Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!Γεια σου Κατερινα καλωσηρθες.Εμεις δεν εχουμε απλα κοντινες ΠΗΤ αλλα γενναμε και την ιδια μερα.Εσυ εμαθες κι ολας το φυλο,εμενα δε φανηκε ακομα.Τι εγινε ρε παιδια ομως?το ασθενες φυλο ειναι προς εξαφανιση.Μου φαινεται πως πρεπει να κανω εγω ενα κοριτσακι για να σπασουμε λιγο το μπλε.Μπεμπακο μενα κοντα στα πολυκλαδικα,ορια με Αργυρουπολη.Η ειρωνια ειναι οτι εμεις μετακομισαμε περυσι απο Πειραια που μεναμε με τον αντρα μου μεχρι να παντρευτουμε.Ο γαμος μας φαντασου εγινε στον Προφητη Ηλια,οπου ηταν και το πρωτο μας ραντεβου.Τι μου θυμισες τωρα...13 χρονια πισω με πηγες...

Πολλα συγχαρητηρια και σε ολες εσας που κανατε τις β επιπεδου και ησυχαζετε σιγα σιγα.Ειναι η μεγαλυτερη μου αγωνια καθως εχω ακουσει δυστυχως πολλα.Καλα αποτελεσαματα και στις υπολοιπες.Πολλα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koupaki μου, μου ειπε περιπου 12-14 κιλα το πολυ! και εγω πηρα τα πρωτα 6 σε 4 μηνες.. και στο δευτερο τριμηνο περνουμε τα πολλα!!! δεν πρεπει να βαλουμε πολλα οχι για εμας αλλα για το μωρο λεει. αχ!!! δικιο εχει , πρεπει να κανουμε τα παντα για το φουσκακι μας!! ηδη το λατρευω και χαιδευω σαν χαζη την κοιλια μου!!! προσπαθω να φανταστω πως θα ειναι. στον β υπερηχο ακουσα οτι βλεπεις πως μοιαζει περιπου.. ισχυει? θα κανω την αλλη πεμπτη και εχω αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριετουλα δικιο εχει και μενα μεχρι 12 μου ειπε. αλλα κι αυτο το αγχος καθε φορα με τα κιλα δεν το μπορω

μας αγχωνουν!!!!!! οντως στην Β επιπεδου τα βλεπεις ολα. ειναι τελειο!!!!!! και περιμενω πως και πως την δευτερα για τον υπερηχο. αντε με το καλο και να χουμε καλα αποτελεσματα. θα σου πω και περισσοτερα την δευτερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπίτσες!!!!! τι μου κάνετε? φουσκώνετε, φουσκώνετε?

Εγώ όλα καλά τελικά με την Β-επιπέδου και τον υπέρηχο καρδιάς.....τα είδαμε και τα δύο τα αντράκια μου. Μόνο το ένα έχει ένα πόλύ μικρό φυσηματάκι το οποίο μπορεί να κλείσει και πριν γεννηθεί...ευτυχώς δεν είναι κάτι ανυσηχητικό.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ511 καλώς ήρθες στην παρέα μας ;)

Mpempakos προσοχή μεγάλη με το αλάτι, προσπάθησε να βάζεις λεμονάκι αντί αλάτι σε κάποια φαγητά και να πίνεις πολύ νερό...και εγώ γενικά τα έτρωγα αλμυρά φαγητά, αλλά προσπαθώ να το μειώνω τώρα στα φαγητά και το λεμόνι με βοηθά πολύ ;)

nm0113 και εγώ τα τσακίζω τα πατατάκια, όλο κάτι ποπκορν, πιτσίνια και 3d ζητάω :lol: με προσοχή όμως τρώω λίγο-λίγο κάθε φορά και σοκολάτα ένα μικρό μπαστουνάκι κάθε απόγευμα!!!!

