Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

Χαρα εγω θα κανω Β επιπεδου στο ιακεντρο ειναι παπαναστασιου. βασικα η γιατρος μου με στελνει εκει. εσυ που θα πας?????? αληθεια σε ποια περιοχη μενεις? :D:D

den to pisteuw!!kai egw ekei piga gia auxeniki diafaneia!!!ekei me esteile kai o dikos mou o giatros!!

poly kalo kentro...alla akrivo mwre!den peirazei xalali vevaia gia ta mwrakia mas! :D:D pes mou poso tha vgei h B epipedou gia na dw an tha thn kanw eksw meta h' se nosokomeio!ok? ;);)

me to kalooo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια σε όλες τις ανοιξιάτικες μανούλες 2012!!!!

koupaki, εμένα η γιατρός μου μου σύστησε το ΚΕΝΤΡΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΜΒΡΥΟΥ ΨΑΡΡΑ και τον ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ. Είναι και οι 2 στην Αγ. Σοφίας. Τελικά έκλεισα ραντεβού με την Ψαρρά (στις 25). 140 ευρώ δίνει DVD έχει και 3D. Εσύ πότε πας? Πάντως έχω ακούσει εξίσου καλά λόγια και για το ΙΑΚΕΝΤΡΟ. Μένω στο Πανόραμα. Έχω ταξιδάκι κάθε μέρα για τη δουλειά αλλά τουλάχιστον απολαμβάνω τον καθαρό αέρα ;) ...

mwroudenia2, απ'ότι μου είπαν σε νοσοκομείο δεν θα σου βγει πολύ πιο οικονομικά. Η διαφορά είναι στα 15 με 20 ευρώ αλλά χωρίς DVD. Με DVD έρχεται στα ίδια...αλλά καλύτερα να ρωτήσεις κι εσύ γιατί δεν είμαι 100% σίγουρη.

grousi, εμένα σταμάτησαν οι αναγούλες προς το τέλος του 4ου μήνα... λίγη υπομονή... λογικά θα περάσουν. Δώσε και μερικά ζουμερά φιλάκια στην μικρή αντάτρισσά σου και από μας που δεν έχουμε κανέναν να ζουλίξουμε...

Kiki μου, ναι, μία σόκο την ημέρα είναι πολύ...αλλά τι να κάνω...προσπαθώ :roll: . Σήμερα είπα δεν θα φάω καθόλου. Έφτιαξα το πρωι 2 φέτες με μέλι και ελπίζω να μου φτάσει η γλυκόζη μέχρι το βράδυ. Η τραγική ειρωνία είναι πως την τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις αίματος και είδαμε και το ζάχαρο, η γιατρός μου μου είπε πως έχω πολύ καλό ζάχαρο και πως κατά πάσα πιθανότητα δεν θα χρειαστεί να κάνουμε καμπύλη ζαχάρου :roll: ... τι να πω... ευτυχώ κάνω εξετάσεις κάθε 3 βδομάδες οπότε θα το παρακολουθώ.

Σας αφήνω προς το παρόν να δουλέψω και λιγάκι... 8-)

Φιλιά πολλά σε όλες και για τις εργαζόμενες...μην ξεχνάτε...αύριο Παρασκευή...έφτασε το ΣΚ :D:D:D !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα. τι μου κανετε? πως πανε τα κεφια?

εγω ολα καλα. μωρουδενια μου Β επιπεδου κανω την δευτερα. και γω εκανα εκει αυχενικη κι εμεινα ευχαριστημενη , μου δωσανε και dvd. πιστευω οτι θα ειναι εξισου καλα , οσο για τα λεφτα οπου και να πας πανω κατω τα ιδια ειναι. θα σου πω εντυπωσεις την δευτερα.

Χαρα μου και γι αυτους εχω ακουσει πολυ καλα λογια. με το καλο να την κανεις και συ και περιμενουμε νεα σου. εγω μενω μετεωρα. οντως εχεις λιγο ταξιδακι. οσο για τις σοκολατες και εγω τελευταια εχω παθει κατιτις αλλα προσπαθω να το εχω υπο ελεγχω για να μην ξεφυγω.αχ αχ τι να κανουμε ειναι πειρασμος!!!!!!!!

αληθεια μωρουδενια εσυ Θεσσαλονικη που???????

