!!!!grrousi mou leo na sas episkefto apo vdomada gia na exo sigoura apotelesmata!!!!!!to stithos mou koritsia ponaei toso poli den akoumpiete!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και βέβαια είσαι εγκυούλα και θα δεις που την Δευτέρα θα έχεις στα χέρια σου μια θετικότατη τιμή χοριακής.Περιμένουμε τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsakiiii twra pira xampariiii to post sou!!!

koita egw mia fora eixa kanei test kai htan pseudws thetiko (apo mia allh etairia) kai to clear blue mou eixe vgei arnitiko kai ontws htane...oloi to thewroune polyy aksiopisto kai egw episis apo tote!!! :D:D

me to kalooo kopelara mou!!!simera perimenoume timi xoriakis!!!!!!!!!!!!!

kai egw metraw tis meres mia mia ...exw skasei mexri na kanw to testaki... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou ti kanete?ego teleia eime EGKYOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! timi xoriakis 101 aaa de to pisteyo!!!eine kali lete i xoriaki mou kanonika simera perimena tin akatanomasti!

axouuu teleiaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!telika gia sena hmoun gourloudiki auth th fora pou anoiksa to post e?? ax sou euxomai mia poly kalhhh egkymosynh!!!!!!!!super h xoriaki sou gia 1h mera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D

sigxaritiria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...