Όσο για τους εμετούς που λέτε ευτυχώς έχω ξεμπερδέψει, έχω πολλές πολλές καούρες και ξυνίλες, ειδικά τα βράδυα...και μεγάλο πρόβλημα με τα ούλα, έχουν ερεθιστεί και μου ματώνουν συνέχεια, ειδικά κατά τη διάρκεια τις νύχτας, το πρωί που ξυπνάω είναι ματωμένα τα δόντια μου :?:?:?

Marietoula στη Β- επιπέδου αν έχέι καλή θέση το μπεμπάκι σου θα δεις και χαρακτηριστικά, βέβαια εξαρτάται και από το μηχάνημα και άμα έχει 3D ακόμα καλύτερα......

φιλιά πολλά σε όλες τις κοιλίτσες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ζω!!! Επιτέλους είμαι καλύτερα. Μόνο λίγος βήχας μου έχει μείνει!!! καλά ε...τα είδα όλα με τη γριπη!!!

Τι κάνετε;;; Εμένα ο μπομπος μυο ξεκίνησε κ κλωτσάει δυνατά!Τέλεια είναι!Η κοιλια έχει αρχίσει κ φαίνεται αλλά κ πάλι όχι πολύ...με 2 κιλά επιπλέον τι να φανεί, θα μου πείτε.

Γλυκάκια τρώω κ εγώ...όχι πολλά αλλά περισότερα απο τις αρχές της εγκυμοσύνης. Αλλά κ πολλά φρούτα κ απο νερό...άλλο τίποτα...

Την Τρίτη έχω γιατρό κ λογικά θα κανονίσουμε κ για την β-επιπέδου.

Στην αυχενική μου είχε δώσει κ φωτό κ dvd.Υποθέτω το ίδιο θα γίνει κ αυτή τη φορά... ...170€ είναι αυτά! Αυτό μας έλειπε να μην μας έδινε κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi25 πολυ ωραιο!!! και εγω ολη μερα ακουω μουσικη και χαλαρωνω. παντως κοριτσια κλαιω με οτι και αν ακουσω!!!!!!! αφηστε κατι διαφημισεις με παιδακια και το ιντερνετ κλπ με συνταραζουν τωρα! αναρωτιεμαι τι κοινωνια ειναι αυτη για τα παιδια μας. αλλα δεν πρεπει να ανησυχουμε μαλλον. αρκει να αγαπαμε πολυ πολυ τα φουσκακια μας και ολα καλα θα πανε, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω σχεδον οι περισσοτερες ξερετε το φυλο!!εμεις στις 21 νοεμβρη θα κανουμε τη β επιπεδου..ωραια ειναι ε;αχ ποση αγωνια εχω..εγω εχω παρει 4 κιλα,ισως γιατι τωρα ηρθα και στη μανουλα και εφαγα πολυ πολυ! :lol: κι εμενα κλωτσαει το μικρακι μου και καθομαι σαν χαζη και χαιδευω την κοιλια μου..

με το καλο και στις δικες σας β επιπεδου που πολλες πλησιαζουν..οσες την περασατε καλη συνεχεια..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Μπαίνω λίγο στα γρήγορα γιατι πρέπει να φύγω στην δουλειά..

Χαίρομαι που ακούω καλά νέα ,αντε με το καλό κ στα υπόλοιπα κορίτσια η β επιπέδου!

Με τσάτησε κάποιος χθές στην δουλειά κ με έπιασε ταχυπαλμία κ λιγο πόνος αλλα τέλος καλό όλα καλά.