κουκλες ελπιζω να ειστε ολες καλα......οι αρρωστουλες πως ειναι?????????? τα ξαναλεμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!στα συμπτωματα της εγκυμοσυνης προστεθηκε και η αυπνια,το εχει καμια?γυρω στις 9 με 10 το βραδυ με πιανει απιστευτη νευρικοτητα..γυρναω μεσα στο σπιτι περα δωθε και δε ξερω που να σταθω.κοιμαμαι μεχρι τις 1-2 οπου με ξυπναει ο γιαννης(μπεμπης μου) και μετα δεν ξανακοιμαμαι! και στη προηγουμενη εγκυμοσυνη με ειχε πιασει και μεχρι το τελος με ταλαιπωρησε.

χαρα ο γιατρος μου γενικα μου εχει βαλει φρενο με τις σοκολατες γιατι λεει πως προκαλουν νευρικοτητα στο εμβρυο.κι εγω δεν μπορω να αντισταθω τρωω καθε μερα απλα τρωω λιγο.δοκιμασε να φας ενα κομματακι και περιμενε κανα 10λεπτο....μετα μαλλον θα εχει παει το σημα στον εγκεφαλοκαι δε θα θες αλλο.σε εμενα παντως πιανει!

corina περαστικα ευχομαι!

χριστιναμιχ πιστευω φυσιολογικο ειναι .ο χτυπος ειναι σαν ελαφρυα κλωτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες σας.Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι!!!!!!!Σημερα ειμαι μονη μου ο αντρας μου θα λειπει ωρες για δουλειες ,στην τηλεοραση δεν εχει τιποτα απολυτως να δεις σημερα,εχω τρελο πονοκεφαλο οπως και καθε μερα τον τελευταιο καιρο και το περισσοτερο που μπορω να κανω ειναι μια βολτα μεχρι την κουζινα.Ξυπνησα ,ξανακοιμηθηκα(ευτυχως εγω εχω παλι υπνηλιες),τι αλλο να κανω πια?και σημερα το ιντερνετ μου σερνεται κιολας...Ωραια γκρινιαξα αρκετα.Ελεγα να σας ρωτησω αν προκειται να γεννησει καμια στο ΡΕΑ αλλα μαλλον τζαμπα το βλεπω...μα ολες Σαλονικα???????Οσο για τα κιλα τερμα οι χαρες που εκανα.Καθε 4 ημερες παιρνω μισο κιλο...θα φρικαρω..Πλεον ειμαι +1....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Έχω δουλίτσα σήμερα κ δεν μπορώ να μείνω πολύ!!

(Οι Θεσσαλονικιές να κανονίσουμε καμια συνάντηση!!!)

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες σας.Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι!!!!!!!Σημερα ειμαι μονη μου ο αντρας μου θα λειπει ωρες για δουλειες ,στην τηλεοραση δεν εχει τιποτα απολυτως να δεις σημερα,εχω τρελο πονοκεφαλο οπως και καθε μερα τον τελευταιο καιρο και το περισσοτερο που μπορω να κανω ειναι μια βολτα μεχρι την κουζινα.Ξυπνησα ,ξανακοιμηθηκα(ευτυχως εγω εχω παλι υπνηλιες),τι αλλο να κανω πια?και σημερα το ιντερνετ μου σερνεται κιολας...Ωραια γκρινιαξα αρκετα.Ελεγα να σας ρωτησω αν προκειται να γεννησει καμια στο ΡΕΑ αλλα μαλλον τζαμπα το βλεπω...μα ολες Σαλονικα???????Οσο για τα κιλα τερμα οι χαρες που εκανα.Καθε 4 ημερες παιρνω μισο κιλο...θα φρικαρω..Πλεον ειμαι +1....

Υπομονή κοριτσάκι..Ξεκουράσου τώρα που μπορείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Σήμερα πήγαμε για την β-επιπέδου ....όλα καλά μια χαρά τα μπεμπάκια μου και βάλτε μπλε!!!! αντράκια είναι τα πουλάκια μου και τα δυο!!!! ;)

Μόνο που το απόγευμα πρέπει να ξαναπάω γιατί δεν είδαμε το ένα χεράκι και την καρδούλα του ενός....

Οπότε θα μπω το βραδάκι να σας πω τα νέα μου :D

Φιλιά πολλάαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Σήμερα πήγαμε για την β-επιπέδου ....όλα καλά μια χαρά τα μπεμπάκια μου και βάλτε μπλε!!!! αντράκια είναι τα πουλάκια μου και τα δυο!!!! ;)

Μόνο που το απόγευμα πρέπει να ξαναπάω γιατί δεν είδαμε το ένα χεράκι και την καρδούλα του ενός....

Οπότε θα μπω το βραδάκι να σας πω τα νέα μου :D

Φιλιά πολλάαααα!!!!

Μπράβο Κική μου!!Συγχαρητήρια!! Με το καλό να υποδεχτείς τα αντράκια σου!

καλή συνέχεια εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

evi25 - ΠΗΤ 20/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

kiki78 - ΠΗΤ 21/3/12 twins

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

Xara_84 - ΠΗΤ 29/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

Corina - ΠΗΤ 7/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπλεδισε η λιστα μας!κικι με το καλο τα αγορακια σου,ποιος τη χαρη σου με τοσους αντρες μεσα στο σπιτι!

Mumbasha εγω γενναω αλεξανδρα οπως και τη πρωτη φορα... ομως επειδη φοβαμαι που ειναι δημασιο λογω κρισης (μη γινει κανα μπαμ και βαρεσει διαλυση το νοσοκομειο το σκεφτομαι και για το ρεα.εχω ακουσει γενικα καλα λογια.και ειναι και κοντα μου.ο γυναικολογος σου ειναι εκει?

αληθεια κοριτσια πως σας λενε?ας μαθαινουμε και τα κανονικα μας ονοματα σιγα σιγα!εμενα με λενε κατερινα....(θελετε να παιξουμε?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπακος αν γεννησεις στο ΡΕΑ υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ειμαστε εκει τις ιδιες μερες πανω-καατω.Πλακα θα εχει!!Ειναι οντως αψογο .Εγω -δυστυχως-χρειαστηκε να το δοκιμασω με την αποκολληση τον Οκτωβριο για 5 ημερες και οι ανθρωποι ειναι τελειοι,καθως και τα δωματια οχι νοσοκομειου αλλα ξενοδοχειου.Γενικα εγω πιστευω οτι στη γεννα τα λεφτα δεν τα γλυτωνεις,ειτε πας σε δημοσιο ειτε σε ιδιωτικο.Καλυτερα να πας σε ενα ιδιωτικο να σε αντιμετωπιζουν και με λιγη αξιοπρεπεια.Εννοειται πως και εμενα δεν μου τρεχουν τα ευρω.Οσο για το θεμα γιατρου εκει αλλαζει,εκει αν τον εχεις απο πριν και τον εμπιστευεσαι απλα τον ακολουθεις.Εμενα ευτυχως τωρα ειναι και στο ΡΕΑ γιατι παλια ηταν μονο στο ΜΗΤΕΡΑ και μου πεφτει μακρια αφου μενω Ηλιουπολη.

Το αλατι μειωσε το επειγοντως ειναι πολυ νωρις νομιζω για τετοια πρηξιματα.Θελει προσοχη και για να νιωθεις πιο αναλαφρα αλλα κυριως για θεμα πιεσης.Εγω το προσεχω ιδιαιτερα γιατι πηρα και κορτιζονη και μπορω να σου πω οτι ειμαι πιο ξεπρησμενη απο ποτε.Ομως πινω και 3 λιτρα νερο περιπου την ημερα.Φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σε όλες τις εγκυούλες!!! Προσθεσθε με κι εμένα στη λιστα σας!!!!! Εχω Π.Η.Τ. 27 Απριλιου και περιμένω ενα αγορακουλακι!!!!!! Καλώς σας βρήκα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Είμαι μονη σπίτι, ο αντρας μου βγηκε για φαγητο, η μικρη σημερα κοιμηθηκε απο τις 7 και ειπα να μπω να διαβασω τα νεα σας.

Πρωτα καλοσωρισες Κατερινα και με το καλο να κρατησεις το αγορακι στην αγκαλια σου!!

Πω πω βρε κοριτσια ολο αγορια, να μη στεναχωριεμαι για την κορη μου τουλαχιστον, γιατι εδω ολες οι φιλες μου που γεννησαν η περιμενουν ειναι κοριτσια.

Kiki, μπραβο κοπελα μπυ χαιρομαστε πολυ και περιμενουμς τη συνεχεια .. :)

Μpempakos εχω και εγω ενα προβλημα με την αυπνια, μπορει να κοιμηθω ευκολα αλλα αν ξυπνησω μεσα στη νυχτα , αυτο ηταν ... παακολουθω τον αντρα μου και τη Μαρια που κοιμαται στη μεση , να κοιμουνται , για κανενα 2ωρο μεχρι που με παιρνει ο υπνος.

Χαρα εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη , επρεπε να φαω καθημερινα σοκολατα η γλυκο, ειδικα οταν δεν την ενιωθα ετρωγα κατι γλυκο και ησυχαζα, τωρα απο την αλλη με τραβανε τα αλμυρα και τα τσιπς, αλλα δε λεω οχι και σε καμια σοκολατιστσα αμα τυχει ;)

Καλο βραδυ σε ολες να προσεχετε και να προσεχετε και τις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες. τι κανετε?