Το βράδυ η μικρή μου νεράιδα κλωτσούσε πολύ έντονα κ δεν μπορούσα να την ησυχάσω τι μουσική, τι τις μιλούσα τπτ, λιγο με κατι ροκιές ησύχασε :lol::lol::lol: μετα ξανά στο τέλος με πήρε ο ύπνος κ φαίνεται κυμήθηκε κι αυτη.. :P

Σας αφήνω τώρα Φιλάκια στις όμορφες κοιλίτσες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανεται??εγω ευτυχως το γλιτωσα παρατριχα το νοσοκομειο σημερα...2 ωρες μετα το μεσημεριανο αρχισα να τρωγομαι και γεμισα καντηλες...ημουνα ετοιμη να παω για ενεση κορτιζονης αλλα εκανα ενα κρυο ντουζακι και ειμαι καλυτερα υποχωρουν σιγα σιγα.ευχομαι να σταματησει εκει το θεμα γιατι στη προηγουμενη εγκυμοσυνη με ταλαιπωρουσε μια αλεργια που δεν ηξερα απο τι ειναι για κανα 2μηνο.ειχα νοσηλευτει κι ολας με κορτιζονες τρεις μερες στο συγγρο :(

απλα επειδη υποψιαζομαι οτι τελικα ειναι απο πιπερι να σας πω....κοριτσια προσοχη με το πιπερι μεγαλη.εγω δεν το ειχα κοψει ακομη απο το φαγητο,εβαζα παντα λιγο,απλα σημερα ξεχασα μαλλον οτι ειμαι εγκυος και εβαλα λιγο παραπανω :roll::roll::roll::roll: πιστευω οτι θα ειναι απο αυτο τελικα.ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ ΠΙΠΕΡΙΑ!(τα λεω για να τα ακουω κι εγω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.δεν αντεχω αλλο με αυτη την φαγουρα εκει κατω.ο γιατρος ειδε τις εξετασεις μου αιμα ουρα κια μου εδωσε αντιβιωση αλλα δεν περναει.μου ειπε τα κλασικα πλυσιμο με το ειδικο αφρολουτρο καλο σκουπισμα και τετοια αλλα ανησυχω για το μωρο μηπως ειναι καμια μολυνση μυκητας δεν ξερω και γινει καμια ζημια.αυριο θα κλεισω ραντεβου και στο νοσοκομειο για εξεταση αλλα θα τον βαλω να ριξει και μια ματια χαμηλα.αφηστε που απο χθες δεν νιωθω το μπεμπε μου.ουφ τι θα κανω μες το αγχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Δε μου κολλαει υπνος κοιμηθηκα το μεσημερι για 1.5 ωρα γιατι χθες το βραδυ το περασα παρεα με την τουαλετα, δεν ξερω αν με πειραξε κατι και με επιασε διαρροια, και το προβλημα ειναι οτι τον τελευταιο καιρο με πιανει συχνα και φοβαμαι μην ειναι κατι σοβαρο. Εχετε και σεις παρομοιο προβλημα?

Απο οτι βλεπω Μπεμπακος και Ευη και σεις με ενοχλησεις.

Μπεμπακος προσεχε περισσοτερο αυτη τη φορα αφου το εχεις ηδη περασει ασχημαμια φορα .α

Ευη μου πιστευω πως αν ηταν καποια μολυνση θα το ειχε προσεξει ο γιατρος σου , αλλα δε χανες τιποτα να πας στο επισκεψη να ησυχασεις κιολας.

Την αντιβιωση για ποσο την πηρες? Μπορει να θελει τον καιρο του.. Δεν ξερω και πολλα για αυτο αλλα γνωριζω οτι το μωρακι ειναι καλα προστατευμενειο εκει που ειναι.Και οσο για το μπεμπε που δεν το νιωθεις , μην ανησυχεις μπορει απλα να μην το ενιωσες εσυ, να ησουν σε κινηση η και λοιγω του αγχους. Και εγω φοβηθηκα , γιατι απο το βραδυ που με επιασε η διαρροια δεν το ενιωθα για πολυ ωρα ενω αλλες φορες εδινε το παρον του και φυνατα μαλιστα. Φαε κατι γλυκο ξαπλωσε και ηρεμησε και θα χτυπησει, εγω αυτο εκανα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, τωρα το αφηνω στην φυση γιατι δε με παιρνει να παιρνω ετσι κιλα, στην πρωτη πηρα πολλα κιλα επειδη καθε λιγο ετρωγα κατι για να το νιωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!