κατερινα καλωσηρθες στην παρεουλα μας και με το καλο το μωρακι σου.

κικι μου συγχαρητηρια. ευχομαι ολα να πηγαινουν ετσι καλα .......για ολες μας!!!!! :D:D:D

μπεμπακο πρηξιματα απο τωρα ???? αργοτερα δηλ τι θα κανεις???? ιδιως τους τελευταιους μηνες αστα να πανε απο πρηξιμο.

nm0113 και που εισαι ακομα??? και γω το παθαινω αυτο. τι να κανουμε????? ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!

Χρυσα τι κανεις ? ολα καλα? οντως ενα καφεδακι η Θεσσαλονικη πρεπει να το οργανωσει.....τι λετε κοριτσια???? ~o)~o)~o)~o)

καλη ξεκουραση σε ολες......να προσεχετε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεα κι εγω εμενα ηλιουπολη!που κοντα μενεις?μαλιστα πηγαινουμε συχνα λογω του οτι ειναι τα πεθερικα μου εκει.μετακομισα πειραια πριν 7 μηνες.εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στο γιατρο μου αλλα αν δω οτι μου τα μασαει με το θεμα του νοσοκομειου λογω κρισης θα αλλαξω.αυριο θα παω φαρμακειο να μου μετριση τη πιεση γιατι νοιωθω λιγο περιεργα,φοβαμαι οτι ο εκνευρισμος που νιωθω θα ειναι απο αυτο.παιζει ρολο ποσα νερα πινεις για το πρηξιμο?

κατερινα καλωσηρθες!κοντα ειναι οι πητ μας,που γεννας?

κουπακι αστα να πανε απο τωρα σα μπαλονακι νιωθω χερια και ποδια,πρεπει να παρω αυριο τηλ το γιατρο μου φαινεται...!

mm0113 κι εσεις κι οι τρεις κοιμαστε ε??κι εμεις εχουμε απο αυτα τα καλα τελευταια...μαλλον γιατι βγαζει δοντακια.γιατι πριν δεν ειχε θεμα με το κρεβατι μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις κοιλιτσες!!! μολις εφαγα μια πατατα φουρνου. αλλα πειναω ακομα!! με μαλωσε λιγο ο γιατρος γιατι εβαλα 6 κιλα απο την αρχη και μολις μπηκα στον 5. οποτε κλαψ και σνιφ θα προσεχω...τερμα τα τουβλα ιον γαλακτος... θα δινω πιο πολλα φιλια στον αντρα μου.. παντως δεν βολευω την κοιλια μου το βραδυ ευκολα.απο υπνο δεν εχω προβλημα μεγαλο, κοιμαμαι αλλα ξυπναω συνεχεια για wc. αλλα κοριτσια εχω συνεχεια καουρεςςςςς. τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρήκα κορίτσια!!Κι εσεις με το καλό τα μωράκια σας!! mpempakos όντως πολύ κοντα είναι οι Π.Η.Τ. μας, στο Ιασώ θα γεννήσω πρώτα ο θεός,γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου τον οποίο δεν αλλάζω με τίποτα!! :D

Εσύ που με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαστρομενουλες μου γεια σας!!!! Άντε βρε οι περισσότερες έχετε κάνει και την β'επιπεδου σας!!! Πως περνάει ο καιρός...

Κατερινα καλωσηρθες στην παρέα μας και με το καλο το αγοράκι σου.

Κική με το καλό να υποδεχθεις και εσυ τα αγόρια σου!!!

αχ κορίτσια σήμερα τ´απογευμα που πήγα στην δουλεια ζαλιζομουν πάλι και λέω ας πάω να μετρήσω και μια πίεση ο γιατρός μου και πάλι είχα χαμηλή, και με μαλωσε ο γιατρός μου ότι χρειάζομαι ξεκούραση πια... Ο κύκλος έχει φτάσει στο πάτωμα... Και είπα να πάρω καμμια βδομαδουλα άδεια όχι την άλλη λόγω άδειας της άλλης κοπέλας αλλα την παραλλη βδομάδα. Ξέρει κανένα κορίτσι πως πάει με τις αναρωτικες άδειες του ΙΚΑ;;; Οι αναγουλες και οι εμετοι παραμένουν σταθερά. Πάντως κορίτσια και την αυχενική και την β'επιπεδου στον γιατρο μου θα την κάνω. Και σε κάθε υπερηχο μας βάζει να τον δούμε και στο 3D και μας δίνει και DVD. Αυτα τα νέα μας κορτοσακια μου και σας φιλω όλες γλυκά και μια μια χωριστά!!! Οι θεσσαλονικες αν κανονισετε για καφεδάκι πείτε μπάς και μπορέσω να ρθω... Η Κοζάνη μια ανάσα είναι!! Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα απο την δουλεια κ είπα να διαβάσω τα νέα σας κ μένα η β επιπέδου μια χαρα μας παιδεψε λίγο η μικρη πολύ ζωηρη αλλα όλα οκ! ο γιατρος μου δεν γραφει dvd μας δίνει σε στικάκι εικόνες κ βιντεάκια κ νευρίασα λίγο με αυτο αλλα τες πα λεπτομέριες απο την μία κλείνω τώρα πάω για ύπνο τα λέμε αύριο!

2012.pngMake a pregnancy ticker

J5Q7p2.png

ugTTp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίτσες! Τί κάνετε?

Χριστινάκι μου συγχαρητήρια για την Β επιπέδου!Καλή συνέχεια εγκυμοσύνης σου εύχομαι!!

Νάντια καλά θα κάνεις να την πάρεις την άδεια!Κάτσε να ξεκουραστείς λιγάκι!όταν κανονίσουμε για καφεδάκι θα σου πούμε..Μακάρι να βολέψει να συναντηθούμε όλες..

Κ εμενα η γιατρός μου έχει 3d και όποτε πάω το βλεπουμε..Βεβαια τώρα έχω να πάω 1 μήνα και κοντα 10 ημέρες.θα πάω πρωτα για Β επιπέδου κ μετα θα πάω κ απο την γιατρό μου. Εκει που θα κανω Β επιπεδου δεν δινουν dvd,μόνο cd με φωτογραφιες κ τις μετρησεις.Μπορειτε αν θελετε κ έχετε καμερα να την πάρετε μαζί σας κ να μαγνητοσκοπεί ο συζυγος..Εγώ θα την πάρω κ αν δω ότι όλα είναι καλά,θα την βγαλω κ θα αρχίσω να τραβάω.. ;)

KATERINA511 καλωσήρθες στην παρέα μας!Με το καλό να πάρεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου!

Μαριετούλα μου οι καούρες δεν με εχουν επισκεφτει ακόμα,στις αρχές είχα μόνο λίγες..Εμένα η μαστίχα με ανακούφιζε πάρα πολύ..Όσο για τα κιλά είπαμε..τα μωρακια μας να ειναι καλά..

Μπεμπακος εγώ στο 1ο τρίμηνο είχα πολύ πρήξιμο,μαλιστα ειχα βγαλει κ την βερα μου γιατι με ενοχλούσε πάρα πολύ,με το που μπήκα στο 2ο σταματησαν τα πρηξίματα,ίσως ήταν κ λόγω καλοκαιριού.όσο πιο πολύ νερό πίνεις,τόσο το καλύτερο για το πρήξιμο!!

Κουπάκι μου να οργανωθούμε για καφεδάκι..Να ειναι όμως ΣΚ για να βολευει όλες μας..

Σας αφήνω προς το παρόν..Φιλιά σε όλες!!

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

evi25 - ΠΗΤ 20/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

kiki78 - ΠΗΤ 21/3/12 twins

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

Xara_84 - ΠΗΤ 29/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

Corina - ΠΗΤ 7/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

KATERINA511 -ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!! ολα καλα???????

Χρυσα μου κανενα προβλημα . νομιζω ΣΚ ειναι καλυτερα για ολες μας , πειτε ποτε και που και το προχωραμε.

Κατερινα καλωσηρθες στην παρεα μας , με το καλο το μωρακι σου.

Ναντια η ξεκουραση ειναι το παν , οποτε μην το καθυστερεις.

Χριστινα μου συγχαρητηρια για την Β επιπεδου.καλη συνεχεια!!!!!!!

μπεμπακο οντως μιλα με τον γιατρο σου. στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα πρηξιμο , αλλα στους τελευταιους μηνες. σαν μπαλονακι ημουν και φαντασου οτι γενικα στην ζωη μου δεν ημουν ποτε πανω απο 60 κιλα.

Μαριετουλα δηλ ο γιατρος σου ποσα κιλα σου ειπε να βαλεις μεχρι το τελος????????

κοριτσια προς το παρον σας χαιρετω και τα ξαναλεμε.......φιλια στις κοιλιτσες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...