καλή εβδομάδα να έχουμε με τέλεια αποτελέσματα!!

Κoupaki μου με το καλό σήμερα η Β επιπέδου!Να έχεις καλά αποτελέσματα!Να μπεις να μας πεις τα νέα σου!

Επιτέλους έφτασαν οι μέρες κ εγώ αύριο με το καλό θα πάω!!Εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Ευη η αντιβίωση προκαλεί ερεθισμό κ διάφορα προβληματάκια στην ευαίσθητη περιοχή τώρα που είμαστε επιρεππής.Εγώ όταν έπαιρνα αντιβίωση για το νεφρό πήρα κ Eco-vag υπόθετα που είναι προβιωτικά!Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!Εμένα μου τα σύστησε η γιατρός μου,ρώτα κ τον δικό σου αν θέλεις!22€ κοστίζουν!όταν τελείωσα την αντιβίωση τα σταμάτησα κ δεν έπαθα τίποτα.Να φανταστείς πως μύκητες πιάνω πολύ συχνά.Ευτυχώς όμως αυτα βοηθάνε πολύ!!

mpempakos και Κορινα εύχομαι να είστε καλύτερα,περαστικά σας!

(Έπεσε δουλίτσα..Θα μπω κ αργότερα!Φιλιά σε όλες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!! τι κανετε?????

σημερα ειναι μεγαλη μερα εχουμε Β επιπεδου το απογευματακι. Χρυσα μου σ ευχαριστω πολυ και συ για αυριο, τα καλυτερα. θα μπω να σας πω νεα . σας αφηνω προς το παρον , μπηκα να πω μια καλημερα σε ολες , να προσεχετε και να ειστε ολες καλα μαζι με τα μωρακια σας. τα λεμεεεεε........φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! κ εγω είχα ενοχλήσεις εχθες, τι γίνεται?!Είχα αναγούλες κ δεν μπορούσα να κοιμηθώ 3 πήγε η ώρα για να με πάρει ο ύπνος τελικά οχι τπτ άλλο αλλα στις 6 δούλευα κουτουλούσα σήμερα :(

2012.pngMake a pregnancy ticker

J5Q7p2.png

ugTTp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κουπακι!ΑΧ ΟΛΕς ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ..εγω τελικα στις 23!!!λιγο εμεινε!αχ αχ...περαστικα σε οσες εχετε ενοχλησουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! τι μου κανετε??????

χθες δεν μπορεσα να μπω.....τα νεα ειναι πολυ καλα. δοξα το Θεο ολες του οι μετρησεις ειναι φυσιολογικες , ειναι 520γρ. , ζωηρουλης και πολυ ομορφος!!!!! (χαχα ποια μανα δεν βλεπει το παιδι της ομορφο?????) αν ειχα εναν υπερηχο στο σπιτι θα τον εβλεπε συνεχεια , ηταν πολυ τελεια δεν ηθελα να τελειωσει. :D:D:D

πλεον φαινονται ολα ματακια , μυτουλα , χειλακια , πατουσακια ειναι τελεια , ειναι απιστευτο το χαρισμα που εχουμε , να δημιουργουμε αυτα τα πλασματακια!!!!!! ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα και να το χαρειτε , ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!! κοριτσια ευχαριστω και για τις ευχες σας , πηγαν ολα κατ ευχην. τωρα με το καλο να περασει ο καιρος και να τα κρατησουμε στην αγκαλια μας ΟΛΕΣ!!!!!!!! φιλια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! τι μου κανετε??????

χθες δεν μπορεσα να μπω.....τα νεα ειναι πολυ καλα. δοξα το Θεο ολες του οι μετρησεις ειναι φυσιολογικες , ειναι 520γρ. , ζωηρουλης και πολυ ομορφος!!!!! (χαχα ποια μανα δεν βλεπει το παιδι της ομορφο?????) αν ειχα εναν υπερηχο στο σπιτι θα τον εβλεπε συνεχεια , ηταν πολυ τελεια δεν ηθελα να τελειωσει. :D:D:D

πλεον φαινονται ολα ματακια , μυτουλα , χειλακια , πατουσακια ειναι τελεια , ειναι απιστευτο το χαρισμα που εχουμε , να δημιουργουμε αυτα τα πλασματακια!!!!!! ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα και να το χαρειτε , ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!! κοριτσια ευχαριστω και για τις ευχες σας , πηγαν ολα κατ ευχην. τωρα με το καλο να περασει ο καιρος και να τα κρατησουμε στην αγκαλια μας ΟΛΕΣ!!!!!!!! φιλια :kiss::kiss::kiss::kiss:

καλημέρα koupaki μου!

Συγχαρητήρια για τα τέλεια αποτελέσματά σας!!Καλή συνέχεια τώρα κ με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!

Ανυπομονώ κ εγώ μετράω τις ώρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!!

Μπράβο koupaki, πολυ χαιρομαι, συγχαρητήρια :):) και πιστευω απο τωρα και να παει θα περασει γρηγορα ο καιρος για να τον κρατησεις αγκαλια τον κουκλο σου!!

Χρυσα καλες επιτυχιες, περιμενουμε νεα σου, και καλες επιτυχιες στις κοπελες που πανε αυριο συμπ. και εμενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κουπακι μου!!!Αν μη τι αλλο σου αξιζει να πηγαινουν ολα καλα εσυ που εχεις ταλαιπωρηθει τοσο πολυ ,πολυ περισσοτερο απο ολες μας νομιζω.Λιγο εμεινε ακομα θα πανε ολα καλα.Ξερετε κατι κοριτσια?Οσο ακουμε καλα νεα τοσο πιστευω οτι παιρνουμε και οι υπολοιπες κουραγιο.Νομιζω πως παμε ντουγρου για ευτυχισμενα Χριστουγεννα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ. Χρυσα μου με το καλο σημερα και καλα αποτελεσματα , περιμενω νεα σου.

nm0113 και σε σενα με το καλο. αληθεια ποτε με το καλο θα την κανεις???

MUMBASHA σ ευχαριστω . με το καλο να την κανεις και συ.αντε να χαρουμε λιγακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koupaki sigxaritiriaaa!!!me to kalo o kouklos sou!!!

koritsia...egw den eimai poly kala...

edw kai 2 imeres klaiw klaiw klaiw klaiw me to paramikro !!!

kai kamia fora me pianei poly parapono!!!(oxi gia poly simantikous logous)

exw typseis koritsia...lete na epireazetai to mwraki???

a!!!kai meta apo olo auto to stres to prwi me epiase entonos ponos sto stomaxi!!einai kako?? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια δεν ειναι τιποτα με πιανει και μενα , και τις περισσοτερες φορες χωρις λογο. ΟΡΜΟΝΕΣ κουκλα μου , βαρανε κοκκινο δεν ειναι τιποτα , προσπαθησε να το ελεγχεις γιατι οντως επηρεαζεται το μωρακι.

Σευχαριστω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!!

Κάναμε την Β επιπέδου κ εμείς κ όλα είναι πολύ καλά!Ο κούκλος μου είναι 600 γρ!!!

Έχει την μυτούλα κ τα χειλάκια του μπαμπά του!!

Νομίζω πως φύγανε απο πάνω μου 40 κιλά και νιώθω πολύ-πολύ χαρούμενη!Εύχομαι όλα να συνεχίσουν το ίδιο καλά!!!Ήταν το μεγάλο μου άγχος!Τώρα πλέον μπορώ να ελπίζω κ να ονειρεύομαι!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καλή επιτυχία κ καλά αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...